📕 [E-Kitap] Cironuzu Katlayacak Pazarlama Tavsiyeleri Ücretsiz İndir
Timsah Ajans banner fotograf

@Timsah Ajans

SEO
Mobil Uygulama Geliştirme
Dijital Reklam

Timsah Ajans Reklam Yazılım Bilişim Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

14 yıl önce Maslak Beybi Giz Plaza’da kuruldu. İlk gayesi müşterilerine başarılı hizmetler sunmak olan firmamız, 14 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile hizmet vermeye Maltepe’de bulunan Artan Plaza’da devam etmektedir. İnternet sektöründe birçok hizmet sunan ve müşterilerinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda alternatif çalışmalar yapan Timsah Ajans, 14 yıllık deneyim ile müşterilerine çeşitli hizmetler sunmaya devam etmektedir.

İnternet sektöründeki dev markalar ile çalışan firmamız; başta N11, Etsy, GittiGidiyor ve Amazon gibi büyük markalara entegrasyon çalışmaları yapmıştır. Ayrıca birçok büyük teknoloji, sağlık, enerji, gayrimenkul ve ihracat firmasının internet sitelerine İngilizce, Almanca ve Arapça SEO çalışması yapan Timsah Ajans, sektörde güvenilirliğini kanıtlamayı başararak, yüksek referans ve çalışma sayısı ile hizmet vermeye emin adımlarla devam etmektedir.

İnternet sektörü ile alakalı birçok büyük hizmet sunan Timsah Ajans, Türkiye’nin en kaliteli ve en güvenilir SEO danışmanlığı hizmetini veren firmalar arasında yer almaktadır. SEO danışmanlığının yanı sıra sosyal medya yönetimi hizmeti ile firmaların ve işletmelerin sosyal medyadaki yüzünü profesyonel bir şekilde oluşturan firmamız, aynı zamanda marka ve işletmeler için kurumsal kimlik çalışması, sosyal medya reklam hizmeti sunmaktadır.

İnternet sektöründeki bu hizmetleri ile sınırlı kalmayan Timsah Ajans, E-Ticaret yazılımları hizmeti, grafik tasarım, Google Adwords danışmanlığı, web tasarım hizmetleri, ERP, entegrasyon yazılımları ve mobil uygulama gibi bir çok önemli hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Yüksek referans sayısı ve başarılı geçmişi sayesinde sektöründe emin adımlarla ilerleyen Timsah Ajans, müşterileri için farklı çözümler üretmeye ve hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Devamını Oku
14 Yıl Tecrübe
18 Kişilik Ekip

E-ticaret, Enerji ve Emlak sektörlerinde uzman.

Teklif Al

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

En Doğru Ajanslardan Teklif Al
icon
4.57/5
star iconstar iconstar iconstar iconstar icon
15000+ Müşteri Yorumu