Aramıza katıl

Edvido'daki iş fırsatlarına erişin

Her ay binlerce profesyonel Edvido'yu ziyaret ediyor. Kesinlikle burada olmalısın.
Her büyüklükten 15000+ firma güveniyor
binance tr eczacıbasi hepsiburada arcelik vivense turkcell
ilknur foto

Edvido'yu yaklaşık 3 aydır kullanıyoruz. Bu sayede birçok yeni firma ile tanışma imkanımız oldu. Potansiyel firmalar ile bizleri tanıştırdığı ve bu vesile ile güzel işler çıkarabildiğimiz için de Edvido'ya teşekkür ederiz.

Neredeyse hergün yeni iş fırsatı yaratan bir platform. Birçok işveren için de Edvido’yu gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.


Dr. Burçak Ilıman Avantgarde İletişim - Ajans Başkanı avantgarde logo
doruk foto

Edvido'nun mobil yazılım alanında en eski kurumsal üyelerinden biriyiz. Edvido yazılım alanında birçok iş fırsatını çalıştığı kurumlar ile paylaşıyor. İyi işler çıkaran bir firma iseniz, iş fırsatlarını kolaylıkla projelere çevirip, yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

Edvido'yu işini geliştirmek isteyen tüm kurumsal firmalara öneriyorum.


Doruk Özkaya Appwox - Founder appwox logo
berrak foto

Edvido, sektörde ihtiyaç duyulan bir açığı doğru bir strateji ve temiz bir yönetim anlayışıyla doldurarak, hem biz ajansları hedef müşterimizle buluşturdu hem de müşterilerin zaman ve kaynak israfını önlemiş oldu.

Edvido hem ekibi, hem de yönetim anlayışıyla Craff için iyi ki tanımışız dediğimiz bir start up’tır.Berrak Aydın Craff Brand Agency - Owner craff logo
mahmut foto

Edvido, çalışma potansiyelimiz olan müşteri adaylarını her gün ekranımıza gönderiyor ve tüm iş sürecini titizlikle takip ediyor.

Birçok sektörden yeni iş ve anlaşma potansiyellerinin bulunduğu bir platform.

Ajanslar ve markalar arasında yeni nesil bir köprü.
Mahmut Pullu Purplemurple - Director purplemurple logo