Mobil Uygulama Yapan Firmalardan Teklif Alın, Ankara

Ajansınızı dakikalar içinde bulun, karşılaştırın.

Edvido Nasıl Çalışır?

Yazılım Firmalarından Teklif Al

Ankara En Büyük Mobil Uygulama Geliştirme Ajanslarını Keşfedin

Reklam, pazarlama ve yazılım ile ilgili her konuda hizmet alabilirsiniz

BKB Software banner
BKB Software logo
BKB Software
Web Yazılım
Özel Yazılım Çözümleri
Mobil uygulama - web uygulamarı - kurumunuza özel yazılımlar üretiyoruz.
Takım
5 Kişi
Tecrübe
10 Yıl
Konum
Ankara
Teklif Al
AR AiTech banner
AR AiTech logo
AR AiTech
Özel Yazılım Çözümleri
Web Yazılım
Savunma Sanayii alanında edinmiş olduğumuz tecrübe ve yüksek teknoloji üretim kapasitemizi özel sektöre taşımaktayız. Ankara / Antalya
Takım
15 Kişi
Tecrübe
2 Yıl
Konum
Ankara
Teklif Al
Bee Studio Teknoloji banner
Bee Studio Teknoloji logo
Bee Studio Teknoloji
Web Yazılım
Özel Yazılım Çözümleri
Bee Studio, sizinle birlikte uçtan uca ürün geliştirme ortağınız | Web, Mobil Uygulama, UX/UI Tasarım | MVP Startup Studio
Takım
5 Kişi
Tecrübe
4 Yıl
Konum
Ankara
Teklif Al
Yazılım alanında talebimizi girmemizin ardından birçok tecrübeli yazılım firması ile görüştük ve sonunda çok başarılı bir iş ortaya çıktı.
Adnan Hacıbebekoğlu foto
Adnan Hacıbebekoğlu
Genel Müdür,
Progem Danışmanlık
Edvido, dijital platformlardaki iş ortağı arayışınız için eşine az rastlanır hızda ve kalitede, mükemmel bir hizmet sunuyor.
Murat Tabaklar foto
Murat Tabaklar
Bilgi Tek Mdr.Yrd.,
Küçükoğlu Holding
Yazılım Firmalarından Teklif Al
Nasıl Çalışır?
Kullanıcı, Edvido'ya sektörünü, çalışan sayısını, marka ismini, bütçesini, proje açıklamasını, iletişim bilgisini ve nasıl bir ajansla çalışmak istediğini iletir.
1
Sektör
Çalışan Sayısı
Marka İsmi
Bütçe
İletişim
Ajans ve yazılım firmaları kullanıcı ile iletişim kurar.
2
Ajans A - Merhaba!
Ajans B - İyi günler
Ajans C - Merhabalar
Ajans D - Nasılsınız?
Ajans E - Hey!
Kullanıcı, iletişim kurduğu ajanslar arasından tercih yaparak çalışmaya başlar.
3
Ajans A - Merhaba!
Ajans B - İyi günler
Ajans C - Merhabalar
Ajans D - Nasılsınız?
Ajans E - Hey!

Blog

Pazarlama ve yazılım odaklı içeriklerimizi keşfedin

Ankara En İyi Mobil Uygulama Yapan Firmalar Listesi

Ajans Adı Firma Açıklaması Ajans Türü
BKB Software Mobil uygulama - web uygulamarı - kurumunuza özel yazılımlar üretiyoruz. Mobil Uygulama Yapan Firmalar
AR AiTech Savunma Sanayii alanında edinmiş olduğumuz tecrübe ve yüksek teknoloji üretim kapasitemizi özel sektöre taşımaktayız. Ankara / Antalya Mobil Uygulama Yapan Firmalar
Bee Studio Teknoloji Bee Studio, sizinle birlikte uçtan uca ürün geliştirme ortağınız | Web, Mobil Uygulama, UX/UI Tasarım | MVP Startup Studio Mobil Uygulama Yapan Firmalar

Gelişen teknoloji ile birlikte günümüzde oldukça fazla yenilik hayatımıza girerek yaşamımızın ayrılmaz birer parçası olmuş durumdadır. Teknolojiyle beraber geliştirilen pek çok icat hayatımızı oldukça kolaylaştırır. Pek çok açıdan hız kazandıran bu aletler hemen hemen çoğu insan tarafından sıklıkla kullanılır.

Teknolojik aletler arasında devleşen yazılım sektörü, son elli yıl içerisinde hayatımızın içerisinde yer almasına rağmen oldukça fazla önemli hale geldi. Bilgisayar yazılımları icat edildiği ilk gündeki halinden sonra oldukça fazla geliştirildi.

Yaklaşık son on yıl içerisinde oldukça önemli hale gelen icatlardan birisi de akıllı telefonlardır. Akıllı telefonlar adeta cep bilgisayarı haline gelerek hayatın pek çok sahasında yer alıp hayatı kolaylaştırılması açısından oldukça fazla insan tarafından tercih edilmektedir.

Akıllı telefonların içerisinde yer alan her bir uygulamanın adı olan mobil yazılım, pek çok farklı türden oluşan, kendi içerisinde bir algoritma sistemi ile çalışan yazılımlar olarak bilinirler.

Biz bu yazımızda mobil yazılımla alakalı sıkça sorulan pek çok soruyu cevapladık. Siz de eğer mobil yazılımla alakalı sorulara sahipseniz yazımızı okuyarak bu konu ile alakalı merak ettiğiniz pek çok soruya cevap bulabilirsiniz.

Native Mobil Uygulama Nedir? Avantajlar, Dezavantajları

Akıllı telefonlar hayatımızda yaklaşık olarak son on yıl içerisinde yer almasına rağmen oldukça fazla trend haline geldi. Bununla birlikte gelişen mobil uygulama sektörü bir anda büyük bir sıçrama yaşayarak geleceğin en önemli sektörlerinden biri oldu.

Mobil uygulama içerisinde, mobil uygulama türlerinden biri olan Native Mobil Uygulama, yalnızca tek bir işletim sistemine özgü üretilen uygulama olarak tanımlanabilir.

Native sözcüğü İngilizce kökenli bir sözcük olup; yerel, doğal anlamlarını taşımaktadır. Bu uygulamalar da tek bir sisteme özgü olarak tasarlanıp üretiliyor. Yalnızca tek bir cihaz markasına, türüne ve özelliğine göre üretilen bu cihazlar, oldukça orijinal olarak karşımıza çıkıyor.

Günümüzde mobil uygulama sektöründe dünya devi olan pek çok marka ve şirketin yanında yerel olarak üretilen ve genelde ülke içerisinde kullanılan markalar da söz konusu. Native mobil uygulama, pek çok fazla mobil uygulama markasının yerel olarak ürettiği ve yalnızca kendi cihazlarında çalışan uygulamalar olarak, şirketlere özgü ayrıcalık sağlıyor.

Hybrid Mobil Uygulama Nedir? Avantajlar, Dezavantajları

Mobil uygulama sektöründe pek çok türde ve sahada oldukça fazla çeşitte uygulama üretiliyor. Bunlardan birisi de Hybrid Mobil Uygulama olarak bilinir. Native uygulamaların tam tersi olan Hybrid uygulamalar, esasen çok yönlü anlamlarına gelir.

İşlevsel olarak birden fazla türden uygulama ve yazılım içerisinde açılabilen yapıya sahiplerdir ve en çok tercih edilen uygulamalar olarak karşımıza çıkarlar. Hybrid uygulamaların en önemli avantajı ise Android ve İos yazılımlarında kolayca çalışabilmesidir.

Her yazılımda açılabilen bu uygulama hız ve zaman açısından oldukça fazla avantaj sağlaması ile de bilinirler. Hybrid uygulamalar gelişmeye ve geliştirilmeye en uygun potansiyele sahip araçlardır.

Her yazılım içerisinde açılması güvenlik sorunu yaşatır mı endişesini de beraberinde getirmektedir. Her yazılım içerisinde var olabilen Hybrid uygulamalar güvenlik açısından sıkıntı teşkil etmezler. Güvenle kullanıma uygundur.

Ankara Mobil Yazılım ve Uygulama Yapan Firmalardan Hangi Hizmetleri Alabilirim?

Mobil uygulama geliştiren firmalar sayesinde iş yerleri ve markalar ürünlerini satmak veya tanıtmak amaçlı yazılımlar hazırlar.

Mobil uygulama hazırlamak zorlu bir süreçtir ve en ufak bir hatayı kabul etmez. Bu nedenle deneyim kazanması uzun yıllar alır. Ankara da büyük şehir olarak içerisinde pek çok mobil uygulama geliştiren firma bulundurmaktadır. Ankara mobil yazılım ve uygulama yapan firmalar hem tasarım hem de yazılım üretirler. Yazılım olarak İos uygulamalarında İpat ve İPhone uygulama geliştirir. Android telefon ve tabletlere uygulama üretir. Mobil web sitesi geliştirme hizmetleri sunar.

Akıllı televizyon içerisinde uygulama geliştirme avantajı da sağlamış olurlar. Windows ve uygulama geliştirme seçenekleri sunarlar. Ayrıca da pek çok farklı tarzda oyun, sağlık appları, hatırlatıcılar, düzenleyiciler yapabilirler.

Ios mobil uygulama geliştirme:

Ios mobil uygulamalar günümüzde en sık rağbet gören ve sevilerek kullanılan sistemlerden biri olarak bilinir.. Ios yazılımları aslında diğer yazılım türlerinden biraz daha farklılık gösterir. Ios yazılımlarının hepsi, native mobil uygulama sistemine sahiptir.

Bir Ios mobil uygulama ve geliştirme için tasarlanacak bir uygulama native mobil uygulama türünde olmak zorundadır. Ios işletim sisteminin şartı budur. Ios yani Iphone Operation System, Apple şirketinin kurmuş olduğu bir yazılımı ifade eder. Ios yazılımları üretirken satın alınması lazım gelen yazılımlar da Androit ve Hibrit yazılım sistemlerine nazaran oldukça pahalıdır.

Ios mobil uygulama geliştirme noktasında, üretilen bir uygulama, Iphone ve Ipat sistemlerinde çalışabilir ve erişim sağlanır. Bu noktada bir şirket bir uygulamayı iki ayrı türde ve sistemde üretmek ister. Birincisi Ios sisteminde native mobil uygulama kullanılarak üretilen sistemlerdir. İkincisi ise Hybrid mobil sistem kullanılan sistemlerdir.

Android mobil uygulama geliştirme:

Android işletim sistemi ilk olarak Samsung firması taraşından geliştirilmiştir. Bu yazılım sistemi ile başka markaların telefon modeli üretme durumu da söz konusudur. Dünya genelinde gelişmekte olan ve gelişmemiş ülkelerde pek çok insan Android işletim sistemine sahip telefon kullanır.

Android telefonlar ve yazılımlar, Ios işletim sistemine nazaran daha fazla tercih edilen sistemlerden biridir çünkü satın alınabilir. Ancak Android yazılımı işletim sisteminde kullanılan tek uygulama türü Hybrid uygulamalar olarak karşımıza çıkar. Bu kullanım türü de oldukça fazla uygulamaya girebilme imkanı sağlamaktadır.

Android uygulama geliştirme için bu firmalarla iş birliği sağlayarak şirketiniz için kolaylıkla indirilebilen bir app sahibi olabilirsiniz. Ancak eğer uygulama tüm telefonlarda da geçerli olsun ve açılsın diyorsanız Ios için de uygulama geliştirme sağlamanız gerekmektedir.

Native mobil uygulama geliştirme:

Native uygulama geliştirme, mobil uygulama türlerinden birisi olarak bilinen bir yazılımı ifade eder. Native uygulama geliştirme genel itibariyle tek bir tür yazılım için üretilen ve tek bir tür yazılımda açılabilen bir uygulama türüdür.

Native uygulama türü, yerel ve özel, şahsi ve doğal anlamlarına gelir. Bir tek uygulama türü için üretilen bu mobil uygulama aracı genel anlamda en sık Ios işletim sisteminde kullanılır.

Artık sayıları binlere ulaşan uygulama geliştirme ve oluşturma şirketleri, native uygulama türünü de Hybrid uygulama türü gibi sıklıkla kullanılır. Şirketler genel olarak firmaların istediği uygulama türü ne ise ve uygulamanın hangi tür yazılımlarda açılması isteniyorsa ona göre bir uygulama türü seçerler.

Hybrid mobil uygulama geliştirme:

Hybrid uygulama türü de native uygulama türünün bir başka versiyonudur. İki çeşit uygulama türünden bir diğeri olan Hybrid uygulama tüm yazılımlar tarafından açılabilen bir sisteme sahip olması nedeniyle daha fazla tercih edilir.

Hybrid uygulama native uygulamanın tam tersi olarak dikkat çekmesi ile bilinir. Hybrid uygulama ile geliştirilen mobil uygulama, genel olarak her yazılım için açılan bir özelliğe ve algoritmaya sahiptir ve herkes tarafından ulaşılabilir.

Yazılım geliştirme işi ile uğraşan firmalar, şirketlerin vermiş olduğu taleplere bağlı kalsalar da genelde Hybrid uygulamayı seçerler. Çünkü Android işletim sistemine sahip telefonlar ve cihazlarda sorunsuz çalışır ve güncellenmeleri kolaydır.

Mobil Yazılım Firmaları Ne Tür Projeler Gerçekleştiriyor?

Vazgeçilmez teknolojik ürünler olan akıllı telefonlar sayesinde gelişen mobil yazılım alanı kısa bir zaman dilimi içerisinde büyük bir ivme kazandı. Taleplere göre proje bazlı, kişiler ya da firmalarla çalışan mobil yazılım şirketleri sadece bir fikri hayata geçirmek için en az altı ay çalışır. Mobil yazılım firmaları dizi/film, oyun, kitap, sosyal medya, yüz değiştirme uygulamaları, müzik uygulamaları, bankacılık, alışveriş gibi alanlarda appların alt yapısını hazırlar. İhtiyaca göre mobil uygulamanın içeriği değişir. Hemen hemen hayatta ihtiyaç duyulan her türden projeler gerçekleştiren mobil yazılım firmaları, oldukça farklı konularda yazılım üretebilirler.

Genel olarak bu şirketlerin çalışma prensibi şu şekilde gerçekleşmektedir. Firmalar mobil yazılım üreten şirketler ile anlaşırlar. Firmalar uygulamadan ihtiyaç duyulan her şeyi üretici firmaya bildirirler. Bunun sonunda her firmanın ihtiyacına göre farklı şekillenebilen bu talepler doğrultusunda uygulama üretilmiş olur.

Mobil Uygulama Yaptırma, Geliştirme Fiyatları Hangi Aralıkta?

Gelişen teknoloji ile birlikte hayatın kopmaz bir parçası haline gelen akıllı telefonların varlığı ile birlikte gelişen, büyüyen ve geleceğin sektörü olan mobil uygulama geliştirme sistemi, oldukça rağbet gören ve kullanılan bir sistemdir.

Pek çok firma, pek çok farklı sektör; mobil uygulama gelişme firmaları ile kendilerine uygun ve gerekli uygulamalar geliştirerek büyümelerine, satışlarına ve sağladıkları müşteri memnuniyeti kalitesine oldukça fazla katkı sağlar.

Bu noktada sorulan sorulardan birisi de mobil uygulama yaptırma, geliştirme fiyatları olarak karşımıza çıkmaktadır. Mobil uygulama noktasında mobil uygulama fiyat teklifi birbirinden farklılık göstermektedir.

Zira her uygulamanın içeriği, tasarımı, yazılımı ve algoritması farklı olur. İhtiyaca göre oluşturulan kodlar da mobil yazılım ücretleri ve süresini değiştirir. Mobil yazılım fiyatları hakkında en doğru bilgileri şirketlerle irtibat sağlayarak edinebilirsiniz.

IOS ve Android Mobil Uygulama Geliştirme Fiyatları

E-Ticaret Mobil Uygulama Fiyatları:

Yüzyıllardan beri en önemli para kazanma yöntemlerinden biri olan ticaret, oldukça karlı bir iş olarak bilinir. Doğru bir ticaret zekası, analitik düşünme yeteneği ile pek çok insan ekonomik olarak sınıf atlaması ile bilinir.

Ticaret bu kadar önemliyken, günümüzde gelişen teknolojiye ayak uydurmayı sağlayan e ticaret terimi bir süredir hayatımızda yerini alıyor. E ticaret ile pek çok firma satışlarını gözle görülür derecede arttırıyor. Satış, ürün tanımı e ticaret ile mümkün olabiliyor.

E ticaretin artık ayrılmaz bir parçası olan e ticaret mobil uygulama maliyetleri günümüzde oldukça merak edilen sorulardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. E-ticaret mobil uygulama fiyatları belirleyicileri farklıdır. Farklılık göstermesinin temel sebebi kurulan yazılım ve firmanın taleplerinin dışında, alt yapısının gücüdür.

Büyük bir firmanın e ticaret mobil uygulama yazılımına dahil edilecek binlerce ürün, kategori, fiyat listesi, ürün detayı, sipariş paneli, üyelik paneli ve çok fazla detay bulunur. Tüm bunlar ücretlendirmenin artması demektir.

Mobil Uygulama Tasarım Fiyatları:

Mobil tasarım günümüzde pek çok işlerimizi kolaylaştıran akıllı telefonların yazılımında gerçekleşen tasarım olarak tanımlanabilir. Mobil tasarım akıllı telefonların ve sosyal medyanın oldukça fazla değer görmesiyle beraber kısa sürede yükselen sektörlerdendir.

 

Şirketlerde yazılım geliştirme ekibi, denetçiler, geliştirilen yazılımların tasarımını yapan mobil uygulama tasarımcıları ve görselcileri bulunur. Tüm hepsi aynı ekipte çalışarak ahenk içinde mobil uygulama meydana getirir. Şirketlerin her cebe girecek mobil uygulamaya sahip olmaları işlevsellik dışında itibar yönetimini de kapsar. Bu noktada merak edilen yegâne sorular olan mobil uygulama yapma fiyatları ve mobil uygulama yazılım fiyatları için yüksek bir bütçeyi gözden çıkarmanız gerekir.

Ankara mobil uygulama yazılım geliştirme fiyatları olarak standart tek bir fiyattan bahsetmek mümkün değildir. Çünkü mobil tasarım fiyatları istenen mobil uygulamanın şekline, yazılımına, işlevine ve fonksiyonel olmasına göre değişmektedir.

Ios mobil uygulama fiyatları:

Ios uygulama sistemi yani açılım olarak ifade edilen Iphona Opareting System, prestijli bir markanın özel yazılımıdır. Bu yazılım için üretilmek istenen uygulamalar da özel bir şekilde meydana getirilir.

 

Ios mobil uygulama, dünya devi Apple’ın standartlarına uymalıdır ve pek çok anlamda karmaşık farklılıkları vardır. Oldukça fazla kullanım talebi ve sahası olmasından dolayı da ios mobil uygulama fiyatları ve mobil uygulama tasarım fiyatları android uygulamadan daha yüksek olacaktır.

Ios mobil uygulama için fiyat hakkında standart bir ücret söz konusu değildir. Bu durumun açıklaması şu şekilde ifade edilebilir. Her yazılım farklı algoritmalar ve farklı türde geliştirilir. Yazılımın boyutu, uygulamadan talep edilen koşullar, istekler, görseller, metinler gibi yazılımı oluşturan her parça için ayrı bir ücret talep eder. Bunların üzerine Apple’ı anlayan ve yazılımlarını takip eden bir firmanın iş yükümlülüğü de fazladır.

Android mobil uygulama fiyatları:

Android en fazla kullanıcıya sahip yazılım türlerinden birisidir. Oldukça popüler olması, kendisini sürekli geliştirmesi ama kolay güncellemesi gibi sebeplerle sıklıkla tercih edilir. Android mobil uygulamalar genel olarak Hybrid uygulama türü ile meydana getirilirler.

Android mobil uygulama sistemi, pek çok mobil uygulama şirketi tarafından müşterilerin talepleri doğrultusunda oluşturulur. Bu noktada pek çok farklı yazılımda açılan uygulamalara sahiptir.

Android mobil uygulama fiyatları ve mobil uygulama ücretleri en sık merak edilen sorulardan birisi olarak bilinir. Aslında her uygulama için edilen talepler, istenen özellikler, tasarımlar ve görseller farklı şekilde gerçekleştirilir. Bu noktada her uygulama için yazılan algoritma ve işletim farklı türde mevcuttur.

Uygulamalar için üretilen içerikler farklı olmasından dolayı da her uygulama için fiyatlandırma da uygulamadan uygulamaya değişiklik gösterir. Bu noktada her android uygulaması için geliştirilen uygulama ücreti de farklı olur.

Ankara’daki Mobil Yazılım Geliştiren Firmalar Hakkında

Ankara’daki mobil yazılım geliştiren firmalar konusunda pek çok firmadan söz etmek mümkündür. Mobil yazılım son zamanların en büyük iş sektörlerinden biri olarak Ankara’da da oldukça fazla iş sahasına sahip alanlardan biri olarak bilinmektedir.

Mobil yazılım geliştirme, içerisinde alanında uzman ekiplerden oluşan, tecrübe sahibi ve yazılım konusunda oldukça yaratıcı kişilerden oluşmaktadır. Hem tecrübe hem bilgi birikimi hem de yetenek isteyen mobil geliştirme uzmanlığı alanında uzman pek çok insan Ankara’da çalışmaktadır.

Mobil yazılım geliştiren firmalar akıllı cep telefonları ve tabletlere indirilebilir uygulama hazırlar. Genelde satış, ticaret ve pazarlama alanında kullanılan bu uygulamalar farklı pek çok muhtelif alanda da kullanılabilmektedir.

Zaten hayatın hemen hemen her alanında mobil uygulamalar mevcuttur. Oyundan sağlığa, kitap okuma uygulamalarından spora pek çok farklı tarzda uygulama üretebilen mobil uygulama geliştiren firmalar hayatı kolaylaştırır ya da daha zevkli hale getirir.

Mobil uygulama yapan firmalar ve şirketler hakkında bilmeniz gerekenler

Mobil uygulama yapan şirketler genelde mobil uygulama şirketleri olarak adlandırılırlar. Mobil yazılım yapan firmalar müşterilerine farklı konularda hizmet sunarlar. Bahsi geçen bu hizmetler; web mobil yazılım, ios mobil yazılım, andorid mobil yazılım ve kurumsal mobil yazılım olarak ifade edilebilir.

Mobil yazılım projeleri oldukça farklı alanlarda ve sahada gerçekleşebilirler. Her sektörden her türlü ihtiyaca yönelik üretebilen bu uygulamalar, şirketlerin ve tüketicilerin hayatını oldukça kolaylaştırır. Örneğin, kıyafet almak isteyen bir insan aradığı modelde bir kıyafeti mağazada bulamadığında uygulamasından satın alma kolaylığını bulur.

Ya da başka bir örnek olarak kıyafet almak isteyen bir insan zamanı olmadığında internet üzerinden dilediği gibi model seçip alışverişini istediği uygulamadan ve markadan gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilir. Bu noktada büyük öneme sahip olan mobil yazılım sistemleri zamanı akıllı kullanmayı sağlar.

En iyi mobil yazılım firmaları bulabilmek için aslında en etkili yöntemlerden biri de sevdiğiniz uygulamalara odaklanmaktır. Her uygulamanın geliştiricisi şirket ismini app detaylarında vermekle yükümlüdür. Bu şekilde mobil yazılım çözümleri, mobil yazılım örnekleri ve e-ticaret mobil yazılım firmaları kolaylıkla seçilebilir.

Edvido’yla Mobil Uygulama Fiyat Teklifi Al

Günümüzde artık hayatın ayrılmaz bir parçası olan akıllı telefonların uygulamaları hakkında, uygulama teklifleri veren; her türden yazılımda istenen uygulama için şirketler ile bağlantı sağlayıp farklı fiyat teklifleri sunan bir uygulama olan Edvido oldukça fazla sevilen ve sıklıkla tercih edilen bir firmadır.

Büyük küçük, ulusal ya da uluslar arası her şirket uygulama geliştirmek ve satın almak için Edvido uygulamasını kullanıyor. Edvido ile uygulamalar hakkında bilgi edinmek, pek çok farklı açıdan uygulama fiyatı teklifi almak ise oldukça kolaydır.

Eğer mobil uygulama yaptırma fiyatları hakkında sorularınız var ise Edvido’yu kullanarak en net, doğru ve açık bilgiye kolaylıkla ve zahmete girmeden sahip olabilirsiniz. Edvido ile mobil uygulama fiyatları 2018 2019 kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bunun için hemen uygulamayı indirin ve karşınıza çıkan fırsatları değerlendirin!

Mobil Uygulama Yaptırmak İstiyorum

Her sektör için kullanımda olan mobil uygulamalar oldukça büyük önem arz ediyor. Zaman, enerji ve nakit dışında pek çok konuda tasarruf sağlayan bu uygulamalar oldukça fazla imkanı bir arada sunuyor.

Mobil uygulama yaptırmak için sizi anlayan, ne istediğinizi hayal edebilen, misyon ve vizyonunuzu yakından takip edebilen bir firma ile anlaşmalısınız. Pek çok alternatif şirketin olduğu bu pazarda iş ahlakınıza uygun olan bir yazılım şirketi ile anlaşmak Edvido sayesinde zor olmayacaktır.

Siz de size en uygun şirketi Edvido uygulamasından bularak mevcut fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilir, fiyatları karşılaştırabilir ve size en uygun mobil uygulama için fiyat anlaşmasını gerçekleştirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Edvido'da Ankara Mobil Uygulama Firmalarından Teklif Almak Ücretli Mi?

Edvido bünyesinde yer alıp Ankara’da bulunan mobil uygulama firmalarında teklif almak kullanıcılarımız için tamamen ücretsizdir. Sektörün önde gelen en büyük Ankara mobil uygulama firmaları içinden kendi hedeflerinize ve bütçenize uygun olanlarından web sitemizdeki formu doldurarak ücretsiz bir şekilde teklif alabilirsiniz.

Edvido'da Markama En Uygun Ankara Mobil Uygulama Firmaları Bulabilir Miyim?

Tabii ki. Sizi markanızın hedeflerine ve bütçesine en uygun İzmir mobil uygulama firmalarıyla buluşturmak için her zaman yanınızdayız. İzmir’in en kaliteli mobil uygulama firmalarından web sitemizde bulunan ücretsiz formu doldurarak teklif alabilmeniz mümkün.

Edvido'da Ankara Mobil Uygulama Firmaların Fiyatları Ortalama Ne Kadar?

Edvido’da yer alan Ankara mobil uygulama firmalarının fiyatları uygulamanın hangi işletim sistemine göre tasarlanacağından uygulamanın karmaşıklığına göre elbette farklılıklar gösterecektir. Ortalama bir fiyat aralığı vermek gerekirse 15.000-100.000 TL diyebiliriz. Uygulamanın yapılış süresine ve karmaşıklığına göre fiyatların artması da mümkündür tabii ki.

Edvido'da Ankara Mobil Uygulama Firmalarından Nasıl Teklif Alabilirim?

Web sitemizdeki formu doldurarak amaçlarınıza ve bütçenize en uygun en iyi Ankara mobil uygulama firmalarından ücretsiz bir şekilde teklif alabilirsiniz.

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

En Doğru Ajanslardan Ücretsiz Teklif Al
icon
4.57/5
star iconstar iconstar iconstar iconstar icon
15000+ Müşteri Yorumu