Felt Digital Agencybanner fotograf

Felt Digital Agency

Felt Group ismini hiç duymuş muydun? İçinde Felt Ideas Agency, Felt Yazılım ve Save Card’ın yer aldığı girişimimiz, sunduğumuz pek çok çözüm ile iş dünyasının gözdesi olmayı başardı. Müşterilerin ihtiyaçlarını gözeten politikamız ile tek şirket çatısı altında üç farklı kola ayrıldık. Her biri ayrı kategorilerde fayda sağlayan girişimlerimizi sana da tanıtmak istedik.

 

Başarılı Bir Markanın Sırrı; Felt Ideas Agency

Dijital bir dünya iletişimi üzerine kurduğumuz şirketimiz Felt Ideas Agency ile markalar bazındaki bilgimizi ve hayallerimizi gerçeğe döktük. İşimiz; sizi "Dijital Dünya"ya taşımak. Dijital gündemin en önemli parçalarını işinizle birleştirerek sosyal medyanın zirvesine ulaşabilmeniz için çalışıyoruz. Grafik tasarım hizmetleri, sosyal medya, marka ve dijital itibar yönetimi, pazaryeri danışmanlığı ve prodüksiyon alanlarında sunduğumuz partnerlik hizmeti ile 8 milyon kişiye ulaşmayı başardık. Bizimle birlikte büyüyen 15 partnerlik ve 450'yi aşkın tamamlanan proje ile mutlu müşteriler elde ettik. Markanın üzerindeki yükü hafifletmek üzere kurduğumuz Felt Ideas Agency ile başarılı bir geleceğe doğru büyümenin keyfini çıkar.

 

Dijitalin Arkasındaki Destek; Felt Yazılım

Dijitalde iş yapalım diyorsan biliyorsun ki yazılım konusunu atlamamalısın. Felt Ideas Agency ile başlattığımız dijital yükselişi Felt Yazılım’la destekliyor ve tam da bu noktada sana hizmet vermek istiyoruz. Verilerle nokta atışı pazarlama yapabileceğin, sosyal medya hesaplarında kim, neyi görmeyi ne zaman istiyor kolayca keşfedebileceğin tüm süreçleri biz üstleniyoruz. E-ticaret, ERP, CRM, yapay zeka yazılımları, SEO, web hizmetleri, dijital pazarlama, mobil uygulamalar gibi ihtiyacın olacak tüm başlıkları senin için yöneterek markanı destekleyen gücün oluyoruz. Bize nasıl ulaşacağını öğrenmek için okumaya devam et! :)

 

Save Card; Dijital Bir Karttan Daha Fazlası

Geleneksel kartvizitler yerine dijitale uzanarak fark yaratan Save Card ile hem doğayı koruyor hem de teknolojik dönüşümü hayata katıyoruz. Temassız özelliği ve QR kodu sayesinde zamansız bir kullanım olanağı sunduğumuz dijital kartvizitimizle çok yönlü bir hizmete imza attık. İçinde yer alan özgeçmiş bilgileri, lokasyon, katalog, sosyal medya bağlantıları ya da geliştirilebilir daha pek çok özelliğin oldukça pratik bir şekilde değiştirilebildiği Save Card ile iş dünyasının hızına yetişmene yardımcı oluyoruz. Üstelik kartına dilediğin tasarımla sahip olabilirsin! Çok yakından tanıdığını düşündüğümüz 100’e yakın şirket gibi sen de Save Card’la tanışmak istersen aşağıdaki sosyal medya hesaplarımıza davetlisin.

 

 

Artık bizi tanıdığına göre biz de seninle tanışmak için büyük bir heyecan duyuyoruz.

 

Sormak istediğin tüm sorular için bize;

 

Sosyal medya hesaplarımızdan;

https://www.instagram.com/feltgroup.co/

https://www.instagram.com/savecardtr/

 

Web adresimizden;

https://feltgroup.co/

 

 

Mail adreslerimizden;

info@feltagency.com

info@feltyazilim.com

info@savecard.io

 

Ulaşabilirsin.

Devamını Oku
5 Yıl Tecrübe
14 Kişilik Ekip
İstanbul
4 Yorum
6 Portfolyo

Sağlık, Mobilya, E-ticaret, Seyahat ve Tekstil sektörlerinde uzman.

Teklif Al

Portfolyo

Dizdar SteelDizdar Steelportfolyo
Dizdar Steel Web Yazılım
PorlandPorlandportfolyo
Porland Web Yazılım
Taka ShopsTaka Shopsportfolyo
Taka Shops Sosyal Medya Reklam & Pazarlama
bilet.combilet.comportfolyo
bilet.com Web Yazılım
Özel Okmeydanı PolikliniğiÖzel Okmeydanı Polikliniğiportfolyo
Özel Okmeydanı Polikliniği Sosyal Medya Reklam & Pazarlama
Op. Dr. Serkan OralOp. Dr. Serkan Oralportfolyo
Op. Dr. Serkan Oral Web Yazılım

Yorumlar

Hasan Karaca, Karaca Sac Metal A.Ş. - Yönetim Kurulu Üyesi
Felt ajansı bulmadan önce sektörü çok araştırdım. Felt Ajans’ı buldum. Özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.
Serkan Oral, Family Art - Kurucu
Özellikle reklamlardan çok fayda gördüm. Felt ajans firmama her zaman yardımcı oldu, sağ olsunlar. Firmayı herkese tavsiye ediyorum.
Eymen, Pocket Wi-Fi Turkey - Kurucu
Gerçekten canla başla çalışıyorlar, her zaman karşınızda bir yetkili bulabiliyorsunuz, sorularınızı cevaplamaya her zaman istekliler.
Berk, Berk Zamak - Genel Müdür
İlk izlenimimin beni yanıltmadığını anladım. Özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

En Doğru Ajanslardan Ücretsiz Teklif Al
icon
4.57/5
star iconstar iconstar iconstar iconstar icon
15000+ Müşteri Yorumu