Digiart Photo Studiobanner fotograf

Digiart Photo Studio Yorumları ve İletişim Bilgileri

Merhaba,


Benim adım Uğur TUĞUT ve DigiART adlı fotoğraf stüdyosunun kurucusu ve baş fotoğrafçısıyım. DigiART , 2023 yılında İstanbul'da kurulmuş bir fotoğraf stüdyosudur. Misyonumuz, müşterilerimizin isteklerini ve beklentilerini karşılamak için yaratıcı, kaliteli ve profesyonel fotoğraf hizmetleri sunmaktır.


DigiART olarak, moda, portre, ürün, E-ticaret ve Headshot fotoğrafçılığı alanlarında hizmet vermekteyiz. Stüdyomuz yüksek tavan ve geniş alana sahip, geniş bir kulis, tuvalet ve mutfağı olan, Profesyonel ve kaliteli ekipmanlar olan şık ve konforlu bir stüdyo alanıdır ve güler yüzlü bir ekip ile çalışmaktayız. Ayrıca stüdyomuz kiralamak için uygundur, Çektiğimiz fotoğrafların bazı örneklerini ekte bulabilirsiniz


Ben, 3 yıldır müşteriler için fotoğraf çekiyorum. Uzmanlık alanım moda , ürün, kozmetik ve Headshot fotoğrafçılığıdır. Kendi tarzımı yansıtan, renkli, dinamik ve estetik fotoğraflar çekmeyi seviyorum. Elbette firmanın isteğine, taleplerine göre veya dış çekim isteğine göre de hareket edilecektir.


DigiART olarak, farklılığımızı yaratıcılık, kalite ve müşteri memnuniyeti ile sağlıyoruz. Siz de isterseniz fotoğraf stüdyomuzu ziyaret ederek bize daha yakından bakabilirsiniz.


Stüdyomuzun konumu merkezi bir yerde olduğu için ulaşım kolay olacaktır


Fotoğraf stüdyomuzu ve fotoğrafçımızı tanıtmak için bu ön yazıyı yazdım. Umarım ilginizi çekmiştir. Daha fazla bilgi veya işbirliği için bana ulaşabilirsiniz.


Saygılarımla,


Uğur TUĞUT

DigiART 

Devamını Oku
3 Yıl Tecrübe
3 Kişilik Ekip

E-ticaret, Medya, Sosyal Medya, Diğer ve Spor sektörlerinde uzman.

İletişime Geç

Digiart Photo Studio Hizmetleri

Fotoğraf Çekimi
Moda, E-ticaret, Headshot, Ürün
,kozmatik
mezuniyet

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

En Doğru Ajanslardan Ücretsiz Teklif Al
icon
4.57/5
star iconstar iconstar iconstar iconstar icon
15000+ Müşteri Yorumu