📕 [E-Kitap] Cironuzu Katlayacak Pazarlama Tavsiyeleri Ücretsiz İndir
Breakpoint Softwarebanner fotograf

@Breakpoint Software

Özel Yazılım Çözümleri
Web Yazılım
Tam Hizmet

Breakpoint Bilişim Sistemleri; 2004'ten beri iş ortaklarına hizmet veren Tübisis Bilişim Sistemleri iştiraki olarak 2017 yılında kurulmuştur.  Müşterilerimizin ihtiyacı olan uygulama konusunda bütünleşik çözümler sunuyoruz.

-         Kurumsal Uygulamalar: ERP ve özel süreç çözümleri ve uygulamalar (Stok, Satış, Sevkiyat, Promosyon Talep, Satış Tahminleri vb)

-         Elekronik İş Akışları: Masraf Formu, İzin Talebi, Sözleşme Takip, Değişiklik Kontrol Yönetimi vb.

-         Sipariş, Stok&Satış Otomasyon Sistemi: Müşteri, distribütör, ecza deposu, bayi vb sistemlerle entegre çalışan otomasyn sistemimizle sipariş, stok ve satış bilgileri otomatik olarak alınarak onay ve bakiye yönetiminin yapıldığı sonrasında ERP’ye aktarıldığı sistem.

-         Sistem Entegrasyonları: İç ve dış sistemleri (ERP, GİB, İTS, 3PL vb.) farklı metodlarla (RFC, Webservice, FTP/sFTP, Mail vb.) entegre ettiğimiz altyapı.

-         Raporlama: Tablo/Pivot Tablo ve Dashboard raporlama

16 yıllık gelişen kurumsal tecrübenin katkısıyla Breakpoint markası ile daha hızlı, daha az maliyetli ve daha kaliteli projeler geliştirme hedefiyle yürüyüşümüze devam ediyoruz.

Yazılım geliştirme, proje yönetimi ve destek ekiplerimizle sürdürülebilir, sürekli gelişen projeler üretmek ve bir defalık değil uzun soluklu ortaklıkla yanınızda olmak her zaman için önceliğimiz olmuştur.

Devamını Oku
17 Yıl Tecrübe
4 Kişilik Ekip
İstanbul
1 Portfolyo

Sağlık, Lojistik ve Tedarik Zinciri, İlaç ve Biyoteknoloji, Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler ve Tekstil sektörlerinde uzman.

Teklif Al

Portfolyo

Eczacıbaşı İlaç PazarlamaEczacıbaşı İlaç Pazarlamaportfolyo
Eczacıbaşı İlaç Pazarlama Özel Yazılım Çözümleri

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

En Doğru Ajanslardan Teklif Al
icon
4.57/5
star iconstar iconstar iconstar iconstar icon
15000+ Müşteri Yorumu