Kullanıcımız Kadir Okcur Edvido'yu Anlatıyor

4 Dakika Okuma Süresi

Kadir Okcur edvido.com'u anlatıyor: "Hem çalıştığımız yazılım firmasının çıkardığı işten, hem de kazandığımız zamandan dolayı Edvido'ya minnetarız".

Kullanıcımız Kadir Okcur Edvido'yu Anlatıyor

Hakkında

Girişimimiz, herhangi bir yerde herhangi bir parayla ödeme yapmanızı sağlayan bir ödeme kartıdır. Şubat 2020 itibariyle 5000 kullanıcı ile beta test süreçlerine başladık. 2020 sonunda tüm dünyada kullanılan bir ödeme yöntemi olmasını amaçlıyoruz.

Edvido hangi probleminizi çözdü? Firmanıza nasıl değer kattı?

Girişimimiz, henüz fikir aşamasındayken çözüm ortağı olarak çalışacağımız bir yazılım geliştirme ekibi arayışımız bulunmaktaydı. Yaptığımız Google araştırmaları sonucu karşımıza çıkan Edvido’da doldurduğumuz form sonrası tecrübeli en az 3-4 farklı firmadan hızlı bir şekilde dönüşler aldık. Hem bu firmalarla, hem de bu süreç içerisinde destek aldığımız Edvido ekibiyle yaptığımız görüşmeler sonucu çözüm ortağımızı seçip projemizi tamamladık. Hem çalıştığımız yazılım firmasının çıkardığı işten, hem de kazandığımız zamandan dolayı Edvido'ya minnetarız. Edvido’yu çözüm ortağı arayışı olan herkese öneriyorum.

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

En Doğru Ajanslardan Ücretsiz Teklif Al
icon
4.57/5
star iconstar iconstar iconstar iconstar icon
15000+ Müşteri Yorumu
Projeleriniz için size özel seçilmiş güvenilir ajanslardan teklif alın ve en iyisiyle çalışmaya başlayın
En Doğru Ajanslardan Ücretsiz Teklif Al