Yönlendiriliyorsunuz...

Boss Event Marketing banner fotograf
  • Hakkında
  • Referans
  • Hizmetler

@Boss Event Marketing

Etkinlik Düzenleme
Marka Oluşturma & Konumlandırma
PR

"Banka", "Kozmetik" ve "Otomotiv" sektörlerinde uzman.

Teklif Al
Sosyal Medya
Tecrübe
18 Yıl
Ekip
19 Kişi
Konum
İstanbul
Teklif Al
Web Sitesi Web Sitesine Git
Referanslar
Hizmetler
Etkinlik Düzenleme
Event Marketing
Direct Marketing
Guerilla Marketing
Event Management
Social Medya Marketing
Hakkında

Boss Event Marketing, Derin Kongre & Turizm şirketinin markalarından biri olarak Event Marketing alanında çözümler üretmektedir.


Yalnızca kurumsal etkinlikler gerçekleştiren Boss Event, indoor & outdoor alanlarda tüm etkinlik çözümlerini gerçekleştirebilecek donanımlara sahiptir. İç İletişim Etkinlikleri, Bayi Toplantıları, Kuruluş Yıldönümleri, Roadshow, Festival, Konser ve kurumsal özel davet ve organizasyonlarda "Yeni nesil entegre iletişim çözümleri" mottosuyla, iş ortaklarına kurumsal etkinlik çözümleri üretmektedir.


Boss Event aynı zamanda "International Association of MICE Industry" üyesi olarak, MICE segmentinde de varlığını devam ettirmekte, etkinlik sektörüne kazandırdığı www.eventnews.online Event Haber portalı ve aktüel içerikli Event News dergisiyle ile gerek sektörün ve gerekse iş dünyasının ihtiyaç duyduğu haber akışlarını da aralıksız devam ettirmektedir.


Boss Event'in kurumsal stratejisi tamamen etkinlik sektörünün bütüncül bakış açısını içinde barındırmasıyla ve ancak yeni çözümlerin iş ortaklarına hazırladığımız kurumsal çözümlerin sahada en etkin ve eksiksiz hazırlanmasına dayalıdır.

Hizmetler
Teklif Al

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

Siz #EvdeKalın hedeflerinize uygun partneri Edvido bulsun.

En İyi Ajanslardan Teklif Al