Birçok sektörden 4000+ Firma Edvido'yu Kullanıyor
  • novartis
  • eczacıbasi
  • aytemiz
  • uno doygun ekmek
  • katilim emeklilik
  • limak
  • tasitcom
ilknur bozdoğan foto

"Edvido sayesinde tanıştığımız yazılım firmasıyla harika bir proje ortaya koyduk. Proje sürecindeki destek ve ilgi iyi ki buradayım dedirtti."

İlknur Bozdoğan Yıldız Teknik Üni. - Proje Lideri ytü logo
gülin özgen foto

"Edvido ajans seçim sürecimizde bizlere inanılmaz hızda ve kalitede hizmet sundu. Bu konuda güvenle tercih edebileceğiniz tek adres."

Elif Çetinkaya Danone Nutricia - Bölge Yöneticisi kingston logo
adnan hacıbebekoğlu foto

"Yazılım alanında talebimizi girmemizin ardından birçok kaliteli yazılım firması ile görüşme imkanımız oldu. Nitekim kaliteli bir firma ile çalışıyoruz. Teşekkürler Edvido."

Adnan Hacıbebekoğlu Progem Danışmanlık - Genel Müdür progem logo
seda yimen foto

"Edvido süreç boyunca çok ilgiliydi. Kısa süre içerisinde kaliteli sonuçlara ulaşmamızı sağladılar."

İhsan Özkan TEKSAN - Ar-Ge Müdürü kalp damar cerrahisi logo foto
aykut öztekin fto

"Edvido, long-term olarak çalışmayı planladığımız yazılım firmasını seçme sürecimizde, sürecin içerisinde kalarak bize güven verdi. Tüm networküme Edvido'yu öneriyorum."

Aykut Öztekin LogiSmart - Genel Müdür Yardımcısı logismart logo
gülin özgen foto

"Edvido yeni iş ortakları arayan firmalar için çok iyi bir platform. Tercih aşamasında bize her türlü desteği verdi ve eşleşme çok doğruydu. Teşekkürler Edvido."

Gülin Özgen Kingston - Pazarlama Direktörü kingston logo
seda yimen foto

"Edvido'yu sıklıkla kullanıyorum. Haftalarca sürebilecek süreçleri birkaç günde indiriyor. Çalıştığımız seo ajansından da inanılmaz memnunum. Harika bir ekip."

Seda Yimenicioğlu Orzax İlaç - Ürün Yöneticisi orzax logo
seda yimen foto

"Derneğimizin sosyal medya ajansı arayışını Edvido’da sonuçlandırdık. Çalıştığımız ekiple harika bir iş birliği içerisindeyiz."

Murat Sargın Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği - Board Member kalp damar cerrahisi logo foto
seda yimen foto

"Edvido, dijital platformlardaki iş ortağı arayışınız için eşine az rastlanır hızda ve kalitede, mükemmel bir hizmet sunuyor."

Murat Tabaklar Küçükoğlu Holding - Bilgi Tek Mdr. Yrd kalp damar cerrahisi logo foto

4000'den fazla firma aradığı partneri Edvido ile buldu.

Siz de yalnızca birkaç soruyu cevaplayarak hedeflerinize uygun partneri bulabilirsiniz.

Yazılım Firmalarından Teklif Al
Filtrele
4 Sonuç
5 Proje
Varulf Yazılım

Biz modern teknolojinin gerektirdiklerini en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Kaliteli ve fabrikasyon olmayan işler yapıyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme
Web Yazılım
Özel Yazılım Çözümleri

Eğitim, Eğlence ve Etkinlik, Yayıncılık, Yazılım ve Sosyal Medya sektörlerinde uzman.

4 Kişi
5 Yıl
Ankara
Varulf Yazılım
Teklif Al
5 Proje
Siu Digital

Siu Digital, Geniş kadrosuyla, Video, Animasyon, Modelleme, Web & Mobil Yazılım ve Sosyal Medya alanlarında aynı anda hizmet verebilir.

Video Prodüksiyon
Mobil Uygulama Geliştirme
UX/UI Tasarımı

Sosyal Medya, Gıda, Perakende, Otomotiv ve Yiyecek sektörlerinde uzman.

45 Kişi
9 Yıl
Ankara
Siu Digital
Teklif Al
1 Proje
SEZİN TIBBİ GÖRÜNTÜLEME Web Yazılım
İncele
BKB Software

Mobil uygulama - web uygulamarı - kurumunuza özel yazılımlar üretiyoruz.

( 1 Yorum)
Web Yazılım
Özel Yazılım Çözümleri
Mobil Uygulama Geliştirme

Sağlık, Askeri, Teknoloji Donanım ve Ekipman, E-ticaret ve İnsan Kaynakları sektörlerinde uzman.

5 Kişi
10 Yıl
Ankara
BKB Software
Teklif Al

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

Kutup yıldızımız: Projeniz ve firmanız için en doğru partneri bulmak.

Yazılım Firmalarından Teklif Al

"undefined" sektöründe uzman.

10 Kişi
3 Yıl
Ankara
Teklif Al
Nasıl çalışır? Çok basit, yalnızca 4 adımda projenizi hayata geçirebilirsiniz.
1

Bize birkaç soruda projenizi anlatın

Hangi alanda uzman partnere ihtiyacınız olduğunu ve projenizin kapsamını anlamak için size birkaç soru soracağız.

2

İhtiyaçlarınızı anlamak için uzmanımız sizinle görüşecek

Birebir iletişimin gücüne inanıyoruz. En doğru eşleşme için tüm detayları sizden dinlemek istiyoruz.

3

Projenize en uygun 5 ajansı size yönlendireceğiz

Sektörünüzde tecrübeli, bütçenize uygun ve hedeflerinizi gerçekleştirebilecek tecrübeli ajanslarla eşleşeceksiniz.

4

Teklifleri değerlendirin, seçiminizi yapın

Uygun gördüklerinize toplantı ayarlayabilir süreci ilerletebilirsiniz. İşte bu kadar!

Ankara En İyi Mobil Uygulama Yapan Firmalar Listesi

Ajans Adı Ajans Açıklaması Ajans Türü
Varulf Yazılım Biz modern teknolojinin gerektirdiklerini en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Kaliteli ve fabrikasyon olmayan işler yapıyoruz. Mobil Uygulama Yapan Firmalar
Siu Digital Siu Digital, Geniş kadrosuyla, Video, Animasyon, Modelleme, Web & Mobil Yazılım ve Sosyal Medya alanlarında aynı anda hizmet verebilir. Mobil Uygulama Yapan Firmalar
BKB Software Mobil uygulama - web uygulamarı - kurumunuza özel yazılımlar üretiyoruz. Mobil Uygulama Yapan Firmalar
Bluebee Creative Mobil Uygulama Yapan Firmalar

Gelişen teknoloji ile birlikte günümüzde oldukça fazla yenilik hayatımıza girerek yaşamımızın ayrılmaz birer parçası olmuş durumdadır. Teknolojiyle beraber geliştirilen pek çok icat hayatımızı oldukça kolaylaştırır. Pek çok açıdan hız kazandıran bu aletler hemen hemen çoğu insan tarafından sıklıkla kullanılır.

Teknolojik aletler arasında devleşen yazılım sektörü, son elli yıl içerisinde hayatımızın içerisinde yer almasına rağmen oldukça fazla önemli hale geldi. Bilgisayar yazılımları icat edildiği ilk gündeki halinden sonra oldukça fazla geliştirildi.

Yaklaşık son on yıl içerisinde oldukça önemli hale gelen icatlardan birisi de akıllı telefonlardır. Akıllı telefonlar adeta cep bilgisayarı haline gelerek hayatın pek çok sahasında yer alıp hayatı kolaylaştırılması açısından oldukça fazla insan tarafından tercih edilmektedir.

Akıllı telefonların içerisinde yer alan her bir uygulamanın adı olan mobil yazılım, pek çok farklı türden oluşan, kendi içerisinde bir algoritma sistemi ile çalışan yazılımlar olarak bilinirler.

Biz bu yazımızda mobil yazılımla alakalı sıkça sorulan pek çok soruyu cevapladık. Siz de eğer mobil yazılımla alakalı sorulara sahipseniz yazımızı okuyarak bu konu ile alakalı merak ettiğiniz pek çok soruya cevap bulabilirsiniz.

Native Mobil Uygulama Nedir? Avantajlar, Dezavantajları

Akıllı telefonlar hayatımızda yaklaşık olarak son on yıl içerisinde yer almasına rağmen oldukça fazla trend haline geldi. Bununla birlikte gelişen mobil uygulama sektörü bir anda büyük bir sıçrama yaşayarak geleceğin en önemli sektörlerinden biri oldu.

Mobil uygulama içerisinde, mobil uygulama türlerinden biri olan Native Mobil Uygulama, yalnızca tek bir işletim sistemine özgü üretilen uygulama olarak tanımlanabilir.

Native sözcüğü İngilizce kökenli bir sözcük olup; yerel, doğal anlamlarını taşımaktadır. Bu uygulamalar da tek bir sisteme özgü olarak tasarlanıp üretiliyor. Yalnızca tek bir cihaz markasına, türüne ve özelliğine göre üretilen bu cihazlar, oldukça orijinal olarak karşımıza çıkıyor.

Günümüzde mobil uygulama sektöründe dünya devi olan pek çok marka ve şirketin yanında yerel olarak üretilen ve genelde ülke içerisinde kullanılan markalar da söz konusu. Native mobil uygulama, pek çok fazla mobil uygulama markasının yerel olarak ürettiği ve yalnızca kendi cihazlarında çalışan uygulamalar olarak, şirketlere özgü ayrıcalık sağlıyor.

Hybrid Mobil Uygulama Nedir? Avantajlar, Dezavantajları

Mobil uygulama sektöründe pek çok türde ve sahada oldukça fazla çeşitte uygulama üretiliyor. Bunlardan birisi de Hybrid Mobil Uygulama olarak bilinir. Native uygulamaların tam tersi olan Hybrid uygulamalar, esasen çok yönlü anlamlarına gelir.

İşlevsel olarak birden fazla türden uygulama ve yazılım içerisinde açılabilen yapıya sahiplerdir ve en çok tercih edilen uygulamalar olarak karşımıza çıkarlar. Hybrid uygulamaların en önemli avantajı ise Android ve İos yazılımlarında kolayca çalışabilmesidir.

Her yazılımda açılabilen bu uygulama hız ve zaman açısından oldukça fazla avantaj sağlaması ile de bilinirler. Hybrid uygulamalar gelişmeye ve geliştirilmeye en uygun potansiyele sahip araçlardır.

Her yazılım içerisinde açılması güvenlik sorunu yaşatır mı endişesini de beraberinde getirmektedir. Her yazılım içerisinde var olabilen Hybrid uygulamalar güvenlik açısından sıkıntı teşkil etmezler. Güvenle kullanıma uygundur.

Ankara Mobil Yazılım ve Uygulama Yapan Firmalardan Hangi Hizmetleri Alabilirim?

Mobil uygulama geliştiren firmalar sayesinde iş yerleri ve markalar ürünlerini satmak veya tanıtmak amaçlı yazılımlar hazırlar.

Mobil uygulama hazırlamak zorlu bir süreçtir ve en ufak bir hatayı kabul etmez. Bu nedenle deneyim kazanması uzun yıllar alır. Ankara da büyük şehir olarak içerisinde pek çok mobil uygulama geliştiren firma bulundurmaktadır. Ankara mobil yazılım ve uygulama yapan firmalar hem tasarım hem de yazılım üretirler. Yazılım olarak İos uygulamalarında İpat ve İPhone uygulama geliştirir. Android telefon ve tabletlere uygulama üretir. Mobil web sitesi geliştirme hizmetleri sunar.

Akıllı televizyon içerisinde uygulama geliştirme avantajı da sağlamış olurlar. Windows ve uygulama geliştirme seçenekleri sunarlar. Ayrıca da pek çok farklı tarzda oyun, sağlık appları, hatırlatıcılar, düzenleyiciler yapabilirler.

Ios mobil uygulama geliştirme:

Ios mobil uygulamalar günümüzde en sık rağbet gören ve sevilerek kullanılan sistemlerden biri olarak bilinir.. Ios yazılımları aslında diğer yazılım türlerinden biraz daha farklılık gösterir. Ios yazılımlarının hepsi, native mobil uygulama sistemine sahiptir.

Bir Ios mobil uygulama ve geliştirme için tasarlanacak bir uygulama native mobil uygulama türünde olmak zorundadır. Ios işletim sisteminin şartı budur. Ios yani Iphone Operation System, Apple şirketinin kurmuş olduğu bir yazılımı ifade eder. Ios yazılımları üretirken satın alınması lazım gelen yazılımlar da Androit ve Hibrit yazılım sistemlerine nazaran oldukça pahalıdır.

Ios mobil uygulama geliştirme noktasında, üretilen bir uygulama, Iphone ve Ipat sistemlerinde çalışabilir ve erişim sağlanır. Bu noktada bir şirket bir uygulamayı iki ayrı türde ve sistemde üretmek ister. Birincisi Ios sisteminde native mobil uygulama kullanılarak üretilen sistemlerdir. İkincisi ise Hybrid mobil sistem kullanılan sistemlerdir.

Android mobil uygulama geliştirme:

Android işletim sistemi ilk olarak Samsung firması taraşından geliştirilmiştir. Bu yazılım sistemi ile başka markaların telefon modeli üretme durumu da söz konusudur. Dünya genelinde gelişmekte olan ve gelişmemiş ülkelerde pek çok insan Android işletim sistemine sahip telefon kullanır.

Android telefonlar ve yazılımlar, Ios işletim sistemine nazaran daha fazla tercih edilen sistemlerden biridir çünkü satın alınabilir. Ancak Android yazılımı işletim sisteminde kullanılan tek uygulama türü Hybrid uygulamalar olarak karşımıza çıkar. Bu kullanım türü de oldukça fazla uygulamaya girebilme imkanı sağlamaktadır.

Android uygulama geliştirme için bu firmalarla iş birliği sağlayarak şirketiniz için kolaylıkla indirilebilen bir app sahibi olabilirsiniz. Ancak eğer uygulama tüm telefonlarda da geçerli olsun ve açılsın diyorsanız Ios için de uygulama geliştirme sağlamanız gerekmektedir.

Native mobil uygulama geliştirme:

Native uygulama geliştirme, mobil uygulama türlerinden birisi olarak bilinen bir yazılımı ifade eder. Native uygulama geliştirme genel itibariyle tek bir tür yazılım için üretilen ve tek bir tür yazılımda açılabilen bir uygulama türüdür.

Native uygulama türü, yerel ve özel, şahsi ve doğal anlamlarına gelir. Bir tek uygulama türü için üretilen bu mobil uygulama aracı genel anlamda en sık Ios işletim sisteminde kullanılır.

Artık sayıları binlere ulaşan uygulama geliştirme ve oluşturma şirketleri, native uygulama türünü de Hybrid uygulama türü gibi sıklıkla kullanılır. Şirketler genel olarak firmaların istediği uygulama türü ne ise ve uygulamanın hangi tür yazılımlarda açılması isteniyorsa ona göre bir uygulama türü seçerler.

Hybrid mobil uygulama geliştirme:

Hybrid uygulama türü de native uygulama türünün bir başka versiyonudur. İki çeşit uygulama türünden bir diğeri olan Hybrid uygulama tüm yazılımlar tarafından açılabilen bir sisteme sahip olması nedeniyle daha fazla tercih edilir.

Hybrid uygulama native uygulamanın tam tersi olarak dikkat çekmesi ile bilinir. Hybrid uygulama ile geliştirilen mobil uygulama, genel olarak her yazılım için açılan bir özelliğe ve algoritmaya sahiptir ve herkes tarafından ulaşılabilir.

Yazılım geliştirme işi ile uğraşan firmalar, şirketlerin vermiş olduğu taleplere bağlı kalsalar da genelde Hybrid uygulamayı seçerler. Çünkü Android işletim sistemine sahip telefonlar ve cihazlarda sorunsuz çalışır ve güncellenmeleri kolaydır.

Mobil Yazılım Firmaları Ne Tür Projeler Gerçekleştiriyor?

Vazgeçilmez teknolojik ürünler olan akıllı telefonlar sayesinde gelişen mobil yazılım alanı kısa bir zaman dilimi içerisinde büyük bir ivme kazandı. Taleplere göre proje bazlı, kişiler ya da firmalarla çalışan mobil yazılım şirketleri sadece bir fikri hayata geçirmek için en az altı ay çalışır. Mobil yazılım firmaları dizi/film, oyun, kitap, sosyal medya, yüz değiştirme uygulamaları, müzik uygulamaları, bankacılık, alışveriş gibi alanlarda appların alt yapısını hazırlar. İhtiyaca göre mobil uygulamanın içeriği değişir. Hemen hemen hayatta ihtiyaç duyulan her türden projeler gerçekleştiren mobil yazılım firmaları, oldukça farklı konularda yazılım üretebilirler.

Genel olarak bu şirketlerin çalışma prensibi şu şekilde gerçekleşmektedir. Firmalar mobil yazılım üreten şirketler ile anlaşırlar. Firmalar uygulamadan ihtiyaç duyulan her şeyi üretici firmaya bildirirler. Bunun sonunda her firmanın ihtiyacına göre farklı şekillenebilen bu talepler doğrultusunda uygulama üretilmiş olur.

Mobil Uygulama Yaptırma, Geliştirme Fiyatları Hangi Aralıkta?

Gelişen teknoloji ile birlikte hayatın kopmaz bir parçası haline gelen akıllı telefonların varlığı ile birlikte gelişen, büyüyen ve geleceğin sektörü olan mobil uygulama geliştirme sistemi, oldukça rağbet gören ve kullanılan bir sistemdir.

Pek çok firma, pek çok farklı sektör; mobil uygulama gelişme firmaları ile kendilerine uygun ve gerekli uygulamalar geliştirerek büyümelerine, satışlarına ve sağladıkları müşteri memnuniyeti kalitesine oldukça fazla katkı sağlar.

Bu noktada sorulan sorulardan birisi de mobil uygulama yaptırma, geliştirme fiyatları olarak karşımıza çıkmaktadır. Mobil uygulama noktasında mobil uygulama fiyat teklifi birbirinden farklılık göstermektedir.

Zira her uygulamanın içeriği, tasarımı, yazılımı ve algoritması farklı olur. İhtiyaca göre oluşturulan kodlar da mobil yazılım ücretleri ve süresini değiştirir. Mobil yazılım fiyatları hakkında en doğru bilgileri şirketlerle irtibat sağlayarak edinebilirsiniz.

IOS ve Android Mobil Uygulama Geliştirme Fiyatları

E-Ticaret Mobil Uygulama Fiyatları:

Yüzyıllardan beri en önemli para kazanma yöntemlerinden biri olan ticaret, oldukça karlı bir iş olarak bilinir. Doğru bir ticaret zekası, analitik düşünme yeteneği ile pek çok insan ekonomik olarak sınıf atlaması ile bilinir.

Ticaret bu kadar önemliyken, günümüzde gelişen teknolojiye ayak uydurmayı sağlayan e ticaret terimi bir süredir hayatımızda yerini alıyor. E ticaret ile pek çok firma satışlarını gözle görülür derecede arttırıyor. Satış, ürün tanımı e ticaret ile mümkün olabiliyor.

E ticaretin artık ayrılmaz bir parçası olan e ticaret mobil uygulama maliyetleri günümüzde oldukça merak edilen sorulardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. E-ticaret mobil uygulama fiyatları belirleyicileri farklıdır. Farklılık göstermesinin temel sebebi kurulan yazılım ve firmanın taleplerinin dışında, alt yapısının gücüdür.

Büyük bir firmanın e ticaret mobil uygulama yazılımına dahil edilecek binlerce ürün, kategori, fiyat listesi, ürün detayı, sipariş paneli, üyelik paneli ve çok fazla detay bulunur. Tüm bunlar ücretlendirmenin artması demektir.

Mobil Uygulama Tasarım Fiyatları:

Mobil tasarım günümüzde pek çok işlerimizi kolaylaştıran akıllı telefonların yazılımında gerçekleşen tasarım olarak tanımlanabilir. Mobil tasarım akıllı telefonların ve sosyal medyanın oldukça fazla değer görmesiyle beraber kısa sürede yükselen sektörlerdendir.

Şirketlerde yazılım geliştirme ekibi, denetçiler, geliştirilen yazılımların tasarımını yapan mobil uygulama tasarımcıları ve görselcileri bulunur. Tüm hepsi aynı ekipte çalışarak ahenk içinde mobil uygulama meydana getirir. Şirketlerin her cebe girecek mobil uygulamaya sahip olmaları işlevsellik dışında itibar yönetimini de kapsar. Bu noktada merak edilen yegâne sorular olan mobil uygulama yapma fiyatları ve mobil uygulama yazılım fiyatları için yüksek bir bütçeyi gözden çıkarmanız gerekir.

Ankara mobil uygulama yazılım geliştirme fiyatları olarak standart tek bir fiyattan bahsetmek mümkün değildir. Çünkü mobil tasarım fiyatları istenen mobil uygulamanın şekline, yazılımına, işlevine ve fonksiyonel olmasına göre değişmektedir.

Ios mobil uygulama fiyatları:

Ios uygulama sistemi yani açılım olarak ifade edilen Iphona Opareting System, prestijli bir markanın özel yazılımıdır. Bu yazılım için üretilmek istenen uygulamalar da özel bir şekilde meydana getirilir.

Ios mobil uygulama, dünya devi Apple’ın standartlarına uymalıdır ve pek çok anlamda karmaşık farklılıkları vardır. Oldukça fazla kullanım talebi ve sahası olmasından dolayı da ios mobil uygulama fiyatları ve mobil uygulama tasarım fiyatları android uygulamadan daha yüksek olacaktır.

Ios mobil uygulama için fiyat hakkında standart bir ücret söz konusu değildir. Bu durumun açıklaması şu şekilde ifade edilebilir. Her yazılım farklı algoritmalar ve farklı türde geliştirilir. Yazılımın boyutu, uygulamadan talep edilen koşullar, istekler, görseller, metinler gibi yazılımı oluşturan her parça için ayrı bir ücret talep eder. Bunların üzerine Apple’ı anlayan ve yazılımlarını takip eden bir firmanın iş yükümlülüğü de fazladır.

Android mobil uygulama fiyatları:

Android en fazla kullanıcıya sahip yazılım türlerinden birisidir. Oldukça popüler olması, kendisini sürekli geliştirmesi ama kolay güncellemesi gibi sebeplerle sıklıkla tercih edilir. Android mobil uygulamalar genel olarak Hybrid uygulama türü ile meydana getirilirler.

Android mobil uygulama sistemi, pek çok mobil uygulama şirketi tarafından müşterilerin talepleri doğrultusunda oluşturulur. Bu noktada pek çok farklı yazılımda açılan uygulamalara sahiptir.

Android mobil uygulama fiyatları ve mobil uygulama ücretleri en sık merak edilen sorulardan birisi olarak bilinir. Aslında her uygulama için edilen talepler, istenen özellikler, tasarımlar ve görseller farklı şekilde gerçekleştirilir. Bu noktada her uygulama için yazılan algoritma ve işletim farklı türde mevcuttur.

Uygulamalar için üretilen içerikler farklı olmasından dolayı da her uygulama için fiyatlandırma da uygulamadan uygulamaya değişiklik gösterir. Bu noktada her android uygulaması için geliştirilen uygulama ücreti de farklı olur.

Ankara’daki Mobil Yazılım Geliştiren Firmalar Hakkında

Ankara’daki mobil yazılım geliştiren firmalar konusunda pek çok firmadan söz etmek mümkündür. Mobil yazılım son zamanların en büyük iş sektörlerinden biri olarak Ankara’da da oldukça fazla iş sahasına sahip alanlardan biri olarak bilinmektedir.

Mobil yazılım geliştirme, içerisinde alanında uzman ekiplerden oluşan, tecrübe sahibi ve yazılım konusunda oldukça yaratıcı kişilerden oluşmaktadır. Hem tecrübe hem bilgi birikimi hem de yetenek isteyen mobil geliştirme uzmanlığı alanında uzman pek çok insan Ankara’da çalışmaktadır.

Mobil yazılım geliştiren firmalar akıllı cep telefonları ve tabletlere indirilebilir uygulama hazırlar. Genelde satış, ticaret ve pazarlama alanında kullanılan bu uygulamalar farklı pek çok muhtelif alanda da kullanılabilmektedir.

Zaten hayatın hemen hemen her alanında mobil uygulamalar mevcuttur. Oyundan sağlığa, kitap okuma uygulamalarından spora pek çok farklı tarzda uygulama üretebilen mobil uygulama geliştiren firmalar hayatı kolaylaştırır ya da daha zevkli hale getirir.

Mobil uygulama yapan firmalar ve şirketler hakkında bilmeniz gerekenler

Mobil uygulama yapan şirketler genelde mobil uygulama şirketleri olarak adlandırılırlar. Mobil yazılım yapan firmalar müşterilerine farklı konularda hizmet sunarlar. Bahsi geçen bu hizmetler; web mobil yazılım, ios mobil yazılım, andorid mobil yazılım ve kurumsal mobil yazılım olarak ifade edilebilir.

Mobil yazılım projeleri oldukça farklı alanlarda ve sahada gerçekleşebilirler. Her sektörden her türlü ihtiyaca yönelik üretebilen bu uygulamalar, şirketlerin ve tüketicilerin hayatını oldukça kolaylaştırır. Örneğin, kıyafet almak isteyen bir insan aradığı modelde bir kıyafeti mağazada bulamadığında uygulamasından satın alma kolaylığını bulur.

Ya da başka bir örnek olarak kıyafet almak isteyen bir insan zamanı olmadığında internet üzerinden dilediği gibi model seçip alışverişini istediği uygulamadan ve markadan gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilir. Bu noktada büyük öneme sahip olan mobil yazılım sistemleri zamanı akıllı kullanmayı sağlar.

En iyi mobil yazılım firmaları bulabilmek için aslında en etkili yöntemlerden biri de sevdiğiniz uygulamalara odaklanmaktır. Her uygulamanın geliştiricisi şirket ismini app detaylarında vermekle yükümlüdür. Bu şekilde mobil yazılım çözümleri, mobil yazılım örnekleri ve e-ticaret mobil yazılım firmaları kolaylıkla seçilebilir.

Edvido’yla Mobil Uygulama Fiyat Teklifi Al

Günümüzde artık hayatın ayrılmaz bir parçası olan akıllı telefonların uygulamaları hakkında, uygulama teklifleri veren; her türden yazılımda istenen uygulama için şirketler ile bağlantı sağlayıp farklı fiyat teklifleri sunan bir uygulama olan Edvido oldukça fazla sevilen ve sıklıkla tercih edilen bir firmadır.

Büyük küçük, ulusal ya da uluslar arası her şirket uygulama geliştirmek ve satın almak için Edvido uygulamasını kullanıyor. Edvido ile uygulamalar hakkında bilgi edinmek, pek çok farklı açıdan uygulama fiyatı teklifi almak ise oldukça kolaydır.

Eğer mobil uygulama yaptırma fiyatları hakkında sorularınız var ise Edvido’yu kullanarak en net, doğru ve açık bilgiye kolaylıkla ve zahmete girmeden sahip olabilirsiniz. Edvido ile mobil uygulama fiyatları 2018 2019 kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bunun için hemen uygulamayı indirin ve karşınıza çıkan fırsatları değerlendirin!

Mobil Uygulama Yaptırmak İstiyorum

Her sektör için kullanımda olan mobil uygulamalar oldukça büyük önem arz ediyor. Zaman, enerji ve nakit dışında pek çok konuda tasarruf sağlayan bu uygulamalar oldukça fazla imkanı bir arada sunuyor.

Mobil uygulama yaptırmak için sizi anlayan, ne istediğinizi hayal edebilen, misyon ve vizyonunuzu yakından takip edebilen bir firma ile anlaşmalısınız. Pek çok alternatif şirketin olduğu bu pazarda iş ahlakınıza uygun olan bir yazılım şirketi ile anlaşmak Edvido sayesinde zor olmayacaktır.

Siz de size en uygun şirketi Edvido uygulamasından bularak mevcut fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilir, fiyatları karşılaştırabilir ve size en uygun mobil uygulama için fiyat anlaşmasını gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil Uygulama Yapan Firmalardan Teklif Alın, Ankara

Kutup yıldızımız: Projeniz ve firmanız için en doğru partneri bulmak.

Yazılım Firmalarından Teklif Al