Yönlendiriliyorsunuz...

Giriş Yap
En İyi Ajanslardan Teklif Al
Teklif Al
Kominike Digital banner fotograf
  • Hakkında
  • Projeler
  • Referans
  • Hizmetler
Ücretsiz Teklif Al

@ Kominike Digital

Sosyal Medya
Odak Hizmet
İçerik PazarlamaSosyal Medya Reklam & PazarlamaMarka Oluşturma & Konumlandırma
Odak Sektör
Pazarlama & ReklamE-ticaretİnşaat
Tecrübe 7 Yıl
@Kominike Digital
İçerik Pazarlama
Sosyal Medya Reklam & Pazarlama
Marka Oluşturma & Konumlandırma

"Pazarlama & Reklam", "E-ticaret" ve "İnşaat" sektörlerinde uzman.

10 Kişi
7 Yıl
İstanbul
Hızlı Teklif Al

Hakkında

Markanızın dijital hikayesini birlikte oluşturalım! Dijital pazarlamanın tüm alanlarında çözüm ortağınız olmak istiyoruz.


NEDEN MANTAR?


"Mantarlar kendilerine özgü gelişmiş ağlarını kullanarak birbiriyle haberleşebiliyor, beraber var oldukları bitkilere, içinde bulundukları farklı ortam şartları dahilinde hayatta kalmaları için yaratıcı stratejilerle yardımcı oluyorlar."KOMİNİKE NE DEMEK?


"Logomuzun mantar, adımızın ise iletişim anlamına gelen Kominike olması da işte tam bu sebepten. Oldukça ilham verici bulduğumuz bu fenomen, bizim de çalışma prensiplerimize uygun düşüyor."Sosyal Medya Yönetimi

Markanızın dijital stratejisini planlar, sosyal medyada fark yaratacak içerikler üreterek, iletişim sürecinin ve elde edilen verilerin raporlanmasını üstlenir. Böylece markanız potansiyel müşterilerle iletişimde kalır, bilinirliğini artırır, anlık ve güncel iletişim kurar.


Seo - Arama Motoru Optimizasyonu

SEO veya diğer adıyla arama motoru optimizasyonu, sektörel kelimelerin Google aramalarında, sitenizin üst sıralarda yer alıp daha fazla organik ziyaretçi elde etmesini sağlayan, yatırım maliyeti düşük bir reklam stratejisidir. Kominike Digital, sunduğu SEO hizmeti dahilinde, markanıza ait web sitesinin daha fazla ziyaretçi elde etmesini sağlar. Kullanıcı deneyimi düzenli olarak analiz edilirken, marka bilinirliğinin ve satış oranının artışı somut verilerle gözlemlenir.


İtibar ve Kriz Yönetimi

Firmaların %50’den fazlası, gerçek olmayan olumsuz yorumlara maruz kalıyor ve insanların %90’ı bir firmadan hizmet ya da ürün almadan önce internet üzerinden inceleme yaparak, yapılan yorumların %80’ine inanıyor. İyi bir itibar yönetimiyle kontrolü elinizde tutmak sizin elinizde.


Web Sitesi Tasarımı

Markanızın internetteki nüfus cüzdanı olan kurumsal web sitesinin günümüz trendlerine uygun ve kullanıcı dostu olmasına dikkat ediyor musunuz? Sitenin wireframe’inden altyapısına, içeriklerinden testine her şeyi biz üstleniyoruz.


Mobil Uygulama

Türkiye’de kullanıcıların cep telefonu ve tabletleri üzerinden internete bağlanma oranı %65 olarak belirlenmiştir. Markanıza ait bir uygulamanızın olması, bu denli büyük bir pazara hitap edebilmeniz, pazardaki marka bilinirliğinize ve müşterilerinize “omni-channel” olarak adlandırılan “Çoklu Kanal” üzerinden ulaşmanız açısından oldukça önemlidir.


İçerik Üretimi

Dijital dünya hayatımızın her alanına girdiğinden beri, hedef kitlenin ilgisini canlı tutacak, markaya olan sadakati artıracak güncel içerikler paylaşmak, hedef kitleniz için büyük önem arz ediyor. Görseller ile zenginleştirilmiş, bilgilendirici ve tanıtıcı içeriklerle hedef kitlenizle bağ kuruyoruz. Dijital dünyanın dinamiklerini takip eden video, metin ve görsel içerikler oluşturuyoruz.


Sem

SEM, internet sitelerinin, arama motoru sonuç sayfalarındaki görülebilirliklerini artırarak tanıtım yapan internet pazarlama yöntemleridir. Özel hedeflemeler sunan SEM reklamları sayesinde spesifik kitlelere ulaşırsınız.


Grafik Tasarım

Tasarım disiplinlerine yeni nesil yaklaşımı ve hedef kitlenin dilinden anlayan görsellerle markanızın görsel dünyasını oluşturur. Dikkat çekici ve akılda kalıcı görsellerle mesajınız her daim akıllarda kalır.


Kreatif Kampanya Üretimi

Video prodüksiyon da dahil olmak üzere bütünleşik bir dijital iletişim kampanyası üretip hedef kitlenizden alkışları toplayabiliyoruz.


Influencer Marketing

Influencer Marketing aşamasında öncelikle bu çalışmayı gerçekleştirecek kişiler (influencer) analiz edilir ve önem sırasına göre bir derecelendirmeye tabi tutulur. Pazarlamayı gerçekleştirmek için bu kişinin takipçilerine yönelik bir marka farkındalığı yaratılır. Sonrasında hedef kitleye pazarlama yapmak için influencer kişinin aracılığıyla kampanyalar gerçekleştirilir.


Kurumsal Kimlik

Tasarım disiplinlerine yeni nesil yaklaşımı ve hedef kitlenin dilinden anlayan görsellerle Kominike Digital markanızın görsel dünyasını oluşturur. Dikkat çekici ve akılda kalıcı görsellerle mesajınız her daim akıllarda kalır.
Projeler

Yayla Türk
Yayla Türk Dijital Reklam
İncele
Happn
Happn İçerik Pazarlama
İncele
Şifa Marketim
Şifa Marketim Dijital Reklam
İncele
Hair Planet Güzellik Salonları
Hair Planet Güzellik Salonları Marka Oluşturma & Konumlandırma
İncele
Market İşleri
Market İşleri Sosyal Medya Reklam & Pazarlama
İncele
starts

Sektörünüzde Tecrübeli, Bütçenize Uygun Ajansları Bulalım

En İyi Ajanslardan Teklif Al

Kominike Digital Referansları

Hizmetler

İçerik Pazarlama
seo
sosyal medya
performans reklamcılığı
Teklif Al
SEO
web sitesi
mobil uygulama
digital pr
Teklif Al
EMail Pazarlama
mailchimp
email içerik geliştirme
tasarım
Teklif Al
Sosyal Medya Reklam & Pazarlama
instagram
linkedin
twitter
facebook
pinterest
Teklif Al
starts

Sektörünüzde Tecrübeli, Bütçenize Uygun Ajansları Bulalım

En İyi Ajanslardan Teklif Al
Projeler
Hizmetler
Referanslar
Teklif Al

Kararsız mı kaldınız? Şirketinize en uygun ajansları bulalım!

En Doğru Ajansları Bul