Ad Venturebanner fotograf

Ad Venture Yorumları ve İletişim Bilgileri

Affiliate Marketing diğer adıyla Satış Ortaklığı daha çok online satış yapan markaların ürünlerinin yayıncı olarak adlandırdığımız tanıtıcı web siteleri aracılığı ile son kullanıcıya duyurularak gerçekleştirilen satış ve bu satışın üzerinden sadece komisyon ödenen bir modeldir(Cost Per Sales). Affiliate Marketing modelinde yaratılan satış dışında hiçbir maliyetiniz bulunmamaktadır. Bu nedenle reklam değerlemesi olarak gösterim ve tıklamalar için herhangi bir ücret ödemenize gerek olmaz. Bu da Affiliate modelini günümüzün en risksiz modeli yapmaktır.

Affiliate Marketing markamız olan AffOcean ekibi her ay sonu gerçekleşen satışlar için sizlere mütabakat raporu paylaşır ve satışlar sonrası oluşan iptal ve iadelerinizi ay sonu raporlarından düşerek ödeme gerçekleştirirsiniz. Markalar bu model için sadece gerçekleşen satışlar üzerinden komisyon ödemesi yaparak gerçekleşmeyen satışlar için bir maliyetlendirme yapılmamış olur.

Affiliate Marketing e-ticaret alanı dışında da gelişerek birçok farklı sektöre farklı modellerde hizmet vermektedir. Burada özellikle bir inşaat/sağlık/turizm şirketine form başı (Cost Per Lead), bir mobil uygulamaya yükleme başı (Cost Per Install), bir oyun şirketine kayıt başı (Cost Per Register) gibi bir çok farklı sektöre özel geliştirilmiş pazarlama modeline sahiptir.

Devamını Oku
6 Yıl Tecrübe
25 Kişilik Ekip
İstanbul

Eğitim, E-ticaret, Turizm, Sağlık ve İnşaat sektörlerinde uzman.

İletişime Geç

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

En Doğru Ajanslardan Ücretsiz Teklif Al
icon
4.57/5
star iconstar iconstar iconstar iconstar icon
15000+ Müşteri Yorumu