Yönlendiriliyorsunuz...

Kategoriler
Kategori
Ant Ajans İstanbul banner fotograf
  • Hakkında
  • Referans
  • Yorum
  • Hizmetler
Ücretsiz Teklif Al

@Ant Ajans İstanbul

Sosyal Medya
Odak Hizmet
Sosyal Medya Reklam & PazarlamaGrafik TasarımMarka Oluşturma & Konumlandırma
Odak Sektör
E-ticaretTekstilPerakende
Tecrübe 3 Yıl

@Ant Ajans İstanbul

Sosyal Medya Reklam & Pazarlama
Grafik Tasarım
Marka Oluşturma & Konumlandırma

"E-ticaret", "Tekstil" ve "Perakende" sektörlerinde uzman.

12 Kişi
3 Yıl
İstanbul
Hızlı Teklif Al

Hakkında

Ant Agecy. Farklı, Yaratıcı ve Dinamik. Her Haliyle Benzersiz Bir Ekip.

Bu güne kadar belki onlarca firma için tanıtım yazıları, giriş metinleri ve hakkımızda içerikleri düzenledik hepsinde çok başarılı olduğumuzu düşünüyoruz ama konu kendimizi tanıtmak olunca işin içinden çıkamadık. Önce falanca yılında kurulan şu kadar çalışanı olan bu kadar masası olan bir işletmeyiz diye başladık sonra bu klasik kurumsal kimlikten uzaklaşarak biraz daha potansiyel müşterilerimize içten davranmak istedik. 

Her işletmenin kuruluşunda büyük bir heyecan ve arzu vardır, amaç müşterilerinize kendinizi sevdirmek, potansiyelinizi artırmak ve kurumsal bir marka olarak profesyonel iş hayatında sürdürülebilir başarı sağlamaktır. Ancak günümüzün rekabetçi koşulları, gelişen teknoloji, alternatif sektörlerin oluşması ile her firma kendi içerisinde bir kazanç döngüsü oluşturmak ve finansal olarak getiri elde etmek için koşullarını revize etmek zorunda kalmıştır. Bu nedenle başlangıçtaki heyecan ve arzu yerini hırs ve rekabete bırakır. ( Bu tespitimizde bizlere katılmayan varsa istisnalar kaideyi bozmaz diyelim ve devam edelim. ) 

Ant Ajans olarak en büyük farklılığımız biz yaptığımız işi hiçbir zaman direk finansal getiri olarak görmedik, yeri geldi eğlendik yeri geldi etkinlikler düzenledik ama her zaman müşterilerimizin projelerini markalarına katma değer sağlayacak profesyonellikte hazırladık. Bu enerjimizi hiçbir zaman kaybetmedik her zaman bir ekip çalışması içerisinde canla başla çalıştık çünkü ortaya çıkardığımız farklı ve yaratıcı sonuçları hayranlıkla izledik. 

Güçlü finansal yapımız bizlere sınır tanımaz imkanlar silsilesi içerisinde hayalimizdekileri hayata, içimizdekileri dışarıya vurma fırsatı tanıdı, hep biz olduk rakiplerimizin her projesini yakından inceledik, takip ettik ama asla taklit etmedik. İstedik ki her yaptığımız işin altında ekibimizin imzası olsun, öyle de oldu. 

Çokta güzel olduk, sinerjimiz, enerjimiz yada her neyse bizi biz yapan tüm pozitif etmenleri bir araya getirdik, müşterilerimize marka değerlerini artıracak, satış hedeflerinde destekleyici rol oynayacak ve akılda kalmalarını sağlayacak uzun soluklu projeler geliştirdik. 

Neye baktığımızı hiç bir zaman önemsemedik, çünkü önemli olan baktığımız yerde bizim ne gördüğümüz. Tamda bu inanç, bağımsız ve yaratıcı ruhumuzla çok güzel bir ekip olduk. 

Sizler için gerçekleştireceğimiz çalışmaları görmeden, asla mevcutla tatmin olmamanızı tavsiye ederiz.


starts

Sektörünüzde Tecrübeli, Bütçenize Uygun Ajansları Bulalım

Ücretsiz 5 Teklif Al

Ant Ajans İstanbul Referansları

starts

Sektörünüzde Tecrübeli, Bütçenize Uygun Ajansları Bulalım

Ücretsiz 5 Teklif Al

Ant Ajans İstanbul Yorumlar

Cansu
- Genel Müdür Yardımcısı
9 ay önce

Aldığımız SEO ve Sosyal Medya yönetim hizmeti ile gerçekten çok başarılı bir çalışma ortaya koydular, tüm ekibinize teşekkür ederiz

Yorumlar
Hizmetler
Teklif Al

Kararsız mı kaldınız? Şirketinize en uygun ajansları bulalım!

En Doğru Ajansları Bul