📕 [E-Kitap] Cironuzu Katlayacak Pazarlama Tavsiyeleri Ücretsiz İndir
Siu Digitalbanner fotograf

@Siu Digital

Video Prodüksiyon
Mobil Uygulama Geliştirme
UX/UI Tasarımı

Siu Digital, 2013 yılının Mart ayında, Ankara’da faaliyete başlayan bir dijital reklam ajansıdır. 2016 yılında açılan İstanbul şubesi ve 2018 yılında filizlenen Londra TTC şubesinin eklenmesiyle, yaklaşık 30 çalışanı 100’ün üzerinde markaya hizmet vermekte, filmler, çizgi filmler ve interaktif uygulamalar üretmektedir. Siu Digital, Siu 2.0 olarak adlandırdığı yeni döneminde, ODTÜ Teknokent Bilişim İnovasyon Merkezi’nde yer alan yeni ofisinde vizyonunu teknoloji tarafında genişleterek, bir yandan ulusal ve uluslararası markalara verdiği ajans hizmetlerini kusursuz bir biçimde sürdürürken diğer yandan, geliştirme ve pazarlama süreçlerini yönettiği dijital ürünlerine odaklanmaktadır.

Kendilerini “Dijital İçerik Geliştirici” olarak tanımlayan 4 ortağın emekleriyle kurulan Siu’da, fotoğraflar ve videolar Gürkan’a, üç boyutlu modeller ve animasyonlar Erdem’e, mobil ve web uygulamaları Çağlar’a, senaryolar, müşteri ilişkileri ve her tür gereksinim analizi de Gökhan’a emanet… Bununla birlikte, birbirinden yetenekli ve çalışkan üyeleri ile Siu Digital, bir ajanstan çok bir aile gibi olduğundan, kurucu ortakların arkasında, sarsılmaz bir güç var.

Siu Digital, her biri kendi sektöründe uzun yıllar tecrübe kazanmış kurucuları ve geniş kadrosuyla, Video, Animasyon, Modelleme, Web Yazılım, Mobil Yazılım ve Sosyal Medya alanlarında aynı anda hizmet verebilir. Bir ajanstan diğerine koşmanıza ve içerik üretimi ile dağıtımına ayrı ayrı enerji harcamanıza gerek kalmaz.

Devamını Oku
9 Yıl Tecrübe
45 Kişilik Ekip
Ankara
13 Portfolyo

Sosyal Medya, Gıda, Perakende, Otomotiv ve Yiyecek sektörlerinde uzman.

Teklif Al

Portfolyo

OYAK Animasyon
TURKSAT Animasyon
Türk Traktör Video Prodüksiyon
Hacettepe Üniversitesi Animasyon
Milli Eğitim Bakanlığı Video Prodüksiyon
Çamlıca Süt Video Prodüksiyon
TBMM Çocuk Animasyon
Raysimas 3D Modelleme
Nuhun Ankara Makarnası Video Prodüksiyon
ERKUNT Traktör Video Prodüksiyon
Kastamonu Belediyesi Video Prodüksiyon
TRT Animasyon
ÖSYM - TÜRKİYE CUMHURİYETİ ÖLÇME, SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI Animasyon

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

En Doğru Ajanslardan Teklif Al
icon
4.57/5
star iconstar iconstar iconstar iconstar icon
15000+ Müşteri Yorumu