İlhanartbanner fotograf

@İlhanart

Dijital PR
Growth Hacking
E-Ticaret

İlhanart Medya olarak 2009 yılından bugüne ''merak bizim tutkumuz’’ sloganını merkezimize alarak düşünüyor, araştırıyor, sorguluyor ve tartışıyoruz.

Tecrübe ve İstatistiğin önemine inanıyoruz; Marka –Tüketici buluşmasında istatistiksel verilerden faydalanıyoruz. Tüketici araştırma raporlarını , Rakip Analizlerini marka ile karşılaştırarak hedef kitlenize dokunuyoruz. Sürekli değişen medya tüketim alışkanlıklarına gre ; TV, Basın, Radyo, Dijital, Sinema, Indoor, mobil mecralarda markanız ile tüketiciyi buluşturuyoruz.

10 yıllık sektör tecrübemizi her markamıza yansıtarak total satın alma hacminin sağladığı faydaları en efektif şekilde kullanmak temel prensibimizdir.

Her iş fikri ve hedefin yeni bir yol ve yaşam için yaratıcı bir fikir olarak çıktığının bilincindeyiz.

Güçlü organizasyon yapımız mecra ve reklam süreçlerine hakimiyetimiz, tüm büyük yerel ve ulusal medya kurumlarıyla kurmuş olduğumuz güçlü işbirliklerimiz ve anlaşmalarımız ile firma ve markalar için hedeflerine en çabuk ulaştıracak etkili medya planlamasını ve satın almasını gerçekleştirir, süreçlerini yönetiriz.

Televizyonda, dijitalde, sosyal medyada, açık havada, basında, tüm platformlarda çalışan İlhanart İş Büyütme Ajansında Yerinizi Alın!

Devamını Oku
11 Yıl Tecrübe
14 Kişilik Ekip
İzmir

E-ticaret, Gıda, Otomotiv, Tekstil ve Enerji sektörlerinde uzman.

Teklif Al

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

En Doğru Ajanslardan Teklif Al
icon
4.57/5
star iconstar iconstar iconstar iconstar icon
15000+ Müşteri Yorumu