Ventures Projectbanner fotograf

Ventures Project

Geleneksel ve Dijital Pazarlama Ajansı olarak E-ticaret ve E-ihracat alanında da Hizmet veren Tam hizmet Reklam Ajansıyız.

HAKKIMIZDA

2018 yılında kurulmuş, 2020 yılında Geleneksel ve Dijital pazarlama ajansı olarak e-ticaret ve e-ihracat başta olmak üzere sektör bağımsız hizmet vermeye başladık. Müşterilerimizle, gücünü samimiyet ve dürüstlük ilkesinden alan uzun soluklu iş birlikleri kurarak ve "İş ortağı" olarak gördüğümüz kurum ve markalarımızın hedeflerine ulaştıracak iletişim stratejilerini kurgulayarak, kreatif çözümlerin üretilmesinde, deneyimlerin tasarlanmasında, ürünlerin yaratılıp geliştirilmesine kadar en uygun mecralar için konumlandırarak pazarlama-planlama-satış hedeflerine ulaşmalarında önemli bir rol üstleniyoruz.

 

Misyonumuz; müşterilerimize çözüm odaklı hizmetler sunarak, faaliyet gösterdiği sektörlerde rakiplerinden her zaman bir adım önde olmasını sağlamak.

 

Aralarında uluslararası markaların da yer aldığı, sektörlerinde öncü firmalara danışmanlık ve uygulama hizmetleri sunuyoruz. Amacımız, hizmet verdiğimiz kurumların marka değerlerini, kurumsal itibarlarını geliştirmelerine yardımcı olmak. Hizmet sunduğumuz markalara ve firmalara ihtiyaçlarına yönelik uzun vadeli ve/veya proje bazlı planlamalar hazırlayarak yenilikçi fikirler geliştiriyoruz. Müşterilerimizin iş hedeflerine etki eden sonuçlar üretme yönünde çalışmalarımızı planlıyoruz.

 

 

 

 

Devamını Oku
6 Yıl Tecrübe
9 Kişilik Ekip
1 Yorum
1 Portfolyo

E-ticaret, Kozmetik, Tekstil, Gıda ve Lüks Ürünler ve Mücevherat sektörlerinde uzman.

Teklif Al

Portfolyo

Lim KuyumculukLim Kuyumculukportfolyo
Lim Kuyumculuk E-Ticaret

Yorumlar

Pınar Koç, Lim Kuyumculuk - Co-Founder
E-ticaret sitemizi tasarımını ve sosyal medya mağazamızın kurulumunu titizlikle gerçekleştirdikleri için teşekkür ederiz.

Hizmetler

E-Ticaret
E-Ticaret Sitesi Kurulumu
E-Ticaret Yazılımı
Seo
Sosyal Medya Yönetimi
360 Derece E-Ticaret Danışmanlığı
Pazaryeri Danışmanlığı
E-ihracat Danışmanlığı
Tam Hizmet Dijital Pazarlama
360 Derece Dijital Pazarlama Hizmeti
SEM
SEO
Sosyal Medya Hizmeti
Sosyal Medya Reklam Yönetimi
Google Ads
Sosyal Medya içerik üretimi

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

En Doğru Ajanslardan Ücretsiz Teklif Al
icon
4.57/5
star iconstar iconstar iconstar iconstar icon
15000+ Müşteri Yorumu