Gizlilik Politikası

EDVİDO, internet sitesini ziyaret eden kullanıcılarının paylaşmış olduğu bilgilerin gizliliğini sağlamayı öncü ilke olarak kabul etmiştir.

Gizlilik Politikası

Bu beyan edvido.com’un gizlilik politikasını içerir. edvido.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

edvido.com’un üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, edvido.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, edvido.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Sitemizdeki kayıt formları, hizmete ilişkin anketlerde, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, e-mail adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) vermeniz talep edilmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; taleplerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, taleplerinize cevap vermek ve siparişleriniz ile ilgili bilgi vermek, üye ajansların sunduğu ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek amacıyla kullanılmaktadır.

edvido.com üyesi olduğunuz andan itibaren, aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece, bilgilendirme mailleri mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği; almak istediğiniz hizmet veya hizmetle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer hizmetler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgiler, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre uyarlamak için kullanılmaktadır. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla ve yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere, reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır.

edvido.com üyelik iptal işleminizi info@edvido.com adresine email göndererek gerçekleştirebilirsiniz.