Yükleniyor...

spinner logo spinner logo 2
Kominike Digital banner fotograf
Hakkında
Projeler
Referanslar
Hizmetler

@Kominike Digital

İçerik Pazarlama
Sosyal Medya Reklam & Pazarlama
Marka Oluşturma & Konumlandırma

Pazarlama & Reklam, E-ticaret ve İnşaat sektörlerinde uzman.

Teklif Al
Sosyal Medya
linkedin logo facebook logo instagram logo
Tecrübe
7 Yıl
Ekip
10 Kişi
Konum
İstanbul
Referanslar
referans0
referans1
referans2
referans3
referans4
referans5
referans6
referans7
referans8
referans9
referans10
referans11
referans12
referans13
referans14
referans15
Hakkında

NEDEN MANTAR?


"Mantarlar kendilerine özgü gelişmiş ağlarını kullanarak birbiriyle haberleşebiliyor, beraber var oldukları bitkilere, içinde bulundukları farklı ortam şartları dahilinde hayatta kalmaları için yaratıcı stratejilerle yardımcı oluyorlar."KOMİNİKE NE DEMEK?


"Logomuzun mantar, adımızın ise iletişim anlamına gelen Kominike olması da işte tam bu sebepten. Oldukça ilham verici bulduğumuz bu fenomen, bizim de çalışma prensiplerimize uygun düşüyor."Sosyal Medya Yönetimi

Markanızın dijital stratejisini planlar, sosyal medyada fark yaratacak içerikler üreterek, iletişim sürecinin ve elde edilen verilerin raporlanmasını üstlenir. Böylece markanız potansiyel müşterilerle iletişimde kalır, bilinirliğini artırır, anlık ve güncel iletişim kurar.


Seo - Arama Motoru Optimizasyonu

SEO veya diğer adıyla arama motoru optimizasyonu, sektörel kelimelerin Google aramalarında, sitenizin üst sıralarda yer alıp daha fazla organik ziyaretçi elde etmesini sağlayan, yatırım maliyeti düşük bir reklam stratejisidir. Kominike Digital, sunduğu SEO hizmeti dahilinde, markanıza ait web sitesinin daha fazla ziyaretçi elde etmesini sağlar. Kullanıcı deneyimi düzenli olarak analiz edilirken, marka bilinirliğinin ve satış oranının artışı somut verilerle gözlemlenir.


İtibar ve Kriz Yönetimi

Firmaların %50’den fazlası, gerçek olmayan olumsuz yorumlara maruz kalıyor ve insanların %90’ı bir firmadan hizmet ya da ürün almadan önce internet üzerinden inceleme yaparak, yapılan yorumların %80’ine inanıyor. İyi bir itibar yönetimiyle kontrolü elinizde tutmak sizin elinizde.


Web Sitesi Tasarımı

Markanızın internetteki nüfus cüzdanı olan kurumsal web sitesinin günümüz trendlerine uygun ve kullanıcı dostu olmasına dikkat ediyor musunuz? Sitenin wireframe’inden altyapısına, içeriklerinden testine her şeyi biz üstleniyoruz.


Mobil Uygulama

Türkiye’de kullanıcıların cep telefonu ve tabletleri üzerinden internete bağlanma oranı %65 olarak belirlenmiştir. Markanıza ait bir uygulamanızın olması, bu denli büyük bir pazara hitap edebilmeniz, pazardaki marka bilinirliğinize ve müşterilerinize “omni-channel” olarak adlandırılan “Çoklu Kanal” üzerinden ulaşmanız açısından oldukça önemlidir.


İçerik Üretimi

Dijital dünya hayatımızın her alanına girdiğinden beri, hedef kitlenin ilgisini canlı tutacak, markaya olan sadakati artıracak güncel içerikler paylaşmak, hedef kitleniz için büyük önem arz ediyor. Görseller ile zenginleştirilmiş, bilgilendirici ve tanıtıcı içeriklerle hedef kitlenizle bağ kuruyoruz. Dijital dünyanın dinamiklerini takip eden video, metin ve görsel içerikler oluşturuyoruz.


Sem

SEM, internet sitelerinin, arama motoru sonuç sayfalarındaki görülebilirliklerini artırarak tanıtım yapan internet pazarlama yöntemleridir. Özel hedeflemeler sunan SEM reklamları sayesinde spesifik kitlelere ulaşırsınız.


Grafik Tasarım

Tasarım disiplinlerine yeni nesil yaklaşımı ve hedef kitlenin dilinden anlayan görsellerle markanızın görsel dünyasını oluşturur. Dikkat çekici ve akılda kalıcı görsellerle mesajınız her daim akıllarda kalır.


Kreatif Kampanya Üretimi

Video prodüksiyon da dahil olmak üzere bütünleşik bir dijital iletişim kampanyası üretip hedef kitlenizden alkışları toplayabiliyoruz.


Influencer Marketing

Influencer Marketing aşamasında öncelikle bu çalışmayı gerçekleştirecek kişiler (influencer) analiz edilir ve önem sırasına göre bir derecelendirmeye tabi tutulur. Pazarlamayı gerçekleştirmek için bu kişinin takipçilerine yönelik bir marka farkındalığı yaratılır. Sonrasında hedef kitleye pazarlama yapmak için influencer kişinin aracılığıyla kampanyalar gerçekleştirilir.


Kurumsal Kimlik

Tasarım disiplinlerine yeni nesil yaklaşımı ve hedef kitlenin dilinden anlayan görsellerle Kominike Digital markanızın görsel dünyasını oluşturur. Dikkat çekici ve akılda kalıcı görsellerle mesajınız her daim akıllarda kalır.
Projeler
Yayla TürkYayla Türkportfolyo
Yayla Türk Dijital Reklam
HappnHappnportfolyo
Happn İçerik Pazarlama
Şifa MarketimŞifa Marketimportfolyo
Şifa Marketim Dijital Reklam
Hair Planet Güzellik SalonlarıHair Planet Güzellik Salonlarıportfolyo
Hair Planet Güzellik Salonları Marka Oluşturma & Konumlandırma
Market İşleriMarket İşleriportfolyo
Market İşleri Sosyal Medya Reklam & Pazarlama
Teklif Al

Fiyatları keşfet

Dijital projeleriniz için fiyatları keşfedin
Seo Hizmeti Seo fiyatlarını inceleyin seo fiyatları banner
Tanıtım Filmi Çekimi Tanıtım filmi fiyatlarını inceleyin tanıtım filmi fiyatları banner
Animasyon/Motion Animasyon fiyatlarını inceleyin animasyon fiyatları banner
Sosyal Medya Yönetimi Sosya medya yönetimi fiyatlarını inceleyin sosyal medya yonetimi fiyatları banner
Ürün Fotoğraf Çekimi Ürün çekimi fiyatlarını inceleyin ürün çekimi fiyatları banner
Video Prodüksiyon Prodüksiyon fiyatlarını inceleyin prodüksiyon fiyatları banner

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

Kutup yıldızımız: Projeniz ve firmanız için en doğru partneri bulmak.

En İyi Ajanslardan Teklif Al