Spica Communication Agencybanner fotograf

Spica Communication Agency Yorumları ve İletişim Bilgileri

Spica, bizden 249 ışık yılı uzakta olmasına rağmen gökyüzünün en parlak yıldızları arasında yer alır. Hatta gece gökyüzündeki en parlak 15. yıldızdır. Ve Spica şans yıldızıdır. İşte bu özellikler kendi markamızı kurma aşamasında bize yol gösterdi. İstedik ki, ışıl ışıl olsun, parıltısıyla göz kamaştırsın, şans dağıtsın.


Spica Agency kurumsal kimliğine 2023 yılında kavuştu. Ancak ardında uzun yıllara dayanan gazetecilik ve halkla ilişkiler tecrübeleri bulunuyor.


Sektöre adım attığımız ilk günden itibaren iletişimin, sağlıklı büyümenin ve gelişimin anahtarı olarak gördük. Kişilerin de, markaların da, kurumların da kendilerini doğru ifade etme, doğru konumlandırma, hedef kitleye yönelik çalışma yapma gereksinimleri ‘İletişim Çağı’nda giderek artıyor. İletişimin tüm sektörler gibi evrimselleştiği bu süreçte Spica Agency de hem konvansiyonel medyada hem de dijital medyada çözümler öneriyor, hayata geçiriyor.


Spica Agency olarak; PR hizmetleri, içerik yönetimi, stratejik iletişim yönetimi, medya iletişimi yönetimi, etkinlik planlama ve yönetimi, sosyal medya yönetimi, kurumsal kampanya yürütme, influencer marketing alanlarında müşterilerimiz için değer yaratan çalışmalar gerçekleştiriyoruz.


Devamını Oku
2 Yıl Tecrübe
15 Kişilik Ekip

Turizm, Eğitim, Lüks Ürünler ve Mücevherat, Sigorta ve Hukuk sektörlerinde uzman.

İletişime Geç

Spica Communication Agency Hizmetleri

PR
Medya İlişkileri
Sosyal Medya Yönetimi
PR
Influencer Marketing

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

En Doğru Ajanslardan Ücretsiz Teklif Al
icon
4.57/5
star iconstar iconstar iconstar iconstar icon
15000+ Müşteri Yorumu