BLISbanner fotograf

BLIS Yorumları ve İletişim Bilgileri

Blis Design, sadece bir tasarım şirketi değil, aynı zamanda mutluluğu ve yaratıcılığı birleştirerek bir yaşam tarzı yaratmayı amaçlar. İnanıyoruz ki, her marka bir hikaye anlatır ve bu hikayeler sadece görsellerle ya da metinlerle değil, duygularla da beslenir. Biz, markanızın hikayesini en otantik ve duygusal yolla anlatmayı amaçlıyoruz.

 

Tasarım sürecimiz, ilk görüşmeden nihai ürüne kadar her aşamada, sadece estetik değil, aynı zamanda duygusal değer yaratmayı hedefler. Yaratıcı ekibimiz, işi ve yeteneği, yüksek enerji ve pozitif düşünce ile birleştirerek sadece göze hitap eden değil, aynı zamanda kalbe de dokunan tasarımlar yaratır.

 

İnanıyoruz ki mutluluğun formülü karmaşık değil; doğru insanlar, doğru yetenekler ve doğru iş birliği ile her şey mümkün. İşte bu yüzden, sizinle çalışırken, markanızın sadece dikkat çekici ve unutulmaz olmasını değil, aynı zamanda insanlara pozitif bir etki bırakmasını sağlamayı hedefliyoruz.

 

Blis Design olarak, markanızı bir tasarım şaheseri haline getirirken, bir yandan da onu bir 'mutluluk kaynağı' yapmayı amaçlıyoruz. Çünkü bizce, gerçek başarı sadece göz alıcı görseller veya etkileyici kampanyalarla değil, yarattığınız pozitif etki ile ölçülür.

 

Her proje için tek bir amacımız var: Sadece müşterilerimizin değil, onların müşterilerinin de yüzünde bir gülümseme yaratmak. Bizimle yaratıcılığın ve mutluluğun sınırsız dünyasına adım atmaya ne dersiniz?

Devamını Oku
5 Yıl Tecrübe
5 Kişilik Ekip

Medya, Eğitim, Kar amacı gütmeyen, Yayıncılık ve Sanat ve El Sanatları sektörlerinde uzman.

İletişime Geç

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

En Doğru Ajanslardan Ücretsiz Teklif Al
icon
4.57/5
star iconstar iconstar iconstar iconstar icon
15000+ Müşteri Yorumu