Collab Istanbulbanner fotograf

@Collab Istanbul

Biz Collab İstanbul.

Markalarımız için kullanıcı dostu lifestyle marketing stratejileri geliştiriyoruz. Bilgi ve deneyim odaklı, grafik anlatımı güçlü, öncü ve yeni dijital içerikler hazırlıyoruz. Lifestyle ortaklıklar, marketing stratejleri, dijital kampanyalar, sürdürülebilir topluluklar ve faydalı içerikler yaratıyoruz. Etkinlik konsepti, web sitesi ve kurumsal kimlik tasarımı yapıyoruz.

Her işimizde markalar için ilgi çekici kullanıcı dostu dijital deneyimler hazırlıyoruz.

Yayınladığımız içeriklerin etkileşimlerini takip ediyor, detaylı data analizleri hazırlıyoruz. Markalarımıza daima daha önce denenmemiş, öncü ve etkileşim potansiyeli yüksek fikirler sunuyoruz.

5 yıllık süreçte moda iletişimi ve sürdürülebilirlik konusunda yoğun bir şekilde projeler ürettik. Çevre dostu ürünler üreten, bu yönde konumlanmak isteyen markalarla sürdürülebilir odaklı sosyal medya / kampanya yönetimi, etkinlik tasarımı ve prodüksiyon deneyimlerimiz oldu. Moda markaları için başarılı kampanya filmleri hazırladık, Birelin markası için hazırladığımız SS18 tanıtım filmimiz ile İstanbul Fashion Movie Awards'da en iyi film ödülünü kazandık. Chicago Fashion Movie Awards'da da bu filmimiz ile ödül aldık.

Kendimizi özellikle lokal iyi markaları hedef kitleleriyle buluşturduğumuz sürdürülebilirlik odaklı etkinlik yönetimi konusunda geliştirme fırsatımız oldu. Alternatif eğitim uygulayan YeniOkul için Buğday Derneği, Dönüşüm Derneği gibi sivil topluma yön veren derneklerle bir araya geldiğimiz, Türkiye'nin ilk sürdürülebilir etkinliği "Okulda Sürdürülebilir Bir Gün"ü gerçekleştirdik. Doğru markalarla verimli işbirlikleri kurarak bu tür etkinlikler yapmaya devam etmeyi çok istiyoruz.

Uzmanlıklarımızdan bir diğeri ise marka konumlandırma. Sinpaş GYO için hazırladığımız, "İyi Şehirlinin. Yaşam Rehberi" olarak konumlandırdığımız Live in Sinpaş adlı mecrayı 1.5 yıl önce yayına aldık. Markanın imajını sosyal medyada uzmanlığıyla konuşan, bilgi veren, iyi yaşam çerçevesinde insanları çatısı altında toplayan bir çerçevede değiştirdik. Blog yönetimi ve sosyal medya yönetimi ile yayına başladığımız mecramızda paylaştığımız bilgileri deneyim odaklı iyi yaşam etkinlikleri ile sahaya taşıdık. Live in Sinpaş gün geçtikçe artan kitlesi ve etkileşimi ile büyümeye devam ediyor.

Ajansımızda güçlü bir grafik ve konsept ekibimiz mevcut. Projeler ve işlerimiz bazında ise freelance işbirlikçilerimiz ile ekibimizi büyüterek farklı kapasitelerdeki işleri gerçekleştirebiliyor olduğumuz modüler bir sistem kurmayı başardık. Aşağıda Collab İstanbul olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri görebilirsiniz:

Marka yönetimi, sosyal media yönetimi, blog yönetimi, etkinlik yönetimi, içerik yönetimi, e-ticaret yönetimi, dijital reklam yönetimi, monitoring, listening

Web tasarımı ve yazılımı, etkinlik tasarımı, katalog, logo, kurumsal kimlik, ambalaj tasarımı, dijital ve basılı branding

İçerik üretimi, dijital kampanya, sosyal media raporlama, film/sinema marketing, blog yazıları, metin yazarlığı

Kampanya çekimi, Video çekimi, Fotoğraf Çekimi, E-Ticaret Çekimi

Devamını Oku
5 Yıl Tecrübe
8 Kişilik Ekip
12 Portfolyo

Tekstil, E-ticaret, Sosyal Medya, İnşaat ve Pazarlama & Reklam sektörlerinde uzman.

Teklif Al

Portfolyo

Birelin Marka Oluşturma & Konumlandırma
Sinpaş Marka Oluşturma & Konumlandırma
Sinpaş Video Prodüksiyon
Sinpaş Influencer Marketing
Yalın Tan+Partners Video Prodüksiyon
Rumevi Video Prodüksiyon
ADG Knitwear Video Prodüksiyon
Serpil Exclusive Sosyal Medya Reklam & Pazarlama
Sinpaş Video Prodüksiyon
YeniOkul Etkinlik Düzenleme
Sinpaş Etkinlik Düzenleme
Sinpaş Sosyal Medya Reklam & Pazarlama

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

En Doğru Ajanslardan Teklif Al
icon
4.57/5
star iconstar iconstar iconstar iconstar icon
15000+ Müşteri Yorumu