İstanbul En İyi PR Ajanslarından Teklif Alın

Ajansınızı dakikalar içinde bulun, karşılaştırın.

Edvido Nasıl Çalışır?

PR Ajanslarından Teklif Al

İstanbul En Büyük PR Ajanslarını Keşfedin

Reklam, pazarlama ve yazılım ile ilgili her konuda hizmet alabilirsiniz

B2Press banner
B2Press logo
B2Press
PR
Dijital PR
B2Press’in "yansıma garantisine sahip" basın bülteni dağıtım paketleriyle basında haber olun. Üstelik aylık sabit ücret ve yıllık taahhüt yok! 50'den fazla ülkede, 24 farklı dilde basın bülteni, özel haber ve röportaj çalışmaları için hemen B2Press'e ulaşın.
Takım
24 Kişi
Tecrübe
6 Yıl
Konum
İstanbul
Teklif Al
omg! iletişim banner
omg! iletişim logo
omg! iletişim
PR
Tam Hizmet Dijital Pazarlama
omg! iletişim olarak biz, harika şeyler yaratmayı seven multidisipliner bir iletişim ajansıyız. "Oh my God!" demek ister misiniz?
Takım
16 Kişi
Tecrübe
11 Yıl
Konum
İstanbul
Teklif Al
Aristo İletişim banner
Aristo İletişim logo
Aristo İletişim
PR
Grafik Tasarım
Aristo İletişim olarak Türkiye ve dünyanın önde gelen markalarına PR & Medya İletişimi'nin yanı sıra dijital ve kreatif hizmet veriyoruz.
Takım
38 Kişi
Tecrübe
11 Yıl
Konum
İstanbul
Teklif Al
FM İletişim Danışmanlığı banner
FM İletişim Danışmanlığı logo
FM İletişim Danışmanlığı
PR
Marka Danışmanlığı
Mesleğimizdeki uzmanlığımız, işimizin hem çırağı, hem kalfası, hem de ustası olmamızdan gelir.
Takım
15 Kişi
Tecrübe
10 Yıl
Konum
İstanbul
Teklif Al
DB İletişim Danışmanlığı banner
Sağlıklı Markaların Kreatif PR Ajansı
Takım
10 Kişi
Tecrübe
7 Yıl
Konum
İstanbul
Teklif Al
Build Up İletişim Danışmanlığı banner
Build Up İletişim Danışmanlığı logo
Build Up İletişim Danışmanlığı
PR
Sosyal Medya Reklam & Pazarlama
Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Takım
5 Kişi
Tecrübe
15 Yıl
Konum
İstanbul
Teklif Al
Walther Kranz banner
Walther Kranz logo
Walther Kranz
Dijital PR
PR
Walther Kranz builds strong brands and great reputations nationally for its fast growing and most admired brands clients.
Takım
45 Kişi
Tecrübe
5 Yıl
Konum
İstanbul
Teklif Al
Scc İletişim banner
Scc İletişim logo
Scc İletişim
PR
Medya Planlama
PR sektöründe iş ortaklarına özel dinamik ve yaratıcı çözümler sunan SCC İletişim, iş dünyasıyla iletişim dünyası arasında köprü kuruyor.
Takım
12 Kişi
Tecrübe
15 Yıl
Konum
İstanbul
Teklif Al
O2 İletişim banner
O2 İletişim logo
O2 İletişim
PR
Marka Danışmanlığı
Global ve lokal markalarla iletişim için çalışıyoruz. Tecrübemizi bugünle harmanlayarak markaların varlığına katkı sağlıyoruz.
Takım
5 Kişi
Tecrübe
25 Yıl
Konum
İstanbul
Teklif Al
Spica Communication Agency banner
Spica Communication Agency logo
Spica Communication Agency
PR
Sosyal Medya Reklam & Pazarlama
İletişimin en güçlü ve en etkili unsur olduğunu biliyoruz. Doğru ve güçlü iletişim ile başarılı yarınlarınıza en büyük destekçi oluyoruz.
Takım
15 Kişi
Tecrübe
2 Yıl
Konum
İstanbul
Teklif Al
NEFA PR ve İletişim Ajansı banner
Endüstriyel iletişim ajansı olmanın bir anlamı var.
Takım
8 Kişi
Tecrübe
12 Yıl
Konum
İstanbul
Teklif Al
Piar İletişim banner
Piar İletişim logo
Piar İletişim
PR
Medya Planlama
2014 yılından bu yana teknoloji, perakende, e-ticaret, fintech, e-ihracat, enerji alanlarındaki uzmanlığımızı markalarla paylaşıyoruz.
Takım
20 Kişi
Tecrübe
15 Yıl
Konum
İstanbul
Teklif Al
Edvido ajans seçim sürecimizde bizlere inanılmaz hızda ve kalitede hizmet sundu. Bu konuda güvenle tercih edebileceğiniz tek adres.
elif çetinkaya foto
Elif Çetinkaya
Bölge Yöneticisi,
Danone
Edvido'yu sıklıkla kullanıyorum. Haftalarca sürebilecek süreçleri birkaç günde indiriyor. Çalıştığımız seo ajansından da inanılmaz memnunum. Harika bir ekip.
seda yimen foto
Seda Yimenicioğlu
Ürün Yöneticisi,
Orzax İlaç
PR Ajanslarından Teklif Al
Nasıl Çalışır?
Kullanıcı, Edvido'ya sektörünü, çalışan sayısını, marka ismini, bütçesini, proje açıklamasını, iletişim bilgisini ve nasıl bir ajansla çalışmak istediğini iletir.
1
Sektör
Çalışan Sayısı
Marka İsmi
Bütçe
İletişim
Ajans ve yazılım firmaları kullanıcı ile iletişim kurar.
2
Ajans A - Merhaba!
Ajans B - İyi günler
Ajans C - Merhabalar
Ajans D - Nasılsınız?
Ajans E - Hey!
Kullanıcı, iletişim kurduğu ajanslar arasından tercih yaparak çalışmaya başlar.
3
Ajans A - Merhaba!
Ajans B - İyi günler
Ajans C - Merhabalar
Ajans D - Nasılsınız?
Ajans E - Hey!

Blog

Pazarlama ve yazılım odaklı içeriklerimizi keşfedin

İstanbul Şehrinde Başka Neler Var

Aradığınızı bulamadınız mı? Diğer kategorileri inceleyin

Diğer Şehirlerde Neler Var

Aradığınızı bulamadınız mı? Diğer kategorileri inceleyin

İstanbul En İyi PR Ajansları Listesi

Ajans Adı Firma Açıklaması Ajans Türü
B2Press B2Press’in "yansıma garantisine sahip" basın bülteni dağıtım paketleriyle basında haber olun. Üstelik aylık sabit ücret ve yıllık taahhüt yok! 50'den fazla ülkede, 24 farklı dilde basın bülteni, özel haber ve röportaj çalışmaları için hemen B2Press'e ulaşın. PR Ajansları
omg! iletişim omg! iletişim olarak biz, harika şeyler yaratmayı seven multidisipliner bir iletişim ajansıyız. "Oh my God!" demek ister misiniz? PR Ajansları
Aristo İletişim Aristo İletişim olarak Türkiye ve dünyanın önde gelen markalarına PR & Medya İletişimi'nin yanı sıra dijital ve kreatif hizmet veriyoruz. PR Ajansları
FM İletişim Danışmanlığı Mesleğimizdeki uzmanlığımız, işimizin hem çırağı, hem kalfası, hem de ustası olmamızdan gelir. PR Ajansları
DB İletişim Danışmanlığı Sağlıklı Markaların Kreatif PR Ajansı PR Ajansları
Build Up İletişim Danışmanlığı Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. PR Ajansları
Walther Kranz Walther Kranz builds strong brands and great reputations nationally for its fast growing and most admired brands clients. PR Ajansları
Scc İletişim PR sektöründe iş ortaklarına özel dinamik ve yaratıcı çözümler sunan SCC İletişim, iş dünyasıyla iletişim dünyası arasında köprü kuruyor. PR Ajansları
O2 İletişim Global ve lokal markalarla iletişim için çalışıyoruz. Tecrübemizi bugünle harmanlayarak markaların varlığına katkı sağlıyoruz. PR Ajansları
Spica Communication Agency İletişimin en güçlü ve en etkili unsur olduğunu biliyoruz. Doğru ve güçlü iletişim ile başarılı yarınlarınıza en büyük destekçi oluyoruz. PR Ajansları
NEFA PR ve İletişim Ajansı Endüstriyel iletişim ajansı olmanın bir anlamı var. PR Ajansları
Piar İletişim 2014 yılından bu yana teknoloji, perakende, e-ticaret, fintech, e-ihracat, enerji alanlarındaki uzmanlığımızı markalarla paylaşıyoruz. PR Ajansları

İstanbul PR Ajansları

Dilimize halka ilişkiler olarak çevrilen PR, geniş yelpazeli hizmetleri kapsayan bir terimdir. Firmanız var ve firmanızın marka yönetimini iyi yapmak istiyorsanız kesinlikle PR çalışmalarından yararlanmalısınız. Bu anlamda markanızı kitlelere duyurmak, hedef kitlenizin ürünlerinizden ve hizmetlerinizden haberdar olmasını sağlamak ve kurumsal iletişim için PR çalışmasına ihtiyacınız olabilir.

İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin neredeyse hemen her yerinde bu hizmeti veren kaliteli ajans bulunmaktadır. Marka tanınırlığı, sürdürülebilirlik ve hedef kitleniz ile doğru iletişim için siz de PR çalışmaları yapabilir, yazımıza göz atarak çalışmalar hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Konumlu PR Ajansı Nedir?

PR çalışmaları ajanslar tarafından yürütülmektedir. Ajanslar belirli metotlar uygulayarak marka ya da firma reklamlarını yapar. PR çalışmaları aslında bütüncül bir süreçtir. Reklam çalışmalarından basın stratejilerine görsel tasarımdan sosyal medya yönetimine kadar birçok faaliyeti kendi içerisinde barındıran PR çalışmaları bir kurumdan yardım alınarak yapılmalıdır.

İstanbul konumlu birçok PR ajansı bulunmaktadır. Marka tanınırlığınız ve hedef kitleniz için İstanbul konumlu PR ajanslarından birini seçebilir, hemen çalışmalara başlayabilirsiniz.

İstanbul konumlu PR ajansları markanız için gerekli olan tüm süreçleri yönetir ve bu sürecin takibini yapar. İstanbul PR ajanslarına ulaşmak için internet üzerinden detaylı aramalar yapabilir, yazımıza göz atarak incelemelerde bulunabilirsiniz. İstanbul konumlu onlarca pr ajansı dijital olarak da hizmet vermekte ve ayrıntılar internet sitelerinde bulunmaktadır.

Güvenilir hizmet, kaliteli bir marka tanıtım süreci ve uzman ekip kadrosu için siz de İstanbul konumlu PR ajanslarına göz atın, iletişime geçerek hemen çalışmalara başlayın.

İstanbul’da PR Ajansı Nasıl Bulunur?

İstanbul'da bulunan PR ajansları genellikle internet üzerinden de müşterilerine hizmet vermektedir. Hatta dijital PR ajansları bile internet üzerinde bulunmaktadır. Bir PR ajansı bulmadan önce marka ve firmanızın ileride nerede olmasını istediğinizi belirlemeniz ve bu anlamda kriter oluşturmanız önemlidir. Bir PR ajansından beklentileriniz de bu aşamada en önemli şeylerden biridir. İşte PR ajansı nasıl bulunur ve dikkat edilmesi gerekenler:

 • PR ajansını bulmadan önce beklentilerinizi, firmanız ve markanız ile ilgili kafanızda neler olduğunu not edin.
 • Önceliklerinizi ve bütçenizi belirleyin.
 • Bir PR ajansı ile çalışmaya hazır olduğunuzdan emin olun.

Tüm bunlardan sonra belirlediğiniz ölçülere göre İstanbul PR ajansları araştırmalarına başlayabilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız araştırmaları mutlaka derinleştirmeli gereken yerlerde ajansların iletişim numaralarını kullanmalısınız.

En iyi PR ajans isimlerini de bu aşamada mutlaka kısa notlar şeklinde alın. Sonrasında internet araştırması ile birlikte arkadaşlarınızın hangi PR ajansları ile çalıştıklarını belirleyin. Bununla birlikte hem internet araştırması hem de arkadaşlarınıza hangi ajansları kullandıklarını sorabilirsiniz. Bu anlamda kullanıcılar için PR firmalarını bulmalarını kolaylaştıran bir uygulama bulunuyor.

Amerika Halka İlişkiler Derneği'nin Bir Firma Bul İşlevi ad, konum ve uzmanlık alanlarına göre ajans bulmanızı sağlıyor. Son derece güvenilir ve doğru sonuçlar veren bu işlevi siz de kullanabilir, istediğiniz PR ajansını kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca Holmest Report sıralamaları ve PR sektörü ile ilgili oluşturulmuş verilere de göz atabilirsiniz. Veriler PR ajansları hakkında size detaylı bilgiler verecektir.

İstanbul'daki PR Ajansları Ne Tür Çalışmalar Yapar?

Stratejik bir iletişim sürecinin bütününü ele alan PR çalışmaları, markaya özel ve kişiselleştirilmiş çalışmalar sunar. İstanbul'daki PR ajansları birçok görevi bir arada yürüten ve planlamalar yapan ajanslardır. Bir marka veya firmanın iletişim süreçlerinin tümü titizlikle yürütülmelidir.

İstanbul PR ajansları içerisinde barındırdığı uzman ekip ve deneyim ile birlikte bu çalışmaları büyük bir özveri ve dikkatle yapmaktadır. Markaya ait mesaj dilinin oluşturulması, mesajların nasıl sunulacağı ve sunulmasında nasıl bir yol izleneceği, doğru iletişimin mecralarının seçilmesi ve verilmek istenen mesajların hedef kitlesinin doğru belirlenmesi PR ajanslarının yürüttüğü işlerdir.

Geniş yelpazede hizmet sunan İstanbul'daki ajanslar, marka yönetiminden medya ilişkilerine, kriz yönetiminden itibar yönetimi için gerekli olan ürün tanıtım çalışmalarına kadar birçok faaliyeti içerisinde barındırır. Basın bülteninin oluşturulması, basın bülteninin belirlenen sosyal medya mecralarında paylaşılması, röportaj ve özel haberlerin oluşturulması, basında çıkan haberlerin takibinin yapılması, Tv ve radyo konuklukları gibi tüm süreçlerin takibi ve yönetimi de ajanslar tarafından yapılmaktadır. PR ajanslarında tüm bu işlemlerin takip edilmesi ve yürütülmesi için de uzman bir ekip bulunur. Ekip içerisinde:

 • Strateji Ekibi: Ekip çalışmalarını gene olarak takip eden strateji ekibi, ajansa yeni müşteriler geldiğinde firma için en uygun stratejileri belirler ve yol haritası çizer.
 • Editoryal Ekip: Gazetecilik kurallarına hakim olan bu ekip basında yürütülecek olan işlemlerin içeriğinden sorumludur. Kullanılacak metinlerin içeriğini kontrol eden ekip, metnin gazetecilik diline uygun olup olmadığı gibi kısımları kontrol eder.
 • Medya ve Basın İlişkileri Ekibi: Medya listelerinin hazırlanması, basın ile ilişkilerin kurulması, basın mensupları ile iletişim halinde olunması gibi işlemleri yürüten medya ve basın ekibi, ajansın önemli ekiplerinden biridir.
 • Kreatif Ekip: İşin tasarım kısmını yürüten kreatif ekip, projelerin görseller ile desteklenmesini sağlar. Basın ile paylaşılacak olan görsellerin ilgi çekici ve yaratıcı olmasını sağlarlar.
 • Raporlama Ekibi: Çalışmaların sonuçlarını raporlayan ekip, sonuçları ajansa ve müşterilere sunar. Raporlama ekibi, yeni stratejiler geliştirir ve yol gösterici olurlar.

Ekipler her ne kadar ayrı gibi gözükse de aslında pr çalışması içerisinde yapılan tüm çalışmalar bir bütündür. Yeni nesil PR ajansları teknolojik gelişmeler ve yaratıcı fikirler öncülüğünde müşterilerine hizmet vermektedir.

Bu bağlamda şirketlerin markalaşma süreci, bulundukları konumun korunması, şirketler üzerinde oluşabilecek olan imajın geliştirilmesi ve yönetimi, şirketlerin marka üzerinden tanınması ve bu amaçla yapılacak olan projeler, projelerin takibi ve geliştirilmesi süreçleri PR ajanslarının çalışmaları arasında yer alır.

Bu çalışmaları ile birlikte firmalar üzerinde bulunan yük büyük oranda hafiflemektedir. Firma adına bu işlemleri yapan, yürüten ve takip eden kişiler sayesinde firmalar zamanlarını daha verimli kullanmakta ve verim artışı için gerekli olan adımları daha etkin bir biçimde ortaya koymaktadırlar.

İstanbul’daki En İyi PR Ajansları

İstanbul'da kaliteli ve güvenilir hizmet veren birçok PR ajansı bulunuyor. İşte İstanbul'daki en iyi PR ajansları:

 • Kolay Bülten: Editoryal PR Ajansı olarak hizmet veren kolay bülten, verdiği hizmette iş ortaklarının kimlik inşasında ve marka imajının güçlenmesinde oldukça etkili bir hizmet sağlıyor. Marka itibarını etkili ve kalıcı kılma prensibi ile yola çıkan firma, müşterilerini bekliyor.
 • Brandİstanbul PR: İstanbul'un en iyi PR ajanslarından biri olan Brandİstanbul PR, yaratıcı çözümleri ve etkili iletişim hizmetleri ile müşterilerin ilgisini çekiyor. 20089 yılında Sürdürülebilir Başarı mottosu ile yola çıkan PR ajansı, öğretim görevlisi Hatice Kumalar tarafından kurulmuştur. Türkiye'nin ve İstanbul'un en çok tercih ettiği PR ajansları arasında yer alan Brandİstanbul PR'yi sizde detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
 • Manifesto: Uzman ve deneyimli kadrosu ile sektörde öncüler arasında yer alan Manifesto, marka iletişim, kriz yönetimi ve medya ilişkileri alanlarında profesyonel destek sağlamaktadır.
 • Lobby PR: Türkite'de halka ilişkiler alanında hizmet veren ilk 5 şirket arasında yer alan Lobby PR, 1993 yılında faaliyete geçmiştir. İletişim danışmanlığı ve marka yönetimi gibi süreçlerde uzman kadrosu ve yıllardır süre gelen deneyimi ile birlikte müşterilerine hizmet veren firma, İstanbul'un köklü firmalarından biridir. Siz de Lobby PR'yi detaylı olarak inceleyebilir, PR çalışmalarınız için ajans ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Avantgarde İletişim Danışmanlığı: 2004 yılından bu yana hizmet veren Avantgarde İletişim Danışmanlığı 100'un üzerinde ulusal ve uluslararası firma ile çalışmıştır. Kitle iletişim araçlarının doğru , verimli ve aktif bir şekilde kullanan PR ajansı ile siz de iletişime geçebilir, alanında uzman ekip ile hemen çalışmalara başlayabilirsiniz.

PR çalışmaları yürüten bu ajanslar, kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir. Ayrıntılı bir şekilde sizlere anlatılan PR ajanslarından istediğinizi seçerek marka tanınırlığınızı artırabilir iş yükünüzü azaltabilirsiniz.

PR Ajansını Neden İstanbul’dan Seçmelisiniz? Avantajları Nelerdir?

İstanbul'da birçok kaliteli hizmet veren PR ajansı bulunmaktadır. İş yoğunluğu ve pr çalışmalarına duyulan ihtiyaç bakımından en önde gelen şehirlerden biri olan İstanbul, bünyesinde birçok PR ajansını barındırıyor.

Firma ve marka tanınırlığı üzerinden hizmet veren PR ajansları, dijital iletişim ve dijital pazarlama alanında müşterilerine hizmet veriyor. İstanbul'da bulunan PR ajansları, kaliteli hizmet ve güvenilir ortaklık konusunda oldukça deneyimli ajanslardır.

Bu yüzden bu PR ajansları ile çalışmak ve onların deneyimlerinden faydalanarak karşılıklı yarar politikasını hayata geçirmek açısından oldukça önemlidir. PR ajansları içerisinde uzman ekipler bulunur.

Deneyimli ve alanında uzman ekipler sizlerin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik bütün süreci yönetir ve takip ederler. Siz de İstanbul PR Ajansları ile çalışabilir, marka yönetiminizi en üst seviyelerde tutarak daha geniş kitlelere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İstanbul'da PR Ajansı Fiyatları 2024 Yılında Ne Kadar?

İstanbul'da bulunan PR ajansları farklı fiyatlar üzerinden karşımıza çıkmaktadır. Fiyatlar ajansın ne kadar deneyimli olduğuna, uzman kadrosuna, marka ve iletişimde sağladığı başarılara göre değişiklik göstermektedir.

Uygun fiyat politikası olan İstanbul PR ajansları ile siz de iletişime geçerek tam fiyat bilgisine ulaşabilir, dijital PR ajanslarından internet üzerinden fiyat teklifi alabilirsiniz. Fiyat teklifi alırken karşımıza bazı sorular çıkmaktadır. İlk önce hangi alanda bir çalışma istediğinizi yanıtlayın, Örneğin; PR, marka iletişimi, medya reklam ve planlama gibi seçeneklerden birini seçin. Sonrasında ise seçiminizi daha da detaylandırarak isim soy isim ve iletişim seçeneklerini doldurarak fiyat teklifi al butonuna tıklayın.

Bu aşamadan sonra firma yetkilileri size geri dönüş yapacaktır. İnternet üzerinden fiyat teklifi alabileceğiniz gibi firmaları fiziki olarak ziyaret ederek de fiyat bilgisi konusunda detaylara ulaşabilirsiniz. İstanbul içerisinde bulunan birçok PR ajansının kendi içerisinde uyguladığı farklı fiyat politikaları olabilir. PR danışmanlığında uygulanabilecek olan iki tür fiyatlandırma vardır:

 • Üretim maliyeti + işletme giderleri + kârın belirlenmesi
 • Bir yöntemin/ know how'un/ tecrübenin fiyatlandırılması

Kâr oranının en az 1' e 3 olması gerekir. Bu ilk fiyatlandırma türüdür. İkinci fiyatlandırma türünde ise rekabetçi fiyatlandırma türüne örnek olarak gösterilebilir. Bugün ortalama bir PR ajansının gerçek maliyeti yani kârlı fiyatı en az 60 bin TL'dir. Bu aşamada teklif verirken rakiplerin ne kadar teklif vereceğine ve teklif verenin markasının ne olduğuna bakılır.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi 2024 PR ajansı fiyatları firmanın ne tür bir fiyatlandırma politikası işlediğine, firma büyüklüğüne, çalışan ekip sayısına ve daha birçok etkene bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Siz de kesin sonuçlar için istediğiniz PR ajansından fiyat teklifi alabilir, süreci hemen başlatabilirsiniz.

 

İstanbul Konumuna Göre PR Ajansları

 

Beşiktaş PR Ajansları

Beşiktaş pr ajansları, itibar yönetimi, medya iletişimi, içerik üretimi, sosyal medya, kriz yönetimi, raporlama gibi birçok konuda hizmet vererek, müşterilerini memnun etmektedir.

İletişim danışmanlığı, etkinlik yönetimi ve lobi faaliyetleri alanlarında hizmet vererek, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veren çalışmalar yapmaktadır.

Moda PR Ajansları

PR ajansları, lüks markalara, moda tasarımcılarına, haute-couture üretimine geçen moda evleri için, PR çalışmaları yapmaktadır. Moda markasının imajının daha bilinir olması, daha geniş kitlelere tanıtılması için hizmetler vermektedir.

Pazarlama destekli tanıtım ve organizasyonlar yaparak, yurt içi ve dışında satış noktalarının geliştirilmesi için çalışmalar yaparak, kurumsal itibarı artırıcı çalışmalarla, profesyonel sunum ve ürün takipleri yapmaktadır.

Bakırköy PR Ajansları

Bakırköy pr ajansları ile çalışmak isteyen kurum ya da bireysel girişimciler; firmalarını, hizmet ya da markalarını tanıtmak için, iç iletişim ajansları ile iletişime geçebilirler.

Firmaların tanıtım filminin çekilmesi, pr kampanyalarının yapılması, web hizmetlerinin yapılması gibi birçok farklı konuda destek alacakları PR ajansları, marka ve ürünlerin, rakiplerin önüne geçmesini sağlayarak, marka bilinirliğini ve farkındalığını sağlamaktadır.

Beylikdüzü PR Ajansları

Beylikdüzü pr ajansları ile çalışan firmalar, marka bilinirliği ve farkındalığını yakalayarak, firma itibarını ön plana çıkarmaktadır.

Markanın, pazar payını korumak, sektör pazarını rakiplere kaptırmak istemeyen firmalar, pr ajansları ile çalışabilirler.

Firmanın tanıtılması, ürün ve markanın ön plana çıkarılmasında yapılacak tasarım ve hizmetler, geniş bir kitleye yayılarak, firmanın daha ileriye gitmesine yardımcı olmaktadır.

Kadıköy PR Ajansları

Kadıköy iletişim ajansları, çalıştıkların firmaların bilinirliğini artırmak, marka farkındalığını yaratmak için birçok farklı çalışmalar yaparlar. Bu çalışmaların içinde, içerik yönetimi, raporlama, danışmanlık gibi birçok hizmetler bulunmaktadır.

İletişim ajansları ile çalışmayı seçen firmalar, geleneksel yöntemlerin aksine, çok daha geniş kitleye hitap edecek iletişim ve dijital pazarlama yöntemleriyle, marka ve firmaların farkındalığını yaratmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Edvido'da İstanbul PR Ajanslarından Teklif Almak Ücretli Mi?

Hayır. Edvido bünyesinde bulunan İstanbul PR ajanslarından teklif almak kullancılarımız için tamamen ücretsizdir. Sektörün önde gelen en büyük İstanbul PR ajanslarından kendi markanızın amaçlarına ve bütçesine en uygun olanlarını sizler için listelemek ve güzel anlaşmalara aracı olmak için burdayız. Tek yapmanız gereken web sitemizde bulunan ücretsiz formu doldurmak.

Edvido'da Markama En Uygun İstanbul PR Ajanslarını Bulabilir Miyim?

Evet. Markanızın hedeflerine ve bütçesine en uygun İstanbul PR ajanslarına Edvido sayesinde kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. İstanbul’daki en kaliteli PR ajanslarından web sitemizde yer alan formu doldurarak ücretsiz bir şekilde teklif alabilirsiniz.

Edvido'da İstanbul PR Ajansı Fiyatları Ortalama Ne Kadar?

İstanbul PR ajansı fiyatları her ajansa göre farklılık gösterse de halkla ilişkiler alanında hizmet veren ajanslar genellikle PR bütçesi üzerinden komisyon hesaplaması yaparak bir fiyatlandırma oluşturur. Tüm ajansların sunduğu hizmet ve teklif detayları için Edvido'yu kullanabilir, istediğiniz ajanslardan size özel ücretsiz teklif detayı alabilirsiniz. Ayrıca brief sırasında bütçenizi de önceden belirtebilir tam da bütçeniz doğrultusundaki ajanslardan teklifler alabilirsiniz. Biz yine de ortalama bir fiyat söyleyecek olursak 10.000-120.000 TL diyebiliriz.

Edvido'da İstanbul PR Ajanslarından Nasıl Teklif Alabilirim?

Web sitemizdeki formu doldurarak amaçlarınıza ve bütçenize en uygun en iyi İstanbul PR ajanslarından ajanslarından ücretsiz bir şekilde teklif alabilirsiniz.

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

En Doğru Ajanslardan Ücretsiz Teklif Al
icon
4.57/5
star iconstar iconstar iconstar iconstar icon
15000+ Müşteri Yorumu