Kocaeli Yazılım Firmaları ve Şirketlerinden Teklif Alın

Ajansınızı dakikalar içinde bulun, karşılaştırın.

Edvido Nasıl Çalışır?

Ücretsiz 5 Teklif Al

Kocaeli En Büyük Yazılım Firmaları Ajanslarını Keşfedin

Reklam, pazarlama ve yazılım ile ilgili her konuda hizmet alabilirsiniz

BTK CAMPUS banner
BTK CAMPUS logo
BTK CAMPUS
Özel Yazılım Çözümleri
Dijital Pazarlama
Dijitalleşen dünyaya BTK CAMPUS ayrıcalıkları ile adım atın. Elde edecekleriniz ile profesyonel iş dünyasında fark yaratacaksınız!
Takım
30 Kişi
Tecrübe
8 Yıl
Konum
Kocaeli
Teklif Al
MOZTECH DESIGN banner
MOZTECH DESIGN logo
MOZTECH DESIGN
Özel Yazılım Çözümleri
Mobil Uygulama Geliştirme
"Yenilikçi yazılım çözümleriyle fark yaratın. Web, mobil, IoT ve daha fazlasında uzman ekibimizle projelerinize güç katıyoruz!"
Takım
8 Kişi
Tecrübe
1 Yıl
Konum
Kocaeli
Teklif Al
Yazılım alanında talebimizi girmemizin ardından birçok tecrübeli yazılım firması ile görüştük ve sonunda çok başarılı bir iş ortaya çıktı.
Adnan Hacıbebekoğlu foto
Adnan Hacıbebekoğlu
Genel Müdür,
Progem Danışmanlık
Edvido, dijital platformlardaki iş ortağı arayışınız için eşine az rastlanır hızda ve kalitede, mükemmel bir hizmet sunuyor.
Murat Tabaklar foto
Murat Tabaklar
Bilgi Tek Mdr.Yrd.,
Küçükoğlu Holding
Ücretsiz 5 Teklif Al
Nasıl Çalışır?
Kullanıcı, Edvido'ya sektörünü, çalışan sayısını, marka ismini, bütçesini, proje açıklamasını, iletişim bilgisini ve nasıl bir ajansla çalışmak istediğini iletir.
1
Sektör
Çalışan Sayısı
Marka İsmi
Bütçe
İletişim
Ajans ve yazılım firmaları kullanıcı ile iletişim kurar.
2
Ajans A - Merhaba!
Ajans B - İyi günler
Ajans C - Merhabalar
Ajans D - Nasılsınız?
Ajans E - Hey!
Kullanıcı, iletişim kurduğu ajanslar arasından tercih yaparak çalışmaya başlar.
3
Ajans A - Merhaba!
Ajans B - İyi günler
Ajans C - Merhabalar
Ajans D - Nasılsınız?
Ajans E - Hey!

Blog

Pazarlama ve yazılım odaklı içeriklerimizi keşfedin

Kocaeli En İyi Yazılım Firmaları Listesi

Ajans Adı Firma Açıklaması Ajans Türü
BTK CAMPUS Dijitalleşen dünyaya BTK CAMPUS ayrıcalıkları ile adım atın. Elde edecekleriniz ile profesyonel iş dünyasında fark yaratacaksınız! Yazılım Firmaları
MOZTECH DESIGN "Yenilikçi yazılım çözümleriyle fark yaratın. Web, mobil, IoT ve daha fazlasında uzman ekibimizle projelerinize güç katıyoruz!" Yazılım Firmaları

Kurumsal ve bireysel firmaların belirlenmiş ihtiyaçlarına yönelik onların eksiklik ve aksaklıklarını gidermek adına özel yazılım ürünü ve hizmeti sunan Kocaeli yazılım firmaları, Pratik çözümleri üretir. Hem pratik hem de düşük maliyetli çözümler olan bu sistemler, şirketler tarafından yapılan detaylı çalışmalar sonucu tasarlanır. Müşteriye özel sunulan bu hizmet ve ürünler, sektöre ve firmanın iş akışına bağlı olarak entegre edilir. Sadece tasarım ve yazılımdan sorumlu olmayan Kocaeli yazılım şirketleri, aynı zamanda satış sonrası hizmetlerde de aynı sorumluluğa sahiptir. Hangi sektörde olursa olsun her türlü konuda istenen yazılım ürünü ve hizmetini hazırlayan firmalar, sektöre sundukları kazanımlar ile farklılıklarını ortaya koyarlar.

Kocaeli’deki Yazılım Firmaları OSB Firmalarının IT Departmanları İle Uyumlu Çalışabilir Mi?

Nitelikli donanım ve beyin gücüne sahip olan Kocaeli yazılım sektörü içerisinde hizmet üreten yazılım firmaları OSB firmalarının IT departmanları ile uyumlu çalışmaktadır. Firmaların ve markaların en doğru ajansı ve yazılım firmasını bulması için faaliyet gösteren https://edvido.com en doğru partneri bulur. İşletmelerin projelerini başarılı bir şekilde uygulamak için yer aldıkları sektör ile yüksek motivasyona sahip firmaları buluşturur. Alanında ve ihtiyaç duyulan sektörde tecrübe sahibi olan yazılım firmaları ile OSB firmalarının eşleşmesini sağlar.

İzmit’te Yazılım ve Bilişim Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sektöründe profesyonel olan işletmeler hem yazılım çözümlerinde hem de web tasarımlarında profesyonel bir ajansa ihtiyaç duyarlar. En iyi yazılım firmaları, yaptıkları işin kalitesi ve sundukları profesyonel çözümler ile farklılıklarını ortaya koyarlar. Bunların arasında seçim yaparken, referansları ve haklarında yapılan yorumlarını dikkate almak önemlidir. Her ne kadar çalışma metotları birbirine benzerlik gösterse de iş süreçleri arasında ciddi farklar vardır. Kendi beklentinize ve ihtiyaçlarınıza göre firmayı belirleyebilirsiniz. Sürekli gelişen ve değişen teknoloji ve internet dünyasında tüm detaylara sahip gerekli bilgi ve teknik altyapıya hakim ve tüm donanıma sahip ekip ile çalışan yazılım firması, hazırladığınız projenin başarısı konusunda en büyük destekçiniz olacaktır.

Kocaeli’deki Yazılım Şirketleri İle Proje Bazlı Mı Çalışmalıyım? Yoksa Saatlik Ücret İle Mi?

Yazılım firmalarının hemen hepsi gerek bilgisayarların gerekse mobil cihazların belli işlemleri yerine getirebilmesi için programlar üretir. Bu programlarda kullanılan kodlar ve bu kodların yönetimini kapsayan çalışma alanları belirler. Yazılım aracılığı ile teknolojik cihazlara yapmaları gereken komutlar verilir. Oldukça geniş bir sektör olan yazılım sektöründe firmadan beklenti bu neden ile çok farklı ve değişiktir. Sektöre göre çeşitlilik gösteren projelerin hayata geçirilmesinde hem internetin hem de ortaya konan ürün ve hizmetin önemi vardır. Projelerin hayata geçirilmesini sağlayan yazılım geliştirme firmaları, proje bazlı çalıştığı gibi anlık ihtiyaçlara göre saatlik hizmet de sunmakta. Bunu belirleyen ihtiyaç duyduğunuz eksiğiniz, aksaklığınız ve beklentinizdir.

Konumlarına Göre Kocaeli Yazılım Firmaları

Başiskele Yazılım Firmaları ve Şirketleri

Müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına uygun olan projeler üreten, stratejiler geliştiren, ürün tasarlayan ve gerekli teknolojilerden yararlanmalarını sağlayan hizmetleri ortaya koyan ticari yazılım firmaları, sınırsız projeler üretirler. Projelerinde sınır olmayan firmalar, çalışanlarının hayal gücü ve bilgilerine bağlı olarak çok sayıda proje üretebilirler.

Çayırova Yazılım Firmaları ve Şirketleri

Yazılım firması dendiğinde alınan ürün ya da hizmetin web sitesi ile sınırlı kalması, sektörde hizmet veren bilişim firmaları açısından aslında bir problem. Çünkü yazılım firması sadece web sitesi tasarlamaz. Mobil uyumlu web siteleri ve mobil uygulamalara yönelik hem kurumsal hem de bireysel kullanıma uygun ürünler ve hizmetler de sunar. Bunlar arasında müşteri ilişkileri yönetimi, kurumsal kaynak planlama sistemi ve iş takip sistemleri de yer alır.

Darıca Yazılım Firmaları ve Şirketleri

İşletmelerin müşterilerini daha iyi anlamasını ve buna göre iş akışlarına şekil vermesinde yardımcı olan müşteri ilişkileri yönetimi, yapılan üst düzey ölçümler sayesinde çalışanlarından da daha verimli destek almasına yardımcı olur. Sistem sayesinde işletmeler, satış ve pazarlama rakamlarını ciddi oranda yükseltir. Bunun için yazılım yapan şirketler zemin hazırlarlar.

Derince Yazılım Firmaları ve Şirketleri

Yazılım firmaları tarafından en fazla üretilen ürünlerden biri de ERP sistemidir. Kurumsal kaynak planlama olan bu sistem, işletmelerin var olan kaynaklarını en iyi şekilde kullanmalarını sağladığı gibi yeni kaynaklar bulmalarına da imkan tanır. Her iki ürünü de destekleyen üçüncü ürün, iş takip sistemidir. İş takip sistemi, işletme içerisinde sağlıklı bir iletişim temeli kurulmasını sağlar. Doğru zaman ve doğru personelin yönetimi ile iş süreçleri daha faydalı hale gelir.

Dilovası Yazılım Firmaları ve Şirketleri

Yazılım ürün ve hizmetleri, sektörlerin ihtiyaçlarına ve gerekliliklerine göre şekillenir ve çeşitlenir. Eğitim, eğlence, pazarlama, ticaret, güvenlik ve sağlık gibi pek çok farklı sektörde ürün ve hizmet projesine ihtiyaç duyulur. Hastane yazılım firmaları özellikle sağlık sektöründe hizmet veren başta muayenehane ve hastaneler olmak üzere laboratuvarlar ve tıp merkezlerine de gereklilikleri doğrultusunda teknolojik ürünler sunar.

Gebze Yazılım Firmaları ve Şirketleri

Gebze ilçesinde faaliyet gösteren yazılım firmaları her ne kadar çalışanlarının bilgi ve yeteneklerine göre müşteri portföyü oluştursa da ilçenin ihtiyaç ve gereksinimlerine göre de cevap veren yazılım ürünleri ve hizmetleri sunarlar projenin üretim ve geliştirme sürecinde görev alan çalışanların ürün ve hizmeti sundukları hizmete hakim olmaları ve sektör hakkında gerekli donanıma sahip olmaları ortaya koydukları işin kalitesi ve verimliliğini olumlu olarak etkiler. Yazılım otomasyon firmaları portföylerini genişletmek konusunda her sektörden bilgi sahibi olmak durumundadır. Yazılım firmasının portföyünde bulunan müşterisi için en doğru sonuca oluşması çalıştığı ekibin tecrübe ve deneyimiyle paraleldir. Bu aynı zamanda firmanın bütçesi ve çalışan sayısının artmasına da imkan tanır.

İzmit Yazılım Firmaları ve Şirketleri

İşletmeler kar oranı yükseltmek verimliliklerini artırmak sektör içerisinde büyümek ve şirket içi yönetimlerini tek bir merkezden sağlamak için yazılım ürünlerine ve hizmetlerine ihtiyaç duyarlar. Ayrıca daha hızlı hizmet üretebilmek e-ticaret yazılım firmaları ürünleri ile daha fazla mobilleşmek, teknolojinin imkânlarından ve gücünden daha fazla istifade etmek tasarruf yaparak maliyetlerini düşürmek. Hem çalışanları hem de kendi müşterileri ile sağlıklı iletişim kurabilmek için de yazılım hizmet ve ürünlerine ihtiyaç vardır. Ve daha pek çok nedenden yazılım ürünü kullanmaya ihtiyaç duyan işletmeler en sık yaşanan problemden kaynaklanan gerekçelerle ürün ve hizmet talebinde bulunurlar. Öncelikle bir problem oluşur işletme bir kriz yaşar ve bu krizin ardından bir yazılım ürünü ya da hizmeti almaya karar verilir. Bu doğru bir yöntem olmasa da sonuç olarak bu şekilde başlanır.

Körfez Yazılım Firmaları ve Şirketleri

İnternet kullanımının yaygınlaşması ve teknolojinin gelişimi ile işletmeler hazır paket yazılımlar kullanabilirler. Ama bu hazır paket yazılımlar çoğu zaman işletmelerin ihtiyaç ve gereksinimlerini karşılamaya yeterli olmaz. Çoğu zaman hazır yazılım ürünü ile işletme bir uyum içerisinde çalışamaz, bu yüzden özel yazılım firmaları hazır paket yazılımlar yerine her işletmeye özel çözümler üretir. Bu üretim aşamasına başlarken işletmelerin talep ve beklentileri dikkate alınır ihtiyaçları analiz edilir. Bazı durumlarda müşteri beklentisini tam olarak aktaramaz ve bu durum karşısında yanlış tespit gerçekleşir. Ortaya konan ürün ya da hizmet bu yüzden hiçbir işe yaramaz bunun bilincinde olan yazılım firmaları müşterinin aktardığı talepleri doğrultusunda bir proje hazırlar ve onaya sunar.

Gölcük Yazılım Firmaları ve Şirketleri

Yazılım firması ile işletme arasında sürekli bir iletişimin olması gerekir. Çünkü olası küçük bir hata ya da yanlış tüm bir projenin baştan sona değişmesine neden olur. Sırf bu yüzden proje adım adım yönetilir ve işletmenin onayı alındıktan sonra tamamlanarak bir sonraki sürece geçilir. Yazılım firmasının tamamladığı proje işletmenin iş akışına entegre edilir. Ve ardından eğitim ve destek hizmeti sunulur. Yazılım ürününü tamamı ile kullanabilecek düzeye gelene kadar işletme ve firma ortak çalışma sürdürür. Bunun için detaylı ve çok büyük yazılım ürünlerinin istenilen verimlilikte kullanımı yıllara yayılır.

Kandıra Yazılım Firmaları ve Şirketleri

Özel yazılım ürünleri ve hizmetleri büyük bir yatırım ve zaman isteyen işlerdir. Bu yüzden özellikle orta ölçekli işletmelerin bütçelerini etkileyecek yatırımların doğru alanda ve doğru zamanda yapılması çok önemlidir bunu belirleyecek olan tamamı ile yazılım firmasıdır. Yazılım hizmeti ya da ürünü almak isteyen işletme kendi bünyesinde bir ekip oluşturmalıdır. Bu sayede süreç çok daha sağlıklı ilerler ve daha verimli sonuçlara kısa zamanda ulaşılır.

Karamürsel Yazılım Firmaları ve Şirketleri

Hemen her sektöre hizmet eden yazılım firmaları Karamürsel ilçesinde de hizmet veren firmalara ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri sağlarlar özellikle market yazılım firmaları hem alışveriş merkezlerinin hem de orta ölçekli marketlerin gereksinimlerini karşılamalarına yardımcı olacak yazılım ürünü ve hizmetini tasarlarlar. Teknolojinin ve internetin gelişimine ayak uyduramayan işletmeler ayakta kalamaz bu yüzden her işletmenin kendi sektörü ile bağlantılı olarak yazılım ürününe ve yazılım hizmetine ihtiyacı vardır. Daha fazla personel çalıştırmaktansa teknolojinin imkanlarından yararlanarak daha pratik ve daha hızlı hız akışı sağlamak irili ufaklı tüm işletmelerin tercihi olmakta özellikle son yıllarda elektronik pazarlama alanındaki hızlı gelişim işletmelerin yazılım ürünlerine erişimini zorunlu hale getirmekte.

Kartepe Yazılım Firmaları ve Şirketleri

Var olan bir düzeni değiştirmek ya da bu düzene farklılıklar katmak çoğu zaman zordur. Hem uzun bir zaman hem de büyük bir emek isteyen yenilik süreçleri aynı zamanda ciddi bir bütçe demektir. Bunun bilincinde olan oturmuş belirli bir çalışma prensibine sahip işletmelerin yazılım ürünü almaları kolay süreç değildir. Özellikle restoran yazılım firmaları değişime hazır olmayan ya da yeniliği çok fazla kabul etmeyen bir sektöre ürün ya da hizmet üretmekte oysa yazılım ürünlerinin sağladığı birçok avantaj vardır. En başta işletmenin ihtiyacı olan ya da eksikliğini hissettiği bir sorunun ortadan kaldırılmasını sağlar. İşletmenin mevcut altyapısına uygun üretilen bir ürün her yerden ve her an ulaşım imkanını tanır.

Kocaeli’deki Yazılım Firmalarından Teklif Al

https://edvido.com Sitesi bünyesinde yer alan yazılım firmaları, web yazılım, mobil uygulama, web tasarım, özel yazılım, web, mobil, masaüstü arayüz tasarımı e-ticaret yazılım çözümleri gibi tüm konularda hizmet sunmakta. Edvido.com'da İstanbul yazılım firmaları listesi içerisinde bulunan tüm firmalar portföylerinde müşterilere sektörü ne olursa olsun aynı kalitedeki çözümler sunar, hazırladıkları ve tasarladıkları yazılım hizmeti ve ürününü sunar. Projenin başarılı sonuçlanmasını sağlayan yazılım firması işletmenin ihtiyaç duyduğu her an ulaşacağı ilk firma olur. Sektörlerde edinilen memnuniyet sayesinde firma, tüm ihtiyaçların tek adresi olarak karşımıza çıkar.

Mobil uygulama yaptırma fiyatlarını inceleyin

Sıkça Sorulan Sorular

Edvido'da Kocaeli Yazılım Firmalarından Teklif Almak Ücretli Mi?

Hayır. Edvido’da yer alan ve Kocaeli’de bulunan yazılım firmalarından teklif almak kullanıcılarımız için tamamen ücretsizdir. Sektöründe tecrübeli, hedeflerinize ve bütçenize uygun en büyük Kayseri yazılım firmalarından web sitemizdeki formu doldurarak ücretsiz bir şekilde teklif alabilirsiniz.

Edvido'da Markama En Uygun Kocaeli Yazılım Firmalarını Bulabilir Miyim?

Elbette. Kocaeli’de bulunan ve markanız için en uygun yazılım firmalarını bulabilmek için en doğru adres Edvido’dur. İşinde uzman, güvenilir, markanıza ve bütçenize uygun en kaliteli Kocaeli yazılım firmalarından web sitemizde bulunan ücretsiz formu doldurarak teklif alabilirsiniz.

Edvido'da Kocaeli Yazılım Firmaları Fiyatları Ortalama Ne Kadar?

Fiyatlar tabii ki yapılan projeye göre ve şirketlerin büyüklüklerine göre farklılıklar gösterecektir fakat ortalama bir fiyat söyleyecek olursak fiyatlar 5.000-50.000 TL bandındadır diyebiliriz. Çok karmaşık ve tahmini teslim edilme süresi 1 yılı aşkın projeler için bu fiyatlar haliyle artış gösterecektir.

Edvido'da Kocaeli Yazılım Firmalarından Nasıl Teklif Alabilirim?

Web sitemizdeki formu doldurarak amaçlarınıza ve bütçenize en uygun en iyi Kocaeli yazılım firmalarından ücretsiz bir şekilde teklif alabilirsiniz.

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

En Doğru Ajanslardan Ücretsiz Teklif Al
icon
4.57/5
star iconstar iconstar iconstar iconstar icon
15000+ Müşteri Yorumu