Mobil Uygulama Yapan Firmalardan Teklif Alın, İzmir

Ajansınızı dakikalar içinde bulun, karşılaştırın.

Edvido Nasıl Çalışır?

Yazılım Firmalarından Teklif Al

İzmir En Büyük Mobil Uygulama Geliştirme Ajanslarını Keşfedin

Reklam, pazarlama ve yazılım ile ilgili her konuda hizmet alabilirsiniz

EVKAL Yazılım banner
EVKAL Yazılım logo
EVKAL Yazılım
Web Yazılım
Özel Yazılım Çözümleri
İhtiyacınız olan dijital deneyimleri sunmak için buradayız.
Takım
11 Kişi
Tecrübe
10 Yıl
Konum
İzmir
Teklif Al
KAKTÜS YAZILIM banner
KAKTÜS YAZILIM logo
KAKTÜS YAZILIM
Web Yazılım
Mobil Uygulama Geliştirme
Dijital ve teknoloji alanında bütün ihtiyaçlarına tek bir firma, Kaktüs Yazılım olarak cevap veriyoruz.
Takım
6 Kişi
Tecrübe
4 Yıl
Konum
İzmir
Teklif Al
Tigon Project Software Company banner
Tigon Project Software Company logo
Tigon Project Software Company
Web Yazılım
Mobil Uygulama Geliştirme
Uzun yıllardır birlikte çalışan profesyonel ekibimizle web ve mobil projeler inşa ediyoruz.
Takım
25 Kişi
Tecrübe
10 Yıl
Konum
İzmir
Teklif Al
HC Bilişim banner
HC Bilişim logo
HC Bilişim
Özel Yazılım Çözümleri
Mobil Uygulama Geliştirme
Endüstri lideri müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik, çözümler geliştirmede "Ödüllü Yazılım Firması."
Takım
10 Kişi
Tecrübe
5 Yıl
Konum
İzmir
Teklif Al
Varien Software banner
Varien Software logo
Varien Software
Mobil Uygulama Geliştirme
Web Sitesi Tasarımı
İzmir merkezli bir yazılım ajansıyız.
Takım
8 Kişi
Tecrübe
15 Yıl
Konum
İzmir
Teklif Al
Yazılım alanında talebimizi girmemizin ardından birçok tecrübeli yazılım firması ile görüştük ve sonunda çok başarılı bir iş ortaya çıktı.
Adnan Hacıbebekoğlu foto
Adnan Hacıbebekoğlu
Genel Müdür,
Progem Danışmanlık
Edvido, dijital platformlardaki iş ortağı arayışınız için eşine az rastlanır hızda ve kalitede, mükemmel bir hizmet sunuyor.
Murat Tabaklar foto
Murat Tabaklar
Bilgi Tek Mdr.Yrd.,
Küçükoğlu Holding
Yazılım Firmalarından Teklif Al
Nasıl Çalışır?
Kullanıcı, Edvido'ya sektörünü, çalışan sayısını, marka ismini, bütçesini, proje açıklamasını, iletişim bilgisini ve nasıl bir ajansla çalışmak istediğini iletir.
1
Sektör
Çalışan Sayısı
Marka İsmi
Bütçe
İletişim
Ajans ve yazılım firmaları kullanıcı ile iletişim kurar.
2
Ajans A - Merhaba!
Ajans B - İyi günler
Ajans C - Merhabalar
Ajans D - Nasılsınız?
Ajans E - Hey!
Kullanıcı, iletişim kurduğu ajanslar arasından tercih yaparak çalışmaya başlar.
3
Ajans A - Merhaba!
Ajans B - İyi günler
Ajans C - Merhabalar
Ajans D - Nasılsınız?
Ajans E - Hey!

Blog

Pazarlama ve yazılım odaklı içeriklerimizi keşfedin

İzmir En İyi Mobil Uygulama Yapan Firmalar Listesi

Ajans Adı Firma Açıklaması Ajans Türü
EVKAL Yazılım İhtiyacınız olan dijital deneyimleri sunmak için buradayız. Mobil Uygulama Yapan Firmalar
KAKTÜS YAZILIM Dijital ve teknoloji alanında bütün ihtiyaçlarına tek bir firma, Kaktüs Yazılım olarak cevap veriyoruz. Mobil Uygulama Yapan Firmalar
Tigon Project Software Company Uzun yıllardır birlikte çalışan profesyonel ekibimizle web ve mobil projeler inşa ediyoruz. Mobil Uygulama Yapan Firmalar
HC Bilişim Endüstri lideri müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik, çözümler geliştirmede "Ödüllü Yazılım Firması." Mobil Uygulama Yapan Firmalar
Varien Software İzmir merkezli bir yazılım ajansıyız. Mobil Uygulama Yapan Firmalar

İzmir Mobil Uygulamaları ve Şirketleri Nedir?

Online çözüm seçenekleri günümüz ticaret dünyasında ve sosyal hayatta pratik çözüm seçenekleri sunuyor. İnternet sayesinde iletişimin yanı sıra birçok resmi işlem ve başvuru işlemi kolaylıkla gerçekleşiyor. Dijital dergiler, kitaplar ve uygulamalar hayatımıza kolaylık katıyor. Pratik kitap uygulamaları sayesinde kütüphane dolusu kitaplar bir telefona sığabiliyor. Google Play ve APP STORE'da her konuda mobil uygulama bulmak mümkündür.

Her geçen gün bu sektör gelişmeye devam ediyor ve birçok konuda pratik uygulama seçenekleri üretiyor. Telefonun kamera, tarama, ses ve dokunmatik özellikleri uygulamada kullanılıyor. Profesyonel kadroya sahip olan ve tasarım, yazılım ve yayınlama kategorisinde hizmet veren firmalar bu sektörde öne çıkmaktadır.

Sanal çözüm seçenekleri içerisinde yer alan mobil uygulama seçenekleri, internet kullanımını çok daha kolay bir hale getiriyor. Mobil uygulama ile telefonda kolay erimiş imkanı sunar ve daha hızlı çalışır.

İzmir Kurumsal Mobil Uygulama Yazılım Firmaları Ve Şirketleri Ne İş Yapar?

İzmir ve çevresinde hizmet veren kurumsal mobil uygulama firmaları her sektör için özel yazılım seçenekleri sunuyor. İnternet üzerinden siteye giriş yapıldığı zaman site istenilen performansta çalışmayabilir. Ayrıca mobil uygulama olmadan arama motoru üzerinden siteye giriş yapıldığı zaman site daha yavaş çalışır ve daha fazla veri harcar.

Özellikle mobil uygulama sistemine sahip olmayan siteler telefon üzerinden takip edilmesi oldukça güçtür. Bu sebeple kullanıcıların çoğu artık android, Windows mobile ve IOS işletim sistemli telefonları kullanıyor. Mobil telefonlara özel uygulamalara olan ilgi de her geçen gün artıyor.

Pratik çözümlerin önem arz ettiği günümüz şartlarında İzmir ve çevresinde hizmet veren mobil uygulama şirketleri, bütün sektörler için hizmet sunuyor. Bu firmalar;

  • İlan siteleri,
  • e-ticaret siteleri,
  • telefon operatörlerine özel siteler ve daha birçok sektör için özel siteler mobil uygulama hizmetinden faydalanabilir.

Kurumsal anlamda ve özel sektörde mobil uygulamalar iletişimin en önemli ögesi haline geldi.

İzmir'deki Mobil Uygulama Yazılım Firmaları Ve Şirketlerinin Faydaları Nelerdir?

Mobil uygulama tasarlayan ve yayınlayan şirketler talebe göre hareket ediyor. Yazılım özelliklerinin yanı sıra hedef kitlenin beklentisi de tasarım planına dahil ediliyor. Kolay, hızlı ve etkili özelliklere sahip bir uygulama her zaman için ziyaretçi tarafından tercih ediliyor. Ziyaretçiler günümüz şartlarında pratik mobil uygulamalar tercih ediyor. Bu firmalar;

  • Müşteri potansiyelini artırıyor ve iletişim sorununu tam anlamı ile çözüyor.
  • Talebe uygun yazılım seçenekleri sunuluyor.
  • Uygulama ile ilgili sorunlarda müşteri hizmeti sunuluyor.

Mobil Uygulama Yazılım Firmalarını Neden İzmir'den Seçmelisiniz? Avantajları Nelerdir?

Uygulamaların en büyük avantajı arama motoruna girmeden siteye bağlanma imkanı sunuyor. Tasarım özelliğini daha sade olması ve kullanımı daha pratik olması mobil uygulamalara olan ilgiyi artırıyor. Hızlı çalışması, pratik yazılım özelliğine sahip olması mobil uyumlu özel tasarımlı uygulamalara olan ilgiyi artırıyor.

Uygulamalar her sektör için yazılabiliyor. Kurumsal anlamda veya özel kategoride her firma için uygulama yazılabilir. Uygulama ile çalışan firmaların ve kurumların kazancı diğer firmalara nazaran oldukça yüksektir. Bu konuda İzmir firmaları ön planda değerlendiriliyor. İzmir firmaları daha tecrübeli bir kadroya sahiptir.

Uygulama hizmeti sunan firmalar ilk aşamada talebi değerlendiriyor. Mobil uygulaması yazılacak olan siteyi inceleyen firma elemanları, inceleme sonunda eksik olan konuları ve yazılımları not ediyor. Ziyaretçinin beğenisini kazanacak özel bir tasarım planı oluşturuluyor. Maksimum verimli ve pratik özelliklere sahip mobil uygulamanın yazılım işlemleri bazı kodlara göre yapılıyor ve inceleme işlemi sonrasında gerçekleşiyor. Her firma farklı yazılım dili kullanabiliyor. Talepler dikkate alınarak yazılım işlemi gerçekleştiriliyor.

İzmir'de En İyi Mobil Uygulama Yazılım Firması Ve Şirketi Nasıl Bulunur?

İçerik bakımından uygulamanın ihtiyacı karşılaması gerekiyor. Bazı uygulamalar üçüncü veya dördüncü versiyonda istenilen seviyeye ulaşıyor. İlk anda ziyaretçiden en iyi puanı alması için uygulamanın en iyi şekilde analiz edilmesi gerekir.

Profesyonel firmalar planlama aşamasında her şeyi en ince detayına kadar hesaplamaktadır. Bu işte profesyonellik önemlidir ve deneyimli yazılımcılar tercih edilmelidir. Tecrübe bu konuda en önemli konulardan birini oluşturmaktadır.

Uygulamanın tasarım planı oluştuktan sonra sıra yazılım işlemine gelmektedir. Firmalar yazılım uzmanları vasıtasıyla plana uygun şekilde uygulamayı oluşturmaktadır. Yazılım işlemleri esnasında eksiklerin fark edilmesi durumunda bu eksikler plana dahil edilmektedir. Ödeme, canlı destek, arama motoru ve benzeri birçok eklenti uzman yazılımcılar tarafından eklenmektedir. Uygulamanın yazılım işlemlerinin ardından test işlemlerine geçilmektedir. İzmir'deki en iyi mobil uygulama yapan firmaları Edvido ile bulabilirsiniz.

İzmir'de Neden Mobil Uygulama Yazılım Firması Ve Şirketi İle Çalışmalısınız?

Test işlemleri esnasında fark edilen yanlışlar da yeniden düzenlemektedir ve mobil uygulamanın mükemmel olması için titiz bir çalışma yürütülmektedir. Uygulama tamamlandıktan sonra yayına sunulmaktadır. Google Play Store ve APP STORE üzerinden uygulama yayınlanmaktadır. Reklamlı, reklamsız, ücretli ve ücretsiz kategoride birçok uygulama yayınlanmaktadır.

Firmalar planlama, yazılım ve yayınlama aşamalarının ardından sitenin reklam işlemine geçmektedir. Reklam, uygulamanın kısa sürede popüler olmasında etkilidir. Kısa süre zarfında uygulamanın istenen seviyede ziyaretçi potansiyeline ulaşması için en iyi seçenek reklamdır.

Android ve IOS kategorisinde çözüm sunan uygulamalar hayatımıza kolaylık sunmaktadır. Mobil uygulama halihazırda en pratik online çözüm seçeneğidir. Profesyonel olmayan firmalarla çalışmak bu konuda yapılan ilk önemli hatadır ve her zaman deneyimli firmalar tercih edilmelidir.

İzmir'de Doğru Mobil Uygulama Yazılım Firması Ve Şirketi Nasıl Seçilir?

Uygulamalar Google Play ve APP STORE üzerinden indirilebilir ve yine bu platformlar üzerinden uygulama için yorum yapılabilir. Yapılan yorumlar uygulamanın eksik yönlerini ve artılarını yansıtmaktadır. Bu yorumlar dikkate alınarak uygulamanın yeni bir versiyonu oluşturulabilir. Firmalar eksileri ve artıları not ederek yeni bir uygulamayı kısa sürede yazabilmektedir. Çalışma yöntemi, yazılım ve uygulama konusunda 7/24 destek sunan firmalar tercih edilmelidir. Doğru mobil uygulama yazılım firmasını Edvido ile kolayca seçebilirsiniz.

İzmir'deki En İyi Mobil Uygulama Yazılım Firmaları Ve Şirketleri

Mobil uygulama android telefonlar için en çok tercih edilen yöntemdir. Pc ve Notebook gibi cihazlarda mobil uygulamalar çalışmaz. Ancak bazı uygulamalar vasıtası ile kullanılabilir. Telefonda mobil uygulamaların kullanımı daha pratik özelliklere sahiptir. İzmir'in en iyi mobil şirketleri bu konuda 24 saat çözüm üretmektedir.

Android ve IOS işletim sistemlerinde kullanılan mobil kategorideki uygulamalar UX-kullanıcı deneyimi ve UI-arayüz işlemlerine uygun şekilde oluşmaktadır. Yazılım işlemi sonrasında firmalar yazılımsal anlamda destek sunmaya devam etmektedir. Uygulamada her hangi bir hatanın oluşması durumunda veya benzeri durumlarda İzmir mobil uygulama ajansı ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

İzmir Mobil Uygulama Yazılım Firması Ve Şirketi Fiyatları 2022

İzmir Firmaları, MS-SQL, Native, Hybrid, HTML, NET Core, WEB API, Lonic, Firebase, Angular vb dil seçeneklerini kullanmaktadır. Bu projelerden en uygun olanı tercih ediliyor ve uygulamaya dahil ediliyor. Firmalar aynı zamanda proje takip imkanı da sunuyor. Bazı uygulamalar sayesinde proje sahibi uygulamanın durumunu kolaylıkla sorgulayabilmektedir. Yazılım süreci boyunca firmalar kaynak kodları vermektedir. Bütün kodlar proje sahibine son aşamada teslim edilmektedir. Firmalar her aşamada profesyonel yöntemleri tercih ederek hareket ediyor ve bu konuda güncel çözümleri tercih ediyor. Tasarımın özellikleri, talep edilen projenin kapsamı ve ek hizmetler 2022 fiyat listesini oluşturmaktadır.

IOS, Windows mobile ve android işletim sistemleri için responsive şeklinde çalışmak için UX/UI özelliklerinin yanı sıra kullanıcının deneyimleri göz önüne alınarak yazılım işlemi gerçekleşmektedir. Site tasarımlarına nazaran daha kullanışlı olan mobil uygulamalar günümüz şartlarında daha fazla tercih ediliyor.

Günümüz şartlarında dijital ortamda %85 kullanım oranı ile telefonlar en çok kullanılan cihazlardır. Telefonlar kullanımı daha kolay olan ve daha pratik özelliklere sahip android, IOS ve Windows mobil gibi işletim sistemine sahiptir. Bu işletim sistemlerinde mobil uygulamalar daha hızlı ve daha etkili bir şekilde çalışmaktadır. Bu sebeple sitelere nazaran uygulamalara olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Uygulamalar daha özeldir ve daha kolay ulaşım imkanı sağlar.

Uygulama sayesinde müşteri kitlesine ulaşmak çok daha kolay olacaktır.Seo çalışmaları ile arama motorunda üst sıralara çıkan siteler öne çıkmaktadır. Uygulama sektöründe ise durum çok daha farklıdır. Telefonda arama motoruna girmeden ziyaretçi bir dokunuşla sitenize ulaşabilmektedir. Özel kodlarla yazılan uygulamalar uzman ekip tarafından hazırlanmaktadır ve profesyonel çalışma gerektirir.

Sıkça Sorulan Sorular

Edvido'da İzmir Mobil Uygulama Firmalarından Teklif Almak Ücretli Mi?

Edvido bünyesinde yer alıp İzmir’de bulunan mobil uygulama firmalarında teklif almak kullanıcılarımız için tamamen ücretsizdir. Sektörün önde gelen en büyük İzmir mobil uygulama firmaları içinden kendi hedeflerinize ve bütçenize uygun olanlarından web sitemizdeki formu doldurarak ücretsiz bir şekilde teklif alabilirsiniz.

Edvido'da Markama En Uygun İzmir Mobil Uygulama Firmaları Bulabilir Miyim?

Tabii ki. Sizi markanızın hedeflerine ve bütçesine en uygun İzmir mobil uygulama firmalarıyla buluşturmak için her zaman yanınızdayız. İzmir’in en kaliteli mobil uygulama firmalarından web sitemizde bulunan ücretsiz formu doldurarak teklif alabilmeniz mümkün.

Edvido'da İzmir Mobil Uygulama Firmaların Fiyatları Ortalama Ne Kadar?

Edvido’da yer alan İzmir mobil uygulama firmalarının fiyatları uygulamanın hangi işletim sistemine göre tasarlanacağından uygulamanın karmaşıklığına göre elbette farklılıklar gösterecektir. Ortalama bir fiyat aralığı vermek gerekirse 15.000-100.000 TL diyebiliriz. Uygulamanın yapılış süresine ve karmaşıklığına göre fiyatların artması da mümkündür tabii ki.

Edvido'da İzmir Mobil Uygulama Firmalarından Nasıl Teklif Alabilirim?

Web sitemizdeki formu doldurarak amaçlarınıza ve bütçenize en uygun en iyi İzmir mobil uygulama ücretsiz bir şekilde teklif alabilirsiniz.

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

En Doğru Ajanslardan Ücretsiz Teklif Al
icon
4.57/5
star iconstar iconstar iconstar iconstar icon
15000+ Müşteri Yorumu