Kategoriler
Kategori
Şiron Ajans banner fotograf
  • Hakkında
  • Portfolyo
  • Referans
  • Yorum
Ücretsiz Teklif Al

@Şiron Ajans

Sosyal Medya
Odak Hizmet
Sosyal MedyaMarka Oluşturma KonumlandırmaSEM
Odak Sektör
EmlakYiyecekTurizm
Tecrübe 12 Yıl

Şiron Ajans Hakkında

360 derece reklamcılık anlayışımızla marka konumlandırması için online ve offline platformların planlamalarını yapıyor ve uyguluyoruz.

Mükemmel İşler İçin Mükemmel Hizmetler
Şiron Ajans olarak markalaşma sürecinin bir firma için doğumla eş değer olduğuna inanıyoruz. “Düşün Gerçek Olsun” diyerek atıyoruz ilk adımı. 360 derece reklamcılık anlayışımızla marka değerinin yükselmesi için offline ve online mecraları kullanıyoruz. Yaptığımız en küçük çalışmada dahi tasarımlarımızda markanın vizyonuna uygunluğunu gözetiyoruz.
Aynı zamanda gayrimenkul danışmanlarına özel olarak hazırladığımız çalışmalarla, Türkiye’de Gayrimenkul Danışmanlarını anlayarak hizmet verebilen ilk ve tek reklam ajansıyız.
Gayrimenkul Reklam Ajansı özetle gayrimenkul ve inşaat firmalarına, gayrimenkul danışmanlarına reklam ve tasarım hizmeti veren ajans anlamını taşıyor. Biz Şiron Ajans olarak bütünsel bakış açımızla, farklı ve aktif bir yapısı olan gayrimenkul sektöründe reklam ihtiyacı olan firma ve danışmanlara kendilerine en uygun olan imajı tasarlıyor, sonrasında da bu imaja uygun kurumsal çalışmalarını yürütüyoruz. Tamamen kişiye ve kuruma özel yaptığımız kreatif tasarımlarla beraber 360 derece dijital medya planlama hizmeti sunuyor ve markalaşma yolunda eşlik ediyoruz.
Dijital medya planlamayı, pazarlamanın dijital platformlarda kurgulanması şeklinde özetleyebiliriz. Özellikle son yıllarda online mecraların pazarlama konusunda ön plana çıkmasıyla beraber dijital medya planlamada önem kazandı.
Şiron Ajans olarak “Dijital Medya Planlama” çalışmalarımız firmanın ve/veya danışmanın bize sunmuş olduğu brief doğrultusunda ulaşılmak istenen hedefi öncelikle net olarak belirledikten sonra, hedefe uygun siteler ve yayın modelleri ile strateji belirleyerek oluyor. Bu strateji kapsamında kişi veya kuruma özel web siteleri yapıyor, SEO çalışmalarımızla google’da üst sıralarda çıkmasını sağlıyor ve belirlediğimiz yayın modellerinde reklam çalışmalarını yürütüyoruz.
Sosyal medya ve online platformların öneminin her geçen gün arttığı ve firmaların pazarlama faaliyetlerini yönelttiği mecraların aktif kullanımı çok önemli. Yaptım oldu mantığı ile açılan ve doğru yönetilemeyen sosyal medya hesapları pazarlamada firmaların önünü kesebilir nitelikte. Sosyal medya danışmanlığı hizmetimiz kapsamında; hesaplarını yönettiğimiz firmalarımıza özgün postlar tasarlıyor, kurguları düzenliyor ve onlar adına özellikle Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube gibi mecralarda reklamlarını yönetiyoruz. Yönettiğimiz tüm hesapların ve reklamların aylık ölçümlerini yaparak rapor hazırlıyoruz ve bir sonraki dönemin paylaşımlarını bu istatistiki verilere dayanarak planlıyoruz.

Şiron Ajans Referansları

starts

Sektörünüzde Tecrübeli, Bütçenize Uygun Ajansları Bulalım

Ücretsiz 5 Teklif Al
starts

Sektörünüzde Tecrübeli, Bütçenize Uygun Ajansları Bulalım

Ücretsiz 5 Teklif Al

Şiron Ajans Yorumlar

Nüket Doğan
RE/MAX Eksen - Lüks Konut Uzmanı
6 ay önce

Sizin gibi profesyonel bir ajansla çalışmaktan çok mutluyum markamı, tasarımlarım, web sitemi muhteşem yaptınız emeklerinize sağlık. 👏

Ücretsiz Teklif Al Şiron Ajans

Kararsız mı kaldınız? Şirketinize en uygun ajansları bulalım!

En Doğru Ajansları Bul