Griffin Medyabanner fotograf

Griffin Medya Yorumları ve İletişim Bilgileri

''Griffin Medya'' tam kapsamlı yapım ve prodüksiyon firması olarak kurumların her türlü sinematik görsel iletişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere yapılandırılmıştır. Her türlü yayın mecralarına uygun yüksek kalite çekim ve montaj tekniklerini etkili anlatımlarla buluşturan Griffin Medya piyasada gerekli reklam, tanıtım filmleri, belgesel, video klip, seslendirme çalışmalarını profesyonel bir şekilde sizlerle buluşturuyor.

Sinematik iletişim alanlarında uzmanlaşmış ''Griffin Medya'' ekibi, metin yazarlığından, mekan seçimlerine, yaratıcı video üretiminden, seslendirme sanatçılarının belirlenmesine kadar her türlü prodüksiyon öncesi, prodüksiyon ve post prodüksiyon hizmeti vererek, kurumların her türlü görsel iletişim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

''Griffin Medya'' yaratıcı ekibi sayesinde hızlı ve etkili çözümler geliştirmekle beraber, görsel iletişimin amacı ne olursa olsun, satış, kurumsal iletişim, imaj, lansman ve kurumlar arası ürün tanıtımları dahil her türlü videoyu müşterilerine özel üretmektedir.

Sizleri de aramızda görmek isteriz.

Devamını Oku
12 Yıl Tecrübe
8 Kişilik Ekip

Pazarlama & Reklam, Medya, Sağlık, Kar amacı gütmeyen ve Sosyal Medya sektörlerinde uzman.

İletişime Geç

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

En Doğru Ajanslardan Ücretsiz Teklif Al
icon
4.57/5
star iconstar iconstar iconstar iconstar icon
15000+ Müşteri Yorumu