Yükleniyor...

spinner logo spinner logo 2
Partum Ajans banner fotograf
Hakkında
Projeler
Referanslar
Hizmetler

@Partum Ajans

Sosyal Medya Reklam & Pazarlama
E-Ticaret
Fotoğraf Çekimi

Tekstil, Emlak ve Medya sektörlerinde uzman.

Teklif Al
Sosyal Medya
Tecrübe
5 Yıl
Ekip
3 Kişi
Konum
İzmir
Web Sitesi Web Sitesine Git
Referanslar
referans0
referans1
referans2
referans3
referans4
referans5
referans6
referans7
referans8
Hakkında

Partum Ajans -db Creative çözüm ortaklığı; deneyimli gazeteciler, fotoğraf sanatçıları ve tasarımcı ekibiyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan yaratıcı (1) ajanstır. Reklam metinlerinin hazırlanması, fotoğrafları ve kreatif görsellerin üretimi. Medya planlaması. Gazete, dergi, web tasarım, sosyal medya yönetimi. Katalog, broşür, kartvizit, davetiye, dijital baskı, pano, afiş, pankart, flama, magnet, kişiye özel takvim, baskı işlemleri.


BASIN Danışmanlığı


Medya dünyasının kapılarını aralıyoruz. Deneyimli gazetecilerden varolan ekibimizle haberenizi yazıp, çıkan haberleri dosya olarak sizlere sunuyoruz. Hazırlanan basın bültenlerini onayınızın ardından yerel ve yaygın süreli basına servis yapıyoruz.


“BİRLİKTEN GÜÇ DOĞAR...”


ÇÖZÜM: Gelişen teknoloji ve tüketim toplumunun sosyal medya platformlarında gösterdiği talebin artmasının ardından işletmeler de yönlerini dijital platformlara yöneltmeye başlamışlardır. Tüketim ve hizmet faaliyetlerinin sağlanması noktasında işletmeler hedef kitleye en hızlı şekilde ulaşacak yolları dijital pazarlama sayesinde başarmaktadır.


Bizlerde, Partum Ajans -db Creative çözüm ortaklığı olarak “birlikten güç doğar” ilkesi ile; sosyal medya yönetimi, basın danışmanlığı ve reklamcılık faaliyetlerinde birleşerek sektöre yeni bir soluk katmanın onurunu haklı gururunu yaşamaktayız.


DB Creative Ajansı’nın uzman grafik ve tasarım ekibinin yanında Partum Ajans’ın yetenekli sosyal medya ekibi İzmir’de birçok şirket ve işletmeye hizmet vermektedir.


Bu güç birliğinden doğan hareketle elimizde bulunan teknik ve teknoloji ekipmanlar ajansımızın gücünü arttırdıkça değerli müşterilerimizin de hedef müşteriye daha hızlı ulaşmasını sağlamıştır.


NEDEN DIŞARIDAN DESTEK? Öncelikle bazı kurumlar sosyal medya ekibini kendi bünyesinde barındırmak ister, ancak günümüzde kurumsal işletmelerin çoğu sosyal medya ve reklamcılık hizmetleri için dışarıdan destek almaktadır. Sürekli kendini geliştiren güçlü bir ekip ve 7/24 sınırsız hizmet anlayışı sunan sosyal medya ajansları teknik ve teknolojik ekipmanları da güçlü işletmelerdir. Bunun yanında işletmenize daha uygun bütçe ile ekibinizden daha fazla desteği bizlerden sağlama olanağınız bulunmaktadır. Sosyal medya ajansında çalışan personel sizin şirketinizin hesapları ile sorumlu iken siz personele sigorta, yemek ve maaş ödemek zorunda kalmazken biz sizin için personel iderlerinden çok daha uygun fiyata bu hizmeti sağlamaktayız.


Bunun yanısıra Partum Ajans -db Creative bünyesine yer alan bazı sosyal medya programları dijital platformlar üzerinde müşteriye direk ulaşmanıza yardımcı olmaktadır.


ÖRNEKLENDİRME: Alsancak’ta faaliyet gösteren bir işletmeniz hafta sonu bazı menü ve


içeceklerde indirim yaptı. Bizim bünyemizde hazırladığımız bir sosyal medya paylaşımını İzmir’in Alsancak semtinde gezen sosyal medya kullanıcılarına eş zamanlı mesaj olarak göndererek bu kampanyalardan haberdar olmasını sağlamakta ve hedef kitleyi işletmenize direk aracısız çekmekteyiz. Bunun gibi birçok rakip işletmelerin sosyal medya kullanıcılarını kendi hesaplarımıza çekerek işletmeleri kısa sürede sosyal medya platformlarında maksimum seviyede aktif tutabilmekteyiz.

Projeler
Pi Beauty StudioPi Beauty Studioportfolyo
Pi Beauty Studio Sosyal Medya Reklam & Pazarlama
Grafik TasarımGrafik Tasarımportfolyo
Grafik Tasarım Grafik Tasarım
Karabağ ModaKarabağ Modaportfolyo
Karabağ Moda Sosyal Medya Reklam & Pazarlama
Tinka Bell ShoesTinka Bell Shoesportfolyo
Tinka Bell Shoes Sosyal Medya Reklam & Pazarlama
Hatice Saç TasarımHatice Saç Tasarımportfolyo
Hatice Saç Tasarım Sosyal Medya Reklam & Pazarlama
İnanoğlu Emlakİnanoğlu Emlakportfolyo
İnanoğlu Emlak Sosyal Medya Reklam & Pazarlama
Teklif Al

Fiyatları keşfet

Dijital projeleriniz için fiyatları keşfedin
Seo Hizmeti Seo fiyatlarını inceleyin seo fiyatları banner
Tanıtım Filmi Çekimi Tanıtım filmi fiyatlarını inceleyin tanıtım filmi fiyatları banner
Animasyon/Motion Animasyon fiyatlarını inceleyin animasyon fiyatları banner
Sosyal Medya Yönetimi Sosya medya yönetimi fiyatlarını inceleyin sosyal medya yonetimi fiyatları banner
Ürün Fotoğraf Çekimi Ürün çekimi fiyatlarını inceleyin ürün çekimi fiyatları banner
Video Prodüksiyon Prodüksiyon fiyatlarını inceleyin prodüksiyon fiyatları banner

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

Kutup yıldızımız: Projeniz ve firmanız için en doğru partneri bulmak.

En İyi Ajanslardan Teklif Al