PlusBizbanner fotograf

PlusBiz Yorumları ve İletişim Bilgileri

Tam Hizmet Dijital Pazarlama

PlusBiz, uzun yıllardır süregelen e-ticaret yazılım ve operasyon süreçleri deneyimlerimizi birleştirerek hayata geçirdiğimiz 360 derece e-ticaret çözümleri sunan modüler bir yapıdır.

Ülkemizin genç nüfusu ve yüksek internet penetrasyonuyla doğru orantılı olarak hızla gelişen e-ticaret pazarında yer almak isteyen bireysel veya kurumsal, üretici veya distribütör, toptancı veya perakendeci, mikro işletme veya holding iştiraki her kulvardan girişimciye 360 derece e-ticaret çözümleri sunan PlusBiz, bu yönüyle farklılığını ortaya koyan bir çözüm ortağıdır.

PlusBiz çatısı altında modüler olarak sunulan e-ticaret yazılımı ve danışmanlık, yönetim, lojistik, online tedarik ve kurumsal web sitesi hizmetlerini ihtiyaçlarınıza göre bütün olarak veya ayrı ayrı satın alabilirsiniz.

Bu sayede ihtiyacınıza, beklentinize ve hedeflerinize özel çözümleri uçtan uca veya süreçler bazında deneyimleyebilir, giderlerinizi sürprizlere yer vermeksizin projekte edebilir ve kazancınızı pekiştirebilirsiniz.

Devamını Oku
10 Yıl Tecrübe
7 Kişilik Ekip
4 Yorum
5 Portfolyo

E-ticaret, Perakende, Otomotiv, Elektronik ve Tekstil sektörlerinde uzman.

İletişime Geç

PlusBiz Portfolyoları

Go ConceptGo Conceptportfolyo
Go Concept Web Yazılım
Ecovita CosmeticsEcovita Cosmeticsportfolyo
Ecovita Cosmetics E-Ticaret
Sibi HatsSibi Hatsportfolyo
Sibi Hats E-Ticaret
Nut TekstilNut Tekstilportfolyo
Nut Tekstil E-Ticaret
Deux LapinsDeux Lapinsportfolyo
Deux Lapins E-Ticaret

PlusBiz Yorumları

Ebru Özülkü, Alo parça - Kurucu Ortak
10.000 ürünü hızlı bir şekilde pazaryerlerine entegre ederek satışlarımızı artırdık. Deneyimleri ile başarı öykümüzü bizimle yazdılar.
Kaan Alpay, KA'HVE Cafe Restaurant - Kurucu
Bizim ve müşterilerimizin beklentilerine uygun, dinamik bir site hazırladılar. Siteden etkinlik paylaşıp online rezervasyon alabiliyoruz.
Cüneyt Güzeliş, Go Concept - Kurucu Ortak
Firmamızın ruhunu çok iyi yansıtan sitemizle yaratıcılığımızı, hizmetlerimizi müşterilerimizle en kolay ve en sağlıklı şekilde paylaşıyoruz.
Onur Üçen, Altinda Fırsat - Kurucu Ortak
Değişen altın fiyatlarını hesaplayan bir algoritma sayesinde piyasadaki fiyat değişik riskini almadan asıl işimize konsantre olabiliyoruz.

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

En Doğru Ajanslardan Ücretsiz Teklif Al
icon
4.57/5
star iconstar iconstar iconstar iconstar icon
15000+ Müşteri Yorumu