Mobil Pazarlama ve Oynanabilir Reklamlar

Pazarlama ve yazılım projelerinizi sizin için özel seçilmiş güvenilir firmalarla hayata geçirin.
En Doğru Ajanslardan Teklif Al

Her büyüklükten 15000+ firma Edvido'ya güveniyor.

eczacıbaşı logo ref icon ref icon ref icon ref icon ref icon ref icon ref icon ref icon ref icon ref icon ref icon ref icon ref icon ref icon ref icon ref icon ref icon

Zorlayıcı reklamlardan sıkılmış kullanıcılara yenilikçi bir yaklaşım sunan mobil pazarlama ile tanışmış mıydınız? İnternet kullanıcılarının %80’i akıllı telefona sahip. Bu oran karşısında kullanıcıların akıllı telefonlarında, tabletlerinde pazarlama stratejileri yürütmek dijitalleşmekte olan markalar için öncelik kazandı.

Mobil pazarlama denilince aklımıza neler geliyor?

Mobil pazarlama; web siteleri, e-posta, SMS ve MMS, sosyal medya ve aplikasyonlar aracılığıyla hedef kitlenize sizi ulaştırmayı amaçlayan çalışmalar bütünüdür. Artık mobil pazarlama da dahil olmakla birlikte pazarlama stratejlerinizde kullanıcılarla monolog şeklinde iletişim kurmak yerine kullanıcıyı da iletişime davet etmek gerekli.

Bugün YouTube’da izlemek için sabırsızlıkla beklediğim bir videodan önce skip’leyip geçemediğim bir reklam elbette hoşuma gitmeyecektir hatta bu davranışı “itici” bulabilir ve markayı beynimde hoş olmayacak sıfatlarla kodlayabilirim. Zorlayıcı reklam olarak nitelendirilmemek adına yaratıcı olmakta fayda var.

Mobil aplikasyonlarda bu yaratıcılığa bir örnek olarak oynanabilir reklamları verebiliriz. Kulanıcıya aplikasyonu indirme kararını vermeden önce ücretsiz deneme sürümünü sunan oynanabilir reklamlar (Rewards Ads) oldukça ilgi çekici bir pazarlama yöntemi.

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

En Doğru Ajanslardan Teklif Al
icon
4.57/5
star iconstar iconstar iconstar iconstar icon
15000+ Müşteri Yorumu