LocksBridge banner fotograf
Hakkında
Referanslar
Hizmetler
Ürünler

@LocksBridge

Sosyal Medya Reklam & Pazarlama
Etkinlik Düzenleme
Video Prodüksiyon

Lüks Ürünler ve Mücevherat, Müzik ve Sanat ve El Sanatları sektörlerinde uzman.

Teklif Al
Sosyal Medya
linkedin logo facebook logo instagram logo
Tecrübe
2 Yıl
Ekip
10 Kişi
Konum
İstanbul
Web Sitesi Web Sitesine Git
Referanslar
referans0
referans1
referans2
referans3
referans4
referans5
referans6
Hakkında

Bir girişim olan LocksBridge, 2019 yılında Türkiye’nin en prestijli üniversitelerinden biri olan Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi mezunu 2 genç tarafından kuruldu. 10 kişiden oluşan ekibimizin yarısı yine Boğaziçi mezunlarından oluşmakla birlikte ABD, Fransa ve İtalya'da da temsilcilerimiz bulunuyor! Türkiye’de bilimsel ve deneysel yöntemlerle Neuro-Marketing’i bilinçli olarak her projesinde başarıyla uygulayabilen nadir ajanslardan biri olarak 3 temel “Lab” altında hizmet veriyoruz: Aesthetic Lab, Artist Lab, Social Lab.


/–––

Neuro-Marketing Nedir?

“Neuro-Marketing” yani “Nöro-Pazarlama”, insan beynindeki “Limbik Sistem”in bir parçası olan Amigdala gibi bölgelere etki ederek kişilerin karar mekanizmalarını değiştirebilen, yani amaca %100 ulaşmayı sağlayan bir pazarlama alanıdır. 

–––/


—AESTHETIC LAB:

Altını önemle çizdiğimiz odak noktamız, her zaman tasarımın gücü ile kitleleri markalarla, anlamlı yöntemlerle buluşturmak olacaktır.

Nasıl Başarıyoruz?

Markayı tasarlıyoruz; markayı bir deneyime dönüştürüyoruz ve markanın hikayesini tam kalbine yerleştiriyoruz. Markaları önemli, değerli ve anlamlı kılıyoruz.

Hizmetlerimiz neler?

Marka Stratejileri: Marka oluşturmak, yarattığımız her şeyin tam merkezinde! Her tasarım, detay, karar müşterilerimizin markalarını güçlendirmek için özenle hazırlanmıştır.

Kişisel & Kurumsal Websiteleri: Websitesi genellikle bir markanın kitlesiyle ilk ve en güçlü etkileşim aracıdır. Güçlü ve etkili bir ilk izlenim yaratacak websiteleri geliştiriyoruz.

Grafik Tasarım & Pazarlama: Sağlam stratejiler, cesur düşünce gücü ve yaratıcı vizyonumuz ile markanın kitlesiyle bağ kuran dijital pazarlama kampanyası materyalleri sunuyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamları: Sosyal medya danışmanlarımız dijital davranış biçimi ile ilgili ara vermeksizin yeni yöntemler keşfediyor.


—ARTIST LAB:

Artist Lab; Türkiye’nin ilk uluslararası klasik sanatçı menajerliği ajansı. Menajerlerimiz ise sektörün en parlak, akıllı, donanımlı ve yeteneklileri.

Program Kürasyonu

Etkinlik programınıza ivme kazandırmak, yeni bir festival oluşturmak veya yeni bir sanatsal etkinlik mekanı düzenlemek istiyorsanız; vizyonunuzla uyumlu, sanatsal yeneteklerinizi ve yaratıcılığınızı kanıtlayacak özgün programlar oluşturmanıza yardım edebiliriz. Size ihtiyacınız olan en iyi danışmanlığı sağlamak konusunda iddialıyız. Böylece konsept oluşturma, mekan için doğru sanatçıları seçme gibi kürasyona dair her şeyi LocksBridge ile keşfedebilirsiniz.


—SOCIAL LAB:

Social Lab, konuk deneyimini ve yatırım getirisini en yükseğe çıkarma prensibiyle etkinliklere markaların organik olarak ve kolayca entegre olabilecekleri etkili ve sıra dışı katmanlar ekler.

Nasıl?

LocksBridge Social Lab; etkinliğiniz için mimarlar, tasarımcılar ve işiniz ehli olanlarla çalışır. Etkinlik yönetimindeki tecrübesiyle size kalan sadece etkinliğinizin tadını çıkarmak kalır.

“Kusursuz Etkinlikler”

LocksBridge; sizin için canlı performanslar, konserler, etkinlikler ve sunumlar geliştirir; tasarlar ve organize eder. Her detaya karşı yaratıcı mükemmeliyetçilik, analitik bakış açısı ile yaklaşır; hedef kitlenize uygun içerik üretimi odak noktasıdır.

“Mükemmeli Yaratmak Etkinliklerimizin Temel Taşı”

Bu LocksBridge prensibi ile etkinliğinizin her bir parçası yalnız markanızın yansımasını göstermez; LocksBridge imzasıyla kitlelerde büyük bir yankı uyandırır.

Hizmetlerimiz neler?

Göz Alıcı Etkinlik Tasarımları: Etkinliğiniz için tasarladığımız standlar, marka imajınızı parlatacak materyallerden yalnız biri.

Vaov Dedirten Özel Etkinlikler: Yaratıcı, özgün ve nitelikli etkinlikler şirketinizin karakterini ortaya çıkararak yeni bir bakış açısı kazandırabilir. Tam da bu nedenle unutulmaz deneyimler yaratmak için LocksBridge’in deneyim, kendine has düşünce yapısı ve ezber bozan hayal gücüne ihtiyaç duyabilirsiniz.

Hazır Etkinlik Hizmetlerimiz: Siz kendi etkinliğinizi tasarlıyor ve organize ediyorsunuz; ancak etkinliğinizin içeriğini parlatmak, artı değer yaratabilecek aktivitelerle deneyimi güçlendirmeye ihtiyaç duyabilirsiniz.


Projeler
Kolektif Proje Video Prodüksiyon
Kolektif Proje Video Prodüksiyon
Kolektif Proje Video Prodüksiyon
Kolektif Proje Video Prodüksiyon
Kolektif Proje Video Prodüksiyon
Boğaziçi Üniversitesi Video Prodüksiyon
Boğaziçi Filarmoni Video Prodüksiyon
Boğaziçi Filarmoni Video Prodüksiyon
Boğaziçi Filarmoni Video Prodüksiyon
Boğaziçi Filarmoni Video Prodüksiyon
Boğaziçi Filarmoni Video Prodüksiyon
Boğaziçi Filarmoni Video Prodüksiyon
Boğaziçi Filarmoni Video Prodüksiyon
Yapı Kredi bomontiada Etkinlik Düzenleme
Yapı Kredi bomontiadaYapı Kredi bomontiadaportfolyo
Yapı Kredi bomontiada Etkinlik Düzenleme
KolektifKolektifportfolyo
Kolektif Etkinlik Düzenleme
Klasik Batı MüziğiKlasik Batı Müziğiportfolyo
Klasik Batı Müziği Etkinlik Düzenleme
Boğaziçi Filarmoni OrkestrasıBoğaziçi Filarmoni Orkestrasıportfolyo
Boğaziçi Filarmoni Orkestrası Web Yazılım
Piyanist Tutu AydınoğluPiyanist Tutu Aydınoğluportfolyo
Piyanist Tutu Aydınoğlu Web Yazılım
Teklif Al

Fiyatları keşfet

Dijital projeleriniz için fiyatları keşfedin
Seo Hizmeti Seo fiyatlarını inceleyin seo fiyatları banner
Tanıtım Filmi Çekimi Tanıtım filmi fiyatlarını inceleyin tanıtım filmi fiyatları banner
Animasyon/Motion Animasyon fiyatlarını inceleyin animasyon fiyatları banner
Sosyal Medya Yönetimi Sosya medya yönetimi fiyatlarını inceleyin sosyal medya yonetimi fiyatları banner
Ürün Fotoğraf Çekimi Ürün çekimi fiyatlarını inceleyin ürün çekimi fiyatları banner
Video Prodüksiyon Prodüksiyon fiyatlarını inceleyin prodüksiyon fiyatları banner

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

Kutup yıldızımız: Projeniz ve firmanız için en doğru partneri bulmak.

En İyi Ajanslardan Teklif Al