Birçok sektörden 4000+ Firma Edvido'yu Kullanıyor
  • novartis
  • eczacıbasi
  • aytemiz
  • uno doygun ekmek
  • katilim emeklilik
  • limak
  • tasitcom
gülin özgen foto

"Edvido ajans seçim sürecimizde bizlere inanılmaz hızda ve kalitede hizmet sundu. Bu konuda güvenle tercih edebileceğiniz tek adres."

Elif Çetinkaya Danone Nutricia - Bölge Yöneticisi kingston logo
gülin özgen foto

"Edvido yeni iş ortakları arayan firmalar için çok iyi bir platform. Tercih aşamasında bize her türlü desteği verdi ve eşleşme çok doğruydu. Teşekkürler Edvido."

Gülin Özgen Kingston - Pazarlama Direktörü kingston logo
seda yimen foto

"Edvido'yu sıklıkla kullanıyorum. Haftalarca sürebilecek süreçleri birkaç günde indiriyor. Çalıştığımız seo ajansından da inanılmaz memnunum. Harika bir ekip."

Seda Yimenicioğlu Orzax İlaç - Ürün Yöneticisi orzax logo
seda yimen foto

"Derneğimizin sosyal medya ajansı arayışını Edvido’da sonuçlandırdık. Çalıştığımız ekiple harika bir iş birliği içerisindeyiz."

Murat Sargın Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği - Board Member kalp damar cerrahisi logo foto
seda yimen foto

"Edvido süreç boyunca çok ilgiliydi. Kısa süre içerisinde kaliteli sonuçlara ulaşmamızı sağladılar."

İhsan Özkan TEKSAN - Ar-Ge Müdürü kalp damar cerrahisi logo foto
seda yimen foto

"Edvido, dijital platformlardaki iş ortağı arayışınız için eşine az rastlanır hızda ve kalitede, mükemmel bir hizmet sunuyor."

Murat Tabaklar Küçükoğlu Holding - Bilgi Tek Mdr. Yrd kalp damar cerrahisi logo foto

4000'den fazla firma aradığı partneri Edvido ile buldu.

Siz de yalnızca birkaç soruyu cevaplayarak hedeflerinize uygun partneri bulabilirsiniz.

Web Ajanslarından Teklif Al
Filtrele
2 Sonuç
5 Proje
ArtArda Reklam Ajansı

Yaratıcı iletişim stratejileri yazıp markanızın gücünü gösteriyoruz. Biz marka ve insan arasındaki duygusal bağ tasarımını iyi biliyoruz.

Web Yazılım
Grafik Tasarım
Sosyal Medya Reklam & Pazarlama

Enerji, Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler, Perakende, Yazılım ve E-ticaret sektörlerinde uzman.

11 Kişi
13 Yıl
Ankara
ArtArda Reklam Ajansı
Teklif Al
1 Proje
SEZİN TIBBİ GÖRÜNTÜLEME Web Yazılım
İncele
BKB Software

Mobil uygulama - web uygulamarı - kurumunuza özel yazılımlar üretiyoruz.

( 1 Yorum)
Web Yazılım
Özel Yazılım Çözümleri
Mobil Uygulama Geliştirme

Sağlık, Askeri, Teknoloji Donanım ve Ekipman, E-ticaret ve İnsan Kaynakları sektörlerinde uzman.

5 Kişi
10 Yıl
Ankara
BKB Software
Teklif Al
Nasıl çalışır? Çok basit, yalnızca 4 adımda projenizi hayata geçirebilirsiniz.
1

Bize birkaç soruda projenizi anlatın

Hangi alanda uzman partnere ihtiyacınız olduğunu ve projenizin kapsamını anlamak için size birkaç soru soracağız.

2

İhtiyaçlarınızı anlamak için uzmanımız sizinle görüşecek

Birebir iletişimin gücüne inanıyoruz. En doğru eşleşme için tüm detayları sizden dinlemek istiyoruz.

3

Projenize en uygun 5 ajansı size yönlendireceğiz

Sektörünüzde tecrübeli, bütçenize uygun ve hedeflerinizi gerçekleştirebilecek tecrübeli ajanslarla eşleşeceksiniz.

4

Teklifleri değerlendirin, seçiminizi yapın

Uygun gördüklerinize toplantı ayarlayabilir süreci ilerletebilirsiniz. İşte bu kadar!

Ankara En İyi Web Tasarım Firmaları Listesi

Ajans Adı Ajans Açıklaması Ajans Türü
ArtArda Reklam Ajansı Yaratıcı iletişim stratejileri yazıp markanızın gücünü gösteriyoruz. Biz marka ve insan arasındaki duygusal bağ tasarımını iyi biliyoruz. Web Tasarım Firmaları
BKB Software Mobil uygulama - web uygulamarı - kurumunuza özel yazılımlar üretiyoruz. Web Tasarım Firmaları

İnsan hayatının tam ortasına yerleşen ve her geçen gün daha da gelişen internet alışkanlıkları da değiştiriyor. Özellikle alışveriş dünyasının sanal aleme taşınmasının ardından firmalar ve markalar kurumsal web tasarım hizmetlerine ve web sitelerinin oluşturulmasına çok daha fazla önem vermeye başladı.

Profesyonel Web Tasarım Nedir?

Profesyonel bir web tasarımı ancak HTML dilinde olur ve bunu alanında uzman insanlar ya da profesyonel web tasarım ajansı gerçekleştirir. İnternet tarayıcılarının görüntüleyebildiği ve özel olarak hazırlanan tasarımlar webmaster ya da web tasarımcıları tarafından hazırlanır. Kullanıcı dostu olan iyi bir web sitesi aynı zamanda firma ve markalar açısından bir bakıma resmi bilgilendirme yoludur. Web sitesi hedef ve potansiyel müşteri kitlesinin yakalanmasında firmalar, işletmeler ve markalar açısından çok önemli bir basamaktır.

Ankara’daki Web Tasarım Firmalarından Hangi Hizmetleri Alabilirim?

Web tasarım firmalarının sorumluluğu müşterilerin web sitelerinin 7/24 çalışmasını sağlamasıdır. Profesyonel şekilde hızlı ve akıcı çalışmadan sorumlu olan tasarım firmalarının verdiği hizmetler arasında ilk sırada özel web yazılımları gelir. Zaman ve emek isteyen, işletmelerin standartlarına göre oluşturulan ve belli bir amaca hizmet eden özel yazılım işlemleri firmaların hedefine ulaşmasındaki ilk adımlardan biridir.

Ankara’daki Web Tasarım Ajansları

Web tasarım firmasının kendi çalışma prensibine göre belirlediği çalışma biçimleri vardır. Ama öncelikle işini yapacağı firma hakkında derin ve detaylı bir araştırma yaparak raporlaştırır. Yapılan araştırmanın ardından, bütçe işinin planlanması yapılarak firma ya da markanın ürünleri tanıtacak, dijital imajı geliştirecek her adım planlanır. Planlamanın ardından iş ile ilgili yazılım ve tasarım süreçleri başlatılır, talep ve isteklere göre geliştirilen uygulamalar gerçekleştirilir. Bundan sonra tasarlanan web sitesi için reklam çalışmalarına ağırlık verilir; çünkü bir web sitesinin amacı çok daha fazla potansiyel müşteri kitlesine ulaşmaktır. Bunu başarabilmek için de öncelikle web sitesinin ön plana çıkarılması ve Google aramalarında ilk sıralarda yer alması gerekir. Web tasarım ajansları bu alanda kendi bünyesindeki SEO uzmanları ve makale yazarları ile çalışır ya da dışarıdan hizmet alabilir.

Akyurt Web Tasarım Firmaları ve Ajansları

Web Tasarımın amacı kişi marka ve kurumları ürünlerinin ya da hizmetlerini tanıtmak ve arama motorlarında erişebilirlik değerini sağlamaktır. Bunun için öncelikle grafik ve metinler bir araya getirilip profesyonel bir çalışma ortaya konur. Firmaların ve markaların sanal ortamda görünen yüzü olan web siteleri internet tarayıcıları tarafından görüntülenecek şekilde hazırlanır. HTML dilinde hazırlanan web sitesi profesyonel web tasarım firmaları ile web tasarımcıları ya da webmasterler tarafından gerçekleştirilir. Hedef müşteri kitlesini yakalamada en önemli faktör sitenin kaliteli şekilde hazırlanmasıdır, tasarlanan site hem kullanıcı dostu olmalı hem de özellikleri ile firmanın ya da markanın internetteki görünen yüzü olmalı.

Altındağ Web Tasarım Firmaları ve Ajansları

Bir web sitesinin kaliteli olup olmadığı görseller ile ön plana çıkar, görseli ile dikkat çeken web sitesi içerik, güvenlik ve özgünlük gibi detaylarla da kendini belli eder. En iyi web tasarım ajansları web tasarımları projelendirme, test işlemleri, grafik tasarımı, kodlama entegrasyonu ve HTML sonrasında tamamlanarak gerçekleştirilmiş olur. İyi bir web tasarımını grafik, font, renk ve içerik olarak unsurlandırmak mümkündür, düzen unsuru dikkate alınarak hazırlanan bir web sitesi kullanıcının grafik ve resimlerle gözlerini yormaz.

Ayaş Web Tasarım Firmaları ve Ajansları

Web sitesinin gözü yormayan formatı ve belli bir düzen içinde olması kullanıcının istediği bilgiye hızlı ulaşmasını sağladığı gibi web tasarim, web sitesinde kalma süresini de arttırır. Web sitesi tasarımlarında dikkat edilmesi gereken detaylardan biri de renk seçimidir, renk seçimleri genellikle isteğe bağlı olarak tasarlanır ancak talep ve isteğe göre markalar ya da kurumlar kendi kimliklerini yansıtan renklerin bir araya getirilmesini talep ederler.

Bala Web Tasarım Firmaları ve Ajansları

İnternet sayfasının açılma hızını etkileyen grafikler, fotoğraflar, logolar ya da simgeler web sitesi tasarımlarında çok dikkatli bir şekilde kullanılmalı. Web tasarım şirketleri kullanılan fontlar ise yazı tipleri ile birlikte web sitesi tasarımlarında kaliteyi belirleyen unsurlar arasındadır. Web tarayıcıları güvenli yazı tiplerini kaliteli şekilde görüntüleyebilirler bu nedenden dolayı web tarayıcıları tarafından kabul gören fontların tercih edilmesi en doğru olandır.

Beypazarı Web Tasarım Firmaları ve Ajansları

Web sitelerinde içeriğin önemi diğer unsurlar kadar gereklidir, hem metin hem de görsellerden oluşan içerik, ürün ya da hizmetin tanıtımında etkilidir. Kullanıcılarda merak uyandıran ve Seo uyumlu içerikler aynı zamanda konu ile ilgili anahtar kelimeler de içermelidir. Çünkü anahtar kelime arama motorlarının optimizasyonu için son derece önemlidir.

Çamlıdere Web Tasarım Firmaları ve Ajansları

İnternette hak ettiği yerde olmak isteyen marka ve kurumlar bunu ancak en iyi web tasarım firmaları gerçekleştirebilir. Profesyonel bir web sitesi işletmenin çevrimiçi olarak hem daha güvenilir hem de rakipsiz olduğunu gösteren en önemli çalışmalardan biridir. Hedefe odaklanan bir web sitesi için içerik ve tasarım sektörlere de uygunluk göstermelidir. Bu sayede site yalnız ulusal değil uluslararası müşterilere de eşit mesafede yer alır ve müşteri kitlesi buna göre gelişir.

Çankaya Web Tasarım Firmaları ve Ajansları

Ayrıca 7 gün 24 saat açık kalan web siteleri e-ticaret konusunda ciddi avantajlar sağlar, günün her saati açık olan bir web sitesinde satışlar sürekli devam eder. Bu sayede firmanın satış ve pazarlama geliri arttı gibi reklam ile kampanya giderleri de buna paralel olarak düşer. Belli bir amaç için tasarlanan kurumsal web tasarımı estetik bakış açısı ile hazırlanması da önemli konulardan biridir.

Çubuk Web Tasarım Firmaları ve Ajansları

Tüm aşamalarının tamamlanmasının ardından ortaya aktif bir web site tasarımı çıkar ve bu web sitesi internet tarayıcısı yardımı ile tüm kullanıcıların erişimine açılır. Web sitesi tasarımı yapılırken öncelikle ana hatlar oluşturularak bir proje hazırlanmalıdır. Ana hatları oluşturan unsurlar sitenin daha tutarlı görünmesini sağladığı gibi aynı zamanda şık ve görsel anlamda etkileyici bir hal almasına da yardımcı olur.

Elmadağ Web Tasarım Firmaları ve Ajansları

Her zaman için son kullanıcıya odaklanması gereken web sitesi kullanıcı dostu arayüzler, multimedya uyumluluk, navigasyon, teknoloji ve interaktif gibi etkenlere dikkat edilerek hazırlanır. Tasarımın mimarisi yapılırken gezinme araçları ve menüler göz önüne alınır, kullanıcının gereksinimi olan bilgiye kolaylıkla ulaşması için daha verimli bir site tasarlanır.

Etimesgut Web Tasarım Firmaları ve Ajansları

Web sitesi tasarımlarında multimedya kullanımı son derece önemlidir. Çünkü tasarımlarda video ve ses uyaranlarının, kullanıcıların basit ve hızlı biçimde anlayışını geliştirmeli ve bilgileri kavramasına yardımcı olmalıdır. Bu nedenden dolayı multimedya tasarımı gereklidir, kullanıcının web sitesinde daha fazla zaman geçirmesi içinde medya uyumluluğu son derece önemlidir. Kullanıcı bu şekilde teşvik edilerek sayfanın doğru şekilde görüntülenmesi arttırılır. Farklı tarayıcılardan ve işletim sistemlerinde sorunsuz çalışabilen uyumluluk değerlerine uygun olan web sitesi her seferinde aynı performansı almak hedefi ile tasarlanır.

Evren Web Tasarım Firmaları ve Ajansları

Her geçen gün artan teknolojik gelişmeler sayesinde web tasarımcıları sürekli yeni, dinamik ve profesyonel web tasarımları yapar. İçinde kullanıcı yorumlarının ilave edilebildiği, e-posta formları ve e- bülten kayıtlarının ziyaretçilere sunulduğu, kullanıcıları sürekli etkileşimde olmaya dönüştüren web siteleri aktif kullanıcı katılımının artmasına da destek olur.

Gölbaşı Web Tasarım Firmaları ve Ajansları

Firma ya da markaların en iyi web tasarımcısı araması doğal bir süreçtir ancak iyi bir web tasarımcı olmanın özel bir şartı yoktur. Yazılım sektörü içerisinde yıllardır çalışan ve bu alanda deneyim sahibi olan herkes bu konuda avantaj sahibidir. Bilgisayarda programlama bilgisine sahip olan ve kaliteli görseller ile deneyimlerini tamamlayabilen ve buna göre özel grafikler çizebilen ayrıca internet tabanlı yazılımların etkisini arttırmak isteyen her bir birey web tasarımcısı olabilir.

Güdül Web Tasarım Firmaları ve Ajansları

Hem kaliteli hem de görsel anlamda şık bir web tasarım talep eden firma ya da markaların öncelikle tercih edeceği web tasarımcısında grafik tasarımı programlarının tamamını en iyi düzeyde biliyor olmasına dikkat etmesi gerekir. Bunun dışında iyi bir web tasarımcısı web yayıncılığı konusunda da gerekli donanıma sahip olmalıdır, bir internet sitesi oluşturmak ve yayını başlatabilmek için başarılı bir programlama bilgisi önemlidir.

Haymana Web Tasarım Firmaları ve Ajansları

Kendisini web sitesi alanında sürekli geliştiren iyi bir web tasarımcısı aynı zamanda Flash Actionscript, Pixel tasarımı, Fireworks, Photoshop, vektörel tasarımı, Illustrator ve Dreamwearver, programları konusunda gerekli donanıma sahip olmalı. Animasyon teknolojilerini çok iyi bilmeli ve ASP ile PHP yazılım dillerine uzak olmamalı. İyi bir web tasarımcısı HTML ile CSS başta olmak üzere kodlama dillerini de oldukça yüksek oranda hakim olabilmelidir.

Kahramankazan Web Tasarım Firmaları ve Ajansları

Görüntü işleme programı konusunda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olan ve tasarımcısı kurumsal imaj çalışmalarını da yürütür. İçerik yönetim sistemleri hakkında bilgi sahibi olan tasarımcı için önemli olan hedef kitleye ulaşmaktır. Ve bu amaca uygun olan bir tasarımla marka ya da firmanın müşterisine en doğru ve en hızlı şekilde yönlendirilmesini gerçekleştirir. Kullanıcı dostu web sitesinin arama motoruna uygun formda kodlamasını gerçekleştirir.

Kalecik Web Tasarım Firmaları ve Ajansları

Bir web sitesinin daha fazla ziyaretçi çekmesi ve çektiği ziyaretçilerin çok daha uzun süre sitede gezilmesi ancak görsel yönü belirlemesi ile gerçekleşir. Web sitesi oluşturulmasındaki en büyük amaç zaten çok daha fazla kullanıcının siteyi ziyaret etmesidir. Amacın gerçekleşmesi sayesinde web sitesi arama motorlarında ilk sıralarda yerini alır. Bir web sitesini en fazla ziyaret ediliyor ya da Google arama motorunda en üst sırada yer alıyor olması beklentileri karşılıyor anlamını taşımaz. Önemli olan web sitesinin kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verebilmesi, dinamik olması, yönetilebilir olması, işlevsel olması ve Seo uyumlu olmasıdır. Firma ya da markanın kurumsal kimliğini doğru yansıtan web sitesi, ziyaretçilere güven veren bir formatta hazırlanmalıdır.

Keçiören Web Tasarım Firmaları ve Ajansları

Satış ve pazarlama payını arttırmak ve uluslararası düzeyde ürün ya da hizmetlerini tanıtmak isteyen firmaların potansiyel müşterilere kolaylıkla ulaşmasını sağlayan web siteleridir. İnternet üzerinden alım satımın arttığı bu süreçte web sitelerine olan ilgi de firmalar tarafından paralel olarak artmaktadır. Gerek ulusal gerekse uluslararası düzeyde hizmet veren ve faaliyet yürüten firmalar bu nedenden dolayı web tasarım ve tanıtım konularında daha ciddi adımlar atmaktadır.

Kızılcahamam Web Tasarım Firmaları ve Ajansları

Firmalar web sitelerinde ürünlerinin ya da hizmetlerinin fiyat ve teknik özelliği gibi detaylı bilgilerini paylaşabilir. Videolarını ya da resimlerini yayınlayabilir, verdikleri hizmeti tüm dünyaya anlatabilir. Çalışma şeklini ve prensiplerini rahat bir şekilde tanıtabilen ve potansiyel müşterilerine daha hızlı ulaşabilen firma ve markalar web sitelerini tanıtım aracı olarak kullanabilir. Web sitelerinin en önemli avantajlarından birisi ise online mağaza olmalarıdır, işletmelerin ürün ya da hizmetlerinden yararlanmak isteyen potansiyel müşteriler internet üzerinden alım satım işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilir.

Mamak Web Tasarım Firmaları ve Ajansları

Baş döndüren bir hızda gelişen internet dünyasında yerini alamayan firma, hem sektörde hem de iş dünyasında rakiplerinin gerisinde kalmaya mahkûmdur. Bu nedenden dolayı firmalar başarılı bir web sitesi ile markalarına ve ürünlerine farklı pazarlar arayışı içerisine girerler. Coğrafi sınırları kaldıran internet ve sanal dünya sayesinde işletmeler dünyanın her yerindeki müşterilere eşit mesafede olur.

Nallıhan Web Tasarım Firmaları ve Ajansları

Firmaların olumlu imaj oluşturmasına destek olan web tasarımları yenilik ve gelişmeleri müşterileri ile paylaşmalarına olanak sağlar. Web siteleri üzerinden kampanyalarını paylaşan işletmeler bu sayede basılı materyallerin kullanımından kurtuluş olur. Bu kurtuluş aynı zamanda tanıtım masraflarında da ciddi oranda bir maliyet düşüşü gerçekleşmesini sağlar. İnternet dünyasının en önemli avantajlarından biri 7 gün 24 saat açık olmasıdır. Dolayısıyla kaliteli bir web sitesine sahip olan işletmeler günün her saatinde satış yapabilmekte ve gece ya da gündüz sürekli para kazanmaya devam edebilmektedir.

Polatlı Web Tasarım Firmaları ve Ajansları

Kaliteli, görseli şık, düzenli ve müşteri odaklı bir web sitesine sahip olan firmaların satış rakamları sürekli yükselişe geçer. Arama motorlarında ilk sıralarda yer alan işletmeler bu şekilde müşterilerinin sayısını da arttırır. Sektördeki rekabet ortamında ciddi anlamda önemli adımlar atan firmalar, web sitesinin kalitesi ile müşteri açısından güven oluşumunu da destekler. Oluşan güven ile birlikte firmanın satış ve pazarlama gelirleri artış gösterir, profesyonel bir işletme olmak ve kurumsallığını ispat etmek isteyen firmalar için web tasarımı başarıya giden yolda atılan en önemli adımdır.

Pursaklar Web Tasarım Firmaları ve Ajansları

Başarılı, şık ve hedef kitlesine rahatlıkla ulaşabilen bir web sitesi oluşturulmasında farklı aşamalar vardır. Bu aşamaların ilk sırasında firmanın hedeflerinin net olarak belirlenmesi yer alır. İşletmenin ihtiyaçları çözüm önerileri ve verileri yapılan analizler sonrasında geliştirilir, işletmenin ürün ya da hizmetine ait özgün grafik tasarım ve konseptler belirlenerek web sitesinin proje çalışmasına başlanır. Bu aşamalardan sonra web sitesini ön yüz kodlaması yapılır ve ardından yazılımlar sonlandırılır.

Sincan Web Tasarım Firmaları ve Ajansları

Tüm aşamaların tamamlanmasının ardından önemli olan web sitesinin arama motorlarında üst sıralara çıkabilmesini sağlamaktır. Bunun için de ilk olarak yapılması gereken hız testi ve entegrasyonlardır, kodlama sonunda web sitesinin yayın alabilmesi için hızlı ve kesintisiz bir serverda yayını alınması gerekir. Web sitesinde dikkat edilmesi gereken diğer önemli konu ise hiç şüphesiz sitenin özgün olmasıdır.

Şereflikoçhisar Web Tasarım Firmaları ve Ajansları

İyi bir web tasarımı web sitesinin arama motorlarında erişilebilirliğini sağlayan kurumları ve markaları ürün ve hizmetlerini tanıtan ve bunun grafik ve metinleri bir araya getirerek kaliteli bir çalışma ortaya koyan iştir. Kısacası web tasarım kişi ya da kurumların İnternet ortamında görünen yüzüdür.

Yenimahalle Web Tasarım Firmaları ve Ajansları

Web tasarım firmalarının hizmetleri arasında e-ticaret sitesi kurmak, kurumsal kimlik çalışması yapmak, özel yazılımlar geliştirmek, Wordpress ya da özel tabanlı web sitesi kurmak, Seo danışmanlığı yapmak ve dijital reklam danışmanlığı yapmak da yer alır.

Ankara Web Tasarım Firmalarından Teklif Al

Edvido, Türkiye genelinde var olan ve hizmet veren bütün web tasarım firmalarına tek bir platform üzerinden ulaşmanıza olanak veren harika bir oluşumdur. Size sağladığı avantajlar bununla sınırlı kalmamakta birlikte markanızı en ileri noktaya taşıyabilecek web tasarım ajansını kısa sürede bulmanıza yardımcı olur. Bununla birlikte hızlı bir şekilde bu ajanslardan fiyat alıp bütçenize ve stratejinize uygun olan şirketi bulmanıza olanak verir. Hem zamandan hem de bütçeden tasarruf ettiren Edvido ile siz de Ankara'da bulunan web tasarım firmalarından kısa sürede teklif alabilirsiniz.

Web Tasarım Firmalarından Teklif Alın, Ankara

Kutup yıldızımız: Projeniz ve firmanız için en doğru partneri bulmak.

Web Ajanslarından Teklif Al