Nsocialbanner fotograf

Nsocial Yorumları ve İletişim Bilgileri

Dijital Dönüşüm
Özel Yazılım Çözümleri

Litvanya ve Turkiye merkezli Nsocial Sanal Gerceklik Ajansı ve Artirilmis Gerceklik Ajansi Nsocial sizlere merhaba diyor! 360 derece video çekimi , sanal gerçeklik, artırılmış gerçeklik, sanal tur, google artırılmış gerçeklik arama sonuçları, webAR ve 3D animasyonlar ile zenginlestirilmis deneyimler sunan, Sanal Gerceklik / Virtual Reality (VR) ve Artirilmis Gerceklik (AR/Augmented Reality) ajansiyiz. Pazarlama, Kurumsal İletişim ve İnsan Kaynakları departmanlari tarafından tercih edilen servislere sahibiz.

Litvanya, Çek Cumhuriyeti, Özbekistan, Suudi Arabistan, Katar, Bahreyn ve Türkiye'de global markalar 98 AR ve VR projesi hayata gecirdik. Saudi Aramco, Litvanya Turizm Bakanligi, Žalgiris Kaunas, GoVilnius, Litvanya Devlet Demiryollari, Subaru, Land Rover, Gunsel, Honda, Mazda, Yokohama, Miele, Dreamcity Development Uzbekistan, World Freestyle Football Federation, Defacto, Silk & Cashmere, Yemmak, Ineva, Besiktas Belediyesi, Fatih Belediyesi, NH Hotels, Cratos Premium Hotel KKTC gibi kurum ve kuruluslar ile calisiyoruz.

Özgün içeriğe ve hikaye anlatımına bağlı kalarak, markanız / kurumunuz için pazarlama iletişimi, sanal gerçeklik, artırılmış gerçeklik, 360 derece video çekimi, deneyim pazarlaması ve çalışanlarınız için interaktif iş eğitimleri üzerine çalışırız.

Kendi geliştirdiğimiz Artırılmış Gerçeklik / AR ve Sanal Gerçeklik / VR platformları ve uygulama gerektirmeyen, tarayıcı üzerinden çalışan web bazlı webAR ile markanızı geleceğe taşıyoruz.

Devamını Oku
8 Yıl Tecrübe
18 Kişilik Ekip
İstanbul
1 Yorum

Kamu Hizmetleri, İnşaat, Otomotiv, Yazılım ve E-ticaret sektörlerinde uzman.

İletişime Geç

Nsocial Yorumları

Akvilė Dagilytė , Žalgiris Kaunas - Communications Director
"Yaratıcı senaryo, harika akış, kusursuz uygulama! Žalgiris Kaunas VR Deneyimi partnerimiz Nsocial ile yeni projelerimiz için heyecanlıyız."

Nsocial Hizmetleri

Artırılmış Gerçeklik (AR)
google artırılmış gerçeklik arama sonuçları
webAR
artırılmış gerçeklik uygulama geliştirme
artırılmış gerçeklik içerik geliştirme
arkit
arcore
vuforia
spark
Sanal Gerçeklik (VR)
360 derece video çekimi
sanal gerçeklik iş eğitimleri ve oyunlaştırma
sanal tur
vr timetravel
sanal gerçeklik özel yazılım geliştirme
sanal gerçeklik vr player
3d animasyon
360 derece fotograf çekimi

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

En Doğru Ajanslardan Ücretsiz Teklif Al
icon
4.57/5
star iconstar iconstar iconstar iconstar icon
15000+ Müşteri Yorumu