Birçok sektörden 4000+ Firma Edvido'yu Kullanıyor
  • novartis
  • eczacıbasi
  • aytemiz
  • uno doygun ekmek
  • katilim emeklilik
  • limak
  • tasitcom
gülin özgen foto

"Edvido ajans seçim sürecimizde bizlere inanılmaz hızda ve kalitede hizmet sundu. Bu konuda güvenle tercih edebileceğiniz tek adres."

Elif Çetinkaya Danone Nutricia - Bölge Yöneticisi kingston logo
gülin özgen foto

"Edvido yeni iş ortakları arayan firmalar için çok iyi bir platform. Tercih aşamasında bize her türlü desteği verdi ve eşleşme çok doğruydu. Teşekkürler Edvido."

Gülin Özgen Kingston - Pazarlama Direktörü kingston logo
seda yimen foto

"Edvido'yu sıklıkla kullanıyorum. Haftalarca sürebilecek süreçleri birkaç günde indiriyor. Çalıştığımız seo ajansından da inanılmaz memnunum. Harika bir ekip."

Seda Yimenicioğlu Orzax İlaç - Ürün Yöneticisi orzax logo
seda yimen foto

"Derneğimizin sosyal medya ajansı arayışını Edvido’da sonuçlandırdık. Çalıştığımız ekiple harika bir iş birliği içerisindeyiz."

Murat Sargın Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği - Board Member kalp damar cerrahisi logo foto
seda yimen foto

"Edvido süreç boyunca çok ilgiliydi. Kısa süre içerisinde kaliteli sonuçlara ulaşmamızı sağladılar."

İhsan Özkan TEKSAN - Ar-Ge Müdürü kalp damar cerrahisi logo foto
seda yimen foto

"Edvido, dijital platformlardaki iş ortağı arayışınız için eşine az rastlanır hızda ve kalitede, mükemmel bir hizmet sunuyor."

Murat Tabaklar Küçükoğlu Holding - Bilgi Tek Mdr. Yrd kalp damar cerrahisi logo foto

4000'den fazla firma aradığı partneri Edvido ile buldu.

Siz de yalnızca birkaç soruyu cevaplayarak hedeflerinize uygun partneri bulabilirsiniz.

Web Ajanslarından Teklif Al
Filtrele
2 Sonuç
5 Proje
Lock

Felsefemiz “Make It Different” Markanız İçin Kaliteli ve Özgün Dijital Pazarlama, SEO, Sosyal Medya ve Web Tasarım Hizmetleri

( 3 Yorum)
Dijital Pazarlama
Web Sitesi Tasarımı
Sosyal Medya Reklam & Pazarlama

Turizm, Perakende, Emlak, E-ticaret ve Sağlık sektörlerinde uzman.

8 Kişi
1 Yıl
Antalya
Lock
Teklif Al
Talya Tasarım

Bizi en iyi, yaptığımız işler anlatır...

Sosyal Medya Reklam & Pazarlama
UX/UI Tasarımı
Video Prodüksiyon

Turizm, Tarım, Sağlık, Kozmetik ve Perakende sektörlerinde uzman.

12 Kişi
8 Yıl
Antalya
Talya Tasarım
Teklif Al
Nasıl çalışır? Çok basit, yalnızca 4 adımda projenizi hayata geçirebilirsiniz.
1

Bize birkaç soruda projenizi anlatın

Hangi alanda uzman partnere ihtiyacınız olduğunu ve projenizin kapsamını anlamak için size birkaç soru soracağız.

2

İhtiyaçlarınızı anlamak için uzmanımız sizinle görüşecek

Birebir iletişimin gücüne inanıyoruz. En doğru eşleşme için tüm detayları sizden dinlemek istiyoruz.

3

Projenize en uygun 5 ajansı size yönlendireceğiz

Sektörünüzde tecrübeli, bütçenize uygun ve hedeflerinizi gerçekleştirebilecek tecrübeli ajanslarla eşleşeceksiniz.

4

Teklifleri değerlendirin, seçiminizi yapın

Uygun gördüklerinize toplantı ayarlayabilir süreci ilerletebilirsiniz. İşte bu kadar!

Antalya En İyi Web Tasarım Firmaları Listesi

Ajans Adı Ajans Açıklaması Ajans Türü
Lock Felsefemiz “Make It Different” Markanız İçin Kaliteli ve Özgün Dijital Pazarlama, SEO, Sosyal Medya ve Web Tasarım Hizmetleri Web Tasarım Firmaları
Talya Tasarım Bizi en iyi, yaptığımız işler anlatır... Web Tasarım Firmaları

Her geçen gün büyük bir hızla gelişen teknoloji nedeniyle birlikte; telefonlar ve mobil aletler açısından yazılımın önemi de buna paralel olarak artmakta. Hemen hemen her sektörde, her iş kolunun bir yerden mutlaka bir yazılıma bağlanması, bilişim sektörünün yakından izlenmesini gerektiriyor. Cihazların istenen komutları gerçekleştirebilmesi ve beklentileri karşılayacak şekilde özellikler edinebilmesi için yazılımların önemi her geçen gün daha da artıyor. Cihazlarda sitelerin kullanılması için kodlama ve içeriklerin olması gerekiyor; bunun için de bir yazılım uzmanı ile çalışmak hem firmalar hem de markalar açısından önem arz ediyor. Son yıllarda yükselen sektör olan bilişimde, yazılım firmaları önemli birer aktör olarak karşımıza çıkmakta. Her alanda ve her sektörde bir yazılım ürünü ya da yazılım hizmetinin yaratılması söz konusu olduğu süreçte kurumsal web tasarım önemi de korunacaktır.

Antalya’daki Profesyonel Web Tasarım Firmalarıyla Çalışmak Neden Önemli?

Web tasarım ajansı, tasarım yapmadan önce sitenin projelendirme aşaması, grafik tasarımı, CSS kodlama ile CMS Entegrasyonu ve test işlemlerini yapar. Buna kısaca web sitesi oluşturma süreci denir. Web sitesi tasarımında kullanılan grafik ve metinler insanların gözünü yormayan bir formatta belirlenmeli ve buna göre düzenlenmeli. Kullanıcı istediği bilgiye ulaşabilmede sıkıntı yaşamamalı ve hızla aradığı bilginin sonucuna ulaşabilmelidir. Bu özellik aynı zamanda kullanıcının web sitesinde kalma süresini de arttırır.

Tasarımda kullanılan renk seçimi her ne kadar isteğe bağlı bir durum olsa da genellikle marka imajını ya da kurumsal kimliği yansıtan renkler tercih edilmelidir. Sayfanın açılma hızını olumsuz açıdan etkileyecek olan grafiklerin, fotoğrafların ya da Logo ve simgelerin kullanılmasına son derece önem gösterilmelidir. Sitede kullanılan yazı tipleri de tasarımın kalitesini ortaya koyan önemli etkenler arasındadır.

Birçok web tarayıcısı, web güvenliği yazı tiplerini kaliteli şekilde görüntüler bundan dolayı kullanılan fontlar en sık kullanılan ve tercih edilenler arasından seçilmelidir. Web sitesinde görseller ile metinlerden oluşan içerik ürün ya da hizmet tanıtımında kullanıcıda merak uyandıran, kişileri bilgilendiren Seo uyumlu son derece önemlidir. İşte bu nedenle profesyonel web tasarım firmalarıyla çalışılmalıdır.

Antalya’daki Kurumsal Web Tasarım Ajansları Hangi Hizmetleri Veriyor?

Yazılım sektörü her geçen gün gelişen bir alandır, internetin daha yaygın hale gelmesine paralel olarak gelişen sektör projeler konusunda sınırları aşmış durumdadır. Talep ve ihtiyaçlarına göre özel tasarımlar gerçekleştiren ve projeleri ortaya koyan web tasarım firmaları web sitesi tasarımlarında da çok ciddi ölçüde gelişim ve değişim göstermektedir. İnsanların yazılım firması dendiğinde ilk akıllarına gelen web tasarımı yapan firmalardır. Yazılım firmaları birçok değişik sektör için farklı siteler tasarlar ve bu siteleri geliştirir. Değişen ve gelişen web siteleri ile paralel olarak sitelerin mobil uygulamaları da aynı gelişim sürecinden üzerine düşen payı alır. Hem bireysel hem de kurumsal olarak tasarlanan Web siteleri işletme ve firmaların hem güvenilirliğini arttırır hem de rakipsiz olduklarını ortaya koyar. Her geçen gün artan site kullanımı kaliteli bir sitenin oluşturulması ile başarılı bir sonuca ulaşır. Web tasarım ajansları tarafından bir web sitesi oluşturulmadaki ana amaç, firmanın müşterisine en doğru ve en hızlı şekilde ulaşması ürün ya da hizmetlerini en kolay yoldan tanıtmasıdır.

Antalya Web Tasarım Firmaları

Akseki Web Tasarım Firmaları Ve Ajansları

Bir web sitesi tasarımı yaptırmak isteyen kurumsal bir firma ya da bireyler, alanında uzman profesyonel web tasarım firmaları ile çalışmayı tercih eder. Çünkü hem güven hem de ciddi maliyet gerektiren web sitesi tasarımlarında projenin sağlıklı yürütülmesi, ihtiyaç ve isteklerin doğru anlanması ve tespit edilmesi için farklı teknolojilerden yararlanmak gerekir.

Aksu Web Tasarım Firmaları Ve Ajansları

Web sitesinin sağlam temeller üzerinde şekillenmesine yardımcı olan ve istek ve talepleri doğru şekilde anlayarak üretilen web sitesi hizmetinde en iyi web tasarım ajansları müşteri memnuniyeti esas alınmalı. Aksu ilçesinde web sitesi tasarımı yapan firmalar ürettikleri tasarımlar ve sundukları hizmet ile hem bireysel müşterilerini hem de kurumsal firmaların memnuniyetini kazanmaya devam etmekte ve bu şekilde memnuniyet seviyesini yükseltmektedir.

Alanya Web Tasarım Firmaları Ve Ajansları

Web sitesi tasarımı uzun süren bir çalışmanın sonucunda ortaya çıkar, bu nedenden dolayı site tasarımını yapılan yazılım firması çalışmasını yürüttüğü müşterisi ile iş sürecinde güçlü ve sağlam ilişkiler kurmalı. Alanya gibi turizmi merkezlerinden olan ilçelerde işletmelerin ve markaların web siteleri tüm dünya tarafından takip edilmektedir. Bu nedenden dolayı özellikle Alanya gibi dünya tarafından tanınan yerleşim yerlerinde faaliyet gösteren firmaların siteleri ihtiyacı buna göre belirlenerek web tasarim gerçekleştirilmeli.

Demre Web Tasarım Firmaları Ve Ajansları

Firmaların ya da markaların kendilerini ürünlerini ve hizmetlerini tanıtmak için internet sitesi üzerinde oluşturulan sistemlere kısaca web sitesi adı verilir. Sitelerin firma ve insanların istediği şekilde oluşturulması ve tasarlanması işlemlerini ise web tasarım adı verilir. İnternet ve bilişim çağı olan 21 yüzyılda internetin durumu günlük birçok işimizi bilgisayar akıllı telefon ya da tablet gibi araçlarla yapmamıza imkan tanıyor. İnternetin hayatı bu kadar etkisi altına alması ile birlikte çok daha fazla kişiye ulaşmak isteyen firmalar web tasarım şirketleri aracılığı ile internet üzerinde işlem yapmaya yönlendiriliyor.

Döşemealtı Web Tasarım Firmaları Ve Ajansları

Firmalar bir taraftan kurumsal kimliklerini geliştirirken diğer taraftan da hizmet verdikleri müşterilerine çok daha kolay ve çok daha hızlı ulaşmak için web sitelerine ihtiyaç duyar hale gelmiş durumda. Bu ihtiyaç web tasarımı ve tanıtımı yapan çok sayıda en iyi web tasarım firmaları kurulmasına neden oldu.

Elmalı Web Tasarım Firmaları Ve Ajansları

İnsanların profesyonel olarak tasarlanan siteler sayesinde markaya karşı olan güveni arttı ve web sitesi bir iş için en önemli yatırım haline geldi. Firmalar çalıştıkları sektörde rakiplerinden ayrışabilmek için web sitelerinin tasarımlarında daha özgün hareket ederler. Firmanın kurumsal kimliğini hizmet ve ürünlerini tam ve eksiksiz olarak yansıtmak isteyenler web sitelerinin Google gibi arama motorlarında en üst seviyeye yükselmesi için tüm çalışmayı gerçekleştirir.

Finike Web Tasarım Firmaları Ve Ajansları

Firmaların hedeflediği web sitelerinin yapımı çok farklı aşamalardan oluşur. Bu aşamalar öncelikle firmanın kurumsal web tasarımı hedeflerini net olarak belirlenmesi ile başlar; ihtiyaçlar, veriler ve çözüm önerileri analiz edilir. Ayrıca web sitesi için belirlenen süre bütçe ve içerikte bu açıdan önem kazanır.

Gazipaşa Web Tasarım Firmaları Ve Ajansları

Firmaların kendine özgün grafik tasarım ve genel konseptleri belirlenir, ardından web sitesinin kodlaması yapılarak yazılım gerçekleştirilir. Tüm bu aşamaların tamamlanmasından sonra web site tasarımı ile web sitesinin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlamak için gerekli olan hız testi ve entegrasyonlar gerçekleştirir.

Gündoğmuş Web Tasarım Firmaları Ve Ajansları

Kodlamanın son aşamasında ise web sitesinin yayını alınabilmesi için hızlı ve kesintisiz bir web Server da yayına alınması gerekir. Web sitesinin yayına girmesinden sonra dikkat edilmesi gereken önemli konulardan biri özgünlüktür. Site tasarımının özgün olması ile birlikte eklenen içerikler de aynı oranda özgün olmalıdır. Web sitelerinin Google gibi arama motorlarında üst sıralara çıkabilmesindeki en önemli faktör tamamen firmaya ait ve özgün bir site olmasıdır. Site kurmak da amaç para kazanmaksa özgünlük bunu sağlamak için atılan ilk adımdır.

İbradı Web Tasarım Firmaları Ve Ajansları

Amaca ve hedefe uygun bir web sitesinin hazırlanmasında tasarımı yapılması sadece proje için atılan ilk adım olmaktadır. Bundan sonra önemli olan web sitesinin internet ortamında kolaylıkla bulunabilmesi yayılması ve yaşatılmasıdır.

Kaş Web Tasarım Firmaları Ve Ajansları

Kendine özgün olarak hazırlanan bir web sitesinin internette kolaylıkla bulunabilir olması en az tasarım kadar önemlidir. Çünkü web sitesinin yalnızca kendi çevrenizin ya da arkadaşlarınızın bilmesi size yeni müşteriler kazandırmaz, ondan dolayı firmaların ve markaların listelerinin tanıtımlarını yapmaları gerekir.

Kemer Web Tasarım Firmaları Ve Ajansları

İnternette hak ettiği yeri almak isteyen firmaların tercihi olan profesyonel web tasarımı uzmanlar tarafından gerçekleştirilmelidir. Firmaları güvenilir ve benzersiz gösteren sitelerin önemi her geçen gün artmaktadır. Bu hızlı artış içerisinde kullanıcıların internet ortamında da güvenebileceği web sitelerini tasarlamak profesyonellik gerektiren bir çalışmadır.

Kepez Web Tasarım Firmaları Ve Ajansları

Yalnız ulusal ya da yerel olarak değil, tüm dünyaya ve tüm dünya insanlarına eşit uzaklıkta olmayı hedefleyen ve müşteri kitlesini buna göre geliştirmek isteyen firmaların 7/24 açık olan bir web sitesi; günün her saatinde satış yapmalarına olanak sağlar. Bu sayede satış ve pazarlama gelirleri arttığı gibi reklam ve kampanya giderleri de düşer.

Konyaaltı Web Tasarım Firmaları Ve Ajansları

Hem içerik hem de görsel açıdan farkındalık yaratmış olan bir web sitesi hem daha fazla ziyaretçi çeker hem de ziyaretçilerin size de uzun süre kalmasına imkan tanır. Ancak bu şekilde web sitesi arama motorlarında ilk sıralarda yerini alır.

Korkuteli Web Tasarım Firmaları Ve Ajansları

İşletmelerin ve markaların dünyanın birçok ülkesindeki müşterilere hizmet verme arzusu web sitelerinin daha profesyonel olarak tasarlanması ve kurgulanması gerekliliğini ortaya koydu. İşletmelerin pazarlama ağı ya da markaların dünyada tanınır hale gelebilmesi için olmazsa olmaz hale gelen profesyonel web tasarımları, uluslararası rekabet eden firmaların güçlü birer silahı olarak ortaya çıktı.

Kumluca Web Tasarım Firmaları Ve Ajansları

Gelişen teknolojiye paralel olarak insanların alışveriş anlayışı da değişiklik göstermekte, internet üzerinde yapılan ve e-ticaret olarak adlandırılan anlayış her geçen gün daha da artmakta. Bu durum karşısında sessiz kalamayan firmalar özellikle web sitesi oluşturma yönünde ciddi adımlar atmaya devam ediyor.

Manavgat Web Tasarım Firmaları Ve Ajansları

Web tasarımı, web sitesinin arama motorlarında erişimini sağlamak amacı ile oluşturulan profesyonel çalışmalara denir. Tasarımda amaç kişi ya da kurumların, ürün ya da hizmetlerini tanıtmasıdır. Bunu da grafik ve metinlerle bir araya getirip kaliteli bir çalışma ortaya koyarak gerçekleştirir.

Muratpaşa Web Tasarım Firmaları Ve Ajansları

Web tasarımı kişi ya da kurumların internette ve sanal ortamda görünen yüzüdür, Tüm internet tarayıcılarının görüntüleyebileceği şekilde tasarlanan site ancak HTLM dilinde yapılır. Kaliteli bir web tasarımı, müşteri kitlesinin yakalayan ve kullanıcı dostu olan bir ürün ortaya çıkarılması ile sonuçlanır.

Serik Web Tasarım Firmaları Ve Ajansları

Web sitesi tasarımlarında web sitesinin kalitesini belirleyen en önemli unsurlar arasında ilk sırada yer alan görselliktir. Sitenin görsel açıdan kullanıcıyı etkilemesi ve şaşırtması hem ziyaretçi sayısını hem de ziyaretçilerin sitede kalma zamanlarını arttırır. Bunun dışında bir web sitesinde içerik özgünlük ve güvenlikte en önemli özellikler arasındadır.

Antalya Web Tasarım Firmalarından Teklif Alın

Edvido, Türkiye genelinde var olan ve hizmet veren bütün web tasarım firmalarına tek bir platform üzerinden ulaşmanıza olanak veren harika bir oluşumdur. Size sağladığı avantajlar bununla sınırlı kalmamakta birlikte markanızı en ileri noktaya taşıyabilecek web tasarım ajansını kısa sürede bulmanıza yardımcı olur. Bununla birlikte hızlı bir şekilde bu ajanslardan fiyat alıp bütçenize ve stratejinize uygun olan şirketi bulmanıza olanak verir. Hem zamandan hem de bütçeden tasarruf ettiren Edvido ile siz de Antalya’da bulunan web tasarım firmalarından kısa sürede teklif alabilirsiniz.

Web Tasarım Firmalarından Teklif Alın, Antalya

Kutup yıldızımız: Projeniz ve firmanız için en doğru partneri bulmak.

Web Ajanslarından Teklif Al