📕 [E-Kitap] Cironuzu Katlayacak Pazarlama Tavsiyeleri Ücretsiz İndir
Ant Productionbanner fotograf

@Ant Production

Video Prodüksiyon
Fotoğraf Çekimi
Dijital Reklam

Markanızın reklam, tasarım, tanıtım, eğitim ve imaj yaratımı alanlarında her tür   ihtiyacında profesyonel fikirler sunmak ve sizlere çözüm ortağı olmak adına oluşturulmuş bir firmayız. Kuruluşumuzda birincil misyonumuz çözüm ortağı olduğumuz firmaların tüm  ihtiyaçlarına pozitif dönüş sağlamaktır. Kendi alanımızda “biz bunu yapmıyoruz!” gibi bir geri dönüşte bulunmamak olmazsa olmazımız.

Sizlere yenilikçi fikirlerle sıfırdan proje oluşturmaya ya da mevcut fikirlerinizi geliştirerek bir adım ileriye taşımaya adayız. Hedef kitlenize ulaşımınızı kolaylaştırmak ve mevcut marka imajınızı kuvvetlendirmek bizler için önemli.

Kitlelerin rağbet ettiği dijital medya araçlarını ve bu araçlar içerisinde dikkat çeken imajları gözlemliyoruz. Projelerinizi oluştururken mevcut akımları kopyalamak yerine özgün çalışmalar yapmayı ve siz hedeflemeseniz de global anlamda dikkat çekecek yaratımlar sunmayı amaç edindik.

Çalışacağımız firma “markamızı önemsemeli, yeni fikirler üretmeli, yapacağı çalışmalar  imajımızı destekleyen çizgiler taşımalı, bütçe dostu olmalı, üst kalite işler üretmeli, her zaman yapacağı işlerin analizlerini yapıp takibini gerçekleştirmeli...” gibi arayışlar içerisindeyseniz ekibimizle tanışmalısınız.

Devamını Oku
16 Yıl Tecrübe
8 Kişilik Ekip
Ankara
1 Portfolyo

Teknoloji Donanım ve Ekipman, E-ticaret, Medya, Pazarlama & Reklam ve Sosyal Medya sektörlerinde uzman.

Teklif Al

Portfolyo

Ant Production Showreel Video Prodüksiyon

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

En Doğru Ajanslardan Teklif Al
icon
4.57/5
star iconstar iconstar iconstar iconstar icon
15000+ Müşteri Yorumu