Birçok sektörden 4000+ Firma Edvido'yu Kullanıyor
  • novartis
  • eczacıbasi
  • aytemiz
  • uno doygun ekmek
  • katilim emeklilik
  • limak
  • tasitcom
gülin özgen foto

"Edvido ajans seçim sürecimizde bizlere inanılmaz hızda ve kalitede hizmet sundu. Bu konuda güvenle tercih edebileceğiniz tek adres."

Elif Çetinkaya Danone Nutricia - Bölge Yöneticisi kingston logo
gülin özgen foto

"Edvido yeni iş ortakları arayan firmalar için çok iyi bir platform. Tercih aşamasında bize her türlü desteği verdi ve eşleşme çok doğruydu. Teşekkürler Edvido."

Gülin Özgen Kingston - Pazarlama Direktörü kingston logo
seda yimen foto

"Edvido'yu sıklıkla kullanıyorum. Haftalarca sürebilecek süreçleri birkaç günde indiriyor. Çalıştığımız seo ajansından da inanılmaz memnunum. Harika bir ekip."

Seda Yimenicioğlu Orzax İlaç - Ürün Yöneticisi orzax logo
seda yimen foto

"Derneğimizin sosyal medya ajansı arayışını Edvido’da sonuçlandırdık. Çalıştığımız ekiple harika bir iş birliği içerisindeyiz."

Murat Sargın Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği - Board Member kalp damar cerrahisi logo foto
seda yimen foto

"Edvido süreç boyunca çok ilgiliydi. Kısa süre içerisinde kaliteli sonuçlara ulaşmamızı sağladılar."

İhsan Özkan TEKSAN - Ar-Ge Müdürü kalp damar cerrahisi logo foto
seda yimen foto

"Edvido, dijital platformlardaki iş ortağı arayışınız için eşine az rastlanır hızda ve kalitede, mükemmel bir hizmet sunuyor."

Murat Tabaklar Küçükoğlu Holding - Bilgi Tek Mdr. Yrd kalp damar cerrahisi logo foto

4000'den fazla firma aradığı partneri Edvido ile buldu.

Siz de yalnızca birkaç soruyu cevaplayarak hedeflerinize uygun partneri bulabilirsiniz.

Stüdyolardan Teklif Al
Filtrele
1 Sonuç
5 Proje
SOFILM AND CO.

Sinema filmi, belgesel ve reklam filmi yapımı ve post prodüksiyon işlerinde çözüm ortaklığı sağlıyoruz.

Video Prodüksiyon
Medya Reklam & Pazarlama
Fotoğraf Çekimi

Pazarlama & Reklam, Sosyal Medya, Seyahat, Kar amacı gütmeyen ve Sağlık sektörlerinde uzman.

10 Kişi
9 Yıl
İstanbul
SOFILM AND CO.
Teklif Al
Nasıl çalışır? Çok basit, yalnızca 4 adımda projenizi hayata geçirebilirsiniz.
1

Bize birkaç soruda projenizi anlatın

Hangi alanda uzman partnere ihtiyacınız olduğunu ve projenizin kapsamını anlamak için size birkaç soru soracağız.

2

İhtiyaçlarınızı anlamak için uzmanımız sizinle görüşecek

Birebir iletişimin gücüne inanıyoruz. En doğru eşleşme için tüm detayları sizden dinlemek istiyoruz.

3

Projenize en uygun 5 ajansı size yönlendireceğiz

Sektörünüzde tecrübeli, bütçenize uygun ve hedeflerinizi gerçekleştirebilecek tecrübeli ajanslarla eşleşeceksiniz.

4

Teklifleri değerlendirin, seçiminizi yapın

Uygun gördüklerinize toplantı ayarlayabilir süreci ilerletebilirsiniz. İşte bu kadar!

Başka neler var Diğer kategorileri inceleyebilirsiniz

İzmir En İyi Fotoğraf Stüdyoları Listesi

Ajans Adı Ajans Açıklaması Ajans Türü
SOFILM AND CO. Sinema filmi, belgesel ve reklam filmi yapımı ve post prodüksiyon işlerinde çözüm ortaklığı sağlıyoruz. Fotoğraf Stüdyoları

Ürün Çekimleri İçin Neden Profesyonel Stüdyoyla Çalışılmalı?

Doğru bir şekilde görselleştirilmiş olan ürünlerin satış konusundaki başarısı herkes tarafından bilinir. Bu nedenle kullanılan açı, çekimin yapılacağı mekân ve çekimi yapıldığı fotoğraf makinesi büyük önem arz eder. Ürün çekimleri için profesyonel stüdyolarla çalışmak bu nedenle oldukça önemlidir. Bir başka deyişle ürününüzü daha iyi bir şekilde gösterme ve müşterilerinize daha iyi bir şekilde sunma konusunda oldukça başarılı olan fotoğraf stüdyoları satış sürecini kolaylaştırır. Ürünlerinizi en iyi şekilde görselleştirip müşterilerinizi etkileme imkanını sizlere verir. Aynı zamanda itibar konusunda da oldukça etkili olan ürün görselleri kesinlikle profesyoneller tarafından hazırlanmalıdır. Bu sayede gören kişilerin etkilenmesi mümkün hale gelir.

İzmir Konumlu Stüdyoların Ürün Çekimi Fiyatları Hangi Aralıkta?

Ürün çekimlerinde fiyatı belirleyen pek çok unsur bulunur. Bunlardan ilki çekimi gerçekleştirecek olan fotoğraf stüdyosunun kalitesi ve profesyonelliği olarak karşımıza çıkar. İşinde yeteri kadar tecrübeye sahip olan ve üstün hizmet veren firmaların fiyatları normal aralığa göre daha yüksek olabilir. Fiyatı belirleyen unsurlar arasında yer alan bir diğer şey ise çekimi yapan makine olur. Bildiğiniz gibi fotoğraf makineleri günümüzde neredeyse bir ev fiyatına kadar çıkabiliyor. Bu nedenle hem kullandığı ekipmanları amorti etmek isteyen hem de sizlere bunun kalitesini sunan firmalar buna uygun bir fiyat verirler. Haliyle yapılacak olan çekimlerin kalitesi çok üst dereceye çıkar.

Fiyatı belirleyen unsurlar arasında yer alan en önemli şeylerden birisi ise yapacak çekim adedi olur. Nitekim 5 tane ürün ile 500 tane ürünün fiyatı aynı olmaz. Her birisi için daha farklı zaman, emek ve işçilik gerekir. Diğer yandan ürün sayısı ne kadar artarsa birim fiyat da o kadar düşecektir. Yani bunu bir avantaj haline getirmeniz mümkün olur. Ürünlerinizi en iyi şekilde görselleştirecek fotoğraf stüdyoları bu gibi etkenlere göre fiyatlarını belirlediği için anlaşmadan önce ufak bir araştırma yapmanızda fayda vardır. Siz de burada bulunan sayfa üzerinden ( fotoğraf stüdyosunun adı)  ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilir ve ürünlerinizi en iyi şekilde görselleştirebilirsiniz.

İzmir Profesyonel Fotoğraf Stüdyoları

İzmir'de bulunan profesyonel fotoğraf stüdyoları size pek çok farklı alanda hizmet verir. Bunlardan ilki ise ürün çekimleri olarak gözümüze çarpar. Satış konusunda başarıyı yakalayabilmek için en iyi yöntemlerden birisi olan ürün çekimleri İzmir'deki fotoğraf stüdyolarında profesyonellik içerisinde gerçekleştirilir. E-ticaret çekimi ise İzmir'deki fotoğraf stüdyolarında verilen bir diğer hizmet olarak öne çıkar. E-ticarette müşteriler ürünü görmeden aldıkları için kullanılan görseller büyük önem taşırlar. Kaliteli olmaları, doğru açı ile çekilmeleri, uygun lensler kullanılması ve profesyonel bir şekilde düzenlemeleri başarıyı getiren unsurlar arasında yer alır. Katalog çekimleri de İzmir'de bulunan fotoğraf stüdyolarında en iyi şekilde verilen hizmetler arasında yer alır. Profesyonel ekipmanlar ve kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanan katalog hem firmanıza itibar hem de başarıyı getirir.

Aliağa Profesyonel Fotoğraf Stüdyoları

Ürün çekimlerinde dikkat edilmesi gereken pek çok nokta bulunur. Bunlardan ilki doğru ve iyi bir aydınlatma yapma olarak karşımıza çıkar. Nitekim karanlıkta kalmış olan ve yeteri kadar görünmeyen ürünler kimsenin ilgisini çekmez. Müşterinin dikkatini çekebilmek için kesinlikle satışı yapılmak istenilen ürünüm iyi bir şekilde görselleştirilmesi gerekir. Aliağa'da bulunan ve profesyonel fotoğraf stüdyoları arasında yer alan ( fotoğraf stüdyosunun adı) sizlere tam olarak bu konuda yardımcı olur. Üst düzey aydınlatma ekipmanları sayesinde ürünleriniz en iyi şekilde görselleştirilir.

Balçova Profesyonel Fotoğraf Stüdyoları

Bir ürünün iyi bir şekilde görsel hale getirilebilmesi için dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta kullanılan fotoğraf makinesi olur. Profesyonel, yüksek çözünürlüğe sahip ve kaliteli fotoğraf makineleri en iyi çekimleri yapma konusunda başarılı olur. Ürün çekimi konusunda oldukça başarılı olan ( fotoğraf stüdyosunun adı) sizler için bu işlemi en üst düzey fotoğraf makineleri kullanılarak gerçekleştirir. Bu sayede ürünlerinizi iyi bir şekilde müşterilerinize sunmanız mümkün olur.

Bayındır Profesyonel Fotoğraf Stüdyoları

Başarılı ürün çekimi için olmazsa olmazlardan birisi de lensler olarak karşımıza çıkar. Ürünü doğru açı ve uzaklık ile görselleştirmesine olanak veren lensler doğru kullanıldığı takdirde mükemmel sonuçlar yaratır. Bundan dolayı bir fotoğraf stüdyosu ile anlaşırken kesinlikle doğru lensleri sahip olup olmadığını öğrenmeniz gerekir. ( fotoğraf stüdyosunun adı) her türlü ürünü en iyi şekilde görsel hale getirebilmek için farklı farklı lenslere sahiptir. Bu sayede ürünlerinizi ve dolaylı olarak firmanızı en iyi şekilde temsil etmeniz mümkün olur.

Bayraklı Profesyonel Fotoğraf Stüdyoları

Ürün fotoğraf çekimi konusunda başarıyı getiren bir diğer etken ise tercih edilecek mekân olarak göze çarpar. Çekimi yapılacak ürün ile en iyi şekilde uyum sağlayacak arka planı veya mekânı tercih etmek sizlere başarıyı getirecektir. Doğru seçilmiş bir arka plan ürünün öne çıkmasını sağlayabileceği gibi yanlış seçilmiş olanlar da çekimi yapılacak ürünün sönük kalmasını sağlayabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için anlaşacağız firmadan bu konu hakkında bilgi almanız gerekir. 

Bergama Profesyonel Fotoğraf Stüdyoları

Ürün fotoğraf çekimi alanında firma sahiplerine avantaj sağlayacak konulardan birisi de düzenleme olur. Ham görüntülerle çekilen fotoğraflar çeşitli düzenleme yazılımları kullanılarak çok daha iyi hale getirilir. Bu sayede ürün üzerinde bulunan bütün kusurlar ve hatalar giderilir. Bu nedenle bir fotoğraf stüdyosu ile anlaşırken kesinlikle ürün fotoğraflarında düzenleme yapıp yapmayacağını öğrenmeniz gerekir. Bu konuya dikkat ederek daha başarılı görselleri kullanma imkânı bulabilirsiniz.

Beydağ Profesyonel Fotoğraf Stüdyoları

Kullanılan ekipman, çekim yapılacak mekân ve yapan firma kadar çekimi yapacak kişi de oldukça önemli hale gelir. Bildiğiniz gibi dünya üzerinde bulunan en iyi ekipmanları fotoğraf çekiminden hiç anlamayan birisine verseniz başarılı sonuçlar yakalamanız mümkün olmaz. Ama orta derecede veya kötü bir ekipmanı profesyonel bir fotoğrafçıya verseniz başarılı görseller elde etmeniz kaçınılmaz olur. İşte bu sebeple bir fotoğrafçı ile anlaşırken kesinlikle uzman olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir.

Bornova Profesyonel Fotoğraf Stüdyoları

Ürün çekimi konusunda dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise çekimi yapılacak ürünlerin özenle seçilmesi olur. Çekim öncesi bütün ürünlerin hatasız ve kusursuz olduğundan emin olarak başarılı sonuçlar yakalayabilirsiniz. Bu nedenle anlaştığınız fotoğraf stüdyosuna ürünleri teslim etmeden önce mutlaka kontrol etmeniz gerekir. Üzerinde herhangi bir kusur olmadığından, paketlemede sorun bulunmadığından ve ürünün soluk ya da cansız durmadığından emin olmanız oldukça önemlidir.

Buca Profesyonel Fotoğraf Stüdyoları

Ürün fotoğraf çekimi yaptırdıktan sonra görselleri teslim alırken dikkat etmeniz gereken birkaç püf nokta bulunur. Bunlardan ilki teslim alacağınız görsellerin yüksek çözünürlükte olması olarak karşımıza çıkar. Bu görselleri hem web sitesinde hem de çeşitli platformlarda kullanacağınız için yüksek çözünürlüğe sahip olmaları oldukça kritik bir nokta olur. Özetle görselleri teslim almadan önce kalitelerine dikkat etmeli ve hepsinin yüksek çözünürlüğe sahip olduğundan emin olmanız gerekir.

Çeşme Profesyonel Fotoğraf Stüdyoları

Ürün çekimlerinde göze çarpan ince noktalardan birisi de ürünün görünür olması olur. Net ve aydınlık bir konumda bulunan ve odağın ürün üzerinde olduğu görseller her zaman başarıyı getirir. Bu nedenle yapılacak çekimlerde ürünün mükemmel şekilde konumlandırılması, odağın üstünde olması ve iyi bir şekilde aydınlatılması kritik noktalar arasında yer alır.

Çiğli Profesyonel Fotoğraf Stüdyoları

Bir ürün görselini kaliteli hale getiren etkenlerden birisi de doğru açı olarak karşımıza çıkar. Doğru açıdan çekilmiş görseller müşterilere ürünü daha yakından inceleyebilme imkânı verdiği için satın alma oranları daha yüksek olur. Bu nedenle ürünleri görselleştirirken yakın plandan çekim yapmak önem kazanır. Çekimi yapılacak fotoğraflarda yakın planın tercih ederek siz de bu avantajdan faydalanabilirsiniz.

Dikili Profesyonel Fotoğraf Stüdyoları

Yüksek kalitede olan ürün görsellerinin başarıyı getirdiği herkesçe bilinir. Ama burada dikkat edilmesi gereken bir nokta daha bulunur. O da ürünün bütün ayrıntılarını yakalamak olarak karşımıza çıkar. Müşterilerinize ürünü daha yakından inceleme ve bütün ayrıntılarını keşfetme olanağı vermenize yarayan bu yöntem ile avantaj kazanabilirsiniz. Böylelikle satış sürecini daha kolay hale getirip daha başarılı sonuçlar yakalayabilirsiniz.

Foça Profesyonel Fotoğraf Stüdyoları

Efekt doğru kullanıldığı zaman çok güzel sonuçlar getirebilir. Ama alanında yeteri kadar uzman ve tecrübeye sahip olan fotoğrafçılar ürün çekimlerinde efektleri tercih etmez. Bunun nedeni ise kullanılan efektlerin ürün görseli önüne geçmesi olur. Haliyle bu da ürünü görmeyi daha zor bir hale getirir ve müşterileri inceleme imkanından mahrum bırakır. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için özellikle ürün çekimlerinde kesinlikle ama kesinlikle efektleri tercih etmemeniz gerekir.

Gaziemir Profesyonel Fotoğraf Stüdyoları

Ürün çekimi konusunda size başarıyı getiren gereksiz yazılardan kaçınmak olur. Günümüzde oldukça yaygın bir şekilde tercih edilen fotoğraf üstündeki yazılar ne yazık ki sanıldığı kadar etkili değildir. Hatta ürünün incelenmesini zorlaştırdığı ve çoğu zaman amatör gösterdiği için profesyoneller tarafından tercih edilmez. Bu nedenle hem web sitenizde hem de ürün görselinin yer aldığı ya diğer mecralarda kesinlikle üzerinde yazı bulunmaması gerekir. Üzerindeki yazıdan uzak durarak müşterilerimize ürünü daha yakından ve daha iyi bir şekilde inceleme imkânı verebilirsiniz.

Güzelbahçe Profesyonel Fotoğraf Stüdyoları

Çekimi yapılacak ürüne göre değişkenlik göstermekle birlikte canlı model kullanmak tercih edebileceğiniz en iyi tanıtım yöntemleri arasında yer alır. Bu hem ürününüzün hem de firmanızın imajına olumlu katkıda bulunur. Aynı zamanda daha başarılı ve daha etkileyici görseller yakalama fırsatı bulabilirsiniz. Şık ve güzel görünümlü mankenleri tercih ederek müşterilerinizde iyi bir izlenim bırakabilirsiniz.

Karabağlar Profesyonel Fotoğraf Stüdyoları

Katalog çekimi profesyonel fotoğraf stüdyoları tarafından gerçekleştirilmesi gereken önemli uygulamalar arasında yer alır. Doğru bir şekilde yapıldığı zaman firmalara büyük itibar kazandıran kataloglar hem geçmişte hem de günümüzde oldukça tercih edilen tanıtım yöntemler arasında göze çarpar. Siz de işletmenizi iyi bir şekilde temsil etmek ve markanızın bilinirliğini artırmak için kataloglara başvurabilirsiniz.

Karaburun Profesyonel Fotoğraf Stüdyoları

Katalog çekimi yapılırken dikkat edilmesi gereken ilk nokta kesinlikle bir amaç taşıması olarak karşımıza çıkar. Yani ürün görsellerine ardı adına vermek ve birkaç satır yazıyla desteklemek yerine hazırlanacak kataloglar bir amaç taşımalıdır. Bu kimi firmanın satışını yaptığı ürünün amacı olurken kimi zaman da vizyon olarak tercih edilir. Siz de hazırlatacağınız kataloglara bir anlam katıp amaç yükleyerek daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Karşıyaka Profesyonel Fotoğraf Stüdyoları

Katalogların bir amaca sahip olması gerektiğinden bahsetmiştik. Şimdi dikkat etmeniz gereken nokta ise katalog tasarımlarının da aynı amaca sahip olması olur. Bir başka deyişle kullanacağınız katalog tasarımı kesinlikle amacınızı yansıtmalıdır.

Kemalpaşa Profesyonel Fotoğraf Stüdyoları

Hazırlanacak kataloğun müşteri tarafından kolay bir şekilde anlaşılabilmesi katalog çekimlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli noktadır. Bunun için çok komplike ve anlaşılması zor olan anlatım teknikleri denemek yerine daha basit bir geniş bir kitleye hitap edebilecek yöntemlere başvurulması gerekir.

Kınık Profesyonel Fotoğraf Stüdyoları

Katalog çekimi için firmanızı öne çıkartacak püf nokta kullanacağınız tasarımdır. Burada hem markanız hem vizyonunuz hem de ürünlerinizi yansıtacak bir tasarım tercih ederek başarılı sonuçlar yakalayabilirsiniz.

Kiraz Profesyonel Fotoğraf Stüdyoları

Katalog çekimi alanında sizin rutinden ayıracak ve başarı getirecek ince noktalardan biri kullanacağınız tasarımın müşteri aklında yer edinmesi olur. Kiraz profesyonel fotoğraf stüdyoları ile uygun tasarımlar tercih edip markanız ile bağdaştırılmasını sağlayarak kolay bir şekilde başarı yakalayabilirsiniz.

Konak Profesyonel Fotoğraf Stüdyoları

Katalog çekimi alanında kullanacağınız renkler önemlidir. Tanıtımını yapmak istediğiniz ürünler, markanız ve katalogda tercih edeceğiniz tasarım ile uyumlu renkler seçerek mükemmel görünüme sahip tanıtım araçlarına sahip olabilirsiniz. Konak profesyonel fotoğraf stüdyoları bunun değerini bilir.

Menderes Profesyonel Fotoğraf Stüdyoları

E-ticaret çekimi konusunda başarıyı yakalayabilmek için kullanılabilecek birçok farklı yöntem bulunur. Bilmeniz gereken ilk şey ise müşterilerin sizi veya ürünü daha önce görmediği olarak karşımıza çıkar. Bu nedenle çekimi yapılacak bütün görsellere olduk özen gösterilmesi gerekir.

Menemen Profesyonel Fotoğraf Stüdyoları

E-ticaret çekimi alanında bilinmesi gereken ilk nokta kaliteli ve yüksek çözünürlükteki görselleri ürünün satış sürecini kolaylaştırdığı olur. Bundan dolayı anlaşacağız fotoğraf stüdyosu ile kesinlikle bu konuyu konuşmalı ve yüksek çözünürlüklü görselleri tercih ettiğinizi belirtmeniz gerekir.

Narlıdere Profesyonel Fotoğraf Stüdyoları

Kıyafet, ayakkabı veya saat gibi aksesuarların çekimini yaptırmak istiyorsanız sizi öne çıkartabilecek bir püf nokta bulunur. Bu da e-ticaret çekimi esnasında canlı model tercih etmek olarak karşımıza çıkar. Canlı modelleri tercih etmek müşterinin ürünü daha iyi görebilme ve anlayabilme odana verdiği için satış sürecini kolaylaştırır.

Ödemiş Profesyonel Fotoğraf Stüdyoları

E-ticaret aracılığıyla satışını gerçekleştireceğiniz ürünlerin çekimini yaparken dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi ürünün çok iyi bir şekilde görünmesi olur. Böylelikle müşterilerinize ürünü inceleme imkânı verebilirsiniz. Bu nedenle çekimi yapılırken kesinlikle aydınlık bir ortamda bulunan olması, iyi aydınlatılması ve odağın üzerinde olması gerekir. Ödemiş’te fotoğraf stüdyonuza bunu hatırlatın.

Seferihisar Profesyonel Fotoğraf Stüdyoları

Fotoğraf stüdyoları ile e-ticarette kullanacağız görsellerin çekimi konusunda anlaşırken dikkat etmeniz gereken noktalar bulunur. O da bu stüdyonun yeteri kadar tecrübeye, ekipmana ve uzmana sahip olması olarak karşımıza çıkar. Bu püf noktalara dikkat ederek siz de ürünlerin satışını kolaylaştıran görsellere sahip olabilirsiniz.

Selçuk Profesyonel Fotoğraf Stüdyoları

E-ticaret çekimi yapılırken başarılı görseller oluşturan unsurlardan birisi de üründen çok net ve odağın üzerinde olması olur. Müşteriye ürünü daha yakından inceleme imkânı tanıyan bu yöntem satışta başarıyı getirir.

Tire Profesyonel Fotoğraf Stüdyoları

E-ticarette kullanılan fotoğraflarda dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisi de efekt kullanmamak olur. Bir başka deyişle ürünün sade ve yalın hali ile bırakılması gerekir.

Torbalı Profesyonel Fotoğraf Stüdyoları

İnternetten satış yaparken kullanacağınız görsellerde sizi öne çıkartacak bir diğer şey ise görsellerde yazı kullanmamak olur. Böylelikle yalın haline bırakıp müşteriye daha çok inceleme imkânı sunabilirsiniz.

Urla Profesyonel Fotoğraf Stüdyoları

Doğrudan bir reklam aracı olduğu ve satış sürecine olumlu katkıda bulunduğu için e-ticarette kullanacağınız görsellerin profesyoneller tarafından hazırlanması gerekir. Siz de e-ticaret çekimi alanında uzman kadroya ve üst düzey ekipmanlara sahip olan firmamız ile iletişime geçerek başarılı sonuçlar yakalayabilirsiniz. 

Profesyonel Fotoğraf Stüdyolarından Teklif Alın, İzmir

Kutup yıldızımız: Projeniz ve firmanız için en doğru partneri bulmak.

Stüdyolardan Teklif Al