En İyi Artırılmış Gerçeklik (AR) Firmalarından Teklif Alın, İstanbul

Ajansınızı dakikalar içinde bulun, karşılaştırın.
AR Firmalarından Teklif Al
eczacıbaşı logo ref icon ref icon ref icon ref icon

İstanbul En Büyük Artırılmış Gerçeklik (AR) Ajanslarını Keşfedin

Reklam, pazarlama ve yazılım ile ilgili her konuda hizmet alabilirsiniz

Letsupbanner
Letsuplogo
Letsup
Özel Yazılım Çözümleri
Sanal Gerçeklik (VR)
Letsup, sanal gerçeklik, artırılmış gerçeklik, interaktif deneyimler, etkinlik yönetimi ve yazılım desteği sunar.
Takım
8 Kişi
Tecrübe
1 Yıl
Konum
İstanbul
Teklif Al
AMAZOI Bilişim Sistemleribanner
AMAZOI Bilişim Sistemlerilogo
AMAZOI Bilişim Sistemleri
Artırılmış Gerçeklik (AR)
Sanal Gerçeklik (VR)
AR ( Artırılmış Gerçeklik ) , VR ( Sanal Gerçeklik ) , Hareket Algılayıcı Sensör Uygulamaları , Dokunmatik Ekran , Animasyon , PC oyunu
Takım
10 Kişi
Tecrübe
8 Yıl
Konum
İstanbul
Teklif Al
HoloNextbanner
HoloNextlogo
HoloNext
Özel Yazılım Çözümleri
Dijital Dönüşüm
HoloNext, Artırılmış Gerçeklik (AR) alanlarında ürün ve yazılımlar geliştiren bir teknoloji firmasıdır.
Takım
6 Kişi
Tecrübe
10 Yıl
Konum
İstanbul
Teklif Al
New Moon Marketingbanner
New Moon Marketinglogo
New Moon Marketing
Tam Hizmet
Dijital Pazarlama
New Moon Marketing, Reklam ve Pazarlama alanında profesyoneller tarafından kurulmuş, Türkiye ve İngiltere'de faaliyet gösteren bir şirkettir
Takım
18 Kişi
Tecrübe
10 Yıl
Konum
İstanbul
Teklif Al
Nsocialbanner
Nsociallogo
Nsocial
Dijital Dönüşüm
Video Prodüksiyon
Litvanya ve Turkiye merkezli, Sanal Gerceklik Ajansı ve Artirilmis Gerceklik Ajansi Nsocial, 360 derece zenginlestirilmis deneyimler sunar.
Takım
18 Kişi
Tecrübe
8 Yıl
Konum
İstanbul
Teklif Al
Yazılım alanında talebimizi girmemizin ardından birçok tecrübeli yazılım firması ile görüştük ve sonunda çok başarılı bir iş ortaya çıktı.
Adnan Hacıbebekoğlu foto
Adnan Hacıbebekoğlu
Genel Müdür,
Progem Danışmanlık
Edvido, dijital platformlardaki iş ortağı arayışınız için eşine az rastlanır hızda ve kalitede, mükemmel bir hizmet sunuyor.
Murat Tabaklar foto
Murat Tabaklar
Bilgi Tek Mdr.Yrd.,
Küçükoğlu Holding
AR Firmalarından Teklif Al

Blog

Pazarlama ve yazılım odaklı içeriklerimizi keşfedin

İstanbul En İyi Artırılmış Gerçeklik (AR) Listesi

Ajans Adı Ajans Açıklaması Ajans Türü
Letsup Letsup, sanal gerçeklik, artırılmış gerçeklik, interaktif deneyimler, etkinlik yönetimi ve yazılım desteği sunar. Artırılmış Gerçeklik (AR)
AMAZOI Bilişim Sistemleri AR ( Artırılmış Gerçeklik ) , VR ( Sanal Gerçeklik ) , Hareket Algılayıcı Sensör Uygulamaları , Dokunmatik Ekran , Animasyon , PC oyunu Artırılmış Gerçeklik (AR)
HoloNext HoloNext, Artırılmış Gerçeklik (AR) alanlarında ürün ve yazılımlar geliştiren bir teknoloji firmasıdır. Artırılmış Gerçeklik (AR)
New Moon Marketing New Moon Marketing, Reklam ve Pazarlama alanında profesyoneller tarafından kurulmuş, Türkiye ve İngiltere'de faaliyet gösteren bir şirkettir Artırılmış Gerçeklik (AR)
Nsocial Litvanya ve Turkiye merkezli, Sanal Gerceklik Ajansı ve Artirilmis Gerceklik Ajansi Nsocial, 360 derece zenginlestirilmis deneyimler sunar. Artırılmış Gerçeklik (AR)

Artırılmış Gerçeklik (Augmented Reality-AR) Nedir?

Artırılmış gerçeklik yani augmented reality, gerçek ortamdaki nesnelerin artırılmış gerçeklik cihazlarıyla tanımlanarak onlara sanal nesneler eklenmesidir. Bu artırılmış gerçeklik tanımlama cihazları akıllı telefon, sözlük veya tablet olabilir. Artırılmış gerçeklik uygulaması indirildikten sonra nesnelerin algılanmasından sonra kullanıcı nesne üzerinde yeni bir görüntü görüyor.

Pazarlamada Artırılmış Gerçeklik

Artırılmış gerçeklikte sanal gerçeklik gibi pek çok alanda hayatımızı kolaylaştırmak üzere kullanılır durumda. Augmented reality'nin en çok kullanıldığı alan ise pazarlama. Firmalar artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanarak ürünlerinde müşteri deneyimi stratejisiyle pazarlamada bir farklılık yaratabiliyorlar. Örneğin, bir mobilya firması ürünlerinin evde ne şekilde bir dizaynla mükemmel duracağını müşterilerine önceden sunabiliyor. Ikea geliştirdiği mobil uygulaması sayesinde kataloğundaki ürünlerin müşterilerinin evinde nasıl duracağını augmented reality ile satın almadan deneme fırsatı sunuyor. Aynı şekilde bir tekstil firması kıyafetleri müşteri defalarca giyip çıkarmadan üzerinde görebiliyor. Facebook'un artırılmış gerçeklik ile reklam çalışmaları yaptığını 2018 yazında duyurmuştu. Giyim, gözlük, makyaj gibi sektörlerde Messenger'ın yanı sıra haber akışında da firmalarla artırılmış gerçeklik reklam çalışmaları yapıldığı belirtilmişti. Halen test aşamasında olan AR reklamlarının tüm kullanıcılarla ne zaman buluşacağı henüz bilinmiyor. Testlere başlayan ilk marka olan Michael Kors'un yanı sıra Sephora, Bobbi Brown gibi sektörünün önde gelen markalarıyla çalışmalar yapılıyor. AR uygulamaları sayesinde online alışverişlerde yaşanan sıkıntıların çözmesi hedefleniyor.

Artırılmış Gerçeklik Kullanım Alanları

Satış öncesinin yanı sıra satış sonrası hizmetlerde de artırılmış gerçeklik teknolojisinden yararlanılıyor. Örneğin, parçalar halinde aldığınız bir ürünü nasıl bir araya getireceğinizi telefonunuza veya tabletinize bir uygulama indirerek ürünün üzerindeki kodu okutup üç boyutlu görselinden izleyebilirsiniz. Yemek istediğiniz paketlenmiş gıda ürünlerini karışlaştıran içinde neler olduğuna dair bilgi sahibi olunabilen uygulamalar mevcut. Bunun yanında fiyat listesi, ürünlerle ilgili promosyonlar da artırılmış gerçeklik uygulamaları sayesinde edinilebilecek bilgiler arasında. Bunun yanında seyehat ettiğiniz ülkenin tarihi binalarının, müzelerini hiç bilmediğiniz geçmişini yine bir kod okutarak öğrenme fırsatı sunmakta. Gezeceğiniz sanat etkinliklerindeki sanat eserlerini de aynı şekilde bilgilenme fırsatı yaratılmaktadır. Ayrıca inşa edilecek binanın alanda nasıl görüneceğine de artırılmış gerçeklik(AR) sayesinde bakılabilir. Seçtiğiniz dövmenin vücudunuzda yaptırmak istediğiniz yerde nasıl duracağına da artırılmış gerçeklik mobil uygulamasıyla bakabilisiniz. Hatta kendi dövme tasarımını yapabildiğiniz ve bunun nasıl durduğuna bakabildiğiniz bir uygulama olan Inkhunter başarılı bir artırılmış gerçeklik uygulamasıdır. Artırılmış gerçeklikle çok yakın zamanda kırılan kolumuzun ne halde olduğunu izleyebileceğimiz bile öngörülmektedir.

Artırılmış Gerçeklik Teknolojileri

2016'da yayınlanan Pokemon Go oyunuyla beraber artırılmış gerçeklik uygulamaları inanılmaz popüler oldu. Bu telefon kamerasıyla gerçek dünyayı kullanıp sanal objelerle birleştiren bu oyun milyonlarca kişi tarafından oynandı. Öylesine popüler olan bu oyundan sonra da artırılmış gerçeklik uygulamalarının indirilmesinde inanılmaz bir artış yaşandı. Şu an gerçeklik oyunları sanal gerçeklik oyunları kadar rağbet görmüyor. Apple İOS 11'le ARKit sayesinde birçok AR uygulamasını destekler olmuştu. 2018 yaz başı gibi de ARKit 2'yi tanıtmıştı. ARKit 2, geliştiricilerin yazılımlara paylaşılan deneyimler entegre etmesine, belirli bir konuma bağlı kalıcı AR deneyimleri oluşturmasına, nesne algılama ve görüntü izleme özellikleri sayesinde AR uygulamalarını daha da dinamik hale getirmesine olanak veriyor. Google da 2018 Şubat ayında artırılmış gerçeklik platformu ARCore’un 1 sürümünü Android cihaz ile uyumlu olacak şekilde piyasaya sürmüştü. ARCore’un piyasaya sürülmesiyle birlikte yazılım geliştiricilerin Play Store’a kendi üretimlerini koymaya başladılar. Aslında Google bundan önce Tango ile artırılmış gerçeklik çalışmalarına devam ediyordu. Fakar Apple'ın ArKit'inden sonra artırılmış gerçeklik geliştirme platformu olarak ARCore'u devreye soktu. Google, ARCore 1.0’ı ise, Geliştirilmiş çevre anlayışı kullanıcıların sanal varlıkları herhangi bir pürüzlü yüzeye yerleştirmesini sağlıyor. Google, ARCore’un Lens özelliği de Play Store'da yerini almış durumda. Google Lens, direkt olarak kamera üzerine odaklanıyor. Bu uygulama temel olarak telefonunuzun kamerasının kadrajına giren tüm öğeleri işleyebilen bir platforma bürünmesini sağlayan bir özelliik. Diğer sektörün önde gelen firması ise Microsoft. Microsoft'un artırılmış gerçeklik için HoloLens seti mevcut. Fakat setin pahalı olması yaygınlaşamamasında en büyük etken olarak görülüyor. Tüm bunlar akıllı telefonlarımızda AR'yi daha çok kullanacağımıza işaret ediyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Edvido'da İstanbul Artırılmış Gerçeklik (AR) Firmalarından Teklif Almak Ücretli Mi?

Hayır, İstanbul’daki en büyük artrılmış gerçeklik firmalarından teklif almak kullanıcılarımız için tamamen ücretsizdir. İstanbul’da bu sektörün en önde gelen artırılmış gerçeklik firmaları arasından markanızın hedeflerine ve bütçesine uygun olanı seçebilmek için web sitemizde bulunan formu doldurarak bu firmalardan ücretsiz bir şekilde teklif alabilirsiniz.

Edvido'da Markama En Uygun İstanbul Artırılmış Gerçeklik (AR) Firmalarını Bulabilir Miyim?

Evet, İstanbul’da bulunan artırılmış gerçeklik firmaları arasından markanıza en uygun olanlarını Edvido sayesinde kolay bir şekilde görüntüleyip en kaliteli artırılmış gerçeklik firmalarından web sitemizde bulunan ücretsiz formu doldurarak teklif alabilirsiniz.

Edvido'da İstanbul Artırılmış Gerçeklik (AR) Firması Fiyatları Ortalama Ne Kadar?

Artırılmış gerçeklik firması fiyatları her firmaya göre farklılık gösterse de bu alanda hizmet veren şirketler genellikle yapılan iş üzerinden ücret hesaplaması yaparak bir fiyatlandırma oluşturur. Tüm firmaların sunduğu hizmet ve teklif detayları için Edvido'yu kullanabilir, istediğiniz firmalardan size özel ücretsiz teklif detayı alabilirsiniz. En doğru ve sağlıklı artırılmış gerçeklik firması fiyatlarına doğrudan şirket ile iletişime geçerek ulaşabilir ve firmalar arasında kıyaslama yapabilirsiniz. İstanbul’da bulunan artırılmış gerçeklik firmaları için yine de ortalama bir fiyat söyleyecek olursak 5.000-100.000 TL diyebiliriz.

Edvido'da İstanbul Artırılmış Gerçeklik (AR) Firmalarından Nasıl Teklif Alabilirim?

Web sitemizdeki formu doldurarak amaçlarınıza ve bütçenize en uygun en iyi İstanbul artırılmış gerçeklik firmalarına ücretsiz bir şekilde teklif alabilirsiniz.

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

En Doğru Ajanslardan Ücretsiz Teklif Al
icon
4.57/5
star iconstar iconstar iconstar iconstar icon
15000+ Müşteri Yorumu