En İyi Dijital Ajanslardan Teklif Alın, Ankara

Ajansınızı dakikalar içinde bulun, karşılaştırın.

Edvido Nasıl Çalışır?

Dijital Ajanslardan Teklif Al

Ankara En Büyük Dijital Reklam Ajanslarını Keşfedin

Reklam, pazarlama ve yazılım ile ilgili her konuda hizmet alabilirsiniz

618Media - SEO ve Dijital Pazarlama Ajansı banner
SEO, Google/Youtube ve Sosyal Medya Reklamları Alanında Uzman Dijital Pazarlama Ajansı. Uzay Deneyimine Hazır Olun!
Takım
5 Kişi
Tecrübe
4 Yıl
Konum
Ankara
Teklif Al
Shift Digital Marketing Agency banner
Shift Digital Marketing Agency logo
Shift Digital Marketing Agency
E-Ticaret
Dijital Reklam
Shift’in bilgi birikimi ve veriye dayalı pazarlama stratejileri ile E-Ticaret’te başarı kaçınılmaz.
Takım
6 Kişi
Tecrübe
10 Yıl
Konum
Ankara
Teklif Al
Pam Dijital Reklam Ajansı banner
Pam Dijital Reklam Ajansı logo
Pam Dijital Reklam Ajansı
Dijital Reklam
E-Ticaret
Pam Ajans; e-ticaretin zirvesine ulaşmanız için performans pazarlama, web tasarımı, yazılım hizmetleri vb hizmetler sunar.
Takım
20 Kişi
Tecrübe
7 Yıl
Konum
Ankara
Teklif Al
MADEKRAFT banner
MADEKRAFT logo
MADEKRAFT
Sosyal Medya Reklam & Pazarlama
Dijital PR
Marka ve büyümeye odaklı firmaların dijital pazarlama ve sosyal medyastratejilerini geliştiren pazarlama iletişimi çözümleri sunuyoruz.
Takım
8 Kişi
Tecrübe
3 Yıl
Konum
Ankara
Teklif Al
Vidyoner 2D Animasyon Ajansı banner
Vidyoner 2D Animasyon Ajansı logo
Vidyoner 2D Animasyon Ajansı
Animasyon
Metin & İçerik
Vidyoner.com olarak ürününüzün, firmanızın, verdiğiniz hizmet ya da projenizin tanıtım animasyonunu özgün ve kaliteli şekilde hazırlıyoruz.
Takım
10 Kişi
Tecrübe
4 Yıl
Konum
Ankara
Teklif Al
Sıradışı Digital Experience Studio banner
Sıradışı Digital Experience Studio logo
Sıradışı Digital Experience Studio
Marka Oluşturma & Konumlandırma
SEO
2009 Yılından bu yana Dijital Reklam Ajansı, Kurumsal Kimlik ,Logo Tasarımı, Sosyal Medya Yönetimi, 360 İletişim, Pr, Özgün Web Tasarım,
Takım
18 Kişi
Tecrübe
14 Yıl
Konum
Ankara
Teklif Al
Better-360 banner
Better-360 logo
Better-360
Sosyal Medya Reklam & Pazarlama
Web Sitesi Tasarımı
better. firmanız için maksimize edilmiş özel pazarlama stratejileri sunar.
Takım
9 Kişi
Tecrübe
5 Yıl
Konum
Ankara
Teklif Al
Edvido ajans seçim sürecimizde bizlere inanılmaz hızda ve kalitede hizmet sundu. Bu konuda güvenle tercih edebileceğiniz tek adres.
elif çetinkaya foto
Elif Çetinkaya
Bölge Yöneticisi,
Danone
Edvido'yu sıklıkla kullanıyorum. Haftalarca sürebilecek süreçleri birkaç günde indiriyor. Çalıştığımız seo ajansından da inanılmaz memnunum. Harika bir ekip.
seda yimen foto
Seda Yimenicioğlu
Ürün Yöneticisi,
Orzax İlaç
Dijital Ajanslardan Teklif Al
Nasıl Çalışır?
Kullanıcı, Edvido'ya sektörünü, çalışan sayısını, marka ismini, bütçesini, proje açıklamasını, iletişim bilgisini ve nasıl bir ajansla çalışmak istediğini iletir.
1
Sektör
Çalışan Sayısı
Marka İsmi
Bütçe
İletişim
Ajans ve yazılım firmaları kullanıcı ile iletişim kurar.
2
Ajans A - Merhaba!
Ajans B - İyi günler
Ajans C - Merhabalar
Ajans D - Nasılsınız?
Ajans E - Hey!
Kullanıcı, iletişim kurduğu ajanslar arasından tercih yaparak çalışmaya başlar.
3
Ajans A - Merhaba!
Ajans B - İyi günler
Ajans C - Merhabalar
Ajans D - Nasılsınız?
Ajans E - Hey!

Blog

Pazarlama ve yazılım odaklı içeriklerimizi keşfedin

Ankara En İyi Dijital Reklam Ajansları Listesi

Ajans Adı Firma Açıklaması Ajans Türü
618Media - SEO ve Dijital Pazarlama Ajansı SEO, Google/Youtube ve Sosyal Medya Reklamları Alanında Uzman Dijital Pazarlama Ajansı. Uzay Deneyimine Hazır Olun! Dijital Reklam Ajansları
Shift Digital Marketing Agency Shift’in bilgi birikimi ve veriye dayalı pazarlama stratejileri ile E-Ticaret’te başarı kaçınılmaz. Dijital Reklam Ajansları
Pam Dijital Reklam Ajansı Pam Ajans; e-ticaretin zirvesine ulaşmanız için performans pazarlama, web tasarımı, yazılım hizmetleri vb hizmetler sunar. Dijital Reklam Ajansları
MADEKRAFT Marka ve büyümeye odaklı firmaların dijital pazarlama ve sosyal medyastratejilerini geliştiren pazarlama iletişimi çözümleri sunuyoruz. Dijital Reklam Ajansları
Vidyoner 2D Animasyon Ajansı Vidyoner.com olarak ürününüzün, firmanızın, verdiğiniz hizmet ya da projenizin tanıtım animasyonunu özgün ve kaliteli şekilde hazırlıyoruz. Dijital Reklam Ajansları
Sıradışı Digital Experience Studio 2009 Yılından bu yana Dijital Reklam Ajansı, Kurumsal Kimlik ,Logo Tasarımı, Sosyal Medya Yönetimi, 360 İletişim, Pr, Özgün Web Tasarım, Dijital Reklam Ajansları
Better-360 better. firmanız için maksimize edilmiş özel pazarlama stratejileri sunar. Dijital Reklam Ajansları

Dijital Reklam Ajansları Ne İş Yapar?

Günümüzde birçok dijital reklam firması markaların tanıtımını çeşitli yöntemlerle yapıyor, nasıl mı? Arama motoru pazarlaması, sosyal medya reklamları, site trafik analizleri, arama motoru optimizasyonu, içerik pazarlaması ve daha çok sayıda sıralayabileceğimiz yöntemle markaların trafiklerini hızlı bir şekilde arttırıyor.

Dijital ajans hizmetleri sizin belirlediğiniz kriterler doğrultusunda size sunuluyor. Örneğin; siz sosyal medya reklamlarına yoğunluk vermek isterseniz sizin için bir sosyal medya paketi hazırlanır. Dijital reklamcılık ajansı da yine bu kıstaslar doğrultusunda sağlıklı trafik akışını markanız üzerine çekerek sayfa görüntülenmenizi arttırır ve pazarınızda tanınmanıza olanak sağlar.

Dijital reklam ajansı sosyal medya ile yakından ilgilenen ve genellikle bu taraflarda daha verimli olan bir firmaysa markanızın tüm sosyal mecralarına gereken reklam akışını hemen sağlaması için kendilerinden teklif alabilir materyal sunabilirsiniz. Türkiye dijital reklam ajansları son yıllarda geliştirmeye başlamış olsa da hızlı ve güçlü adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Bu bağlamda dijital reklam şirketleri de tüm gücüyle çalışarak markalara fayda sunmaya özen gösteriyor. Dilerseniz Google dijital ajans bulmanızda da size oldukça fayda sağlayan çözümler üretiyor.

Neden Dijital Reklam Ajansıyla Çalışmalıyım?

Markam için neden bir dijital reklamcılık ajansı ile çalışmalıyım dediğinizi duyar gibiyiz, bunun birden çok cevabı olabilir ve hepsi de firmanızın yararına olan kıstaslar olarak bilinir. Yeni kurulan bir şirketseniz ve kısa sürede tanınmaya ihtiyacınız varsa bunu broşür dağıtmaktan daha hızlı bir şekilde yanı dijital ajans hizmetleri ile başarabilirsiniz. Bu hizmet ile hem kısa zamanda hem kolay yoldan direkt olarak tanınabilir pazarınızda kendinize geniş bir kitle oluşturabilirsiniz. Size en uygun en iyi dijital reklam ajansları için fikir almak isterseniz size her yönden en iyi şekilde edvido.com birden çok alternatifi bir arada sunuyor. Dijital reklam şirketleri markanız için oldukça faydalı olacak hizmet taktikleriyle sandığınızdan çok kısa sürede istediklerinizi elde etmenizi sağlayacak.

Dijital reklam yönetimi son zamanların en çok tercih edilen tanıtım yöntemi olarak biliniyor. Hatta dijital reklam firmaları da gün geçtikçe kendilerini yenilemeye ve firmalara yararlı olmak adına var gücüyle çalışıyor. Türkiye dijital reklam ajansları bazında her firmanın kendine has bir pazarlama yöntemi var ve alanında en iyisi demek yanlış olmaz. Çoğunlukla dijital reklam ajansı sosyal medya aracılığıyla kişilere ulaşıyor ve o şekilde adını duyuruyor.

Markaların sosyal medyada kullanıcıların internet aramaları üzerinden sağladığı veriler ile karşılarına benzer sayfaları çıkartması da yine digital media ajans başarısı olarak görülüyor. Google dijital ajans bazında bakıldığında size çok sayıda seçeneği bir arada sunarken aynı zamanda kullanıcıların hangi aramaları yaptığı konusunda da yardımcı olarak pazarlama işlemini tamamlamanızı sağlıyor.

Dijital, Online, İnternet Reklam Fiyatları Hangi Aralıkta?

Firmanız için seçeceğiniz bir reklam türü ile rakiplerinize açık ara fark atabilir tıklanma oranlarınızı artırarak tanıtımınızı yapabilirsiniz tabii bunun için öncelikle online reklam ücretleri üzerinde derin bir araştırma yapmalısınız. Aynı zamanda dijital reklam fiyatları tıklanma ve görüntülenme başına belirlenir ve 1000 görüntülenme 1 birim olarak nitelendirilir bu da ödeyeceğiniz miktara bu şekilde yansır. Sizin belirlediğiniz hedef 1000 tıklanma yani 1 birim ise ücret de buna göre belirlenirken 2000 tıklanma isterseniz o zaman da reklam verme fiyatları artış gösterebilir. Tabii bu sadece bir örnekti. Dijitalleşen dünyanın en önemli reklam aracı olan internette birden fazla tanıtım seçeneği bulunuyor. İnternet reklam fiyatları da gün geçtikçe ve çeşit arttıkça değişim gösterebilir bunun sebebi de markanın ajanstan olan beklentisi olarak belirtilir.

Aynı zamanda dijital reklam ücretleri belirlenen hedef kitleye göre de değişim gösterebildiğinden size en uygun reklam yönetimi ve hedef kitleye uygun ajansı seçerek firmanızı pazarınızda tanınır hale getirebilirsiniz. Böylece tıklanma ve görüntülenme başına kazancınızı ikiye hatta üçe katlayabilirsiniz.

Online reklam fiyatları seçtiğiniz reklama göre değişir, örneğin; adwords reklamları farklıyken e-posta gönderim fiyatları daha az ya da daha fazla bir ücret tablosu oluşturabilir. Bu ajanstan ajansa da değişim gösterebilir. Size ve firmanıza en uygun ve hesaplı internet reklam ücretleri hakkında detaylı araştırma yapmak ve bilgi almak isterseniz edvido.com’da yer alan reklam ajanslarına göz atabilir seçiminizi yaptıktan hemen sonra sağlanan trafik akışını keyifli bir şekilde keşfe çıkabilirsiniz.

Dijital Reklam Vermemin Ankara’daki Firmama Ne Gibi Katkıları Olur?

Dijital reklamların markanız için birden fazla yararı olacağı gibi size zaman kazandırarak hızlı sonuçlar almanızı sağlaması da en büyük avantaj olarak görülüyor. Dijital reklamcılık faaliyetleri ve faydaları çok çeşitli olduğundan kısaca değinecek olursak, bunların en başında; her gün milyarlarca kişinin günde en az 1 kez tıkladığı arama motoru olan Google üzerinden çok sayıda ziyaretçiyi sitenize çekebilir ve arama sonuçlarında SEO yardımıyla üst sıralarda çıkarak markanızın tanınabilirliğini artırabilirsiniz. Tüm bunları yaparken vereceğiniz reklamın kanalı aracılığıyla istediğiniz hedef kitleye ulaşmanız da amaçlanır.

Dijital reklam pazarlama stratejileri sayesinde kısa zamanda artık pazar yerinizde bilinen ve adınızı duyurmuş bir firma olarak varlığınızı sürdürebilmeniz mümkün. Tüm bunların yanı sıra şirketinizin global bir marka haline gelmesi de yine sizin yararınıza olacak ve uluslararası alanda da faaliyet göstererek kendinizi dünyaya duyurmuş bir firma olarak dijital ortamda büyümenizi gerçekleştirebileceksiniz. Firmanız özelinde sunduğunuz ürün veya hizmetlere en uygun reklam taktiğini ve size tam olarak nelerin gerektiğini listeleyerek işe başlayabilir; Edvido üzerinde yer alan çok sayıda dijital reklam ajansını inceleyerek markanızı büyütme yolunda ilk adımı atabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, firmanız için sayısızca dijital reklam ajansı bulmanız olası; nitekim bu konuda lokasyon kesinlikle fark etmiyor çünkü önemli olan gerek sosyal medya gerekse diğer mecralarda dijitalleşmeniz ve kurumsal kimliğinizi güçlendirmeniz birinci öncelik... Yapmanız gereken tek şey, ihtiyacınız olan dijital pazarlama stratejilerini belirlemek.

Ankara’daki Firmam İçin En Doğru Dijital Reklam Mecraları Hangileri?

Örneğin; moda sektöründe faaliyet gösteren bir web sitesi yönetiyorsanız hedef kitlenizi gençlere ve kadınlara yöneltecek adımlar atarak Google aramalarını ve sosyal medya reklamlarını kullanabilirsiniz. Bu noktada SEO yönetimi de işinize oldukça yarayacak ve markanızı rakiplerinden bir adım öne taşıyacak. Tüm bu kriterleri belirledikten sonra markanız için en doğru dijital reklam mecrasını üzerinden ulaşabileceğiniz çok sayıda ajansa göz atarak bulabilir ve hızlı bir şekilde pazarlama stratejilerinize yön verebilirsiniz. Reklam ücretleri sanıldığı kadar yüksek olmadığından düşük bütçeyle büyük adımlar atmanız mümkün.

Zaten reklamın size kısa sürede getirisi ödeyeceğiniz tutarın 2 ya da 3 katı olacağından bu durum firmaların kolayca göz ardı etmesi gereken bir husus olarak görülebilir. Dijitalleşmenin yanında PR ajansları da yine https://www.edvido.com/ üzerinden seçim yapabileceğiniz bir reklam kanalı olarak öne çıkıyor. Eğer markanız dijital ortamda yeni yeni faaliyet göstermeye başlamışsa ve offline alanda daha aktifse her ikisini de pekiştirecek çözüm önerileri bu alanda işinize yarayacak.

Reklam ajansları gün geçtikçe kendini yenilemeye ve hedef kitlesini arttırmaya devam ediyor. Firmanızın hangi ilde olduğu fark etmeksizin, markanızı nasıl öne çıkarabilecekleri ve sayfa görüntülenmelerinin nasıl yükseleceği konusunda sizin adınıza çalışmalar yürüten reklam ajansları arasından bütçenize en uygun olanı seçerek dijital pazarlama yönetiminizi emin ellere devredebilirsiniz.

Dijital Performans Ajansı Nedir? Ne İş Yapar

Dijital reklam yönetimi çoğunlukla tıklanma ve performans bazında gerçekleştiğinden performans ajanları da genellikle SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve Google Reklamcılığı üzerinde çalışarak ilerlemekte. Dijital reklam şirketleri de genellikle kendilerinden reklamcılık desteği isteyen firmalara bu yöntemleri sunarak işe başlıyor ve akabinde sosyal medya gibi planlamalar yapılıyor. Dijital reklam ajansı sosyal medya ile de yakından ilgilidir ancak performans şirketlerinden bu hizmeti daha nadir alabilirsiniz.

Performans şirketlerinin işi daha çok Google dijital ajans ile yürütülmekte. Çünkü SEO kelimeleri de yine bu noktada devreye girdiğinden arama motorunda en çok aratılan kelimeler imdada yetişiyor ve pazarlama yöntemi ortaya çıkıyor. Markanız için çok sayıda ve alanlarında en iyi dijital reklam ajansları edvido.com üzerinde sizi bekliyor.

Türkiye dijital reklam ajansları bakımından oldukça zengin bir ülke olduğundan markalar tanıtımlarını hızlı ve kolay yoldan gerçekleştirebiliyor. Son dönemlerin trendi olan dijital reklamcılık ajansı her yıl sayısını arttırıyor ve hizmet alanını genişletiyor. Örneğin; bundan 10 sene önce performans ölçümü sayfa görüntülenmesi gibi kavramlar hayatımızda yokken şu an markaların eli ayağı hatta gözü kulağı olmuş durumda. Bu da dijital reklam firmaları arasındaki rekabet piyasasını kızıştırmış durumda demek yanlış olmaz. Firmalar için geliştirilen dijital ajans hizmetleri her türden ve isteğe bağlı olarak seçenekler halinde sunuluyor. En iyi digital media ajans seçme işi de markanızın ilerleme kat etmek istediği alana, sizin belirlediğiniz hedef kitle ölçümüne ve performansına göre değişim göstermekle birlikte size kalmış oluyor.

İnternet Reklam Hizmetleri Veren En İyi Ankara İnternet Ajansları Listesine Nasıl Ulaşabilirim?

Markalar için internet reklam hizmetleri veren en iyi Ankara internet ajansları listesine göz atmak gerekirse çok sayıda alternatifin sıralandığını görebilirsiniz. En detaylı bilgiye edvido.com üzerinden ulaşabileceğiniz gibi listeye göz atacak olursanız çok yönlü ve portfolyosu güçlü ajanların sizi karşılayacağını söyleyebiliriz. Ankara’da yer alan internet reklam pazarlama şirketleri için örnek verecek olursak; Netvent, KuarkTek Dijital ve madekraft gibi güçlü şirketlerin markanız için yararlı olacağının altını çizebiliriz. İnternet reklamcılığı son zamanların yoğun ilgi gören ve markaların da sıkça tercih ettiği bir pazarlama tekniği olarak biliniyor.

Bu bağlamda internet reklam şirketleri de var gücüyle çalışarak kullanıcılara en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor. Siz de markanızı rakiplerinin bir adım önüne geçirmek için gereken pazarlama hamlesini hemen yaparak firmanızın tanına bilirlik düzeyini arttırabilirsiniz.

Gerek sosyal medyadan gerek internet sitelerinde verilen bannerlar yahut SEO ve Google Reklamcılığı ile alınan reklamların kullanıcılara eş zamanlı olarak sunulduğu ve böylece kısa sürede çokça kişiye ulaştığı biliniyor. Aynı zamanda internet reklam firmaları da bu şekilde sundukları alternatifler ile markaların dikkatini çekerek kendilerine teklif sunuyor. Her bakımdan oldukça faydalı olan reklamcılık faaliyetleri markalara kendilerini tanıtma ve kitle kazanma fırsatı sunarken belirledikleri hedef kitleye sosyal medya gibi güçlü kanallar aracılığıyla ulaşmayı hedefliyor. İstediğiniz hizmet doğrultusunda ise ajanslar sizin için internet reklam paketleri hazırlayarak teklif sunuyor ve anlaşmaya varıldığı takdirde direkt olarak işleme alarak reklamcılık faaliyetlerinizin başlangıcı gerçekleşiyor. Geriye ise sağlıklı hedef kitle oluşumunu izlemek ve gerekli aksiyonu almak kalıyor.

Online Reklam Yönetimi Hizmeti Veren Ankara Online Reklam Ajansları Hakkında

Firmanız için alacağınız pazarlama hizmetinin kalitesi beklentilerinizin ne denli şekillendiği ile doğru orantılı olmalıdır çünkü bu sizin istediğiniz hedef kitleye olan ulaşım kanalının da bir parçası olarak gösterilir. Dijital reklam ajansları ile olan iletişimler genellikle ilk safhada online olarak başlar, teklif sunulur sonrasında gelişmeler gözlemlenerek anlaşmaya varılır. Ankara üzerindeki online reklam ajansları hakkında bilgi almak isterseniz detaylı ve kapsamlı araştırma yapmak üzere yer alan firmaları ziyaret etmeye yönlendirebiliriz. Alanında son derece uzman kişilerin yönettiği ajanlar markanız için en iyisi olmaya ve en kaliteli hizmeti size sunmaya devam ediyor. Böylece markanız ne kadar genç olursa olsun yeniliğe ve tanınmaya açık hale geliyor.

Online reklam ajansı hizmeti de yine son dönemlerin oldukça tercih edilen ve memnun kalınan firmaları olmaya devam ediyor. Online alınan hizmetler markalara zaman kazandırdığı gibi hızlı bir şekilde ilerleme kat etmelerine yardımcı oluyor. Böylece online reklam firmaları her dönem rağbet gören ve firmaların sıkça iletişimde kaldığı platformlar olarak biliniyor. Çünkü artık çağımızın vazgeçilmezi olan çabuk ulaşılabilirlik ilkesi her kesimin hoşuna giden ve hizmetinden memnun kalınan bir kriter. Aynı zamanda markaların da hemen hemen hepsinin bu şekilde ilerleme kaydeden firmalarla anlaşma sağlamak istemesi son derece doğal çünkü onlar için zaman oldukça kıymetli ve kısa sürede ilerleme kaydetmek ise daha mantıklı geliyor. Bu hizmet özellikle genç şirketler tarafından daha çok tutuluyor ve tercih ediliyor demek yanlış olmayacağı gibi kendilerinin de bu şekilde ilerlemek istediğini söyleyebiliriz.

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

En Doğru Ajanslardan Ücretsiz Teklif Al
icon
4.57/5
star iconstar iconstar iconstar iconstar icon
15000+ Müşteri Yorumu