Categories
Category
Taximpro banner fotograf
  • About
  • Portfolio
Get Offer Now

@Taximpro

Social Media
Focus Service
Web SitesiReklam Filmi, AnimasyonSosyal Medya
Focus Sector
TurizmYiyecekE-ticaret
Experience 13 Yıl

Taximpro About

Sistemli, Farklı Düşünebilen, Yaratıcı, Müzik ve Doğa Sevgisi Yüksek, Sabah Erkenden Açılan bir TAM HİZMET ajansıdır.

Markanızın kalite algısını yükseltecek yaratıcı fikirler ile yıllık fee kreatif ajans hizmetleri, Tasarım Ajansı Hizmetleri, Marka Kampanyaları Oluşturma, Lansman Planı Oluşturma ve Proje Tasarımları, Fuar Hazırlık Reklam Çalışmaları, Kurumsal Kimlik Tasarımları, Ürün Ambalaj Tasarımları, Film Afişi Tasarımları, Butik Ajans Hizmetleri, Start up Marka Stratejisi Kurgulama ve Tasarım Hizmetleri veriyoruz. İstanbul, Ataşehir 'de yer alan reklam ajansımız 2019'un en iyi reklam ajansları arasındaki yerini aldı. Butik ajans heyacanı ile en profesyonel işlere imza atmaya devam ediyoruz.

Sosyal medyada markanızın gücüne güç katmak için doğru iletişim dilini yakalayıp, düzenli kampanyalar kurgulayıp, reklam çıkışları ile markanızı hedef takipçi kitlenizle buluşturuyoruz. Sosyal medya ajansınız olarak, tüm süreçleri yönetiyor ve markanızı sosyal medyada en iyi şekilde konumlandırıyoruz. Zengin içeriklerle sosyal medya yönetiminizi yaparken, hazırladığımız aylık düzenli raporlama ile de markanızın sosyal medya üzerindeki performansını ölçümlüyor ve sizinle kritize ediyoruz.

Markanızı, stratejinize göre en doğru şekilde yansıtacak yaratıcı fikirler geliştirip, Televizyon Reklam Filmi, Viral Reklam Filmi, Ürün Tanıtım Filmi, Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimi, Fabrika Tanıtım Filmi, 3D Animasyon Filmler, 2D Animasyon Filmler, Kurumsal Fotoğraf Çekimi, Ürün Fotoğraf Çekimi, 3D Modellemenin yanı sıra, Reklam Jingle’ı, Her Dilde Seslendirme, Radyo Spotu, After Effect Animasyonlar yapıyoruz.

starts

Experienced in your industry, let's find Appropriate Agencies in your budget

Free 5 Get Offer
Viko
Viko Grafik Tasarım

1966 yılında doğmuş bir sektör devinin, Panasonic gibi bir dünya devi ile bütünleşmesinin ardından süreç yönetimlerinde tasarım ajanslarından biri olmak bizim için gurur verici oldu.

Ar-Ge çalışmaları sonunda tüketicilerine daima kaliteli ürün sağlamak gayesinden şaşmayan 

VİKOMutlilet Şok Korumalı Grup Priz için görsel tasarımlara ihtiyaç duyduğunda çözümü Taximpro’da buldu. Grup Priz dergi tasarımlarıbroşür tasarımları ve sosyal medya tasarımlarının akabinde çocuk korumalı veya dokunmatikler gibi farklı ürün gruplarına da kreatif tasarım hizmeti sağladığımız VİKO By Panasonic, çalışmaktan onur duyduğumuz dünya markalarımızdan biri.

starts

Experienced in your industry, let's find Appropriate Agencies in your budget

Free 5 Get Offer
Get Free Quote Taximpro

Kararsız mı kaldınız? Şirketinize en uygun ajansları bulalım!

Find the Most Accurate Agencies