Solveparkbanner fotograf

@Solvepark

Özel Yazılım Çözümleri
Web Yazılım

SolvePark Teknoloji A.Ş. günümüz teknolojilerini yakından takip ederek, sektöründeki lider şirketlere danışmanlık, tasarım, yazılım ve dijital pazarlama hizmetleri sunmaktadır.

Microsoft sertifikasına sahip yazılım uzmanlarını bünyesinde barındıran SolvePark Teknoloji, Dijital Pazarlama alanında da Google Partner rozetine sahiptir. Yazılım Geliştirme, Proje Yönetimi, UI&UX, Dijital Pazarlama Çözümleri, Sosyal Medya Yönetimi, Teknoloji Danışmanlığı gibi birçok alanda hizmet vermekte, geliştirdiği ürünler ve tamamen kendi öz varlıklarıyla hayata geçirdiği projelerle de iş süreçlerini doğru ve verimli şekilde yeni nesil teknolojilere dönüştürmektedir.

SolvePark Teknoloji finans, sağlık, inşaat, gıda, e-ticaret, kamu ve daha birçok sektörde yer alan müşterilerinin ihtiyaçlarını; beklenti ve talepler doğrultusunda karşılayıp geliştirdiği çözümlerle koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

3 yıl içinde Türk Hava Yolları, Acıbadem Sağlık Grubu, Eczacıbaşı Holding, EA Sports, Medipol Sağlık Grubu, İGA, BNP Paribas Cardif, DKY İnşaat ve Bioxcin gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren lider firmaları referanslarına ekleyen SolvePark Teknoloji, geliştirdiği stratejik ortaklıklarla da teknoloji sektöründe faaliyet gösteren birçok firmaya teknoloji danışmanlığı yapmakta ve başarılarına ortak olmaktadır.

Devamını Oku
5 Yıl Tecrübe
15 Kişilik Ekip
İstanbul

İnşaat, E-ticaret, Banka, Sağlık ve Eğitim sektörlerinde uzman.

Teklif Al

Hizmetler

E-Ticaret
.Net CORE
C++
React
Mobil Uygulama Geliştirme
React Native
Native
Swift
Özel Yazılım Çözümleri
.NET CORE
C++
C#
Web Yazılım
.NET CORE
.Net ASP
Blazzer

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

En Doğru Ajanslardan Teklif Al
icon
4.57/5
star iconstar iconstar iconstar iconstar icon
15000+ Müşteri Yorumu