Bursa Yazılım Firmaları ve Şirketlerinden Teklif Alın

Ajansınızı dakikalar içinde bulun, karşılaştırın.

Edvido Nasıl Çalışır?

Ücretsiz 5 Teklif Al

Bursa En Büyük Yazılım Firmaları Ajanslarını Keşfedin

Reklam, pazarlama ve yazılım ile ilgili her konuda hizmet alabilirsiniz

IKARUS Bilişim Ticaret Ltd. Şti. banner
IKARUS Bilişim Ticaret Ltd. Şti. logo
IKARUS Bilişim Ticaret Ltd. Şti.
Mobil Uygulama Geliştirme
Web Yazılım
We code your dreams.
Takım
7 Kişi
Tecrübe
5 Yıl
Konum
Bursa
Teklif Al
Yazılım alanında talebimizi girmemizin ardından birçok tecrübeli yazılım firması ile görüştük ve sonunda çok başarılı bir iş ortaya çıktı.
Adnan Hacıbebekoğlu foto
Adnan Hacıbebekoğlu
Genel Müdür,
Progem Danışmanlık
Edvido, dijital platformlardaki iş ortağı arayışınız için eşine az rastlanır hızda ve kalitede, mükemmel bir hizmet sunuyor.
Murat Tabaklar foto
Murat Tabaklar
Bilgi Tek Mdr.Yrd.,
Küçükoğlu Holding
Ücretsiz 5 Teklif Al
Nasıl Çalışır?
Kullanıcı, Edvido'ya sektörünü, çalışan sayısını, marka ismini, bütçesini, proje açıklamasını, iletişim bilgisini ve nasıl bir ajansla çalışmak istediğini iletir.
1
Sektör
Çalışan Sayısı
Marka İsmi
Bütçe
İletişim
Ajans ve yazılım firmaları kullanıcı ile iletişim kurar.
2
Ajans A - Merhaba!
Ajans B - İyi günler
Ajans C - Merhabalar
Ajans D - Nasılsınız?
Ajans E - Hey!
Kullanıcı, iletişim kurduğu ajanslar arasından tercih yaparak çalışmaya başlar.
3
Ajans A - Merhaba!
Ajans B - İyi günler
Ajans C - Merhabalar
Ajans D - Nasılsınız?
Ajans E - Hey!

Blog

Pazarlama ve yazılım odaklı içeriklerimizi keşfedin

Bursa En İyi Yazılım Firmaları Listesi

Küçük ya da büyük işletmelerin, gelişen bilgisayar çağına ayak uydurarak, kurumsal kimliklerini, dijital ortamda daha geniş kitlelere ulaştırmak için bazı araştırmalar yapar. Yaptıkları araştırmalar sonucunda buldukları yazılım firmaları, her sektörde ve her alanda gerçekleştirdikleri faaliyetlerle firmaların gücünü artırır.

Firmaların kurumsal kimliğini ortaya çıkarmak, web sitesi inşa etmek, hedef kitlenin ilgili işletmeye en kısa sürede ulaşabilmesi için, hizmet veren, birçok bilişim firmaları bulunur. Böylece işletmeler hem bilgisayarlar üzerinde hem de mobil uygulamalar üzerinde rahatlıkla ulaşılabilir hale gelir.

E-Ticaret Mobil Uygulama Fiyatlarını İnceleyin

Oldukça geniş bir sektöre sahip olan yazılım işleri, günümüzde en gelişmiş koşullar altında yazılım projeleriyle gerçekleştirilir. Yazılım şirketleri, birbirinden farklı kodları ve komutları bir araya getirerek, web siteleri oluştururken, kurumsal ya da bireysel sitelerin, hedef kitlelerine daha kolay ulaşmalarına olanak tanır.

İnternetin daha çok hayatın içinde olduğu günümüzde, e-ticaret yazılım firmaları, farklı ürün ve hizmetlerin online olarak satışa sunulacağı web sitelerini hayata geçirir. Kurumsal ya da kişisel web sitelerinin oluşturulmasında hazırlanan projeler, ihtiyaçlara ve beklentilere uygun şekilde gerçekleştirilir.

Bursa yazılım firmalarını tercih ederken, bazı noktalara dikkat edilmeli ve gerçek anlamda ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayacak yazılım firmalarıyla çalışılmalıdır.

En Doğru Yazılım Şirketi Nasıl Seçilir?

Bursa'nın en iyi yazılım firmaları tercihi yaparken, bazı noktaları göz önünde bulundurmak gerekir. Bu noktada en iyi araştırma yapılmalı ve firmaların referansları, çalışma şekilleri incelenmelidir.

Referansların incelenmesi öncesinde, güvenilebilecek kişilerden, daha önce böyle bir hizmet alıp almadıkları, çalışmalardan memnun olup olmadıkları öğrenilerek, yazılım yapan şirketler tercih edilmelidir.

En doğru yazılım şirketi seçerken;

  • Yüz yüze iletişimde bulunmak
  • Birlikte çalışılacak kişilerle tanışmak
  • Demo çalışması yapılıp yapılmayacağı
  • Teknik destek politikalarının olup olmadığı
  • Aylık ya da yıllık bakım ve teknik destek verip vermedikleri
  • Fiyat politikasının nasıl işlediği gibi konular göz önünde bulundurulur.

Birden fazla satıcı kanalıyla oluşturacağınız e-ticaret yazılım programlarıyla, dijital ortamda ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayacak programları geliştirecek yazılım firmaları ve şirketleri arasından seçim yaparken, özelliklerini araştırmalı ve özellikle hizmet verdikleri alanlarda aldıkları referanslar, göz önünde bulundurulmalıdır.

Bursa’daki Yazılım Firmaları Yazılım Süreci Bittikten Sonra Destek Veriyor Mu?

Bursa’da bulunan yazılım geliştirme firmaları ile görüşme esnasında, genellikle firma sahibi ya da teknik ekip yerine, müşteri temsilcileriyle görüşme sağlanır. Bu yazılım otomasyon firmaları seçiminde önemli bir noktadır.

Aynı zamanda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, yazılım süreci sonrasında destek veren yazılım firmaları, yaptıkları işin arkasında durarak, firmaların istedikleri seviyeye gelmelerine, profesyonel destek verir.

Bursa’daki Bilişim Firmalarının Verdiği Fiyat Teklifleri Arasında Neden Fark Oluyor?

Bursa’da birbirinden farklı restoran yazılım firmaları bulunurken aynı zamanda hastane yazılım firmaları da bulunur. İşletmenizin bağlı olduğu sektöre uygun olarak isterseniz market yazılım firmaları isterseniz kişisel web sitesi için, firmaların tekliflerini inceleyebilirsiniz.

Bursa’da yazılım şirketleri araştırması yaparken, fiyat teklifleri arasında farklılıkları görebilirsiniz. Bunun nedeni firmaların yaptıkları çalışmalar, hizmet sırasında sundukları destekler, iletişim ağları, firmalardan ne tür işlemler istediğiniz ve en önemlisi, firmaların referanslarının ve güvenilirliklerinin ne düzeyde olduğuna bağlı olarak değişir.

Konumlarına Göre Bursa Yazılım Firmaları

Osmangazi Yazılım Firmaları ve Şirketleri

Osmangazi yazılım firmaları ve şirketleri araştırması yaptığınızda, kurumsal ya da bireysel olarak gerçekleştirilecek yazılım projelerinde, üst düzey hizmet alırsınız. Site güncellemeleri, teknik destek, SEO optimizasyonu alacağınız hizmetlerin sadece birkaç tanesidir.

Kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarma çalışmaları sırasında verilen profesyonel hizmet, tüm reklam çalışmaları, satış ve pazarlama işlemleri, işletmenizin üst sıralara çıkmasında verilecek hizmetlerin bazılarıdır.

Nilüfer Yazılım Firmaları ve Şirketleri

Hayal edebileceğiniz her türlü işlevsel yazılımları, profesyonel şekilde gerçekleştiren Nilüfer yazılım firmaları ve şirketleri, sitenizin aylık ve yıllık bakım işlemlerini gerçekleştirirken, hosting hizmetini de sizlere sunar.

SEO optimizasyonu çalışmaları dahilinde yapılacak tüm işlemler, konusunda uzman ve deneyimli ekipler dahilinde gerçekleştirilir. Yapmanız gereken tek şey, uzmanlara hayalinizdekileri anlatmaktır.

Büyükorhan Yazılım Firmaları ve Şirketleri

Büyükorhan yazılım firmaları ve şirketleri arasında bir araştırma yaparak, işletmenize uygun yazılımı yapacak firmayı bulabilirsiniz. Firmalarla çalışırken, tüm talepleriniz titizlikle incelenir ve düzenli takipler yapılır.

Konuyla ilgili tüm soru ve sorunlarınız, en uygun şekilde çözüme ulaştırılırken, Google indekslerine uygun şekilde tasarımlarınızı gerçekleştirerek, işletmenizin kurumsal kimliğinin ön plana çıkmasında, profesyonel destek sunar.

Yıldırım Yazılım Firmaları ve Şirketleri

Yıldırım yazılım firmaları ve şirketleri, sağlık sektöründe sundukları çözümlerle, bakım yönetimi çözümlerini sizlere sunar. Aynı zamanda özel geliştirmeler yaparak, iş dünyasındaki rakiplerinize karşı, en özel çözümleri sunabilirler.

Yazılım firmaları ve şirketleri aynı zamanda responsive tasarımlar sayesinde, tüm mobil cihazlara ve telefonlara uygun şekilde gerçekleştirilen yazılımlarla, işletmenizin üst düzey tanınırlığına destek verir.

Gemlik Yazılım Firmaları ve Şirketleri

Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarının karşılanması konusunda üst düzey destek sunan Gemlik yazılım firmaları ve şirketleri, uygulama güvenliği sunar. Aynı zamanda kalite güvencesini sunarak, ihtiyaç ve beklentileri gerçekleştirir.

Aynı zamanda finansal analizler, altyapı değerlendirmeleri, yenilikçi fikirlerle kurumsal kimliğinizi oluşturmada yardımcı olan yazılım firmaları ve şirketleri, kalite güvencesinin yanında, en uygun maliyetlerle, profesyonel destek sunar.

Gürsu Yazılım Firmaları ve Şirketleri

Gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında daha tanınır olabilmeniz için, profesyonel destek sunan Gürsu yazılım firmaları ve şirketleri ile tanışarak, işletmenize en uygun web sitesini oluşturabilir, gerekli çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz.

Her iş sektörüne uygun şekilde hayalinizdeki projeyi gerçekleştirebileceğiniz yazılım firmaları ve şirketleri, projelerinizin sorunsuz şekilde gerçekleştirilmesi için, profesyonel destek sunar.

Harmancık Yazılım Firmaları ve Şirketleri

Harmancık yazılım firmaları ve şirketleri, projenizi dinler ve istediğiniz platformlar üzerinde çalışması için çalışır. Bilgisayarlar, telefonlar, tabletler için ayrı ayrı uygulamalar oluşturularak, hizmetlerinizin hedef kitleye ulaşmasında size destek verir.

Grafik tasarım hizmetleri, masaüstü uygulamaları, IOS ve Android uygulamaları için alacağınız profesyonel hizmetler sayesinde, işletmenizi yurt içinde ve yurt dışında en üst seviyede temsil edebilirsiniz.

İnegöl Yazılım Firmaları ve Şirketleri

İnegöl yazılım firmaları ve şirketleri ile anlaşma yaptığınız andan itibaren, güvenilirlik anlaşması yapılarak, işlemleriniz gerçekleştirilir. Proje sonrasında tüm dosyalar, tüm çalışmalar, müşteriye teslim edilir. Bu işlemler ise sadece güvenilir firmalar ile çalışıldığında mümkündür.

Yazılım firmaları listesi için en güvenilir kaynak, Edvido ile, kurumsal kimliğinizi ortaya çıkaracak işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, Edvido uzman ve deneyimli ekibiyle görüşerek, ticari yazılım firmaları ile güvenilir şekilde iletişime geçmektir.

İznik Yazılım Firmaları ve Şirketleri

Hangi sektörde olduğunuz fark etmeksizin, işletmenizin tedarikçileriyle hızlı ve kolay şekilde iletişim kurabileceğiniz entegrasyon yazılım programlarını İznik yazılım firmaları ve şirketleri ile çalışarak elde edebilirsiniz.

Otomotiv, emlak, hastane, market ve daha birçok sektör için, entegrasyon yazılım hizmetleriyle, size özel çözümler gerçekleştirilerek, iş dünyasındaki yerinizi, daha da sağlamlaştırabilirsiniz.

Karacabey Yazılım Firmaları ve Şirketleri

Karacabey yazılım firmaları ve şirketleri arasında bulabileceğiniz; medikal, makine, fotokopi, emlak, otomotiv ve daha birçok sektöre uygun CRM programları ile, işletmenize uygun özel yazılımlardan yararlanabilirsiniz.

Dijital pazarlama konusunda; web tasarımı, SEO optimizasyonu, sosyal medya yönetimi, e-posta marketin, pazarlama yönetimi, finans yönetimi, proje yönetimi, stok yönetimi gibi birçok konuda yazılımları kullanabilirsiniz.

Keles Yazılım Firmaları ve Şirketleri

Satış sonrasında eğitim ve servis hizmeti vererek, uzaktan bağlantı servis hizmetini alabileceğiniz Keles yazılım firmaları ve şirketleriyle çalışabilirsiniz. Online CRM programları, teknik servis programları, üretim programları, satış yönetimi gibi birçok konuda, profesyonel destek alabilirsiniz.

Otomotiv sektöründe en çok kullanılan oto servis programları, stok yönetimi, sevkiyat yönetimi gibi birçok özel yazılım, yazılım firmaları ve şirketleri tarafından gerçekleştirilir.

Kestel Yazılım Firmaları ve Şirketleri

Günümüzün dijital sistemleri içinde profesyonel web sitesi tasarımı konusunda Kestel yazılım firmaları ve şirketleriyle anlaşma yapabilirsiniz. Kullanıcı deneyimine odaklı, kolay kullanımlı arayüzlere sahip web siteleri, hedef kitlenizin size daha çabuk ulaşmasına olanak tanır.

Site optimizasyonunda sizlere profesyonel destek sunan yazılım firmaları ve şirketleri, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi, üst düzeyde karşılayacak profesyonel hizmet sunar.

Mudanya Yazılım Firmaları ve Şirketleri

SEO optimizasyonu konusunda profesyonel hizmet sunan Mudanya yazılım firmaları ve şirketleri, web sitenizin Google ve diğer arama motorlarında, üst sıralara yükselmesine uğraşır.

Yapılan optimizasyon çalışmaları sayesinde, web sitenizin arama motorlarında aranma oranını yükseltirken, işletmenize ait web sitesini yeniden geliştirerek, gerekli reklam çalışmalarını, satış ve pazarlama yönetimini titizlikle gerçekleştirir.

Mustafakemalpaşa Yazılım Firmaları ve Şirketleri

İşletmenizin sosyal medya yönetimini, profesyonel şekilde gerçekleştiren Mustafakemalpaşa yazılım firmaları ve şirketleri, firma hesaplarınızın profesyonel şekilde yönetimini sağlar.

Firmaların sosyal medya hesapları üzerinden, gerekli paylaşımlar gerçekleştirilerek, işletmenizin daha bilinir hale gelmesi için profesyonel hizmet sunulur. Böylece hedef kitlenize daha kolay ulaşır ve yapılan reklam çalışmalarıyla, daha fazla hedefe kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Orhaneli Yazılım Firmaları ve Şirketleri

Hemen her sektöre uygun şekilde tasarlanan CRM programları, üretim programları, stok yönetimi, pazarlama yönetimi ve daha fazlası, Orhaneli yazılım firmaları ve şirketleri tarafından gerçekleştirilir.

Hedef kitlenize uygun şekilde, ürün ya da hizmetlerinizin, profesyonel şekilde tanıtımının yapılabilmesi için, işletmenize uygun e-posta yazılım programlarıyla, satış ve pazarlama kampanyalarınız, üst düzey şekilde gerçekleştirilir.

Orhangazi Yazılım Firmaları ve Şirketleri

Sektörünüz içinde, rakiplerinizle en iyi şekilde rekabet ortamını yaşayabilmeniz için, Orhangazi yazılım firmaları ve şirketleri, müşteri ilişkileri yönetimiyle sizlere hizmet verir.

CRM ve ERP uygulamaları, IOS ve Android uygulamaları ile, performansı yüksek, kullanıcı deneyiminin üst düzeyde olduğu, tam performanslı özel yazılım web çözümleriyle, profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Yenişehir Yazılım Firmaları ve Şirketleri

İşgücü maliyetlerinin düşürülerek, şirketinizin en üst düzey verimliliği sağlaması için, profesyonel hizmet veren Yenişehir yazılım firmaları ve şirketleri, ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayacak, küçük ya da büyük ölçekli yazılımlar geliştirir.

Entegrasyon uyumlu e-ticaret uygulama ve geliştirme için, özel olarak gerçekleştirilen, gelişmiş özelliklere sahip uygulama ve geliştirme programlarından yararlanarak, rekabet ortamında rakiplerinizin bir adım önünde olabilirsiniz.

Bursa’daki Yazılım Firmalarından Teklif Al

Gerek masaüstü bilgisayarlarda gerekse tablet ve cep telefonları üzerinden, işletmenize kolaylıkla ulaşabilmek, günümüzün dijital hizmetleri için oldukça önemli özelliklerdir. Alıcıların her an istedikleri yerden ulaşabilecekleri web sitelerinin oluşturulmasında, mobil yazılımlara profesyonel gözle bakarak hizmet veren, birçok Bursa yazılım firmaları ve şirketleri bulunur.

Her bir yazılım firması ve şirketinin fiyat politikası ise birbirinden farklıdır. Bu firmaların hepsiyle çalışmak ise mümkün değildir. Ancak bu firmalar içinde, en iyi yazılım firmalarını bularak ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayacak firmalarla tanışma ve iş yapma olanağınız bulunur.

Edvido, Türkiye genelinde var olan ve hizmet veren bütün yazılım firmalarına tek bir platform üzerinden ulaşmanıza olanak veren harika bir oluşumdur. Size sağladığı avantajlar bununla sınırlı kalmamakta birlikte markanızı en ileri noktaya taşıyabilecek reklam ajansını kısa sürede bulmanıza yardımcı olur. Bununla birlikte hızlı bir şekilde bu ajanslardan fiyat alıp bütçenize ve stratejinize uygun olan şirketi bulmanıza olanak verir. Hem zamandan hem de bütçeden tasarruf ettiren Edvido ile siz de Bursa’da bulunan yazılım firmalarından kısa sürede teklif alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Edvido'da Bursa Yazılım Firmalarından Teklif Almak Ücretli Mi?

Hayır. Edvido’da yer alan ve Bursa’da bulunan yazılım firmalarından teklif almak kullanıcılarımız için tamamen ücretsizdir. Sektöründe tecrübeli, hedeflerinize ve bütçenize uygun en büyük Bursa yazılım firmalarından web sitemizdeki formu doldurarak ücretsiz bir şekilde teklif alabilirsiniz.

Edvido'da Markama En Uygun Bursa Yazılım Firmalarını Bulabilir Miyim?

Elbette. Bursa’da bulunan ve markanız için en uygun yazılım firmalarını bulabilmek için en doğru adres Edvido’dur. İşinde uzman, güvenilir, markanıza ve bütçenize uygun en kaliteli Bursa yazılım firmalarından web sitemizde bulunan ücretsiz formu doldurarak teklif alabilirsiniz.

Edvido'da Bursa Yazılım Firmaları Fiyatları Ortalama Ne Kadar?

Fiyatlar tabii ki yapılan projeye göre ve şirketlerin büyüklüklerine göre farklılıklar gösterecektir fakat ortalama bir fiyat söyleyecek olursak fiyatlar 5.000-50.000 TL bandındadır diyebiliriz. Çok karmaşık ve tahmini teslim edilme süresi 1 yılı aşkın projeler için bu fiyatlar haliyle artış gösterecektir.

Edvido'da Bursa Yazılım Firmalarından Nasıl Teklif Alabilirim?

Web sitemizdeki formu doldurarak amaçlarınıza ve bütçenize en uygun en iyi Bursa yazılım firmalarından ücretsiz bir şekilde teklif alabilirsiniz.

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

En Doğru Ajanslardan Ücretsiz Teklif Al
icon
4.57/5
star iconstar iconstar iconstar iconstar icon
15000+ Müşteri Yorumu