Birçok sektörden 4000+ Firma Edvido'yu Kullanıyor
 • novartis
 • eczacıbasi
 • aytemiz
 • uno doygun ekmek
 • katilim emeklilik
 • limak
 • tasitcom
gülin özgen foto

"Edvido ajans seçim sürecimizde bizlere inanılmaz hızda ve kalitede hizmet sundu. Bu konuda güvenle tercih edebileceğiniz tek adres."

Elif Çetinkaya Danone Nutricia - Bölge Yöneticisi kingston logo
gülin özgen foto

"Edvido yeni iş ortakları arayan firmalar için çok iyi bir platform. Tercih aşamasında bize her türlü desteği verdi ve eşleşme çok doğruydu. Teşekkürler Edvido."

Gülin Özgen Kingston - Pazarlama Direktörü kingston logo
seda yimen foto

"Edvido'yu sıklıkla kullanıyorum. Haftalarca sürebilecek süreçleri birkaç günde indiriyor. Çalıştığımız seo ajansından da inanılmaz memnunum. Harika bir ekip."

Seda Yimenicioğlu Orzax İlaç - Ürün Yöneticisi orzax logo
seda yimen foto

"Derneğimizin sosyal medya ajansı arayışını Edvido’da sonuçlandırdık. Çalıştığımız ekiple harika bir iş birliği içerisindeyiz."

Murat Sargın Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği - Board Member kalp damar cerrahisi logo foto
seda yimen foto

"Edvido süreç boyunca çok ilgiliydi. Kısa süre içerisinde kaliteli sonuçlara ulaşmamızı sağladılar."

İhsan Özkan TEKSAN - Ar-Ge Müdürü kalp damar cerrahisi logo foto
seda yimen foto

"Edvido, dijital platformlardaki iş ortağı arayışınız için eşine az rastlanır hızda ve kalitede, mükemmel bir hizmet sunuyor."

Murat Tabaklar Küçükoğlu Holding - Bilgi Tek Mdr. Yrd kalp damar cerrahisi logo foto

4000'den fazla firma aradığı partneri Edvido ile buldu.

Siz de yalnızca birkaç soruyu cevaplayarak hedeflerinize uygun partneri bulabilirsiniz.

SEO Ajanslarından Teklif Al
Filtrele
4 Sonuç
1 Proje
Seçil Store Dijital Pazarlama
İncele
Webolizma

Uzmanlığımızı kanıtladığımız reklam araçları ile sizlere size en uygun dijital hikâyeyi kurguluyoruz. #daha fazlası

SEO
SEM
Sosyal Medya Reklam & Pazarlama

Tekstil, E-ticaret, Perakende, Sosyal Medya ve Yazılım sektörlerinde uzman.

25 Kişi
22 Yıl
Ankara
Webolizma
Teklif Al
Netvent

Netvent is the first company in Turkey working on every branch of Inbound Marketing with its teams in England/USA/Turkey.

İnbound Pazarlama
Sosyal Medya Reklam & Pazarlama
SEO

Eğlence ve Etkinlik, Pazarlama & Reklam, Finans, Sosyal Medya ve Sağlık sektörlerinde uzman.

10 Kişi
7 Yıl
Ankara
Netvent
Teklif Al
5 Proje
Fikr-i Dijital

Fikr-i Dijital olarak alanında uzman, genç ve bir o kadar heyecanlı ekibimizle dijital tüm işlerinizi severek yapıyoruz.

Dijital Reklam
Web Yazılım
Sosyal Medya Reklam & Pazarlama

Enerji, İnşaat, Kozmetik, Tekstil ve Sosyal Medya sektörlerinde uzman.

6 Kişi
12 Yıl
Ankara
Fikr-i Dijital
Teklif Al

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

Kutup yıldızımız: Projeniz ve firmanız için en doğru partneri bulmak.

SEO Ajanslarından Teklif Al
1 Proje
Katmer Un Sosyal Medya Reklam & Pazarlama
İncele
Nano Medya

Bizim sunduğumuz çözüm, internette görünürlülük, dijital pazarlama, tasarım, güvenlik, güçlü bir yazılım...

Marka Oluşturma & Konumlandırma
Grafik Tasarım
Dijital Dönüşüm

Gıda, Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler, E-ticaret, Eğitim ve Perakende sektörlerinde uzman.

13 Kişi
6 Yıl
Ankara
Nano Medya
Teklif Al
Nasıl çalışır? Çok basit, yalnızca 4 adımda projenizi hayata geçirebilirsiniz.
1

Bize birkaç soruda projenizi anlatın

Hangi alanda uzman partnere ihtiyacınız olduğunu ve projenizin kapsamını anlamak için size birkaç soru soracağız.

2

İhtiyaçlarınızı anlamak için uzmanımız sizinle görüşecek

Birebir iletişimin gücüne inanıyoruz. En doğru eşleşme için tüm detayları sizden dinlemek istiyoruz.

3

Projenize en uygun 5 ajansı size yönlendireceğiz

Sektörünüzde tecrübeli, bütçenize uygun ve hedeflerinizi gerçekleştirebilecek tecrübeli ajanslarla eşleşeceksiniz.

4

Teklifleri değerlendirin, seçiminizi yapın

Uygun gördüklerinize toplantı ayarlayabilir süreci ilerletebilirsiniz. İşte bu kadar!

Ankara En İyi SEO Ajansı Listesi

Ajans Adı Ajans Açıklaması Ajans Türü
Webolizma Uzmanlığımızı kanıtladığımız reklam araçları ile sizlere size en uygun dijital hikâyeyi kurguluyoruz. #daha fazlası SEO Ajansı
Netvent Netvent is the first company in Turkey working on every branch of Inbound Marketing with its teams in England/USA/Turkey. SEO Ajansı
Fikr-i Dijital Fikr-i Dijital olarak alanında uzman, genç ve bir o kadar heyecanlı ekibimizle dijital tüm işlerinizi severek yapıyoruz. SEO Ajansı
Nano Medya Bizim sunduğumuz çözüm, internette görünürlülük, dijital pazarlama, tasarım, güvenlik, güçlü bir yazılım... SEO Ajansı

SEO Çalışması Hakkında Bilmeniz Gerekenler

SEO Çalışması yapan firmalar artık klasikleşmiş olan SEO yöntemleri ile Google arama motoru sonuçlarında üst sıraya çıkmayı hedeflememelidirler. SEO çalışması yapan firmaların arasında da kalite ve hizmet farkı vardır. SEO çalışmaları artık çok daha geniş kapsamlı olarak ele alınır ve planlamalar buna göre yapılır.

SEO çalışmalarında bazı unsurlar gözden kaçırılmamalıdır. Bunlardan bir tanesi SEO kelime çakışması denilen durumdur. Sitenizin ana sayfasındaki ve diğer sayfalarındaki anahtar kelimelerin aynı, benzer olması Google için karışıklık yaratabilmektedir. Mümkün olduğunca farklı kelimelerin kullanılması SEO çalışmalarında daha fazla etkili sonuç verecektir.

Firmanıza ait bir blog sayfası oluşturup bunun SEO çalışmalarını yaparak tanıtım faaliyetlerinizi güçlendirebilirsiniz! Firmanızın iş alanı ile alakalı konular, makaleler, özgün içerikler bu platformlara eklenebilir. Blog SEO çalışması profesyonel SEO hizmetleri arasında gittikçe ağırlık kazanmaktadır.

Wordpress SEO çalışması da aynı mantıkla firmanıza güç verecek ve hedef kitlenize daha hızlı, etkili biçimde ulaşmanıza destek olacaktır.

İnternet SEO çalışması ile web sitenizin tanıtımı, imajı, hizmet ve ürünleri çok etkili biçimde pazarlanır. İnternet alanındaki SEO çalışmaları çok geniş kapsamlıdır. Şimdiye kadar anlattığımız alanlar dışında sözlük tanıtımları, forum tanıtımları, video çalışmaları vb. çok çeşitli internet mecraları ile ilgili de SEO çalışmaları yapılmaktadır.

SEO çalışmasının görüldüğü üzere çok kapsamlı alanları, incelikleri vardır. Bunu en iyi biçimde uygulamak ve firmanızı güçlendirmek için kurumsal SEO çalışmaları yaptırmalısınız. Firmanızın güvenilir, güçlü ve olumlu bir imaj vermesi için SEO çalışmalarının önemi artık çok daha yaygın olarak fark edilmiştir. Birçok firmanın gerçek, kapsamlı ve yüzeysel değil en ince ayrıntılarına kadar SEO çalışması yapan şirketlere yönelmeye başlaması oldukça doğaldır.

SEO hizmetleri kapsamında ayrıca e-ticaret SEO çalışması da bulunmaktadır. Bilindiği gibi online alışveriş siteleri artık çok yaygındır. İnsanlar tek tıkla, fiziksel olarak mağazaya gitmelerine gerek kalmadan online satın alma işlemleri yapmaktadırlar. E-ticaret sitelerinin sayısı da gittikçe artmaktadır. Tüketicilerin belirli anahtar kelimelerle yaptıkları Google aramalarında e-ticaret sitesinin isminin üst sıralarda olması çok büyük bir avantaj olacaktır. E-ticaret siteleri en çok profesyonel seo hizmeti için başvuran şirketler arasındadır.

Küçük-hızlı modifikasyonların yapıldığı SEO için uygun bir programlama dili olarak PHP, doğru biçimde çalışıldığı takdirde web siteniz için son derece yararlı olacaktır. Web sitelerini yaparken PHP kullanmak çok yaygındır. SEO uygulaması web sitesi kurulduktan sonra değil PHP kodlaması yapılırken gerçekleştirilebilir. PHP SEO çalışması içinde kodlar mümkün olduğunca basit ve sade biçimde yazılmalıdır. PHP çalışmalarında detaylar çoktur ve profesyonel bir SEO ekibi tarafından ele alınmalıdır.

SEO çalışmasında önem kazanan bir unsur daha vardır. Her türlü çalışmayı profesyonel bir firmaya yaptırdınız. SEO çalışması yapan firmalar arasında kısa sürede sonuca ulaşmayı hedefleyen, geçici başarılar getiren şirketler de bulunur. Firmanız Google optimizasyon çalışmaları ile Google arama sonuçlarında üst sıraya çıkabilir ama orada sürekli olarak kalması için yapılması gerekenler çok daha kapsamlıdır.

Hızlıca sonuca ulaşmayı hedefleyen SEO şirketleri genellikle geçici ve kısa süreli başarılarla göz boyamaya çalışırlar. Hile yaparak üst sıralara çıkmayı amaçlarlar. Google tarafından tespit edildiklerinde ise yapılan tüm çalışmalar boşa gideceği gibi web sitenizin imajı zedelenir. Kalıcı SEO çalışması firmanızın imajının daha güçlü ve olumlu olmasını, dolayısıyla hedef kitleniz tarafından daha güvenilir olarak algılanmasını sağlayacaktır. Bu durum müşteri sayınızı arttıracak ve marka değerinizin yükselmesine yardımcı olacaktır!

Site İçi SEO Nedir?

On Page SEO olarak da tanımlanan bir SEO çalışması türüdür. Firmanızın web sitesi onun imajı için en önemli unsurlar arasındadır! Bu nedenle en ince ayrıntıya kadar üzerinde çalışılması gerekir! Bunu kesinlikle profesyonel SEO çalışması ile mümkün kılabilirsiniz!

SEO çalışmaları görünürde kolay gibidir ancak çok ince detaylı, bilgiye ve deneyime bolca ihtiyaç duyulan bir hizmettir! Ayrıca çalışmalarda profesyonel olmayan yanlış bir uygulamanın firmanıza oldukça zarar verebileceğiniz de belirtelim. İç SEO çalışması firmanızın web sitenizin her sayfasını teker teker SEO uyumlu hale getirmeyi ifade eder!

Site SEO çalışması içinde yer alan iç SEO çalışmalarında web sitesindeki her sayfa arama motoru ile uyumlu hale getirilir. Bu noktada içerikler de büyük önem kazanır; sayfalara koyulan içeriklerin Google, Yandex vb. arama motorlarında üst sıralara çıkma potansiyelinde olması gerekmektedir!

Sayfaların optimize edilmesi, Google arama sonuçlarında istenen hedefe ulaşmanın önemli bir aşamasını oluşturmaktadır! Site trafiği birçok açıdan arttırılmalıdır; anahtar kelimeler, sektör, firmanın hedef kitlesi ve genel olarak web sitesinin analiz edilmesi Google SEO çalışması içinde yer almaktadır.

Sonuç olarak firmanın iş potansiyelinin yükseltilmesi ve müşteri sayısının da arttırılması sağlam iç SEO kodlamaların yapılmasına bağlıdır!

Site Dışı SEO Nedir?

SEO çalışması yaptırmak istiyorum diyerek araştırma yapan firmalar dış SEO çalışmalarının büyük ölçüde fark yarattığını görmüşlerdir. Off page olarak da bilinen dış SEO çalışması firmanızın web sitesinin dışındaki kaynaklarla bağlantılı biçimde gerçekleştirilmektedir.

Referanslar, tavsiyeler, tanıtımlar ve linkler ile bir web sitesine yönlendirme işlemleri başarıyla sonuçlandırılabilir. Şu çalışmalar site dışı SEO çalışması kapsamındadır:

 • Backlink çalışmaları
 • Sosyal medyada yapılan firma tanıtımları
 • Linklerin oluşturulması
 • Sitenin internetteki genel tanıtım çalışmaları
 • Tavsiyeler-referanslar

Firmanızın web sitesi ile diğer mecralarda yapılan paylaşımların birbirleri ile uyumlu olması önemlidir! Buna özel çalışmalar da gerçekleştirilmektedir. ( Backlink) Bu durum Google için sitenizin güvenilir görülmesini sağlar! Google’da güvenilir bir site olarak görülmek için çalışmalar çok titizlikle yürütülmelidir; bu noktada profesyonel çalışmaların önemli daha fazla ortaya çıkmaktadır.

Google için dış SEO çalışmaları yapıldıktan ve güvenilir bir web sitesi olarak algılandıktan sonra arama sonuçlarında yükselmek garanti! Bu da site trafiğine anında yansır; sonuç olarak çok daha fazla kişiye ulaşabilir ve etkili biçimde reklamınızı yapabilirsiniz.

Backlink ( Link İnşası) Nedir?

Backlink SEO çalışması ile firmanızın web sitesine başka bir web sitesi aracılığıyla yönlendirme yapılmaktadır yani link verilmektedir. Bu linkler SEO çalışmalarında backlink olarak isimlendirilir. Backlinkler ne kadar fazla olursa Google optimizasyonu için güvenilirlik o derece artacaktır.

Backlink kavramında bir siteye link veriliyorsa link verilen site Google arama sonuçlarında üst sıralara çıkabilir. Bu durum tanıtımı ve SEO çalışmaları açısından olumludur. Link veren site içinse durum tersi yönde işler; Google optimizasyon çalışmaları için dezavantaj ortaya çıkar. Backlinklerin sadece sayısının değil niteliğinin de kaliteli olması etkili bir dış SEO çalışması yaratacaktır.

Kaliteli backlinkin anlamı iyi ve Google tarafından güvenilir görünen sitelerden link almaktadır. Olumsuz izlenimi ve özellikleri olan bir siteden link alırsanız firmanızın web sitesi bundan kötü etkilenecektir. MOZ ve majestic puanları sizin web sitenizden daha yüksek olan sitelerden link almak daha etkili olur.

Sizin firmanıza benzer bir sektörde bulunan web sitesinden alacağınız backlink daha kaliteli olarak görülecektir. Ayrıca linkin sayfanın en altından alınması ile makale içinden alınması arasında da fark vardır. İçerik içinden bir kelime aracılığıyla verilen link daha etkilidir. Anahtar kelimelerden link vermek SEO çalışmasına olumlu katkıda bulunur!

SEO Çalışmasının Sonuçlarını Ne Zaman Görürüm?

Belirttiğimiz gibi çok kısa sürede hemen Google arama sonuçlarında üst sıralara çıkartmayı hedefleyen SEO firmaları gerçek bir başarıya yönelik hizmet vermemektedirler. Hile yaparak üst sıralara çıkmayı başarsalar da Google bu tip siteleri tespit eder.

Hem site içi hem site dışı SEO çalışmalarının kalıcı ve etkili biçimde sonuç vermesi için bu hizmetlerin zamana yayılarak yapılması gerekir. Bu ise sitenizin grafiğinin artmış gibi gösterilmesi değil gerçekten arttırılmasını hedefleyen bir çalışmadır. Markanızın daha bilinir hale gelmesi ve sonuç olarak güvenilir, popüler bir site olarak Google arama sonuçlarında üst sıraya çıkabilmeniz için zaman planlaması yapılır.

Birçok firma hemen sonuçların alınmasını beklemektedir. Birkaç gün içinde SEO çalışmalarından sonuç alınacağını iddia eden şirketler bahsettiğimiz gibi gerçek değil hile ile başarı elde etmeyi amaçlarlar. Bu da eninde sonunda sizin sitenize ve markanıza zarar verecektir.

SEO çalışmasının daha kısa sürede etkili olmasını sağlayacak unsurlar bulunur. Örneğin güncel bir site daha çabuk Google tarafından fark edilecektir. Sektörün ne olduğu, sitenin hızı ve alt yapısının güçlü olması vb. teknik özellikler SEO çalışmasının sonuç vermeye başlayacağı zamanı etkileyebilmektedir.

Firmanızın SEO çalışmalarından en profesyonel, kalıcı ve sağlam bir netice alması için sabırlı olmak gerekmektedir. Yavaşça ama sağlam bir başarı, kısa sürede kazanılmış başarılardan çok daha fazlasını firmanıza getirecektir!

Profesyonel SEO Çalışması Nasıl Olmalı?

SEO çalışmaları öncelikle belirli bir stratejiye ve plana göre ilerletilmelidir. Bir strateji doğrultusunda uygulanan SEO uygulamaları etkili olacaktır. Bir SEO araştırması için şu unsurlar önemlidir:

 • Web sitesine koyulacak olan içeriklerin yönetimi
 • Backlink çalışmaları-dış SEO çalışmaları
 • Anahtar kelimelerin seçilmesi, araştırılmaları
 • Sayfaların optimizasyonları

Buna benzer planlamalar doğrultusunda yapılacak olan SEO çalışmaları ile firmanızın doğru hedef kitlesine ve daha fazla kişiye ulaşması sağlanır.

Profesyonel çalışmalarda ilk olarak site içi SEO uygulamaları yapılmaktadır. Bundan önce dış SEO çalışmalarına başlanması yapılan işlemlerin boşa gitmesi demektir ve acemice bir seçim olacaktır. Öncelikle web sitenizin sayfaları optimize edilmeli, görselleri hazırlanmalı, URL yapısı ayarlanmalı, kodları düzenlenmelidir. İç SEO ile web sitenizin genel olarak optimizasyonu yapılmadığı sürece dış SEO çalışmaları yapmak, backlinkler oluşturmak

anlamsızdır. Backlinkler ile etkili hazırlığın yapılmadığı bir siteye kullanıcıları çekmek işlemlerin işe yaramamasını sağlar.

SEO stratejisi için en çok dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında şüphesiz ki içerik yönetimi bulunmaktadır. Öncelikle sitede araştırmalar, analizler yapılmalı eksikler tespit edilmelidir. En doğru ve etkili anahtar kelimeleri kullanarak kalitesi yüksek içerikler hazırlanmalıdır. İçerikler yalnızca anahtar kelimeler bakımından güçlü değil fayda sağlayıcı kısacası nitelikli olmalıdır! Bir soruna çözüm sunan, bir soruya detaylı ve net yanıt verebilen içerikler Google tarafından olumlu olarak değerlendirilir.

SEO çalışmalarında profesyonel bir ekip hedef kitleye ulaşmayı hedefler! Sizin sektörünüze ilgi duymayan, potansiyel müşteriniz olmayacak kişilerin sitenize gelmesi pek yararlı sonuç vermeyecektir. Bazı SEO şirketleri bu yöntemi kullanarak trafiği arttırmaya çalışsalar da asıl olarak firmanıza müşteri kazandıracak ve satışlarınızı yükseltecek olan yöntem hedef kitlesine ulaşmaktır! Bunun için çok iyi araştırma ve analiz yapılmalı, firmanızın hedef kitlesinin kullanacağı anahtar kelimeleri seçmeli ve onların ilgi alanlarına göre SEO stratejisini oluşturmalıdır.

SEO çalışmasından elde edilen geri dönüşler de dikkatle takip edilmelidir. Firmanızın sitesine gelen ziyaretçilerin sayısı, geçirdikleri süre vb. değerlendirilmelidir.

SEO Çalışması Fiyatları Ne Aralıkta?

SEO çalışması fiyatları hangi ajansın hizmeti verdiğine, hizmetin süresine ve kapsamına göre değişmektedir. Bu nedenle net bir fiyat vermek mümkün olmayacaktır. Sektörün rekabet durumu, yapılan kampanyanın hedefleri, desteklemek için kullanılan unsurlar ve önceki çalışmalar fiyatı belirlemekte etkili olmaktadır.

SEO çalışmaları fiyatları çoğunlukla aylık 2000 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir. SEO çalışması ücretleri birçok unsur göz önüne alınarak belirlendiği için bu sadece ortalama bir rakam olduğunu belirtebiliriz.

Ankara SEO Fiyatları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

SEO hizmeti ücreti Ankara firmaları için ortalama 2000 TL ile 10.000 TL arasındadır. Daha kurumsal firmalar profesyonel SEO çalışmaları için daha fazla bütçe ayırabilir ve buna göre kapsamlı SEO hizmetlerinden yararlanabilirler. Arama hacmi de fiyatlandırmada etkendir. Sabit bir fiyat bulunmamaktadır.

Ankara’da Aylık Kurumsal SEO Ücretleri Ne Aralıkta?

SEO hizmeti fiyatları kurumsal firmalar için çoğunlukla daha yüksek olmaktadır. SEO ücretleri hizmeti veren ve hizmetten yararlanacak olan şirkete göre değişmektedir. Ucuz SEO çalışmaları yapan yerlerde 500 TL-1000 TL arası aylık SEO hizmeti verilmektedir.

Profesyonel ve kurumsal firmalar ise genellikle aylık 2000-2500 TL’den başlayan SEO hizmetlerinden faydalanmaktadırlar. Yapılacak çalışmanın detayları tüm yönleriyle belirlendikten sonra SEO firmaları müşterilerine SEO fiyat teklifi yapar.

SEO Çalışması Fiyatları Nasıl Belirleniyor, Hesaplanıyor?

SEO fiyat hesaplamaları birçok unsur göz önüne alınarak yapılmaktadır.

SEO fiyatları için şunlar değerlendirmeye alınmaktadır:

 • Zorlu anahtar kelimeler fiyatları arttırmaktadır. Popüler kelimelerle yapılan SEO çalışmalarında kurumsal SEO fiyatları yükselir. Arama hacmi önemlidir
 • Web sitesi eğer bir Wordpress alt yapısına sahipse fiyatlar daha düşük olacaktır çünkü bu özellik SEO çalışmasında kolaylık sağlar
 • Site yeni ise aylık SEO fiyatları daha pahalı olacaktır
 • Yoğun rekabet olan sektörlerde SEO fiyatları yükselir
 • Sitenin şu anki Google arama sonucundaki durumu da fiyatları etkiler.
 • Hedeflenen yere daha yakın olmak fiyatları aşağıya çekecektir
 • Web sitenizin 1. sırada veya 1. sayfada çıkmasını isteyebilirsiniz. Bu iki hedef arasında oldukça fazla fiyat farkı olacaktır
 • SEO çalışmalarının süresi fiyatlara doğrudan etki eder; yoğun ve uzun çalışmalarda fiyat artar

Google SEO optimizasyon fiyatları firmanın çalışma şekline göre de değişecektir. Ekip çalışmaları daha iyi sonuç verir ancak daha yüksek fiyatlıdır. Bazı firmalar şahıslar aracılığıyla da SEO hizmeti alabilirler

SEO maliyetleri temel olarak bu faktörlere bağlı olarak farklılık gösterecektir. Net ve sabit rakamlar fiyat teklifi ile ortaya çıkar.

Ankara SEO Hizmeti

SEO hizmeti veren firmalar, hizmet kalitelerine ve profesyonellik düzeylerine göre markanız için sonuç alacak uygulamalarda bulunurlar. Her SEO firması aynı düzeyde hizmet sunmaz. Bunun için firmaların özellikle kalıcı çalışmalar yapmasına ve markanızla ilgilenen gerçek hedef kitlesine yönelik hizmet vermesine dikkat etmeniz gerekir.

Google optimizasyonunun görüntüde değil nitelikli biçimde gerçekleştirilmesi markanızın imajına büyük katkılar sağlar. Çalışmalarda sabırlı olmak ve hemen sonuç almayı beklememek bu anlamda daha mantıklıdır. Elde edeceğiniz kazanç ve bu karlılığın devamlı olması sabırlı olmaya, profesyonel SEO hizmeti için yapılan çalışmaların zamana yayılmasına bağlıdır.

Kurumsal SEO Hizmeti Nedir?

Kurumsal SEO hizmeti, SEO hizmetlerinin profesyonel, bilgili ve deneyimli firmalar tarafından yapıldığını ifade etmektedir. SEO hizmetlerinde profesyonel olmayan firmaların, kişilerin yaptıkları çalışmalar büyük olumsuzluklarla sonuçlanabilir! Firmanıza kazanç sağlamak isterken prestij kaybı yaşayabilirsiniz.

SEO hizmeti verenler, bunu paketler halinde de müşterilerine sunmaktadır. Paketler daha temel düzeyde SEO hizmetlerini içerebileceği gibi daha kapsamlı ve yoğun uygulamaları da kapsamaktadır. Buna göre SEO paket fiyatları değişkenlik gösterebilir.

SEO hizmeti veren şirketler, firmanızı Google arama sonuçlarında görünür yapabilirler. Bunun için firmanızın ihtiyaçlarını ve eksiklerini en iyi biçimde tespit edecek ;buna göre de sağlam bir strateji belirleyecek şirketi tercih etmek gerekir.

Ucuz SEO hizmeti sunan firmalar da bulunmaktadır. Bütçe olarak daha kısıtlı olan şirketler, Ankara’da 500 TL’den başlayan fiyatlarla SEO hizmetlerinden faydalanabilirler.

SEO bilişim hizmetleri, yaygın olarak bilinen anlamıyla belirli kelimeleri site içerisinde kullanarak Google arama sonuçlarında öne çıkmayı içermez. Bundan çok daha kapsamlı ve detaylı çalışmalar gerekmektedir.

Ankara’da SEO Hizmeti Veren Firmalardan Hangi Hizmetleri Satın Alabilirim?

SEO hizmeti satın al için sizin markanız için en uygun hizmet içeriğini tercih etmelisiniz. Ankara’da birçok SEO ajansı/firması bulunur. Bunlardan genel olarak alabileceğiniz hizmetleri maddeler halinde gösterelim:

Mevcut olan web sayfanız analiz edilir.

Sektördeki rakipleriniz analiz edilir.

Kendi sektörünüzle ilgili anahtar kelimeler araştırılır.

SEO uyumlu, kaliteli içerikler hazırlanır.

Sosyal medyada Backlink çalışmaları yapılır.

SEO hizmeti danışmanlık için de ajanslar ve firmalar size yardımcı olacaktır.

Ankara SEO Ajansları

Profesyonel SEO ajansı firmanızın marka değerinin artmasına çok büyük etki sağlayacaktır! Ankara SEO ajansları Türkiye’de genel itibariyle en gelişmiş hizmetleri sunan firmalar arasında yer alırlar.

En iyi SEO ajansı, sizi doğru hedef kitlesine ulaştıracak, amaçlarınıza en uygun biçimde strateji hazırlayacak ve markanızı Google’da görünür hale getirecek olan ajanstır. Hileli yöntemler kullanarak içeriği önemsemeden sadece hızlı biçimde Google’da yükselmeyi amaçlayanlar pek fayda sağlamazlar. Hatta bu firmaların markanıza zararı dokunacaktır.

Google SEO ajansı, işinin ehli, deneyimli bir ekiple çalıştığında doğru hamleleri gerçekleştirirse hem firmanızı arama sonuçlarında ilk sıraya yükseltebilir hem de bu sonucun kalıcı olmasını sağlar.

E-ticaret SEO ajansı eğer bir online ticaret siteniz varsa sadece bu alana özgü çalışmalar gerçekleştirir. E-ticaret şirketlerinde çok detaylı ve kapsamlı çalışmalar yapılmalıdır. Ankara’da yalnızca bu alanda hizmet veren SEO firmalarından destek almanız mümkündür.

Web SEO ajansı size özgü hizmet seçeneklerini ve buna göre de fiyat tekliflerini sunarlar. Her firmanın amaçladığı konuma, mevcut durumuna, bütçesine, sektörüne vb. göre alacağı hizmet de farklılaşacaktır!

SEO Ajansı Ne İş Yapar? Hangi Hizmetleri Verir?

Profesyonel SEO danışmanlığı için iyi bir ajans seçmekle işe başlayabilirsiniz! SEO ajansı firmanızın hem iç hem dış SEO web site çalışmalarını yapacak ve Google optimizasyonunu gerçekleştirecektir.

Firmanızın Google arama sonuçlarında daha üst sıralara çıkması için nelere ihtiyacı var? Öncelikle sektörünüzün, firmanızın ve rakiplerinizin analizi doğru biçimde yapılacaktır.

Kurumsal SEO danışmanlığı için bu sektörde hizmet veren ajans ve firmalardan yararlanarak potansiyel müşterilerinize ulaşabilir ve onları müşteri portföyünüze ekleyebilirsiniz!

E-Ticaret SEO Ajansı Nedir?

E-ticaret SEO danışmanlığı sayesinde online ticaret sitenizin satışları katlanabilir! Doğru ve etkili bir SEO çalışması en iyi biçimde bu sektöre özel olarak hizmet veren ajanslarla elde edilebilir!

E-ticaret SEO ajansları yaptıkları çalışmalar sonucunda firmanızın hedef kitlenize ulaşmasına, müşteri sayınızı arttırmanıza ve kazanç elde etmenize büyük oranda destek olurlar! Ayrıca Google sonuçlarında üst sıralarda bulunan e-ticaret sitelerinin ciddi ölçüde karlı çıkacağını da vurgulayalım. Birçok reklam çalışmasından daha fazla etki sağlayabilecek olan SEO çalışmalarından siz de yararlanın!

Ankara’nın En İyi SEO Ajansları Hangileri?

Ankara SEO ajansları araştırması yaparken birkaç unsura daha fazla dikkat etmeniz gerekir. SEO ajansları için referansları incelemek de sizin doğru tercihte bulunmanızı sağlayabilir!

SEO ajanslarının bir kısmı çok kısa sürede büyük başarı elde etmeyi vaat etmektedirler ancak bu başarının genelde kısa bir zaman için geçerli olduğunu ve içinin boş olduğunu belirtmek gerekir. Gerçek anlamda sitenizin değerlenmesi ve hileli olmayan yollardan Google sonuçlarında yükselmesi marka değeriniz için kat kat iyi sonuç verecektir.

En iyi SEO ajansını seçerken öncelikle çok kısa sürede hemen sonuç elde edeceğini belirten şirketlere şüphe ile yaklaşabilirsiniz. Ekibin önceki çalışmaları hakkında referans araştırması yapmak da etkilidir. Sizin sektörünüzde özellikle başarılar elde etmiş olan SEO ajansları firmanıza da büyük katkılar sağlayabilir!

Neden SEO Firması ile Çalışmalıyım?

SEO hizmeti sunan firmalar ile çalışmak profesyonel olmayan yollarla SEO çalışması yapmaktan çok daha doğru bir seçim olacaktır. İnternet artık markaların, firmaların imajı için öncelikli bir konuma geçmiştir. Dolayısıyla bu alanda firmanızın görünür olması ve güvenilir gözükmesi profesyonel bir ajans ile mümkündür.

SEO ajansları sitenizin hem masaüstü hem de mobil optimizasyonunu gerçekleştirmektedir. İnternet kullanımı bu kadar yaygınken hatta televizyon kullanımını bile geçmeye başlamışken hedef kitlenizin sizin firmanıza en kolay biçimde ulaşabileceği mecra internettir.

İnternette sağlam, ilgi çekici ve marka değerinizi yansıtan bir web sitesi satışlara çok büyük katkıda bulunur! Günümüzün trend reklam aracı; hem maliyetlerin özellikle görsel medyaya göre çok daha düşük olması hem de daha kolay biçimde çok daha fazla kişiye ulaşması bakımından avantaj sağlayan SEO çalışmalarıdır.

Ankara’daki Firmam için Neden SEO Hizmeti Almalıyım?

Firmanız için hedef kitlenizdeki müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolu internet arama motorlarıdır. Günümüzdeki teknoloji insanların firmalara ağırlıklı olarak belirli anahtar kelimeleri özellikle Google’da aratarak ulaşmalarını sağlamaktadır. Bu noktada arama sonuçlarınızda sizin firmanızın üst sıralarda yer alması birçok açıdan avantaj sağlar.

Üst sıralarda firmanız yer aldığında insanlarda daha güvenilir ve iyi bir şirket olarak görülme ihtimaliniz yüksektir. Ayrıca çoğunlukla insanlar ilk sıralarda yer alan sonuçlara tıklamaktadırlar. Dolayısıyla Google arama sonuçlarında ön sıralarda yer almak firmalar için son derece önemlidir! SEO hizmeti alan firmalar ile bu çalışmayı yapmayan şirketlerin müşteri sayıları arasında da bariz farklılıklar bulunur.

Yazılı ve görsel olarak reklam yapmaya büyük paralar harcanmaktadır ancak artık internet üzerinden SEO gibi çalışmaların hem daha az maliyetli hem de çok daha fazla kişiye ulaşacakları bir gerçektir. İnternet dünyasında yaşıyoruz ve insanların ellerinden cep telefonları, tabletleri eksik olmuyor. Buna göre firmanızın internette çok daha görünür olmasını sağlamak birçok artı değer getirir!

SEO Fiyat Teklifi Al

SEO fiyat listesi şirkete ve talep ettiği hizmetin kalitesine, kapsamına, süresine vb. göre değişir. Bunun için öncelikle SEO firmaları web sitenizin ve SEO içeriğine dahil olan diğer unsurların analizini yapmalıdır. Bunun ardından çıkan sonuca göre fiyat teklifi alınabilir.

SEO firmalarına ulaşmak için bazı etkili aracı platformlar da bulunmaktadır. Girişimciler, şirketler buradan SEO firmalarına ulaşabilir ve çalışmaları için onlardan teklif alabilirler. Daha çok firmayı inceleme fırsatı ortaya çıkar ve sizin markanız için en uygun olan SEO hizmetini tercih edebilirsiniz.

Edvido, bu tarz çalışan bir aracı kurumdur. SEO şirketleri ile hizmet almak isteyen firmalar bu mecrada birbirleri ile iletişime geçebilirler. Bu web sitesi kurumsal ajans ve firmaların yoğun olarak bulunduğu bir ortam sunar. Edvido sitesine girdiğinizde üst menüden SEO kategorisine tıklayabilir ve araştırmalarınıza başlayabilirsiniz!

Web sitesi SEO fiyatları için firmanızın aylık olarak ayıracağı bütçe önem taşımaktadır. SEO harcamalarının firmanıza kat kat fazlasını getirebileceğini göz önüne alarak karar vermeniz size yarar sağlar.

En İyi SEO Ajanslarından Teklif Alın, Ankara

Kutup yıldızımız: Projeniz ve firmanız için en doğru partneri bulmak.

SEO Ajanslarından Teklif Al