En İyi Sanal Gerçeklik (VR) Firmaları, İstanbul

Ajansınızı dakikalar içinde bulun, karşılaştırın.

Edvido Nasıl Çalışır?

VR Firmalarından Teklif Al

İstanbul En Büyük Sanal Gerçeklik (VR) Ajanslarını Keşfedin

Reklam, pazarlama ve yazılım ile ilgili her konuda hizmet alabilirsiniz

Letsup banner
Letsup logo
Letsup
Özel Yazılım Çözümleri
Sanal Gerçeklik (VR)
Letsup, sanal gerçeklik, artırılmış gerçeklik, interaktif deneyimler, etkinlik yönetimi ve yazılım desteği sunar.
Takım
8 Kişi
Tecrübe
1 Yıl
Konum
İstanbul
Teklif Al
AMAZOI Bilişim Sistemleri banner
AMAZOI Bilişim Sistemleri logo
AMAZOI Bilişim Sistemleri
Artırılmış Gerçeklik (AR)
Sanal Gerçeklik (VR)
AR ( Artırılmış Gerçeklik ) , VR ( Sanal Gerçeklik ) , Hareket Algılayıcı Sensör Uygulamaları , Dokunmatik Ekran , Animasyon , PC oyunu
Takım
10 Kişi
Tecrübe
8 Yıl
Konum
İstanbul
Teklif Al
Nsocial banner
Nsocial logo
Nsocial
Dijital Dönüşüm
Video Prodüksiyon
Litvanya ve Turkiye merkezli, Sanal Gerceklik Ajansı ve Artirilmis Gerceklik Ajansi Nsocial, 360 derece zenginlestirilmis deneyimler sunar.
Takım
18 Kişi
Tecrübe
8 Yıl
Konum
İstanbul
Teklif Al
Arife Tarif banner
Arife Tarif logo
Arife Tarif
Marka Oluşturma & Konumlandırma
İçerik Pazarlama
Pazarlama iletişimi teknolojilerinden beslenen, mecra bağımsız tam hizmet reklam ajansı.
Takım
15 Kişi
Tecrübe
15 Yıl
Konum
İstanbul
Teklif Al
Yazılım alanında talebimizi girmemizin ardından birçok tecrübeli yazılım firması ile görüştük ve sonunda çok başarılı bir iş ortaya çıktı.
Adnan Hacıbebekoğlu foto
Adnan Hacıbebekoğlu
Genel Müdür,
Progem Danışmanlık
Edvido, dijital platformlardaki iş ortağı arayışınız için eşine az rastlanır hızda ve kalitede, mükemmel bir hizmet sunuyor.
Murat Tabaklar foto
Murat Tabaklar
Bilgi Tek Mdr.Yrd.,
Küçükoğlu Holding
VR Firmalarından Teklif Al
Nasıl Çalışır?
Kullanıcı, Edvido'ya sektörünü, çalışan sayısını, marka ismini, bütçesini, proje açıklamasını, iletişim bilgisini ve nasıl bir ajansla çalışmak istediğini iletir.
1
Sektör
Çalışan Sayısı
Marka İsmi
Bütçe
İletişim
Ajans ve yazılım firmaları kullanıcı ile iletişim kurar.
2
Ajans A - Merhaba!
Ajans B - İyi günler
Ajans C - Merhabalar
Ajans D - Nasılsınız?
Ajans E - Hey!
Kullanıcı, iletişim kurduğu ajanslar arasından tercih yaparak çalışmaya başlar.
3
Ajans A - Merhaba!
Ajans B - İyi günler
Ajans C - Merhabalar
Ajans D - Nasılsınız?
Ajans E - Hey!

Blog

Pazarlama ve yazılım odaklı içeriklerimizi keşfedin

İstanbul En İyi Sanal Gerçeklik (VR) Firmaları Listesi

Ajans Adı Firma Açıklaması Ajans Türü
Letsup Letsup, sanal gerçeklik, artırılmış gerçeklik, interaktif deneyimler, etkinlik yönetimi ve yazılım desteği sunar. Sanal Gerçeklik (VR) Firmaları
AMAZOI Bilişim Sistemleri AR ( Artırılmış Gerçeklik ) , VR ( Sanal Gerçeklik ) , Hareket Algılayıcı Sensör Uygulamaları , Dokunmatik Ekran , Animasyon , PC oyunu Sanal Gerçeklik (VR) Firmaları
Nsocial Litvanya ve Turkiye merkezli, Sanal Gerceklik Ajansı ve Artirilmis Gerceklik Ajansi Nsocial, 360 derece zenginlestirilmis deneyimler sunar. Sanal Gerçeklik (VR) Firmaları
Arife Tarif Pazarlama iletişimi teknolojilerinden beslenen, mecra bağımsız tam hizmet reklam ajansı. Sanal Gerçeklik (VR) Firmaları

Sanal Gerçeklik (Virtual Reality-VR) Nedir?

Sanal gerçeklik yani virtual reality, kişinin bilgisayar tarafından yaratılan ortamın gerçekten orada olma hissiyle yaşanmasını sağlayan teknolojidir. 3D gözlükler, kulaklıklar, eldivenler vs ile bu ortam yaşanabiliyor. Bağlantı ise PlayStation, bilgisayar ve televizyonlar ile gerçekleşiyor. Kullanıcı ortama girdiği anda gerçekte yaşadığı dünyayı göz ardı edip sanal ortamda bulunma hissini yaşıyor. Bu gerçeklik hissi için de sanal gerçeklik tasarımının iyi kurgulanmış olması temel şart tabi ki.

Sanal Gerçeklik (VR) Hangi Alanlarda Kullanılıyor?

Sanal gerçeklik öğrenmek istediğimiz, merak ettiğimiz veya eğlence odaklı birçok alanda kullanılabilir. Örneğin, eğitim alanı için ilkokul öğrencilerinin biyoloji dersinde konu edilen birçok organizmayı kafalarında canlandırmaları zorken sanal gerçeklik (VR) ile öğrenciler eğlenerek çok daha kolay öğrenebilir ya da coğrafya dersi için anlatılan pek çok ülke veya dünya güzelliklerini oradaymış gibi görerek öğrenme fırsatı yakalayabilirler. Tıp öğrencileri sanal gerçeklik ile ameliyatlar için pratik kazanmış olurlar. Bunun yanında merak edilen ama yapmaya bir türlü fırsat bulunamayan spor dalları da denenebilir, herhangi bir spor dalı için antrenman yapılabilir. Hatta yapmaya cesaret edemediğimiz ekstrem sporları bir sanal gerçeklik gözlüğü takarak deneyimleme fırsatı yakalamanız mümkün. Ekstrem deyince sanal gerçeklik için oyunlardan bahsetmemek olmaz. Tuşlarla karakterlere oynattığınız oyunu karakter olarak oynayabilmenin hazzına erişmek mümkün. Zaten sanal gerçekliğin şu anda en çok yaygın olduğu alan da eğlence sektörü yani oyunlar. VR teknolojisi ile paraşütten atlayabilir, ateşlerin üzerinden zıplayabilirsiniz.

Sanal Gerçeklik ile Üretimde Optimizasyon

Sanayi sektöründe de virtual realitynin (VR) yarattığı kazanımların üzerinde durmak lazım. Normalde bilgisayar ortamında iki boyutlu tasarlanan fabrikanın yapılan üç boyutlu tasarımı sayesinde gerçek hayatta deneyimle saptanacak hatalar simülasyonu üzerinde değerlendirilebiliyor. Böylece para ve zaman kaybı en aza indirgenmiş oluyor. Örneğin, işçinin malı üretim hattından alıp nereye kapı yapılırsa en kısa sürede çıkarabileceğine kadar her şey uygulamalı olarak tespit edilebilir durumda. Üretim hattında yapılacak değişiklikler de sanal gerçeklik sayesinde en az hatayla optimize edilebiliyor. Aynı zamanda imal edilecek ürünlerin de tasarımı yapılıp üç boyutlu görüntüsünün incelenmesi sanal gerçeklik (VR) sayesinde mümkün. Böylece hem hata oranı hem de seri üründen çok daha pahalıya mal olan ilk ürünün Ar&Ge çalışmaları masrafı aza indirilmiş oluyor. Konuyla ilgili, Amerikan markası olan Ford sanal gerçeklik laboratuvarına sahip bir şirket.

Sanal Gerçekliğin Pazarlamada Yeri Nedir?

Aklımıza gelebilecek çoğu şeyi sanal gerçeklik (VR) sayesinde deneyimleme fırsatımız varken satın almak istediğimiz ürünleri de önceden deneyimlesek harika olmaz mı? Özellikle de ev, araba gibi hayatımızın akışını değiştirecek ürünleri veya çıkacağımız tatil gibi yapılma tekrarı kolay olmayan aktiviteler için. Tabi ki pazarlama sektörü bu konuya yoğunlaşmış durumda. Günümüz koşullarında pazarlama trendlerinin 'satış'tan çok 'müşteri deneyimi'ne yönelmiş durumda. İnsanları sıkmaktan ziyade etkilemenin öneminin arttığı bu günlerde sanal gerçeklik teknolojileri yeni pazarlama stratejileri arasında yerini aldı bile. Seçeceğiniz evin simülasyonu sayesinde sabah uyandığınızda hangi odadan ne kadar ışık geldiğini, akşama kadar ışık değişiminin ne olduğunu virtual reality sayesinde görebilmeniz size sunulmuş muazzam bir hizmetken, inşaat sektöründe eli öpülesi bir pazarlama devridir. Otomotivde de aynı inşaat sektöründe olduğu gibi müşteriler arabanın içindeymiş hissiyle sürüş deneyimi yaşayabiliyor. Kapı, tavan, direksiyon vb gibi iç tasarımının kendisine uygun olup olmadığını VR ile inceleme fırsatı elde edebiliyor. Aynı şekilde yoğun iş hayatınızda kendinize ayırdığınız belki de yılda bir defa çıkabildiğiniz tatili nerede yapmak istediğinize bir türlü karar verememeniz durumuna da sanal gerçeklik yardımcı olabiliyor. Gitmek istediğiniz şehrin merak ettiğiniz tarihi yerlerine sanal gerçeklik gözlüğü ile şöyle bir göz atarak doğru bir karar verip vermediğinize önceden bakabilirsiniz. Böylece 'Geçen ay Berline'e gittim Brandenburg Kapısı tahmin ettiğim kadar da büyük değilmiş ben de şöyle dağ gibi bir yer sandım aman!' gibi cümleler insanlık için tarih olacak gibi duruyor. Tüm bunlar düşünüldüğünde sanal gerçekliğin çok yakın zamanda mobil cihazlar ve tabletler gibi hayatımızın merkezinde yer alacağına hiç şüphe yok.

Sıkça Sorulan Sorular

Edvido'da İstanbul Sanal Gerçeklik (VR) Firmalarından Teklif Almak Ücretli Mi?

Hayır, İstanbul’daki en büyük sanal gerçeklik firmalarından teklif almak kullanıcılarımız için tamamen ücretsizdir. İstanbul’da bu sektörün en önde gelen sanal gerçeklik firmaları arasından markanızın hedeflerine ve bütçesine uygun olanı seçebilmek için web sitemizde bulunan formu doldurarak bu firmalardan ücretsiz bir şekilde teklif alabilirsiniz.

Edvido'da Markama En Uygun İstanbul Sanal Gerçeklik (VR) Firmalarını Bulabilir Miyim?

Evet, İstanbul’da bulunan sanal gerçeklik firmaları arasından markanıza en uygun olanlarını Edvido sayesinde kolay bir şekilde görüntüleyip en kaliteli sanal gerçeklik firmalarından web sitemizde bulunan ücretsiz formu doldurarak teklif alabilirsiniz.

Edvido'da İstanbul Sanal Gerçeklik (VR) Firmaları Fiyatları Ortalama Ne Kadar?

Sanal gerçeklik firması fiyatları her firmaya göre farklılık gösterse de bu alanda hizmet veren şirketler genellikle yapılan iş üzerinden ücret hesaplaması yaparak bir fiyatlandırma oluşturur. Tüm firmaların sunduğu hizmet ve teklif detayları için Edvido'yu kullanabilir, istediğiniz firmalardan size özel ücretsiz teklif detayı alabilirsiniz. En doğru ve sağlıklı sanal gerçeklik firması fiyatlarına doğrudan şirket ile iletişime geçerek ulaşabilir ve firmalar arasında kıyaslama yapabilirsiniz. İstanbul’da bulunan sanal gerçeklik firmaları için yine de ortalama bir fiyat söyleyecek olursak 5.000-100.000 TL diyebiliriz.

Edvido'da İstanbul Sanal Gerçeklik (VR) Firmalarından Nasıl Teklif Alabilirim?

Web sitemizdeki formu doldurarak amaçlarınıza ve bütçenize en uygun en iyi İstanbul sanal gerçeklik firmalarına ücretsiz bir şekilde teklif alabilirsiniz.

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

En Doğru Ajanslardan Ücretsiz Teklif Al
icon
4.57/5
star iconstar iconstar iconstar iconstar icon
15000+ Müşteri Yorumu