Hola Digital Agencybanner fotograf

Hola Digital Agency Yorumları ve İletişim Bilgileri

HOLA Digital Agency

Neler Yapıyoruz? Nasıl Yapıyoruz?

- Sosyal Medya Yönetimi 

- Performans Marketing

- Youtube Content Marketing

- SEO

- Social Insight

- Social Media Engagement

- Omni-Channel Management


Hola, henüz 3 yaşında çok genç bir ajans.


Dijital dünyanın gündemini çok yakından takip ederek markaların bu dünyada kendilerine doğru noktada ve doğru dozda iletişim kurmalarını başarıyla sağladığımız birçok projeyi tamamladık.


Bu 3 yıla filmler, kampanya siteleri, radyo spotları, mobil aplikasyon, yaklaşık 20 markanın sosyal medya kanallarının yönetimini, yarışmalar, ATL ve BTL projeler sığdırdık.

Ayrıca markaların iletişim yolculuklarında stratejik planlamalar da yaptık.

Yoksa harika bir briefiniz var ve bizimle paylaşmak mı istiyorsunuz :)

O zaman hemen tanışalım.HİZMETLERİMİZ

Sosyal medya hesaplarınızı, sosyal mecralarda zirveye çıkarıyoruz. Özgün ve yaratıcı içerikler oluşturarak hedef kitlenizin dikkatini çekiyor, itibar ve kriz yönetimi ile markanızı zarar görmesini engelliyoruz. Performans ve monitoring raporları, hedef kitle analizi, video içerik üretme ve moderasyon hizmetleri ile sosyal medyada ihtiyacınız olan tüm hizmeti 360 derece veriyoruz.


Hola, sosyal medyada sizin için ne yapar?

İçerik Yönetimi

Sürekli canlı kalan sosyal medyanın uygun bir şekilde düzenli beslenmesi gereklidir. Markanızın değerlerini sosyal medyaya uygun hale getirir ve bu yönde yaratıcı içerikler üretiriz. Blog yazıları, videolar, görseller ve gifler hazırlar sosyal medya yeniliklerini yakalarız.


Moderasyon

Sosyal medya hesaplarımız düzenli olarak takip edilir. Doğrudan gelen takipçi yorumları anında yanıtlanır. Bu şekilde müşteri memnuniyeti sağlamak marka itibarı açısından oldukça önemlidir.


Sosyal Medya Takibi

Siz sosyal medyada olmasanız dahi insanlar markanız hakkında sosyal medyada konuşur! Ya da sosyal medyada yer alsanız da doğrudan sizinle iletişime geçmeyebilirler. Bu da kontrolümüz dışında olduğundan fark etmeden çığ gibi büyüyebilir. Bu yüzden sosyal medyayı uygun programlarla takip etmek önemlidir.


Online İtibar ve Kriz Yönetimi

Markanızla ilgili oluşabilecek krizleri önceden tahmin eder, araştırır senaryoları çıkartır. Sonradan bu senaryolara uygun önlemler alır. Yaptığımız sosyal medya takibi sosyal medya uzmanlarımız tarafından yapılır krize sebep olabilecek konular belirlenir. Yayılım sağlanmadan önlem alınır ve krizin oluşmaması sağlanır.


Hangi alanları araştırıyoruz?

Hola Insight olarak sadece marka değil herhangi bir kelime ya da kelime grubunu da analiz ederek insight’lar çıkarıyoruz. Çalıştığımız markalara gerçek datalardan yola çıkarak yeni bakış açıları katarak içgörü yaratacak analizler ve raporlar sunuyoruz. Bu raporlar gelişen teknolojinin değiştirdiği bankacılık, finans, medya, sağlık gibi daha birçok alanda incelemeler sunmaktadır.


Sosyal medya ve dijital dünyadaki verilerin toplanarak yapılacak analizin ardından sunulacak detaylı insight raporları dijital dönüşüm stratejilerinizde yol gösterecek ayrıca dijital dünyadaki trendler ve kullanıcı alışkanlıklarından haberdar olacaksınız.


Dijital Reklam Yönetimi

Sosyal medya geniş kitleleri içerisinde bulundurduğu için, hedef kitle odaklı reklamlar için büyük bir fırsattır. Sosyal medya aracılığı ile yayınlanan reklamlar, direkt olarak hedef kitle için hazırlanmakta olup, istenilen sonuca sizi en hızlı ve en etkili şekilde götürür. Sosyal medya stratejisine uyumlu bir şekilde reklam oluşturmak, bu reklamların ulaşacağı hedef kitleyi belirlemek, en iyi ve etkili sonucu alabileceğiniz kreatif kampanyalar üretmek gereklidir. Hola Digital Agency çalışmaları, markaların dijital kanallarda reklamlarının en etkili şekilde yönetimiyle, sosyal medya kanalları ile içerik yayınlama ve dijital reklamlarıyla iletişim ve etkileşimin arttırılması, ürün veya hizmet sunan markaların hedeflerine ulaşabilmeleri amacıyla güncel pazarlama ve iletişim dilleri ile hazırlanan kreatif içerikleri barındırır. Bu sayede, markanın veya kişinin amaçları yönünde, hedeflemiş olduğu kitle ile maksimum etkileşim içinde olması sağlanır. En iyi ve en fazla sonuç alabilecek şekilde reklamlar kurgulayarak, markaların veya kişilerin dijital reklam yönetimini gerçekleştirir.


Dijital reklam yönetimi ile birlikte, hedef kitlesine odaklı bir şekilde maksimum verim alınabilecek reklamları sunulan marka ya da kişilerin, dijital dünya içerisinde büyümesi hızlandırılmaktadır.

Devamını Oku
5 Yıl Tecrübe
12 Kişilik Ekip

Banka, İnşaat, Eğitim, Otomotiv ve Perakende sektörlerinde uzman.

İletişime Geç

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

En Doğru Ajanslardan Ücretsiz Teklif Al
icon
4.57/5
star iconstar iconstar iconstar iconstar icon
15000+ Müşteri Yorumu