📕 [E-Kitap] Cironuzu Katlayacak Pazarlama Tavsiyeleri Ücretsiz İndir
Digital Exchangebanner fotograf

@Digital Exchange

Dijital Reklam
Medya Reklam & Pazarlama
Marka Oluşturma & Konumlandırma

Digital Exchange Hakkında

Digital Exchange; bir markanın her noktasına dokunabilen, 360 derece hizmet veren bir dijital pazarlama ajanstır. Facebook, Instagram, Twitter ve diğer sosyal medya kanallarında sosyal medya reklamcılığı, planlama, yönetim ve uygulamalarında destek vermektedir. Türkiye'nin önde gelen teknoloji şirketi yatırımı ile kurulan ajansın en önemli noktaları; Performans Reklamcılığı, Yapay Zeka Teknolojisini de içinde bulunduran Programatik Reklamcılık, Sosyal Medya Hesap Yönetimi, Influencer Pazarlaması ve SEO uyumlu kontent yazan uzaman bir ekipten oluşması. Bu alanlarda kendisini öncü olarak tanımlayan Digital Exchange aynı zamanda; Facebook & İnstagram, Google ve İnsider gibi büyük dijital iletişim markalarının da partner ajansıdır.

Marka içerisinde Digital Exchange çatı marka olarak konumlandırılmış durumdadır. Her alanı profesyonellerin yönettiği yapıda, Digital Exchange altyapısına yeni eklenen beş yeni marka daha bulunmakta.

Bunlar;
2gether Social
Günümüz dijital reklam dinamiği olan influencer pazarlama stratejisini, markalar özelinde premium influencerlar ve birçok mecrada mesajını websiteleri ile projelendirerek, performans ve branding dönüşümlü planlamalar yapılmaktadır. Aynı zamanda self-servis bir platformdur.
Website Link: www.2gethersocial.com.tr
Medialogy
Uzman yazar kadrosu ve video prodüksiyon ekibi ile hedef kitlenize uygun, SEO uyumlu, marka ile duygusal bağ yaratan, etkili, yaratıcı, etkileşimi yüksek içerikler üretilmektedir.
Website Link: www.medialogy.io
Rawy
Self-service video making platform olan Rawy, saatler süren çizimlerin önüne geçerek tarayıcı üzerinden kendi videonuzu yaratma imkanı sunuyor. Bir PSD dosyasının tüm katmanlarını ayırarak kullanıcıya müthiş bir kolaylık sunan Rawy; birçok marka, ajans ve son tüketici için ekstra kullanım avantajı yaratıyor.
Website Link : www.therawy.com
Accumulate
Accumulate; (Omnichannel Marketing Platform) e-ticaret, KOBİ, kurumsal şirketler ve ajanslara kendisine ait ve iş ortakları aracılığı ile bünyesinde var olan DMP, Dijital Reklam (Programatik Platform - DSP ve SSP), Call Tracking, Video, E-mail, Analytics & Raporlama, Creative & UX/UI, CRM, Push Notfication ürünleri ile sektörel çözümler sunan bir teknoloji ve dijital pazarlama markasıdır.
Website Link : www.accumulatedata.com
İhracat.in
Yeni Normal'de İhracat Nasıl yapılır?
Dünyanın ilk yapay zeka tabanlı ihracat analiz ve müşteri eşleştirme aracı, işinizi geliştirin ve yeni pazarlara açılın, ihracata başlayın ya da ihracatınızı büyütün.
E-ticaret’in ve dijitalleşmenin en önde yer aldığı bu son dönemde “YENİ NORMAL” ile artık ihracatçılar da mallarını ve hizmetlerini bu kanallarla elde edecekleri müşterilere satabilecekler.
Website Link : www.ihracat.in

Çalışma Alanları

Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal Medya Yönetimi

Influencer Pazarlaması

İçerik Üretimi ve Pazarlaması

Yazılımsal & İçeriksel SEO Desteği

Anahtar Kelime ve Programatik Reklamcılık

Arama Motoru Reklamcılığı

Video Making Platform

Video Üretimi

Omnichannel Marketing Platform

E-ihracat ve İhracat strateji hazırlıkları ve medya planlaması

Yurtdışı medya planlama, satın alma ve tüm dijital süreçlerin yönetilmesi

Devamını Oku
14 Yıl Tecrübe
50 Kişilik Ekip

Pazarlama & Reklam, E-ticaret, Medya, Perakende ve Tekstil sektörlerinde uzman.

Teklif Al

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

En Doğru Ajanslardan Teklif Al
icon
4.57/5
star iconstar iconstar iconstar iconstar icon
15000+ Müşteri Yorumu