Yönlendiriliyorsunuz...

Frizma banner fotograf
  • Hakkında
  • Projeler
  • Referans
  • Hizmetler

@Frizma

Web Yazılım
Video & Reklam Filmi & Animasyon
Sosyal Medya Reklam & Pazarlama

"Medya", "Sosyal Medya" ve "Yazılım" sektörlerinde uzman.

Teklif Al
Sosyal Medya
Tecrübe
2 Yıl
Ekip
6 Kişi
Konum
İstanbul
Teklif Al
Web Sitesi Web Sitesine Git
Referanslar
Hakkında

Web tasarım, medya hizmetleri ve dijital pazarlama çalışmalarımızda profesyonel dokunuşlarla daha başarılı projeler üretiyor, internet siteniz üzerinden potansiyel müşteri hacminizi genişletiyor, sizinle birlikte her gün daha başarılı sonuçlar elde ediyoruz.

Frizma Dijital Medya Hizmetleri tecrübeli kurucu ortakları ile faaliyet gösterdiği bir çok alanda yaklaşık olarak 2008 yılından beri hizmetlerini devam ettirmektedir. Oldukça geniş kitleye hitap eden sektörel hizmet kapasitemiz ile çözüm ortağı olduğumuz müşteri portföyümüze çok geniş alanlarda başarılı projeler oluşturmaktayız.

Hizmet sunduğumuz markaların kurumsal kültürüne uygun dijital medya çalışmalarımız ile web tasarımı, e-ticaret, ürün çekimi, tanıtım çekimleri, katalog çekimleri, mimari çekimler, Google reklam, SEO, Sosyal medya, e-ticaret yönetim & pazarlama alanlarında çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Türkiye’de hizmet vermekte olan dijital medya firmaları içinde, müşteri taleplerini doğru analiz eden, ihtiyaçları doğrultusunda en uygun web projelerini geliştiren, en doğru kaynaklara sahip analiz araçları ile aylık raporlama hizmeti sunan, müşterilerimizin ürün çekimlerinden, tanıtım filmine, web tasarımından, arama motorları reklamlarına kadar ihtiyaç duyduğu tüm çalışmaları birinci elden profesyonelce yapan firmalar arasında özel bir yere sahip ender medya şirketlerinden biriyiz.


Projeler
ÜNVERDİLER MUSLUK Video & Reklam Filmi & Animasyon
Projeler
Hizmetler
Teklif Al

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

Siz #EvdeKalın hedeflerinize uygun partneri Edvido bulsun.

En İyi Ajanslardan Teklif Al