Yönlendiriliyorsunuz...

iotagraf banner fotograf
  • Hakkında
  • Referans
  • Hizmetler

@iotagraf

Özel Yazılım Çözümleri
Mobil Uygulama Geliştirme
E-Ticaret

"Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler", "E-ticaret" ve "Otomotiv" sektörlerinde uzman.

Teklif Al
Sosyal Medya
Tecrübe
15 Yıl
Ekip
3 Kişi
Konum
İzmir
Teklif Al
Web Sitesi Web Sitesine Git
Referanslar
Hakkında

İOTAGRAF, Büyük ve orta ölçekli işletmelerin; ticari yönetim, kontrol ve düzenleme gibi ihtiyaçlarını karşılamak için yazılım çözümleri üretmektedir. Ayrıca donanım ve yazılım ürünleri ile üst düzey bilgi işlem danışmanlığı sağlamaktadır.


Bilgisayarların ortaya çıkmasının ardından, endüstride otomasyonun başlaması ile sadece üretimin olduğu değil, ticari tüm işletmeler için yeni bir çağ başladı. Yazılımlarla ve algoritmalarla donatılmış, uzaktan kontrol edilebilen robotik sistemler ile beraber artık dördüncü nesil endüstriye giriş yapılması, tüm işletmelerin bu dönüşüme ayak uydurmasını gerektirdi. Örneğin, çalışan sayısı, sermayesi, bütçesi ve ölçeği ne olursa olsun, günümüzde her işletmede kullanılan muhasebe programları, kaçınılmaz olan bu dijital dönüşümün en güzel kanıtıdır.

Bunun bilinci ile, IOTAGRAF ailesi olarak, ister kobi, ister daha büyük ister daha küçük bir işletme olsun, ihtiyaç duyulan her ölçekteki işletmeye, kendisine uygun yazılımlarla, siz değerli müşterilerimizin yanında olmak ve onların sorunlarına, on-line, 7/24 ulaşabilecekleri, ekonomik, ulaşılabilir ve daha da önemlisi sürdürülebilir dijital çözümler sunmak için çalışıyoruz.

Hizmetler
Teklif Al

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

Siz #EvdeKalın hedeflerinize uygun partneri Edvido bulsun.

En İyi Ajanslardan Teklif Al