Hermes Reklambanner fotograf

@Hermes Reklam

Hermes Dijital Baskı, açık hava reklam sektöründe üretim ve uygulama çalışmaları ile kurum ve kuruluşlara reklam ve tanıtıma yönelik çözümler sunan, kurumsal kimlik uygulama firması olarak reklam panoları, dijital baskı, totem reklamlar, araç giydirme, bina giydirme, billboard, kuleboard, megaboard vb. her türlü iç ve dış mekan görsel iletişim ürünlerinin üretimini ve montajını yapmaktadır.

 Ankara'da kurulmuş olan firmamızın, İzmir’de de marka ve kurumlara reklam alanında kaliteli hizmet ve kalıcı çözümler sunmakta olan bir şubesi bulunmaktadır. Aynı zamanda geniş araç filosu ve işinde uzman ekibimizle Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermekteyiz.

 Gelişmiş son teknoloji makine parkımız ve tecrübeli personelimiz ile müşterilerimize ölçü-keşif, grafik tasarım, dijital baskı, üretim, sevkiyat, montaj ve montaj sonrası hizmetlerin hepsini tek çatı altında sunmanın yanı sıra çözüm ortağı olduğumuz kuruluşların reklam ve tanıtım ihtiyaçlarını hızlı ve zamanında karşılıyor olmamız sektörde en çok tercih edilen firmalardan birisi olmamızı sağlamıştır.

 Hermes Dijital Baskı olarak Garanti Bankası ve Halkbank gibi köklü bankaların iç ve dış reklam ürünlerinin üretimini ve montajını yapmaktayız.

 Firmamız bütün bu çalışmalarının yanında Westpark, Folkart gibi birçok farklı firma ve kurum için de saha çevresi kapatma, yol kenarı reklamları, stand ve organizasyon, iç ve dış vinil uygulama, bina, cephe ve araç giydirme, totem, billboard, lightbox, iç ve dış mekan dijital baskı vb. çalışmalar yapmaktadır.

  İşinde uzman kişilik ekibimiz yenilikçi bakış açısı, yeteneği ve sektörünün en iyileri ile çalışarak kazandığı deneyimle iş ortaklarımızın beklentilerine ve ihtiyaçlarına yanıt verirken her açıdan mümkün olanın en iyisini yapmaya odaklanarak en etkili sonuçlara ulaşmaktadır. Son teknoloji baskı makinaları ve üretim ekipmanlarımız rüzgar, güneş ve insan faktörü gibi dış etkenlere karşı en dayanıklı ürünleri yüksek çözünürlükte ve maksimum renk miktarını yakalayarak üretmemizi sağlarken profesyonel uygulama ekibimiz ise sağlıklı ve sorunsuz montajlar yapmaktadır.

 Müşterilerinin taleplerini hızla yanıtlaması, çözümler üretmesi, en kısa sürede en kaliteli ürünleri ortaya çıkartmaktaki başarısı ile Türkiye'nin en güçlü reflekslerine sahip reklam ajansı olmayı başaran Hermes Dijital en etkili ve doğru yoldan hedefinize ulaştırmak için sizinle çalışmaktan mutluluk duyacaktır.

Devamını Oku
15 Yıl Tecrübe
90 Kişilik Ekip
Teklif Al

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

En Doğru Ajanslardan Teklif Al
icon
4.57/5
star iconstar iconstar iconstar iconstar icon
15000+ Müşteri Yorumu