Yönlendiriliyorsunuz...

Giriş Yap
En İyi Ajanslardan Teklif Al
Teklif Al
DemFikir banner fotograf
  • Hakkında
  • Referans
  • Hizmetler
Ücretsiz Teklif Al

@ DemFikir

Sosyal Medya
Odak Hizmet
E-TicaretSosyal Medya Reklam & PazarlamaMarka Oluşturma & Konumlandırma
Odak Sektör
Eğlence ve EtkinlikEğitimSosyal Medya
Tecrübe 4 Yıl
Ekip 5 Kişi
@DemFikir
E-Ticaret
Sosyal Medya Reklam & Pazarlama
Marka Oluşturma & Konumlandırma

"Eğlence ve Etkinlik", "Eğitim" ve "Sosyal Medya" sektörlerinde uzman.

5 Kişi
4 Yıl
İstanbul
Hızlı Teklif Al

Hakkında

DemFikir, marka odaklı stratejilerle İletişim, Reklam, Pazarlama, Psikoloji, Tasarım prensiplerinden yararlanarak projeler üretmektedir.

“Öyleyse bir çay demleyelim!” 


Her şeyi başlatan cümleydi. DemFikir’in tohumları atılırken masamızda her daim çay vardı. Hizmet verdiğimiz markalarla buluştuğumuzda hep “bir çay içelim” dedik. Tasarım sürecini kendi içimizde hep bir çayın titizlikle demlenmesi sürecine benzettik. Bir fikir tam demine ulaştığında, dumanı üzerindeyken onu markalarımızla paylaştık, mutlulukla uyguladık. Üzerine de hep afiyetle bir çay içtik.


Bizi bilinen “reklam ajansları”ndan biraz farklı bir yere konumlandıran; hizmet modelimizi olduğu gibi yansıtan “Dem” ismini tam da bu sebeple aldık. 

Biz hizmeti markaların ayağına götüren ve adeta bir terzi gibi markaya uygun iletişim dilini, ilmek ilmek markanın üzerine işleyen bir iletişim ekibiyiz. Çoğunluğu İletişim Tasarımı mezunu, uzmanlık alanları pazarlama ve reklamdan, metin yazarlığına ve 3D modellemeye kadar uzanan genç iletişimcileriz. Dijitalleşen yaşamın, çalışma şeklini “uzaktan çalışma” modeline gittikçe yaklaştırdığına inanıyoruz. Zaman ve mekandan mümkün mertebe bağımsız, marka odaklı stratejilerle çalışıyoruz.


DemFikir ekibi olarak 2016 yılı itibariyle aktif projelerimize uyguladığımız; İletişim, Reklam, Pazarlama, Psikoloji, Tasarım pratiklerini bir araya getirdiğimiz bir iletişim anlayışına sahibiz. Bizler, hikaye anlatıcılığının inceliklerini önemsiyoruz. Doğru şeyleri, yeri ve zamanında söylemenin önemine inanıyoruz. 

Birlikte çalıştığımız tüm marka ve kurumlarla aslında kendi hikayemizi yaratıyoruz.


İçinde yaşadığımız hızlı ve etkileşimli çağda, hangi sektörde olursanız olun, bir marka olarak sunduğunuz ürün ve hizmetlerin ilgili kitleye ulaşabilmesi için iletişimin doğru kurgulanması ve uygulanması gereklidir. Kitlenizle doğru iletişim kurabilmenin yegane yolu da markanızı, ürününüzü, hizmetlerinizi ve bunu sunacağınız kitleyi sağlıklı analiz edebilmekten, ihtiyaçları incelikle öngörebilmekten geçmektedir. 


Üstelik kitlenize ulaşabilmek için artık onlara mobil iletişim araçlarının içinden seslenmektesiniz. Bu kendinizi, hem profesyonel bir bakış açısı hem de yaratıcı ve ilgi uyandırıcı yöntemlerle anlatmanızı gerektiren bir süreç. İşte bu noktada yollarımız kesişiyor.


“Ben kaliteli bir ürün ve hizmet sunuyorum ancak dijital mecraları doğru şekilde kullanamıyorum.” ya da “Markamın dijitalde görünürlüğünü yeterli bulmuyorum, yaratıcı ve yeni yollar arıyorum.” diyorsanız; biz buradayız.


Sıcak ve demli bir çay eşliğinde, sizinle ve markanızla tanışmaya hazırız. 


starts

Sektörünüzde Tecrübeli, Bütçenize Uygun Ajansları Bulalım

En İyi Ajanslardan Teklif Al

DemFikir Referansları

Hizmetler

Grafik Tasarım
Logo Tasarımı
Katalog Tasarımı
Sosyal Medya İçerik Tasarımı
Broşür Tasarımı
Ambalaj Tasarımı
Afiş Tasarımı
Banner
Teklif Al
Marka Oluşturma & Konumlandırma
Kurumsal Kimlik Oluşturma
Pazarlama Stratejisi Oluşturma
Rakip ve Pazar Analizi
İtibar Yönetimi
Dijital Dönüşüm Projeleri
Teklif Al
Metin & İçerik
Web Sitesi İçerik
Sosyal Medya İçerik
Senaryo
Kurumsal Tanıtım Dökümanları
Yaratıcı İçerik Geliştirme
Reklam Metinleri
Seslendirme Metinleri
Teklif Al
starts

Sektörünüzde Tecrübeli, Bütçenize Uygun Ajansları Bulalım

En İyi Ajanslardan Teklif Al
Hizmetler
Referanslar
Teklif Al

Kararsız mı kaldınız? Şirketinize en uygun ajansları bulalım!

En Doğru Ajansları Bul