Vidimaxbanner fotograf

Vidimax Yorumları ve İletişim Bilgileri

Vidimax, kurumların tüm profesyonel video çekim ihtiyaçlarını uçtan uca sağlayan, deneyimli ve işini tutkuyla yapan yeni nesil video prodüksiyon ajansıdır.

Video Prodüksiyona dair ihtiyacınız olan herşey burada

Vidimax tutkuyla kaliteli video prodüksiyon hizmeti sağlayan bir yeni nesil bir video ajansıdır.

Prestijli markalarla çalışmış olmanın verdiği deneyim ve yaratıcılığımızla, minimal ama güçlü ve profesyonel video çözümlerimizle firmanızı, markanızı, ürünlerinizi ya da kampanyanızı en doğru şekilde konumlandıracaksınız.


Siz ihtiyaçlarınızı söyleyin, videoyu bize bırakın

Vidimax ihtiyacınız olan profesyonel video prodüksiyon için tüm gerekli bileşenleri sizin için sağlar. İhtiyacınız olan büyük bir televizyon reklamı da olabilir, basit bir sosyal medya videosu da. Sizden aldığımız brief doğrultusunda fikir ve senaryodan video çekimine, montajdan farklı dijital platformlara göre farklı formatlarda teslimine kadar kusursuz ve uçtan uca çözüm üretir.

HİZMETLERİMİZ

VİDEO PRODÜKSİYON

2019'da internetteki içeriğin %80'ini video içerik oluşturacak. Hikayelerini videoyla anlatmayan markaların yok olmaya mahkum olduğu dijital pazarlama dünyasında video projelerinizi emin ellere bırakın.

ETKİNLİK ÇEKİMİ

Lansman, fuar, kongre ve her türlü etkinlikte ihtiyacınız olan profesyonel video çekimi hizmeti veriyoruz. Kamera, reji, jimmy jib, drone, ışık gibi aklınıza gelebilecek tüm video hizmetlerini bize emanet edin.

REKLAM | ÜRÜN TANITIM FİLMİ

Şirketinize değerini ortaya çıkarıp o değere değer katacak herhangi bir hikayeniz varsa, size özel konsept içerik ve senaryoyla hikayenizi bir adım öne çıkartıp tanıtım filminizi çekerek diğerlerinden sıyırıyoruz.

YOUTUBE VİDEO ÇEKİMİ

Dünyada yıllardır kişiler ve kurumlar Youtube için profesyonel video içerikleri üretiyor. Türkiye'de de son bir kaç yıldır popüler hale gelen bu mecrada üretmek isteyeceğiniz tüm profesyonel Youtube video çekimleri için bize ulaşın. Ayrıca sadece Youtube değil, tüm sosyal medya platformları için varız!

ANİMASYON | MOTION GRAPHICS

Bazen hikaye anlatmanın farklı yolları vardır. Sizler için alanında tecrübeli ve büyük projelerde çalışmış kreatif ekibimiz, müşterinizin ilgisini çekebilecek profesyonel 2D animasyon videoları hazırlıyoruz.

DİĞER PRODÜKSİYON HİZMETLERİ

Case Study (başarı hikayeleri), post prodüksiyon, canlı yayın hizmeti, fotoğraf çekimi, 360 derece video çekimi, drone çekimi, ses tasarım, müzik, audio branding, ve seslendirme gibi aklınıza gelebilecek bütün prodüksiyon çözümleri için Vidimax!

Devamını Oku
8 Yıl Tecrübe
5 Kişilik Ekip
1 Yorum
5 Portfolyo

Eğlence ve Etkinlik, Teknoloji Donanım ve Ekipman, Yazılım, Otomotiv ve E-ticaret sektörlerinde uzman.

İletişime Geç

Vidimax Portfolyoları

Kriptotek Video Prodüksiyon
Flormar Video Prodüksiyon
GEM Report UNESCO Video Prodüksiyon
IBM Video Prodüksiyon
Microsoft Video Prodüksiyon

Vidimax Yorumları

Denizhan Şahinoğlu, Cloudyflex - Dijital Pazarlama
Video projemiz nasıl olursa olsun Vidimax her zaman büyük bir titizlikle çalışıyor. Hakettiğiniz hizmetin her zaman fazlasını alıyorsunuz.

Vidimax Hizmetleri

Video Prodüksiyon
aftermovie
animasyon
video
tanıtım filmi
etkinlik filmi
kurumsal video
kurumsal tanıtım filmi
reklam
sosyal medya videosu
youtube videosu

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

En Doğru Ajanslardan Ücretsiz Teklif Al
icon
4.57/5
star iconstar iconstar iconstar iconstar icon
15000+ Müşteri Yorumu