📕 [E-Kitap] Cironuzu Katlayacak Pazarlama Tavsiyeleri Ücretsiz İndir
Vox PRbanner fotograf

@Vox PR

PR
Dijital PR
Marka Danışmanlığı

Kurumların ve markaların sesi olmak üzere 3 iletişim profesyoneli bir araya gelerek VOX Halkla İlişkileri 2018 yılında büyük bir heyecanla kurduk.

Halkla ilişkilere gönül vermiş kişiler olarak tecrübemiz ile markalarımızın mevcut durumdan hedefe olan yolculuğunda yanlarında oluyoruz. Temsil ettiğimiz markaların birer ekip üyesi olarak çalışıyor ve deneyimimizle ‘ölçülebilir fayda’ sağlıyoruz. Aslında en önemlisi her an yanlarında olarak müşterimizin gözü, kulağı ve sesiyiz.


HİZMETLERİMİZ

           Kurumsal İtibar Yönetimi: Kurumsal itibarı yükseltmek ve tanınma/beğeni oranına katkıda bulunmak üzere, sosyal paydaşlar nezdinde iş ve iletişim hedefleri çerçevesinde iletişim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesidir.

           Lider İletişimi Yönetimi: Kurum sözcülerinin kuruma ve projelere iletişim değeri katacak şekilde konumlandırılarak, iletişim süreçlerinin yönetilmesidir.

           Stratejik Medya İlişkileri Yönetimi: Kurumların ve markaların iletişim hedefleri doğrultusunda stratejik medya planı hazırlanması ve doğru mesajın, doğru zamanda, doğru sözcü ve/veya kanaldan en etkin mecralar aracılığıyla hedeflenen kitleye iletilmesini kapsar.

           Kriz İletişimi Yönetimi: Krize açık konularda stratejilerin belirlenmesi, mesajlarının oluşturulması ve konunun kontrollü bir şekilde yönetilmesidir.

           Etkinlik Yönetim Danışmanlığı: Markaların ihtiyaçları paralelinde iş hedeflerine yönelik özel etkinliklerin tasarlanması, organizasyonu ve uygulama çalışmalarını kapsar.

           Marka/ Pazarlama İletişim Danışmanlığı: Bilinirliği artırmak amacıyla, markaya yönelik farkındalığı artırmak, algıyı kuvvetlendirmek, hedef kitlenin tutum ve davranışlarına 

Devamını Oku
20 Yıl Tecrübe
3 Kişilik Ekip
2 Portfolyo

Turizm, Lüks Ürünler ve Mücevherat, Tekstil, Yiyecek ve Medya sektörlerinde uzman.

Teklif Al

Portfolyo

Dilek HanifDilek Hanifportfolyo
Dilek Hanif PR
Age ProvocateurAge Provocateurportfolyo
Age Provocateur PR

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

En Doğru Ajanslardan Teklif Al
icon
4.57/5
star iconstar iconstar iconstar iconstar icon
15000+ Müşteri Yorumu