Kullanım Koşulları

EDVİDO, internet sitesini ziyaret eden kullanıcılarının paylaşmış olduğu bilgilerin gizliliğini sağlamayı öncü ilke olarak kabul etmiştir.

Kullanım Koşulları

KULLANIM SÖZLEŞMESİ İÇERİĞİ

1. Site; BALMUMCU MAH. BARBAROS BLV. IBA BL NO: 26 İÇ KAPI NO: 8 BEŞİKTAŞ/ İSTANBUL’da faaliyetlerini yürümektedir

2. Siteye giren ve üye olan kullanıcılar ve üye ajanslar mail adresi ve diğer kişisel bilgilerini doğru olarak verdiklerini kabul ve beyan ederler. edvido.com , siteye üye olunurken verilen giriş bilgilerinin doğru olmamasından sorumlu değildir.

3. Kullanıcılar ve üye ajanslar siteye girdikleri bilgi ve içeriğin özel veya gizli bir bilgi olmadığını kabul eder. Herkese açık alanlara girilen bilgi ve içeriği, edvido.com kullanabilme hakkını saklı tutar.

4. Site üyeliği sadece kişiseldir. Başka bir kişi veya kuruma devredilemez, satılamaz. Bu gibi durumlarda edvido.com, bahsi geçen kullanıcı veya üye ajans hesabını durdurabilir.

5. Üyeler bir başkasına ait eserleri sitede paylaşamaz. Bütün marka ve kullanım haklarının kendisinde olduğunu beyan eder. Aksi durumlarda doğabilecek bütün uyuşmazlıklardan üye ajans sorumludur. edvido.com, üye ajansın siteye girdiği içerik ve eserlerin telif hakkı ihlallerinden sorumlu tutulamaz. Bu tür durumları kontrol etme sorumluluğu da yoktur.

6. Kullanıcımız kendi isteğiyle iletişim bilgilerini paylaşmadığı durumlarda üye ajans, edvido.com üzerinden elde ettiği kullanıcı verilerini ticari amaç için kullanamaz.

7. İş sonunda kullanıcı, iş için yorumda bulunur. İş sonunda kullanıcı iş için üye ajansa puanlama yapabilir.

8. Siteye kayıt olmuş olan kullanıcılar ve üye ajanslar , kendilerine ait olmayan ve ticari amaç taşıyan hiçbir belge, video veya resim yayınlayamazlar. İlanlarda yayınlanan bütün bilgi, belge, video veya resimlerin, telif ve kullanım haklarının kendilerinde olduğunu beyan ve kabul eder.

9. Bu sözleşmenin ihlali halinde, zarar görenin bütün kayıp ve tazminatlarını, siteyi kullanan ve ihlale yol açan kullanıcı veya üye ajans karşılayacaktır.

10. edvido.com verdiği hizmet karşılığında gelir elde ettiği kalemler için fatura kesmektedir. Sadece gerçekleşen satış komisyonları ve abonelik ücretleri için üye ajanslara fatura kesilmektedir. edvido.com ürün veya hizmet alıp satmadığı için, sitede satılan ürünlere ait KDV faturası kesmemektedir.

11. Türkiye vergi sistemi ve uygulamalarına göre, kullanıcıların edvido.com’da gerçekleştirdikleri işlemler sonucu vergi ödemeleri gereken durumlar doğabilir. Bu ve buna benzer durumlardan edvido.com sorumlu değildir. Doğabilecek tüm vergi yükümlülükleri, üye ajansların sorumluluğundadır.

12. edvido.com herhangi bir ikazda bulunmaya ihtiyaç duymadan gerekli gördüğü kullanıcıları veya üye ajansları sistemden uzaklaştırma hakkına sahiptir.

13. Teknik aksaklıklardan dolayı sitede meydana gelebilecek sorun veya hatalardan edvido.com sorumlu değildir.

14. edvido.com , siteye üye olan kullanıcıların şahsi bilgilerini ve e-posta adreslerini, edvido.com haricinde hiçbir kişi veya kuruma pazarlamayacağını, para veya başka bir takas karşılığında vermeyeceğini taahhüt eder.

15. Edvido kullanıcı sözleşmesini onaylayan kullanıcılar ve kullanıcıların adına talep oluşturdukları işletmeler, işbu sözleşme gereği işletmeye ait logoların ve marka bilgilerinin Edvido websitesi ve sosyal medya hesaplarında yayınlanmasına onay vermiş sayılmaktadır.