Yükleniyor...

spinner logo spinner logo 2
DemFikir banner fotograf
Hakkında
Referanslar
Hizmetler

@DemFikir

E-Ticaret
Sosyal Medya Reklam & Pazarlama
Marka Oluşturma & Konumlandırma

Eğlence ve Etkinlik, Eğitim ve Sosyal Medya sektörlerinde uzman.

Teklif Al
Sosyal Medya
Tecrübe
4 Yıl
Ekip
5 Kişi
Konum
İstanbul
Referanslar
referans0
Hakkında

“Öyleyse bir çay demleyelim!” 


Her şeyi başlatan cümleydi. DemFikir’in tohumları atılırken masamızda her daim çay vardı. Hizmet verdiğimiz markalarla buluştuğumuzda hep “bir çay içelim” dedik. Tasarım sürecini kendi içimizde hep bir çayın titizlikle demlenmesi sürecine benzettik. Bir fikir tam demine ulaştığında, dumanı üzerindeyken onu markalarımızla paylaştık, mutlulukla uyguladık. Üzerine de hep afiyetle bir çay içtik.


Bizi bilinen “reklam ajansları”ndan biraz farklı bir yere konumlandıran; hizmet modelimizi olduğu gibi yansıtan “Dem” ismini tam da bu sebeple aldık. 

Biz hizmeti markaların ayağına götüren ve adeta bir terzi gibi markaya uygun iletişim dilini, ilmek ilmek markanın üzerine işleyen bir iletişim ekibiyiz. Çoğunluğu İletişim Tasarımı mezunu, uzmanlık alanları pazarlama ve reklamdan, metin yazarlığına ve 3D modellemeye kadar uzanan genç iletişimcileriz. Dijitalleşen yaşamın, çalışma şeklini “uzaktan çalışma” modeline gittikçe yaklaştırdığına inanıyoruz. Zaman ve mekandan mümkün mertebe bağımsız, marka odaklı stratejilerle çalışıyoruz.


DemFikir ekibi olarak 2016 yılı itibariyle aktif projelerimize uyguladığımız; İletişim, Reklam, Pazarlama, Psikoloji, Tasarım pratiklerini bir araya getirdiğimiz bir iletişim anlayışına sahibiz. Bizler, hikaye anlatıcılığının inceliklerini önemsiyoruz. Doğru şeyleri, yeri ve zamanında söylemenin önemine inanıyoruz. 

Birlikte çalıştığımız tüm marka ve kurumlarla aslında kendi hikayemizi yaratıyoruz.


İçinde yaşadığımız hızlı ve etkileşimli çağda, hangi sektörde olursanız olun, bir marka olarak sunduğunuz ürün ve hizmetlerin ilgili kitleye ulaşabilmesi için iletişimin doğru kurgulanması ve uygulanması gereklidir. Kitlenizle doğru iletişim kurabilmenin yegane yolu da markanızı, ürününüzü, hizmetlerinizi ve bunu sunacağınız kitleyi sağlıklı analiz edebilmekten, ihtiyaçları incelikle öngörebilmekten geçmektedir. 


Üstelik kitlenize ulaşabilmek için artık onlara mobil iletişim araçlarının içinden seslenmektesiniz. Bu kendinizi, hem profesyonel bir bakış açısı hem de yaratıcı ve ilgi uyandırıcı yöntemlerle anlatmanızı gerektiren bir süreç. İşte bu noktada yollarımız kesişiyor.


“Ben kaliteli bir ürün ve hizmet sunuyorum ancak dijital mecraları doğru şekilde kullanamıyorum.” ya da “Markamın dijitalde görünürlüğünü yeterli bulmuyorum, yaratıcı ve yeni yollar arıyorum.” diyorsanız; biz buradayız.


Sıcak ve demli bir çay eşliğinde, sizinle ve markanızla tanışmaya hazırız. 


Teklif Al

Fiyatları keşfet

Dijital projeleriniz için fiyatları keşfedin
Seo Hizmeti Seo fiyatlarını inceleyin seo fiyatları banner
Tanıtım Filmi Çekimi Tanıtım filmi fiyatlarını inceleyin tanıtım filmi fiyatları banner
Animasyon/Motion Animasyon fiyatlarını inceleyin animasyon fiyatları banner
Sosyal Medya Yönetimi Sosya medya yönetimi fiyatlarını inceleyin sosyal medya yonetimi fiyatları banner
Ürün Fotoğraf Çekimi Ürün çekimi fiyatlarını inceleyin ürün çekimi fiyatları banner
Video Prodüksiyon Prodüksiyon fiyatlarını inceleyin prodüksiyon fiyatları banner

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

Kutup yıldızımız: Projeniz ve firmanız için en doğru partneri bulmak.

En İyi Ajanslardan Teklif Al