Teamfluencerbanner fotograf

Teamfluencer Yorumları ve İletişim Bilgileri

Teamfluencer bünyesinde 300.000 kişilik influencer ağı yöneten, Türkiye’nin en geniş influencer ağına sahip platformudur. Bünyesinde bulundurduğu nano, mikro, makro ya da celebrity kategorisindeki influencerlar ile markalar için sosyal medyada etki yaratır.

 

Teamfluencer, özellikle nano influencer pazarlama hareketinin Türkiye’de öncüsü olarak yer almaktadır. Nano ve mikro influencerların özgün ve niş etki gücünden yararlanarak markaları hikayelerini gerçek ve doğru kişilerle buluşturmaktadır.

Ayrıca alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz ile stratejik ya da yaratıcı pazarlama kampanyalarınıza yön vererek markanızın hedef kitlelerinizle etkileşime geçmesine ya da hedef kitlenizin harekete geçmesine yardımcı olmaktadır.


Benzersiz influencer ağımız ve uzun yıllara dayanan uzmanlığımızı kullanarak bir marka ile bir influencerlar arasındaki en özgün ilişkiyi yaratıyoruz. Daha sonra marka hikayenizi geniş ölçekte büyütmek için diğer nano ve mikro influencerlar ile bu etkiyi geliştirip büyütüyoruz.

 

Nike, Pepsi, McDonald's, Pegasus, ETİ, Dimes, Huawei, Yemeksepeti, Vestel, Anadolu Grubu, Aytemiz, DYO, Penti, Tiktakk, Open English gibi birçok ulusal markanın yanı HiDoctor, Mutlu Makarna, Doa Temizlik, Getcho, Soltis, Ortak App ya da Kajun gibi yüzlerce yerel marka ya da yeni girişim ile birbirinden özgün işlere imza atıyoruz.

 

Olağanüstü etkili markalı içerik oluşturmak için müşterilerimizi platformumuzdaki influencerlar ile eşleştiriyoruz. Bugüne kadar yüzlerce müşteriyle binlerce kampanya için çalıştık.

 

Ve şimdi sizlerle tanışmak ve yeni hikayeler üretmek için bekliyoruz.

Devamını Oku
6 Yıl Tecrübe
35 Kişilik Ekip

E-ticaret, Gıda, Sosyal Medya, Turizm ve Tekstil sektörlerinde uzman.

İletişime Geç

Teamfluencer Hizmetleri

Influencer Marketing
Nano influencer pazarlama
Mikro influencer pazarlama
Makro influencer pazarlama

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

En Doğru Ajanslardan Ücretsiz Teklif Al
icon
4.57/5
star iconstar iconstar iconstar iconstar icon
15000+ Müşteri Yorumu